Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. U-19 4. forduló

2019.09.01 - 15:00

Somogyvár, Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület

Somogy

Megye II. U-19

Játékvezető
SCHLÉGL LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÉRES LÁSZLÓ
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
90'
45'

Gólok

BOGDÁN ZOLTÁN TAMÁS

14'

1 - 0

 

 

1 - 1

36'

KOVÁCS RICHÁRD
ORSÓS NORBERT

40'

2 - 1

 

 

2 - 2

42'

KOVÁCS RICHÁRD
BOGDÁN ZOLTÁN TAMÁS

45'

3 - 2

 

 

3 - 3

53'

KOVÁCS RICHÁRD

 

3 - 4

56'

SCHLÉZ KEVIN

 

3 - 5

65'

SCHLÉZ KEVIN

 

3 - 6

82'

KOVÁCS RICHÁRD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 4 4 0 0 25 4 21 12 9.5
2 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 4 4 0 0 18 6 12 12 8.8
3 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 4 3 0 1 30 13 17 9 10.8
4 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 3 0 1 14 5 9 9 9
5 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 4 2 1 1 21 12 9 7 10
6 BERZENCE SE BERZENCE SE 4 2 1 1 11 7 4 7 8.3
7 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 4 2 0 2 12 8 4 6 7.5
8 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 4 2 0 2 14 14 0 6 9.5
9 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 4 2 0 2 7 16 -9 6 7
10 KARÁD SC KARÁD SC 3 1 1 1 5 5 0 4 7.3
11 JUTA SE JUTA SE 4 1 1 2 14 20 -6 4 6.5
12 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 4 1 1 2 8 17 -9 4 9.3
13 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 3 0 2 1 7 16 -9 2 11.3
14 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 4 0 1 3 3 10 -7 1 8
15 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 0 0 4 10 18 -8 0 6.8
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 4 0 0 4 6 34 -28 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 2 1 0 1 5 2 3 3 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 0 1 8 2 6 9
2 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 1 0 1 8 1 7 3 4 2 1 1 10 1 9 7
3 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 3 2 1 0 13 4 9 7 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 2 1 1 14 6 8 7
4 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 1 0 1 5 1 4 3 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 1 1 9 3 6 7
5 KISKORPÁDI SE JUTA SE 2 2 0 0 8 2 6 6 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 2 1 1 9 7 2 7
6 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 1 1 7 6 1 7
7 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 2 1 1 3 3 0 7
8 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 3 9 -6 3 4 2 1 1 4 9 -5 7
9 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 2 0 0 5 3 2 6 4 2 0 2 6 10 -4 6
10 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 2 1 1 0 7 1 6 4 2 0 1 1 0 5 -5 1 4 1 2 1 7 6 1 5
11 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 3 3 0 5
12 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 8 9 -1 3 4 1 0 3 8 11 -3 3
13 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 1 0 2 3 9 -6 3
14 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 2 1 0 1 1 8 -7 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 2 13 -11 3
15 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 1 3 -2 2
16 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 2 4 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 2 2 0 0 6 3 3 6 2 2 0 0 19 1 18 6 4 4 0 0 25 4 21 12
2 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 2 2 0 0 12 4 8 6 2 2 0 0 6 2 4 6 4 4 0 0 18 6 12 12
3 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 3 3 0 0 29 7 22 9 1 0 0 1 1 6 -5 0 4 3 0 1 30 13 17 9
4 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 1 0 1 8 3 5 3 2 2 0 0 6 2 4 6 4 3 0 1 14 5 9 9
5 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 2 1 0 19 9 10 7 4 2 1 1 21 12 9 7
6 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 2 1 1 0 6 4 2 4 2 1 0 1 5 3 2 3 4 2 1 1 11 7 4 7
7 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 2 1 0 1 7 3 4 3 2 1 0 1 5 5 0 3 4 2 0 2 12 8 4 6
8 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 2 2 0 0 13 3 10 6 2 0 0 2 1 11 -10 0 4 2 0 2 14 14 0 6
9 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 0 1 4 13 -9 3 4 2 0 2 7 16 -9 6
10 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 5 4 1 4 3 1 1 1 5 5 0 4
11 KISKORPÁDI SE JUTA SE 2 1 1 0 12 7 5 4 2 0 0 2 2 13 -11 0 4 1 1 2 14 20 -6 4
12 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 2 0 0 2 1 11 -10 0 2 1 1 0 7 6 1 4 4 1 1 2 8 17 -9 4
13 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 2 0 2 0 5 5 0 2 1 0 0 1 2 11 -9 0 3 0 2 1 7 16 -9 2
14 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 0 1 3 3 10 -7 1
15 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 0 0 2 6 10 -4 0 2 0 0 2 4 8 -4 0 4 0 0 4 10 18 -8 0
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 2 0 0 2 2 19 -17 0 2 0 0 2 4 15 -11 0 4 0 0 4 6 34 -28 0
 
BALATONBERÉNYI SE
----1 - 4-------0 - 7--
BALATONFÖLDVÁRI SE
--1 - 3-----------2 - 0
BERZENCE SE
---3 - 1----3 - 3------
BÖHÖNYE KSE
--3 - 1--------3 - 2---
CSÖKÖLY Ö.SE
-----11 - 2-------2 - 1-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
----8 - 0--0 - 3-------
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 3-------------2 - 2
JUTA SE
---------6 - 1--6 - 6--
KAPOSMÉRŐI SE
-------6 - 1-----6 - 3-
KARÁD SC
-0 - 1-------------
KISKORPÁDI SE
---0 - 16-------2 - 3---
LENGYELTÓTI VSE
-13 - 3-----7 - 1--9 - 3----
MEZŐCSOKONYA SE
---------1 - 2-6 - 1---
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--------2 - 3------
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
3 - 4------------3 - 6-
ZAMÁRDI PETŐFI SE
--0 - 4--1 - 2---------

Meccsek

SOMOGYVÁR K.Ö.SE

2019. 08. 11. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 08. 24. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 08. 24. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 09. 01. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 09. 01. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 09. 08. 14:30
Sportegyesület Juta
2019. 09. 08. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 09. 14. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 09. 14. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 09. 22. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 09. 22. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 09. 29. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 29. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 10. 06. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 10. 06. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 10. 12. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 10. 12. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 10. 20. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 10. 20. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
KISKORPÁDI SE
2019. 10. 27. 12:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 10. 27. 12:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 11. 03. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 11. 03. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 11. 10. 11:00
Karád Sport Club
2019. 11. 10. 11:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 11. 17. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 11. 17. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 02. 23. 12:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 02. 23. 12:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
02. 23. 12:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 01. 12:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 08. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 03. 08. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
03. 08. 12:30
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 03. 14. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 03. 14. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
03. 14. 12:30
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 22. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 03. 22. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
03. 22. 13:00
JUTA SE
2020. 03. 29. 13:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 03. 29. 13:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
03. 29. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 04. 04. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 04. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
04. 04. 14:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 04. 12. 14:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 04. 12. 14:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
04. 12. 14:30
BERZENCE SE
2020. 04. 18. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 04. 18. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
04. 18. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 04. 26. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 04. 26. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
04. 26. 15:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 05. 03. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 05. 03. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
05. 03. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 05. 10. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 05. 10. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
05. 10. 15:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 05. 17. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 17. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 05. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 05. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
05. 24. 15:00
KARÁD SC
2020. 05. 31. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
05. 31. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE

ÖREGLAKI MEDOSZ SE

2019. 08. 11. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 08. 25. 15:00
Sportegyesület Juta
2019. 08. 25. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 09. 01. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 09. 01. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 09. 08. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 09. 08. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 09. 14. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 14. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 09. 22. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 09. 22. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BERZENCE SE
2019. 09. 28. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 28. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 10. 06. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 10. 06. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 10. 13. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 10. 13. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 10. 20. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 10. 20. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 27. 12:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 27. 12:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 11. 03. 11:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 11. 03. 11:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
KARÁD SC
2019. 11. 09. 11:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 11. 09. 11:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 11. 17. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 11. 17. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 12:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 12:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
02. 23. 12:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 29. 12:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 02. 29. 12:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
02. 29. 12:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 03. 08. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 03. 08. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
03. 08. 12:30
JUTA SE
2020. 03. 14. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 03. 14. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
03. 14. 12:30
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 21. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 03. 21. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
03. 21. 13:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 03. 29. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 03. 29. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
03. 29. 13:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 04. 05. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 05. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
04. 05. 14:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 04. 12. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 04. 12. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
04. 12. 14:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 18. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 18. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 18. 15:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 04. 26. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 04. 26. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
04. 26. 15:00
KISKORPÁDI SE
2020. 05. 03. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 05. 03. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
05. 03. 15:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 05. 10. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 05. 10. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
05. 10. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 17. 15:00
Karád Sport Club
2020. 05. 17. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 17. 15:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 05. 24. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 05. 24. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
05. 24. 15:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 31. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 31. 15:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom