Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. U-19 6. forduló

2019.09.15 - 14:30

Kiskorpád, Kiskorpádi Sportegyesület

Somogy

Megye II. U-19

Játékvezető
KARDOS ERNŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH KAMILLA
KISKORPÁDI SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

SÁRI ÁDÁM

 

0 - 2

34'

SUBIC MÁRK

 

0 - 3

75'

SUBIC MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 6 6 0 0 41 6 35 18 10.5
2 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 6 6 0 0 39 5 34 18 9
3 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 6 4 0 2 53 22 31 12 9
4 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 5 4 0 1 18 6 12 12 8.8
5 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 6 3 0 3 30 13 17 9 8.7
6 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 5 3 0 2 11 18 -7 9 7.4
7 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 2 1 3 24 20 4 7 9.3
8 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 4 2 1 1 9 9 0 7 11
9 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 6 2 1 3 13 20 -7 7 9.2
10 BERZENCE SE BERZENCE SE 6 2 1 3 12 19 -7 7 7.2
11 KARÁD SC KARÁD SC 5 2 1 2 11 28 -17 7 8
12 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 6 2 0 4 16 33 -17 6 8.8
13 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 5 1 2 2 11 32 -21 5 7.4
14 JUTA SE JUTA SE 6 1 1 4 17 30 -13 4 7.3
15 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 6 1 0 5 14 22 -8 3 7.8
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 6 0 0 6 6 42 -36 0 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 4 3 0 1 15 2 13 9 2 2 0 0 3 0 3 6 6 5 0 1 18 2 16 15
2 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 3 2 0 1 6 1 5 6 2 2 0 0 7 3 4 6 5 4 0 1 13 4 9 12
3 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 3 1 0 2 5 7 -2 3 3 3 0 0 6 3 3 9 6 4 0 2 11 10 1 12
4 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 4 2 2 0 8 1 7 8 2 1 0 1 8 1 7 3 6 3 2 1 16 2 14 11
5 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 4 3 1 0 22 4 18 10 2 0 0 2 1 7 -6 0 6 3 1 2 23 11 12 10
6 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 1 1 6 3 3 7 6 3 1 2 10 7 3 10
7 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 0 1 5 10 -5 6 5 3 0 2 6 11 -5 9
8 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 3 2 1 0 7 2 5 7 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 2 3 1 8 4 4 9
9 KISKORPÁDI SE JUTA SE 3 2 0 1 8 5 3 6 3 0 2 1 2 6 -4 2 6 2 2 2 10 11 -1 8
10 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 0 3 1 9 -8 3 6 2 1 3 3 10 -7 7
11 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 3 2 0 1 4 3 1 6 2 0 0 2 0 13 -13 0 5 2 0 3 4 16 -12 6
12 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 3 1 1 1 8 3 5 4 3 0 1 2 0 9 -9 1 6 1 2 3 8 12 -4 5
13 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 2 1 1 3 4 1 1 2 3 3 0 4
14 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 2 1 0 1 2 1 1 3 3 0 1 2 2 12 -10 1 5 1 1 3 4 13 -9 4
15 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 0 3 8 10 -2 3 6 1 0 5 10 16 -6 3
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 3 1 0 2 1 10 -9 3 3 0 0 3 1 7 -6 0 6 1 0 5 2 17 -15 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 4 4 0 0 35 4 31 12 2 2 0 0 6 2 4 6 6 6 0 0 41 6 35 18
2 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 4 4 0 0 20 4 16 12 2 2 0 0 19 1 18 6 6 6 0 0 39 5 34 18
3 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 4 4 0 0 52 8 44 12 2 0 0 2 1 14 -13 0 6 4 0 2 53 22 31 12
4 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 3 2 0 1 10 3 7 6 2 2 0 0 8 3 5 6 5 4 0 1 18 6 12 12
5 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 3 2 0 1 22 4 18 6 3 1 0 2 8 9 -1 3 6 3 0 3 30 13 17 9
6 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 2 0 1 8 14 -6 6 5 3 0 2 11 18 -7 9
7 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2 0 0 2 4 7 -3 0 4 2 1 1 20 13 7 7 6 2 1 3 24 20 4 7
8 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 2 1 0 1 4 7 -3 3 2 1 1 0 5 2 3 4 4 2 1 1 9 9 0 7
9 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 3 1 0 2 5 12 -7 3 3 1 1 1 8 8 0 4 6 2 1 3 13 20 -7 7
10 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 2 1 1 0 6 4 2 4 4 1 0 3 6 15 -9 3 6 2 1 3 12 19 -7 7
11 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 2 1 0 1 5 1 4 3 3 1 1 1 6 27 -21 4 5 2 1 2 11 28 -17 7
12 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 3 2 0 1 14 7 7 6 3 0 0 3 2 26 -24 0 6 2 0 4 16 33 -17 6
13 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 3 1 2 0 9 6 3 5 2 0 0 2 2 26 -24 0 5 1 2 2 11 32 -21 5
14 KISKORPÁDI SE JUTA SE 3 1 1 1 14 11 3 4 3 0 0 3 3 19 -16 0 6 1 1 4 17 30 -13 4
15 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 0 0 2 6 10 -4 0 4 1 0 3 8 12 -4 3 6 1 0 5 14 22 -8 3
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 3 0 0 3 2 22 -20 0 3 0 0 3 4 20 -16 0 6 0 0 6 6 42 -36 0
 
BALATONBERÉNYI SE
-4 - 1--1 - 4-------0 - 7--
BALATONFÖLDVÁRI SE
2 - 1-1 - 3------------
BERZENCE SE
---3 - 1----3 - 3------
BÖHÖNYE KSE
--3 - 1---6 - 1---8 - 03 - 2---
CSÖKÖLY Ö.SE
-1 - 4---11 - 2-------2 - 1-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
----8 - 0--0 - 3-----2 - 0-
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 3-----------4 - 1-2 - 2
JUTA SE
---------6 - 1--6 - 62 - 4-
KAPOSMÉRŐI SE
--8 - 0---15 - 06 - 1-----6 - 3-
KARÁD SC
-0 - 1-------5 - 0-----
KISKORPÁDI SE
---0 - 16-------2 - 3--0 - 3
LENGYELTÓTI VSE
-13 - 3-----7 - 1-23 - 19 - 3----
MEZŐCSOKONYA SE
----15 - 1----1 - 2-6 - 1---
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
-----2 - 4--2 - 3------
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
3 - 4------------3 - 6-
ZAMÁRDI PETŐFI SE
--0 - 4---------4 - 3--

Meccsek

KISKORPÁDI SE

2019. 08. 11. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 08. 18. 15:00
Sportegyesület Juta
2019. 08. 18. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KISKORPÁDI SE
2019. 08. 25. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 08. 25. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
KISKORPÁDI SE
2019. 09. 01. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 01. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 09. 08. 14:30
Karád Sport Club
2019. 09. 08. 14:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
KISKORPÁDI SE
2019. 09. 15. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 15. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 09. 22. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 09. 22. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KISKORPÁDI SE
2019. 09. 29. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 29. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 05. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 10. 05. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
KISKORPÁDI SE
2019. 10. 13. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 10. 13. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 10. 20. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 10. 20. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
KISKORPÁDI SE
2019. 10. 27. 12:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 10. 27. 12:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 11. 02. 11:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 02. 11:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
KISKORPÁDI SE
2019. 11. 10. 11:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BERZENCE SE
2019. 11. 16. 11:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 11. 16. 11:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
KISKORPÁDI SE
2020. 02. 22. 12:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 02. 22. 12:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
02. 22. 12:00
KISKORPÁDI SE
2020. 03. 01. 12:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
03. 01. 12:00
JUTA SE
2020. 03. 08. 12:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 03. 08. 12:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
03. 08. 12:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 03. 14. 12:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 12:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
03. 14. 12:30
KISKORPÁDI SE
2020. 03. 22. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 03. 22. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
03. 22. 13:00
KARÁD SC
2020. 03. 28. 13:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 03. 28. 13:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
03. 28. 13:30
KISKORPÁDI SE
2020. 04. 05. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 04. 05. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
04. 05. 14:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 04. 12. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 12. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 12. 14:30
KISKORPÁDI SE
2020. 04. 19. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 04. 19. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
04. 19. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 04. 26. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 04. 26. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
04. 26. 15:00
KISKORPÁDI SE
2020. 05. 03. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 05. 03. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
05. 03. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 05. 09. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 05. 09. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
05. 09. 15:00
KISKORPÁDI SE
2020. 05. 17. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
05. 17. 15:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 05. 24. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 24. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
05. 24. 15:00
KISKORPÁDI SE
2020. 05. 31. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
05. 31. 15:00
BALATONFÖLDVÁRI SE

ZAMÁRDI PETŐFI SE

2019. 11. 23. 11:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 11. 23. 11:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
11. 23. 11:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 08. 17. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 08. 24. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 08. 24. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
BERZENCE SE
2019. 11. 30. 11:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 11. 30. 11:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
11. 30. 11:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 09. 07. 14:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 09. 07. 14:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 15. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 15. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 09. 21. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 09. 21. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 09. 29. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 29. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 10. 05. 13:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 05. 13:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
KARÁD SC
2019. 10. 12. 13:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 12. 13:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
JUTA SE
2019. 10. 20. 12:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 20. 12:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 10. 26. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 26. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
10. 26. 12:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 11. 02. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 02. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 11. 09. 11:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 11. 09. 11:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 11. 17. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 11. 17. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 02. 22. 12:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 02. 22. 12:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
02. 22. 12:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 02. 29. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 02. 29. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
02. 29. 12:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 03. 08. 12:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 08. 12:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 08. 12:30
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 03. 13. 12:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 03. 13. 12:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
03. 13. 12:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 03. 21. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 03. 21. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
03. 21. 13:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 03. 28. 13:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 03. 28. 13:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
03. 28. 13:30
KISKORPÁDI SE
2020. 04. 05. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 05. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 05. 14:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 04. 11. 14:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 04. 11. 14:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
04. 11. 14:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 04. 19. 15:00
Karád Sport Club
2020. 04. 19. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
04. 19. 15:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 04. 26. 15:00
Sportegyesület Juta
2020. 04. 26. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
04. 26. 15:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 02. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 05. 02. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
05. 02. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 10. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 10. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 10. 15:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 16. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 05. 16. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
05. 16. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 05. 24. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 05. 24. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
05. 24. 15:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 31. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
05. 31. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom