Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. U-19 6. forduló

2019.09.15 - 14:30

Kaposmérő, Kaposmérői Sportegyesület

Somogy

Megye II. U-19

Játékvezető
VIDA RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH ATTILA
KAPOSMÉRŐI SE
BERZENCE SE
90'
45'

Gólok

GYURKA DÁNIEL

7'

1 - 0

 

KULCSÁR KEVIN

25'

2 - 0

 

HORVÁTH KEVIN

27'

3 - 0

 

BOSNYÁK ADRIÁN

49'

4 - 0

 

GUZMICS KORNÉL

60'

5 - 0

 

GUZMICS KORNÉL

69'

6 - 0

 

MÉRCSE DÁNIEL ZSOLT

72'

7 - 0

 

SCHNEIKER RICHÁRD MILÁN

78'

8 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 6 6 0 0 41 6 35 18 10.3
2 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 6 6 0 0 39 5 34 18 9.2
3 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 6 5 0 1 20 7 13 15 8.7
4 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 6 4 0 2 53 22 31 12 9
5 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 6 4 0 2 13 18 -5 12 7.7
6 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 6 3 0 3 30 13 17 9 8.8
7 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 2 1 3 24 20 4 7 9.2
8 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 6 2 1 3 10 13 -3 7 8.8
9 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 6 2 1 3 13 20 -7 7 8.8
10 BERZENCE SE BERZENCE SE 6 2 1 3 12 19 -7 7 7.2
11 KARÁD SC KARÁD SC 5 2 1 2 11 28 -17 7 8.2
12 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 6 2 0 4 16 33 -17 6 8.7
13 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 5 1 2 2 11 32 -21 5 7.4
14 JUTA SE JUTA SE 6 1 1 4 17 30 -13 4 7.5
15 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 6 1 0 5 14 22 -8 3 7.7
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 6 0 0 6 6 42 -36 0 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 4 3 0 1 15 2 13 9 2 2 0 0 3 0 3 6 6 5 0 1 18 2 16 15
2 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 3 2 0 1 6 1 5 6 3 2 1 0 8 4 4 7 6 4 1 1 14 5 9 13
3 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 3 1 0 2 5 7 -2 3 3 3 0 0 6 3 3 9 6 4 0 2 11 10 1 12
4 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 4 2 2 0 8 1 7 8 2 1 0 1 8 1 7 3 6 3 2 1 16 2 14 11
5 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 4 3 1 0 22 4 18 10 2 0 0 2 1 7 -6 0 6 3 1 2 23 11 12 10
6 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 1 1 6 3 3 7 6 3 1 2 10 7 3 10
7 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 3 1 1 1 1 1 0 4 3 2 0 1 5 10 -5 6 6 3 1 2 6 11 -5 10
8 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 3 2 1 0 7 2 5 7 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 2 3 1 8 4 4 9
9 KISKORPÁDI SE JUTA SE 3 2 0 1 8 5 3 6 3 0 2 1 2 6 -4 2 6 2 2 2 10 11 -1 8
10 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 0 3 1 9 -8 3 6 2 1 3 3 10 -7 7
11 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 3 2 0 1 4 3 1 6 2 0 0 2 0 13 -13 0 5 2 0 3 4 16 -12 6
12 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 1 1 1 2 1 1 4 6 1 3 2 4 4 0 6
13 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 3 1 1 1 8 3 5 4 3 0 1 2 0 9 -9 1 6 1 2 3 8 12 -4 5
14 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 2 1 0 1 2 1 1 3 3 0 1 2 2 12 -10 1 5 1 1 3 4 13 -9 4
15 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 0 3 8 10 -2 3 6 1 0 5 10 16 -6 3
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 3 1 0 2 1 10 -9 3 3 0 0 3 1 7 -6 0 6 1 0 5 2 17 -15 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 4 4 0 0 35 4 31 12 2 2 0 0 6 2 4 6 6 6 0 0 41 6 35 18
2 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 4 4 0 0 20 4 16 12 2 2 0 0 19 1 18 6 6 6 0 0 39 5 34 18
3 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 3 2 0 1 10 3 7 6 3 3 0 0 10 4 6 9 6 5 0 1 20 7 13 15
4 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 4 4 0 0 52 8 44 12 2 0 0 2 1 14 -13 0 6 4 0 2 53 22 31 12
5 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 3 2 0 1 5 4 1 6 3 2 0 1 8 14 -6 6 6 4 0 2 13 18 -5 12
6 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 3 2 0 1 22 4 18 6 3 1 0 2 8 9 -1 3 6 3 0 3 30 13 17 9
7 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2 0 0 2 4 7 -3 0 4 2 1 1 20 13 7 7 6 2 1 3 24 20 4 7
8 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 3 1 0 2 5 9 -4 3 3 1 1 1 5 4 1 4 6 2 1 3 10 13 -3 7
9 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 3 1 0 2 5 12 -7 3 3 1 1 1 8 8 0 4 6 2 1 3 13 20 -7 7
10 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 2 1 1 0 6 4 2 4 4 1 0 3 6 15 -9 3 6 2 1 3 12 19 -7 7
11 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 2 1 0 1 5 1 4 3 3 1 1 1 6 27 -21 4 5 2 1 2 11 28 -17 7
12 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 3 2 0 1 14 7 7 6 3 0 0 3 2 26 -24 0 6 2 0 4 16 33 -17 6
13 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 3 1 2 0 9 6 3 5 2 0 0 2 2 26 -24 0 5 1 2 2 11 32 -21 5
14 KISKORPÁDI SE JUTA SE 3 1 1 1 14 11 3 4 3 0 0 3 3 19 -16 0 6 1 1 4 17 30 -13 4
15 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 0 0 2 6 10 -4 0 4 1 0 3 8 12 -4 3 6 1 0 5 14 22 -8 3
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 3 0 0 3 2 22 -20 0 3 0 0 3 4 20 -16 0 6 0 0 6 6 42 -36 0
 
BALATONBERÉNYI SE
-4 - 1--1 - 4-------0 - 7--
BALATONFÖLDVÁRI SE
2 - 1-1 - 3-----------2 - 0
BERZENCE SE
---3 - 1----3 - 3------
BÖHÖNYE KSE
--3 - 1---6 - 1---8 - 03 - 2---
CSÖKÖLY Ö.SE
-1 - 4---11 - 2-------2 - 1-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
----8 - 0--0 - 3-----2 - 0-
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 3-----------4 - 1-2 - 2
JUTA SE
---------6 - 1--6 - 62 - 4-
KAPOSMÉRŐI SE
--8 - 0---15 - 06 - 1-----6 - 3-
KARÁD SC
-0 - 1-------5 - 0-----
KISKORPÁDI SE
---0 - 16-------2 - 3--0 - 3
LENGYELTÓTI VSE
-13 - 3-----7 - 1-23 - 19 - 3----
MEZŐCSOKONYA SE
----15 - 1----1 - 2-6 - 1---
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
-----2 - 4--2 - 3------
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
3 - 4------------3 - 6-
ZAMÁRDI PETŐFI SE
--0 - 4--1 - 2------4 - 3--

Meccsek

KAPOSMÉRŐI SE

2019. 08. 11. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
JUTA SE
2019. 08. 18. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 08. 24. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 08. 24. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 08. 31. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 08. 31. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 09. 07. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 07. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 09. 15. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 15. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 21. 14:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 21. 14:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 09. 28. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 09. 28. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 10. 05. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 10. 05. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
KISKORPÁDI SE
2019. 10. 13. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 10. 13. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 10. 19. 12:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 10. 19. 12:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 10. 27. 12:00
Karád Sport Club
2019. 10. 27. 12:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 11. 02. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 02. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 11. 10. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 11. 16. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 16. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
11. 16. 11:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 23. 12:00
Sportegyesület Juta
2020. 02. 23. 12:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
02. 23. 12:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 02. 29. 12:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 02. 29. 12:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
02. 29. 12:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 03. 08. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 03. 08. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
03. 08. 12:30
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 03. 13. 12:30
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 03. 13. 12:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
03. 13. 12:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 03. 21. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 21. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
03. 21. 13:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 03. 28. 13:30
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 03. 28. 13:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
03. 28. 13:30
BERZENCE SE
2020. 04. 04. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 04. 04. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
04. 04. 14:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 04. 11. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 04. 11. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
04. 11. 14:30
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 04. 19. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 04. 19. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
04. 19. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 04. 25. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 04. 25. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
04. 25. 15:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 05. 03. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 03. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 03. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 05. 09. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 05. 09. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
05. 09. 15:00
KARÁD SC
2020. 05. 16. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 05. 16. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
05. 16. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 05. 23. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 05. 23. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
05. 23. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 31. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE

BERZENCE SE

2019. 08. 11. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2019. 08. 18. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 18. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KARÁD SC
2019. 08. 24. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 08. 24. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 01. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 01. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 09. 08. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 15. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 15. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 22. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 09. 22. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BERZENCE SE
2019. 09. 29. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 29. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 10. 05. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 10. 05. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
INFO
BERZENCE SE
2019. 10. 13. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 13. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 10. 20. 12:30
Sportegyesület Juta
2019. 10. 20. 12:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BERZENCE SE
2019. 10. 26. 12:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 10. 26. 12:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BERZENCE SE
2019. 11. 03. 11:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 03. 11:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 11. 10. 11:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BERZENCE SE
2019. 11. 17. 11:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 17. 11:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
ELMARDT
LENGYELTÓTI VSE
2020. 02. 23. 12:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 02. 23. 12:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
02. 23. 12:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 01. 12:00
Karád Sport Club
2020. 03. 01. 12:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
03. 01. 12:00
BERZENCE SE
2020. 03. 08. 12:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 08. 12:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 08. 12:30
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 03. 14. 12:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 03. 14. 12:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
03. 14. 12:30
BERZENCE SE
2020. 03. 22. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 22. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 22. 13:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 28. 13:30
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 03. 28. 13:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
03. 28. 13:30
BERZENCE SE
2020. 04. 05. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 05. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
04. 05. 14:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 04. 12. 14:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 04. 12. 14:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
04. 12. 14:30
BERZENCE SE
2020. 04. 19. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 19. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
04. 19. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 04. 25. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 25. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
04. 25. 15:00
BERZENCE SE
2020. 05. 03. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 03. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
05. 03. 15:00
JUTA SE
2020. 05. 10. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 10. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
05. 10. 15:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 05. 16. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 05. 16. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
05. 16. 15:00
BERZENCE SE
2020. 05. 24. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 24. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
05. 24. 15:00
KISKORPÁDI SE
2020. 05. 31. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
05. 31. 15:00
BERZENCE SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom