Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 III. osztály Dél-Nyugat 13. forduló

2019.11.24 - 11:00

Pécs, PVSK (PVSK Sporttelep)

Somogy

MLSZ U-17 III. osztály Dél-Nyugat

Játékvezető
BÁNFAI ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SÁFÁRIK PATRIK JÁNOS, KASZA KITTI
PVSK
NAGYATÁDI FC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 12 11 1 0 52 6 46 34 7.5
2 HR-Rent KOZÁRMISLENY HR-Rent KOZÁRMISLENY 12 9 0 3 36 23 13 27 7.4
3 LUA BAJA LUA BAJA 12 8 1 3 50 20 30 25 7.3
4 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 12 7 1 4 22 13 9 22 7.3
5 PVSK  PVSK  12 7 1 4 31 27 4 22 7.2
6 HOLLER UNFC  HOLLER UNFC  12 6 0 6 36 23 13 18 7.1
7 BONYHÁD VLC  BONYHÁD VLC  12 5 0 7 30 25 5 15 7
8 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 12 5 0 7 17 44 -27 15 6.9
9 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 12 4 3 5 38 24 14 15 6.8
10 KAPOSVÖLGYE LUE KAPOSVÖLGYE LUE 12 4 3 5 24 21 3 15 6.8
11 Sport36 Komló  Sport36 Komló  12 3 2 7 20 29 -9 11 6.7
12 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 2 9 15 54 -39 5 6.6
13 BALATONLELLE SE BALATONLELLE SE 12 0 2 10 5 67 -62 2 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONLELLE SE SZEKSZÁRDI UFC 6 6 0 0 14 1 13 18 6 5 1 0 8 1 7 16 12 11 1 0 22 2 20 34
2 BALATONLELLE SE PVSK 6 5 0 1 14 3 11 15 6 3 1 2 7 8 -1 10 12 8 1 3 21 11 10 25
3 BALATONLELLE SE SZENTLŐRINC SE 8 4 0 4 13 8 5 12 4 3 1 0 4 0 4 10 12 7 1 4 17 8 9 22
4 BALATONLELLE SE HOLLER UNFC 6 3 1 2 10 5 5 10 6 3 2 1 11 3 8 11 12 6 3 3 21 8 13 21
5 BALATONLELLE SE KAPOSVÖLGYE LUE 5 2 0 3 5 4 1 6 7 4 1 2 7 5 2 13 12 6 1 5 12 9 3 19
6 BALATONLELLE SE HR-Rent KOZÁRMISLENY 6 2 3 1 7 6 1 9 6 3 1 2 9 6 3 10 12 5 4 3 16 12 4 19
7 BALATONLELLE SE LUA BAJA 6 4 1 1 16 3 13 13 6 1 2 3 6 9 -3 5 12 5 3 4 22 12 10 18
8 BALATONLELLE SE SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 6 0 4 2 0 3 -3 4 6 3 2 1 6 2 4 11 12 3 6 3 6 5 1 15
9 BALATONLELLE SE Sport36 Komló 6 1 3 2 6 7 -1 6 6 2 2 2 5 7 -2 8 12 3 5 4 11 14 -3 14
10 BALATONLELLE SE BONYHÁD VLC 6 3 1 2 7 6 1 10 6 0 3 3 1 10 -9 3 12 3 4 5 8 16 -8 13
11 BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 6 2 1 3 3 6 -3 7 6 1 0 5 3 11 -8 3 12 3 1 8 6 17 -11 10
12 BALATONLELLE SE BALATONLELLE SE 5 0 1 4 1 13 -12 1 7 1 0 6 2 20 -18 3 12 1 1 10 3 33 -30 4
13 BALATONLELLE SE NAGYATÁDI FC 6 0 2 4 1 7 -6 2 6 0 1 5 3 15 -12 1 12 0 3 9 4 22 -18 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONLELLE SE SZEKSZÁRDI UFC 6 6 0 0 36 4 32 18 6 5 1 0 16 2 14 16 12 11 1 0 52 6 46 34
2 BALATONLELLE SE HR-Rent KOZÁRMISLENY 6 5 0 1 19 9 10 15 6 4 0 2 17 14 3 12 12 9 0 3 36 23 13 27
3 BALATONLELLE SE LUA BAJA 6 5 1 0 38 4 34 16 6 3 0 3 12 16 -4 9 12 8 1 3 50 20 30 25
4 BALATONLELLE SE SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 6 3 1 2 7 6 1 10 6 4 0 2 15 7 8 12 12 7 1 4 22 13 9 22
5 BALATONLELLE SE PVSK 6 5 0 1 20 8 12 15 6 2 1 3 11 19 -8 7 12 7 1 4 31 27 4 22
6 BALATONLELLE SE HOLLER UNFC 6 4 0 2 20 12 8 12 6 2 0 4 16 11 5 6 12 6 0 6 36 23 13 18
7 BALATONLELLE SE BONYHÁD VLC 6 4 0 2 24 12 12 12 6 1 0 5 6 13 -7 3 12 5 0 7 30 25 5 15
8 BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 6 4 0 2 11 11 0 12 6 1 0 5 6 33 -27 3 12 5 0 7 17 44 -27 15
9 BALATONLELLE SE SZENTLŐRINC SE 8 4 1 3 33 14 19 13 4 0 2 2 5 10 -5 2 12 4 3 5 38 24 14 15
10 BALATONLELLE SE KAPOSVÖLGYE LUE 5 3 0 2 12 5 7 9 7 1 3 3 12 16 -4 6 12 4 3 5 24 21 3 15
11 BALATONLELLE SE Sport36 Komló 6 2 2 2 12 9 3 8 6 1 0 5 8 20 -12 3 12 3 2 7 20 29 -9 11
12 BALATONLELLE SE NAGYATÁDI FC 6 1 2 3 8 16 -8 5 6 0 0 6 7 38 -31 0 12 1 2 9 15 54 -39 5
13 BALATONLELLE SE BALATONLELLE SE 5 0 1 4 3 23 -20 1 7 0 1 6 2 44 -42 1 12 0 2 10 5 67 -62 2
 
BALATONLELLE SE
0 - 2-0 - 90 - 63 - 3---0 - 3---
BONYHÁD VLC
-9 - 0---4 - 27 - 22 - 4-2 - 10 - 3-
FC NAGYKANIZSA
2 - 0--0 - 30 - 3-3 - 2-2 - 14 - 2--
HOLLER UNFC
-6 - 24 - 1--1 - 3-4 - 1--0 - 35 - 2
HR-Rent KOZÁRMISLENY
-2 - 1-3 - 1-7 - 2-4 - 10 - 3--3 - 1
KAPOSVÖLGYE LUE
-2 - 0-1 - 37 - 00 - 1--2 - 1---
LUA BAJA
10 - 0-7 - 2---11 - 05 - 0-4 - 11 - 1-
NAGYATÁDI FC
2 - 2--3 - 21 - 51 - 1--1 - 30 - 3--
PVSK
8 - 0-2 - 1--2 - 1-6 - 0-2 - 10 - 5-
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
-1 - 0-1 - 0--2 - 0-1 - 2-0 - 22 - 2
Sport36 Komló
4 - 0--3 - 11 - 22 - 2---2 - 4-0 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
5 - 0-10 - 0-5 - 13 - 0-5 - 3--8 - 0-
SZENTLŐRINC SE
13 - 02 - 11 - 2--5 - 22 - 46 - 03 - 3--1 - 2

Meccsek

PVSK

2019. 08. 30. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 30. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
PVSK
2019. 09. 08. 12:00
PVSK
2019. 09. 08. 12:00
PVSK
PVSK
Sport36 Komló
2019. 09. 15. 12:00
Bonyhád VLC sporttlepe
2019. 09. 15. 12:00
Bonyhád VLC sporttlepe
BONYHÁD VLC
PVSK
2019. 09. 22. 12:00
PVSK
2019. 09. 22. 12:00
PVSK
PVSK
BALATONLELLE SE
2019. 09. 29. 11:00
Baja Városi Sporttelep
2019. 09. 29. 11:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
PVSK
2019. 10. 06. 12:00
PVSK
2019. 10. 06. 12:00
PVSK
PVSK
KAPOSVÖLGYE LUE
2019. 10. 20. 10:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 10. 20. 10:00
Kozármislenyi Stadion
HR-Rent KOZÁRMISLENY
PVSK
2019. 10. 27. 12:00
PVSK
2019. 10. 27. 12:00
PVSK
PVSK
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 02. 11:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 11. 02. 11:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PVSK
2019. 11. 10. 13:00
PVSK
2019. 11. 10. 13:00
PVSK
PVSK
FC NAGYKANIZSA
2019. 11. 16. 10:00
Dunaföldvár FC sporttelepe
2019. 11. 16. 10:00
Dunaföldvár FC sporttelepe
HOLLER UNFC
PVSK
2019. 11. 24. 11:00
PVSK
2019. 11. 24. 11:00
PVSK
PVSK
NAGYATÁDI FC
2020. 03. 04. 14:30
PVSK
2020. 03. 04. 14:30
PVSK
PVSK
SZENTLŐRINC SE
2020. 03. 14. 12:00
Komlói Bányász Sportkör Kft.
2020. 03. 14. 12:00
Komlói Bányász Sportkör Kft.
Sport36 Komló
PVSK
2020. 03. 21. 12:00
PVSK
2020. 03. 21. 12:00
PVSK
PVSK
03. 21. 12:00
BONYHÁD VLC
2020. 03. 28. 10:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 28. 10:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
BALATONLELLE SE
03. 28. 10:00
PVSK
2020. 04. 05. 12:00
PVSK
2020. 04. 05. 12:00
PVSK
PVSK
04. 05. 12:00
LUA BAJA
2020. 04. 11. 10:00
Sportegyesület Juta
2020. 04. 11. 10:00
Sportegyesület Juta
KAPOSVÖLGYE LUE
04. 11. 10:00
PVSK
2020. 04. 26. 12:00
PVSK
2020. 04. 26. 12:00
PVSK
PVSK
04. 26. 12:00
HR-Rent KOZÁRMISLENY
2020. 05. 03. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 03. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 03. 12:00
PVSK
2020. 05. 10. 13:00
PVSK
2020. 05. 10. 13:00
PVSK
PVSK
05. 10. 13:00
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2020. 05. 16. 12:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 05. 16. 12:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 16. 12:00
PVSK
2020. 05. 24. 12:00
PVSK
2020. 05. 24. 12:00
PVSK
PVSK
05. 24. 12:00
HOLLER UNFC
2020. 05. 30. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 05. 30. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
05. 30. 10:00
PVSK

NAGYATÁDI FC

2019. 08. 30. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 08. 30. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
HR-Rent KOZÁRMISLENY
2019. 09. 07. 11:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 09. 07. 11:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
NAGYATÁDI FC
2019. 09. 14. 10:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 09. 14. 10:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2019. 09. 21. 12:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 21. 12:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
NAGYATÁDI FC
2019. 09. 28. 10:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 09. 28. 10:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
HOLLER UNFC
2019. 10. 09. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 10. 09. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
NAGYATÁDI FC
2019. 10. 20. 10:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 10. 20. 10:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
Sport36 Komló
2019. 10. 27. 12:00
Bonyhád VLC sporttlepe
2019. 10. 27. 12:00
Bonyhád VLC sporttlepe
BONYHÁD VLC
NAGYATÁDI FC
2019. 11. 02. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 11. 02. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONLELLE SE
2019. 11. 10. 11:00
Baja Városi Sporttelep
2019. 11. 10. 11:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
NAGYATÁDI FC
2019. 09. 19. 15:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 09. 19. 15:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
KAPOSVÖLGYE LUE
2019. 11. 24. 11:00
PVSK
2019. 11. 24. 11:00
PVSK
PVSK
NAGYATÁDI FC
2020. 02. 29. 12:00
Kozármislenyi Stadion
2020. 02. 29. 12:00
Kozármislenyi Stadion
HR-Rent KOZÁRMISLENY
NAGYATÁDI FC
2020. 03. 14. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 03. 14. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 19. 15:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2020. 03. 19. 15:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
03. 19. 15:00
NAGYATÁDI FC
2020. 03. 26. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 03. 26. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
03. 26. 15:00
FC NAGYKANIZSA
2020. 04. 02. 16:00
Dunaföldvár FC sporttelepe
2020. 04. 02. 16:00
Dunaföldvár FC sporttelepe
HOLLER UNFC
04. 02. 16:00
NAGYATÁDI FC
2020. 04. 16. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 04. 16. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 16. 16:00
SZENTLŐRINC SE
2020. 04. 23. 16:00
Komlói Bányász Sportkör Kft.
2020. 04. 23. 16:00
Komlói Bányász Sportkör Kft.
Sport36 Komló
04. 23. 16:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 02. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 05. 02. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
05. 02. 10:00
BONYHÁD VLC
2020. 03. 08. 11:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 08. 11:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
BALATONLELLE SE
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 16. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 05. 16. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
05. 16. 10:00
LUA BAJA
2020. 05. 23. 10:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 23. 10:00
Sportegyesület Juta
KAPOSVÖLGYE LUE
05. 23. 10:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 30. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 05. 30. 10:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
05. 30. 10:00
PVSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple