Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. Észak-Kelet 2. forduló

2019.09.07 - 10:00

Debrecen, Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya (DEAC pálya - Egyetemi Sporttelep)

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U17 III. Észak-Kelet

Játékvezető
MAKRA GABRIELLA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SÁPI VIRÁG, NAZSA TAMÁS
DEBRECENI EAC
DEBRECENI SPORTCENTRUM
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

UDVARHELYI BARNA

 

0 - 2

7'

BORSI LÁSZLÓ GERGŐ
CZAKÓ BENCE

17'

1 - 2

 

 

1 - 3

26'

DIHEN HUNOR

 

1 - 4

31'

NAGY GERGŐ
ÉLES MÁTÉ JÁNOS

46'

2 - 4

 

 

2 - 5

56'

UDVARHELYI BARNA
HERMANN DÉNES ANDRÁS

67'

3 - 5

 

 

3 - 6

75'

TÓTH MÁTÉ TAMÁS
AL-RUBAYE AHMED

77'

4 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 2 2 0 0 14 0 14 6 10.5
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 2 0 0 11 1 10 6 7
3 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 2 2 0 0 10 3 7 6 9
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2 2 0 0 8 3 5 6 12
5 TARPA SC TARPA SC 2 1 0 1 18 3 15 3 6
6 DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 2 1 0 1 3 4 -1 3 8.5
7 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 1 0 1 6 8 -2 3 4.5
8 FILO SE FILO SE 2 1 0 1 4 7 -3 3 10
9 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 2 1 0 1 6 13 -7 3 6.5
10 CIGÁND SE CIGÁND SE 2 1 0 1 4 19 -15 3 8.5
11 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 2 0 0 2 5 9 -4 0 6.5
12 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 2 0 0 2 5 9 -4 0 6.5
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 2 0 0 2 3 8 -5 0 6
14 GFSE OROS GFSE OROS 2 0 0 2 0 10 -10 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GFSE OROS VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 7 0 7 6
2 GFSE OROS MÁTÉSZALKAI MTK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 5 0 5 6
3 GFSE OROS MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 1 4 6
4 GFSE OROS BALMAZÚJVÁROSI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
5 GFSE OROS TARPA SC 1 1 0 0 7 1 6 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 7 2 5 3
6 GFSE OROS DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
7 GFSE OROS SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3
8 GFSE OROS DEBRECENI SPORTCENTRUM 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 4 7 -3 3
9 GFSE OROS KARCAGI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
10 GFSE OROS FILO SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
11 GFSE OROS LOKI FOCISULI 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 5 -4 1
12 GFSE OROS CIGÁND SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 1 1 2 8 -6 1
13 GFSE OROS GFSE OROS 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
14 GFSE OROS DEBRECENI EAC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GFSE OROS BALMAZÚJVÁROSI FC 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 14 0 14 6
2 GFSE OROS VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 9 0 9 3 2 2 0 0 11 1 10 6
3 GFSE OROS MÁTÉSZALKAI MTK 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 6 3 3 3 2 2 0 0 10 3 7 6
4 GFSE OROS MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 8 3 5 6
5 GFSE OROS TARPA SC 1 1 0 0 17 1 16 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 18 3 15 3
6 GFSE OROS DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
7 GFSE OROS SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 6 8 -2 3
8 GFSE OROS FILO SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 4 7 -3 3
9 GFSE OROS DEBRECENI SPORTCENTRUM 1 0 0 1 0 9 -9 0 1 1 0 0 6 4 2 3 2 1 0 1 6 13 -7 3
10 GFSE OROS CIGÁND SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 17 -16 0 2 1 0 1 4 19 -15 3
11 GFSE OROS DEBRECENI EAC 1 0 0 1 4 6 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 5 9 -4 0
12 GFSE OROS LOKI FOCISULI 1 0 0 1 3 6 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 5 9 -4 0
13 GFSE OROS KARCAGI SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
14 GFSE OROS GFSE OROS 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 10 -10 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
----------7 - 0--
CIGÁND SE
-------3 - 2-----
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
-----3 - 0-------
DEBRECENI EAC
---4 - 6---------
DEBRECENI SPORTCENTRUM
------------0 - 9
FILO SE
------3 - 1------
GFSE OROS
0 - 7------------
KARCAGI SE
---------2 - 5---
LOKI FOCISULI
--------3 - 6----
MÁTÉSZALKAI MTK
--4 - 0----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
---3 - 1---------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-----6 - 1-------
TARPA SC
-17 - 1-----------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
------------2 - 1

Meccsek

DEBRECENI EAC

2019. 08. 31. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 08. 31. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
DEBRECENI EAC
2019. 09. 07. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 09. 07. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 09. 12. 17:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 09. 12. 17:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
DEBRECENI EAC
2019. 09. 22. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 09. 22. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
LOKI FOCISULI
2019. 09. 24. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 09. 24. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
DEBRECENI EAC
2019. 10. 06. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 10. 06. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 10. 12. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2019. 10. 12. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
DEBRECENI EAC
2019. 10. 30. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 10. 30. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 10. 27. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 10. 27. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
DEBRECENI EAC
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 09. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 11. 09. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DEBRECENI EAC
2019. 11. 17. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 17. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
KARCAGI SE
2019. 11. 23. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 23. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
FILO SE
2020. 03. 07. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 07. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
03. 07. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 03. 14. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 03. 14. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
03. 14. 10:00
DEBRECENI EAC
2020. 03. 21. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 21. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
03. 21. 10:00
TARPA SC
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
03. 28. 10:00
DEBRECENI EAC
2020. 04. 04. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 04. 04. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
04. 04. 10:00
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2020. 04. 10. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 04. 10. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
04. 10. 16:00
DEBRECENI EAC
2020. 04. 18. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 04. 18. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
04. 18. 10:00
GFSE OROS
2020. 04. 24. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 04. 24. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
04. 24. 15:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 02. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 05. 02. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
05. 02. 10:00
CIGÁND SE
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 08. 15:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 16. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 05. 16. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
05. 16. 10:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 23. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 05. 23. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
05. 23. 10:00
KARCAGI SE
2020. 05. 30. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2020. 05. 30. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
05. 30. 10:00
DEBRECENI EAC

DEBRECENI SPORTCENTRUM

2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 07. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 09. 07. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 09. 14. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 09. 14. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
KARCAGI SE
2019. 09. 21. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 09. 21. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 09. 28. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 09. 28. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2019. 10. 05. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 10. 05. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 10. 12. 12:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 10. 12. 12:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 10. 19. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 10. 19. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
LOKI FOCISULI
2019. 10. 26. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 10. 26. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 10. 31. 16:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 10. 31. 16:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 11. 09. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 11. 09. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
GFSE OROS
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 11. 16. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 11. 16. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 11. 24. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 11. 24. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 06. 15:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 14. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 03. 14. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
03. 14. 10:00
DEBRECENI EAC
2020. 03. 22. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 03. 22. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
03. 22. 10:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
03. 28. 10:00
FILO SE
2020. 04. 04. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 04. 04. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
04. 04. 10:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 04. 11. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2020. 04. 11. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
04. 11. 12:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 04. 18. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 04. 18. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
04. 18. 10:00
TARPA SC
2020. 04. 25. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 04. 25. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
04. 25. 10:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 05. 02. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 05. 02. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
05. 02. 10:00
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2020. 05. 08. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 05. 08. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
05. 08. 16:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 05. 16. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 05. 16. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
05. 16. 10:00
GFSE OROS
2020. 05. 22. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 05. 22. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
05. 22. 15:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 05. 30. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 05. 30. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
05. 30. 10:00
CIGÁND SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom