Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U19 III. Észak-Kelet 10. forduló

2019.11.02 - 11:00

Debrecen, Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya (DEAC pálya - Egyetemi Sporttelep)

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U19 III. Észak-Kelet

Játékvezető
DÁVID ATTILA DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MEZŐ SÁNDOR, JÓNI TAMÁS
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
90'
45'

Gólok

KATONA ZOLTÁN

40'

1 - 0

 

 

1 - 1

53'

RIZNYCHENKO VIKTOR

 

1 - 2

76'

GYÜRE TAMÁS

 

1 - 3

77'

GYÜRE TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 10 7 1 2 51 17 34 22 7.7
2 FILO SE FILO SE 10 7 1 2 38 19 19 22 7.8
3 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 10 7 0 3 39 18 21 21 6.6
4 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 10 6 1 3 43 23 20 19 8.6
5 TARPA SC TARPA SC 9 6 1 2 23 13 10 19 6.3
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 10 5 3 2 29 21 8 18 6.9
7 KARCAGI SE KARCAGI SE 10 4 4 2 37 14 23 16 8.4
8 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 10 4 1 5 28 23 5 13 6.8
9 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 10 4 1 5 22 18 4 13 8.6
10 GFSE OROS GFSE OROS 10 3 4 3 32 22 10 13 7.4
11 DASE  DASE  9 3 2 4 22 27 -5 11 7.4
12 CIGÁND SE CIGÁND SE 10 2 1 7 10 34 -24 7 8.2
13 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 10 1 0 9 9 57 -48 3 6.3
14 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 10 0 0 10 11 88 -77 0 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÁTÉSZALKAI MTK KARCAGI SE 5 4 1 0 9 2 7 13 5 3 1 1 14 4 10 10 10 7 2 1 23 6 17 23
2 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI SPORTCENTRUM 6 3 3 0 15 5 10 12 4 3 1 0 7 2 5 10 10 6 4 0 22 7 15 22
3 MÁTÉSZALKAI MTK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 2 1 2 14 5 9 7 5 3 1 1 15 5 10 10 10 5 2 3 29 10 19 17
4 MÁTÉSZALKAI MTK FILO SE 5 2 2 1 8 4 4 8 5 2 3 0 5 3 2 9 10 4 5 1 13 7 6 17
5 MÁTÉSZALKAI MTK GFSE OROS 4 2 2 0 4 1 3 8 6 2 2 2 7 4 3 8 10 4 4 2 11 5 6 16
6 MÁTÉSZALKAI MTK VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 2 0 2 5 4 1 6 6 3 0 3 15 10 5 9 10 5 0 5 20 14 6 15
7 MÁTÉSZALKAI MTK TARPA SC 5 2 0 3 4 5 -1 6 4 3 0 1 5 2 3 9 9 5 0 4 9 7 2 15
8 MÁTÉSZALKAI MTK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 6 2 1 3 6 8 -2 7 4 2 1 1 5 3 2 7 10 4 2 4 11 11 0 14
9 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI EAC 5 3 1 1 10 4 6 10 5 0 2 3 1 4 -3 2 10 3 3 4 11 8 3 12
10 MÁTÉSZALKAI MTK BALMAZÚJVÁROSI FC 5 2 0 3 7 6 1 6 5 1 3 1 6 5 1 6 10 3 3 4 13 11 2 12
11 MÁTÉSZALKAI MTK CIGÁND SE 4 2 1 1 4 3 1 7 6 1 1 4 2 9 -7 4 10 3 2 5 6 12 -6 11
12 MÁTÉSZALKAI MTK DASE 5 1 3 1 2 4 -2 6 4 1 1 2 4 6 -2 4 9 2 4 3 6 10 -4 10
13 MÁTÉSZALKAI MTK LOKI FOCISULI 6 1 0 5 2 21 -19 3 4 1 0 3 2 7 -5 3 10 2 0 8 4 28 -24 6
14 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 4 0 1 3 3 18 -15 1 6 0 0 6 2 29 -27 0 10 0 1 9 5 47 -42 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÁTÉSZALKAI MTK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 3 0 2 27 9 18 9 5 4 1 0 24 8 16 13 10 7 1 2 51 17 34 22
2 MÁTÉSZALKAI MTK FILO SE 5 4 0 1 23 8 15 12 5 3 1 1 15 11 4 10 10 7 1 2 38 19 19 22
3 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI SPORTCENTRUM 6 4 0 2 28 10 18 12 4 3 0 1 11 8 3 9 10 7 0 3 39 18 21 21
4 MÁTÉSZALKAI MTK VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 2 1 1 15 5 10 7 6 4 0 2 28 18 10 12 10 6 1 3 43 23 20 19
5 MÁTÉSZALKAI MTK TARPA SC 5 3 0 2 12 9 3 9 4 3 1 0 11 4 7 10 9 6 1 2 23 13 10 19
6 MÁTÉSZALKAI MTK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 6 3 2 1 19 15 4 11 4 2 1 1 10 6 4 7 10 5 3 2 29 21 8 18
7 MÁTÉSZALKAI MTK KARCAGI SE 5 2 3 0 16 5 11 9 5 2 1 2 21 9 12 7 10 4 4 2 37 14 23 16
8 MÁTÉSZALKAI MTK BALMAZÚJVÁROSI FC 5 1 1 3 15 12 3 4 5 3 0 2 13 11 2 9 10 4 1 5 28 23 5 13
9 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI EAC 5 3 0 2 15 10 5 9 5 1 1 3 7 8 -1 4 10 4 1 5 22 18 4 13
10 MÁTÉSZALKAI MTK GFSE OROS 4 1 2 1 12 6 6 5 6 2 2 2 20 16 4 8 10 3 4 3 32 22 10 13
11 MÁTÉSZALKAI MTK DASE 5 2 1 2 11 11 0 7 4 1 1 2 11 16 -5 4 9 3 2 4 22 27 -5 11
12 MÁTÉSZALKAI MTK CIGÁND SE 4 2 0 2 8 8 0 6 6 0 1 5 2 26 -24 1 10 2 1 7 10 34 -24 7
13 MÁTÉSZALKAI MTK LOKI FOCISULI 6 1 0 5 6 38 -32 3 4 0 0 4 3 19 -16 0 10 1 0 9 9 57 -48 3
14 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 4 0 0 4 4 37 -33 0 6 0 0 6 7 51 -44 0 10 0 0 10 11 88 -77 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
------3 - 3-7 - 00 - 23 - 4-2 - 3
CIGÁND SE
0 - 3-0 - 2----4 - 14 - 2----
DASE
-3 - 02 - 12 - 52 - 32 - 2-------
DEBRECENI EAC
3 - 2--1 - 3---3 - 07 - 2---1 - 3
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2 - 3-----2 - 110 - 1-2 - 12 - 3-10 - 1
FILO SE
4 - 2---1 - 2-3 - 12 - 113 - 2----
GFSE OROS
2 - 37 - 0-1 - 1-2 - 2-------
KARCAGI SE
-7 - 05 - 1---0 - 0--3 - 3-1 - 1-
LOKI FOCISULI
-------0 - 75 - 11 - 40 - 120 - 50 - 9
MÁTÉSZALKAI MTK
--2 - 7---0 - 101 - 9----1 - 11
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
--3 - 33 - 2-6 - 45 - 3---1 - 11 - 2-
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-4 - 1---1 - 33 - 4--15 - 0--4 - 1
TARPA SC
-4 - 0-2 - 14 - 10 - 3-----2 - 4-
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-1 - 16 - 0---6 - 1-----2 - 3

Meccsek

DEBRECENI EAC

2019. 08. 31. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 08. 31. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
DEBRECENI EAC
2019. 09. 07. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 09. 07. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 09. 12. 15:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 09. 12. 15:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
DEBRECENI EAC
2019. 09. 22. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 09. 22. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
LOKI FOCISULI
2019. 09. 27. 15:45
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 09. 27. 15:45
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE
DEBRECENI EAC
2019. 10. 06. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 10. 06. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 10. 12. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2019. 10. 12. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
DEBRECENI EAC
2019. 10. 30. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 10. 30. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 10. 27. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 10. 27. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
DEBRECENI EAC
2019. 11. 02. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 09. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 11. 09. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DEBRECENI EAC
2019. 11. 17. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 17. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
KARCAGI SE
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
11. 23. 12:00
FILO SE
2020. 03. 07. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 07. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
03. 07. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2020. 03. 14. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 03. 14. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
03. 14. 12:00
DEBRECENI EAC
2020. 03. 21. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 21. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
03. 21. 12:00
TARPA SC
2020. 03. 28. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 28. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
03. 28. 12:00
DEBRECENI EAC
2020. 04. 04. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 04. 04. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
04. 04. 12:00
DASE
2020. 04. 10. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 04. 10. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
04. 10. 18:00
DEBRECENI EAC
2020. 04. 18. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 04. 18. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
04. 18. 12:00
GFSE OROS
2020. 04. 24. 17:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 04. 24. 17:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
04. 24. 17:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 02. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 05. 02. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
05. 02. 12:00
CIGÁND SE
2020. 05. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 08. 17:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 16. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 05. 16. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
05. 16. 12:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 05. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
05. 23. 12:00
KARCAGI SE
2020. 05. 30. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2020. 05. 30. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
05. 30. 12:00
DEBRECENI EAC

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 31. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
2019. 09. 15. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DASE
2019. 09. 27. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
2019. 10. 11. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 11. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 18. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 18. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 10. 26. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 26. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 02. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
2019. 11. 16. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 11. 16. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11. 22. 17:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2020. 03. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 06. 17:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 14. 15:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 03. 14. 15:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
03. 14. 15:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 20. 17:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE
03. 28. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 03. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 03. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 03. 17:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
04. 11. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 17. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 17. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 17. 17:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 26. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 26. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 26. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 01. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 01. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 01. 17:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 08. 17:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 17. 12:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 05. 17. 12:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
05. 17. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 22. 17:00
FILO SE
2020. 05. 30. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 05. 30. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
05. 30. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom