Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U19 III. Észak-Kelet 6. forduló

2019.10.02 - 14:00

Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep (Várkert sportpálya)

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U19 III. Észak-Kelet

Játékvezető
PARÁDA RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ÉVA ISTVÁN, TAKÁCS ÁDÁM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
90'
45'

Gólok

KHIMICH VASYL

8'

1 - 0

 

KHIMICH VASYL

36'

2 - 0

 

 

2 - 1

39'

CHRISZT PÉTER
TÓTH MÁTÉ

47'

3 - 1

 

KHIMICH VASYL

61'

4 - 1

 

KHIMICH VASYL

64'

5 - 1

 

TÓTH MÁTÉ

76'

6 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 6 5 0 1 21 8 13 15 7
2 TARPA SC TARPA SC 6 4 1 1 12 8 4 13 8.2
3 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 4 0 2 27 16 11 12 6.2
4 FILO SE FILO SE 6 4 0 2 16 11 5 12 6.7
5 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 6 3 1 2 27 13 14 10 7.2
6 GFSE OROS GFSE OROS 6 3 1 2 26 14 12 10 8.2
7 DASE  DASE  6 3 1 2 15 16 -1 10 9.2
8 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 6 3 0 3 20 12 8 9 8.5
9 KARCAGI SE KARCAGI SE 6 2 2 2 18 10 8 8 6.2
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 6 2 2 2 15 14 1 8 5.3
11 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 6 2 0 4 11 12 -1 6 6.8
12 CIGÁND SE CIGÁND SE 6 2 0 4 8 20 -12 6 8.3
13 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 6 1 0 5 7 26 -19 3 8.8
14 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 6 0 0 6 5 48 -43 0 8.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÁTÉSZALKAI MTK KARCAGI SE 3 3 0 0 6 2 4 9 3 1 1 1 6 3 3 4 6 4 1 1 12 5 7 13
2 MÁTÉSZALKAI MTK VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 0 1 5 3 2 6 3 2 0 1 8 6 2 6 6 4 0 2 13 9 4 12
3 MÁTÉSZALKAI MTK TARPA SC 3 2 0 1 3 1 2 6 3 2 0 1 4 2 2 6 6 4 0 2 7 3 4 12
4 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI SPORTCENTRUM 4 2 2 0 9 3 6 8 2 1 1 0 3 2 1 4 6 3 3 0 12 5 7 12
5 MÁTÉSZALKAI MTK GFSE OROS 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 7 2 5 7 6 3 2 1 10 3 7 11
6 MÁTÉSZALKAI MTK BALMAZÚJVÁROSI FC 3 2 0 1 6 3 3 6 3 1 2 0 4 2 2 5 6 3 2 1 10 5 5 11
7 MÁTÉSZALKAI MTK FILO SE 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 2 1 0 4 2 2 7 6 2 3 1 6 5 1 9
8 MÁTÉSZALKAI MTK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 1 0 2 11 3 8 3 3 1 1 1 4 4 0 4 6 2 1 3 15 7 8 7
9 MÁTÉSZALKAI MTK CIGÁND SE 3 2 0 1 4 3 1 6 3 0 0 3 0 5 -5 0 6 2 0 4 4 8 -4 6
10 MÁTÉSZALKAI MTK LOKI FOCISULI 3 1 0 2 2 10 -8 3 3 1 0 2 2 3 -1 3 6 2 0 4 4 13 -9 6
11 MÁTÉSZALKAI MTK DASE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 0 1 2 2 6 -4 1 6 1 3 2 3 6 -3 6
12 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI EAC 3 1 1 1 3 3 0 4 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 1 2 3 4 6 -2 5
13 MÁTÉSZALKAI MTK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 4 1 1 2 4 6 -2 4 2 0 1 1 2 3 -1 1 6 1 2 3 6 9 -3 5
14 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 2 0 1 1 2 6 -4 1 4 0 0 4 0 18 -18 0 6 0 1 5 2 24 -22 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI SPORTCENTRUM 4 3 0 1 16 6 10 9 2 2 0 0 5 2 3 6 6 5 0 1 21 8 13 15
2 MÁTÉSZALKAI MTK TARPA SC 3 2 0 1 6 4 2 6 3 2 1 0 6 4 2 7 6 4 1 1 12 8 4 13
3 MÁTÉSZALKAI MTK VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 0 1 14 4 10 6 3 2 0 1 13 12 1 6 6 4 0 2 27 16 11 12
4 MÁTÉSZALKAI MTK FILO SE 3 2 0 1 6 4 2 6 3 2 0 1 10 7 3 6 6 4 0 2 16 11 5 12
5 MÁTÉSZALKAI MTK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 1 0 2 19 7 12 3 3 2 1 0 8 6 2 7 6 3 1 2 27 13 14 10
6 MÁTÉSZALKAI MTK GFSE OROS 2 1 0 1 9 3 6 3 4 2 1 1 17 11 6 7 6 3 1 2 26 14 12 10
7 MÁTÉSZALKAI MTK DASE 3 2 1 0 7 3 4 7 3 1 0 2 8 13 -5 3 6 3 1 2 15 16 -1 10
8 MÁTÉSZALKAI MTK BALMAZÚJVÁROSI FC 3 1 0 2 12 7 5 3 3 2 0 1 8 5 3 6 6 3 0 3 20 12 8 9
9 MÁTÉSZALKAI MTK KARCAGI SE 3 1 2 0 9 5 4 5 3 1 0 2 9 5 4 3 6 2 2 2 18 10 8 8
10 MÁTÉSZALKAI MTK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 4 2 1 1 11 9 2 7 2 0 1 1 4 5 -1 1 6 2 2 2 15 14 1 8
11 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI EAC 3 2 0 1 7 5 2 6 3 0 0 3 4 7 -3 0 6 2 0 4 11 12 -1 6
12 MÁTÉSZALKAI MTK CIGÁND SE 3 2 0 1 8 6 2 6 3 0 0 3 0 14 -14 0 6 2 0 4 8 20 -12 6
13 MÁTÉSZALKAI MTK LOKI FOCISULI 3 1 0 2 5 17 -12 3 3 0 0 3 2 9 -7 0 6 1 0 5 7 26 -19 3
14 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 2 0 0 2 2 17 -15 0 4 0 0 4 3 31 -28 0 6 0 0 6 5 48 -43 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
--------7 - 0-3 - 4-2 - 3
CIGÁND SE
0 - 3------4 - 14 - 2----
DASE
-3 - 02 - 1--2 - 2-------
DEBRECENI EAC
3 - 2--1 - 3---3 - 0-----
DEBRECENI SPORTCENTRUM
------2 - 1--2 - 12 - 3-10 - 1
FILO SE
----1 - 2-3 - 12 - 1-----
GFSE OROS
2 - 37 - 0-----------
KARCAGI SE
--5 - 1------3 - 3-1 - 1-
LOKI FOCISULI
-------0 - 75 - 1---0 - 9
MÁTÉSZALKAI MTK
--2 - 7---0 - 10------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
---3 - 2-6 - 4----1 - 11 - 2-
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-----1 - 33 - 4--15 - 0---
TARPA SC
-4 - 0-2 - 1-0 - 3-------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
--6 - 0---6 - 1-----2 - 3

Meccsek

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 31. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
2019. 09. 15. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DASE
2019. 09. 27. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
2019. 10. 11. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 11. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 18. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 18. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 10. 26. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 26. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 02. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
2019. 11. 16. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 11. 16. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
INFO
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11. 22. 17:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2020. 03. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 06. 17:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 14. 15:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 03. 14. 15:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
03. 14. 15:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 20. 17:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE
03. 28. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 03. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 03. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 03. 17:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
04. 11. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 17. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 17. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 17. 17:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 26. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 26. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 26. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 01. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 01. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 01. 17:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 08. 17:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 17. 12:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 05. 17. 12:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
05. 17. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 22. 17:00
FILO SE
2020. 05. 30. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 05. 30. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
05. 30. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

GFSE OROS

2019. 08. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 08. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE
GFSE OROS
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 09. 14. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 09. 14. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GFSE OROS
2019. 09. 20. 16:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 09. 20. 16:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
GFSE OROS
2019. 09. 29. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2019. 09. 29. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
CIGÁND SE
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
2019. 10. 12. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2019. 10. 12. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
DEBRECENI EAC
2019. 10. 20. 13:00
Karcagi Se tartalékpálya
2019. 10. 20. 13:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
GFSE OROS
2019. 10. 26. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2019. 10. 26. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
FILO SE
2019. 10. 29. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 10. 29. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GFSE OROS
2019. 11. 09. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 11. 09. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
GFSE OROS
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 11. 17. 13:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 11. 17. 13:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
INFO
GFSE OROS
2019. 11. 23. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2019. 11. 23. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
11. 23. 12:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 07. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 03. 07. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
03. 07. 12:00
DASE
2020. 03. 13. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 03. 13. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
03. 13. 18:00
GFSE OROS
2020. 03. 21. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 03. 21. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
03. 21. 12:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 03. 28. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 03. 28. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
03. 28. 12:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 05. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 05. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 05. 12:00
GFSE OROS
2020. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
04. 11. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 18. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 04. 18. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
04. 18. 12:00
GFSE OROS
2020. 04. 25. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 04. 25. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
04. 25. 12:00
KARCAGI SE
2020. 05. 02. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2020. 05. 02. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
05. 02. 12:00
GFSE OROS
2020. 05. 09. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 05. 09. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
05. 09. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2020. 05. 16. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 05. 16. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
05. 16. 12:00
GFSE OROS
2020. 05. 23. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 05. 23. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
05. 23. 12:00
TARPA SC
2020. 05. 30. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 30. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
05. 30. 12:00
GFSE OROS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom