Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Vas Megyei I. o. 19. forduló

2020.03.14 - 15:00

Répcelak, Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak (Szarka Zoltán Sporttelep)

Vas

Vas Megyei I. o.

Játékvezető
HORVÁTH PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FODOR MÁTÉ, PAPP JÁNOS
RÉPCELAKI SE
Szentgotthárdi VSE
90'
45'

Gólok

ÓDOR BÁLINT CSABA

15'

1 - 0

 

DE PAULA ALEX

20'

2 - 0

 

ÓDOR BÁLINT CSABA

23'

3 - 0

 

ÓDOR BÁLINT CSABA

36'

4 - 0

 

 

4 - 1

85'

DÜH KÁROLY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÉP VSE VÉP VSE 19 15 1 3 51 18 33 46 9.2
2 CVSE- Vulkán Fürdő CVSE- Vulkán Fürdő 18 14 3 1 52 14 38 45 9.3
3 Rum KSC Rum KSC 19 12 3 4 34 22 12 39 8.7
4 RÉPCELAKI SE RÉPCELAKI SE 19 11 1 7 46 29 17 34 9.2
5 Lorry GM Kft Szarvaskend  Lorry GM Kft Szarvaskend  19 9 5 5 57 37 20 32 8.5
6 RÁBAPATYI KSK RÁBAPATYI KSK 18 9 3 6 39 22 17 30 8.6
7 Király SE Király SE 19 9 2 8 31 31 0 29 8.6
8 KőszegiLóránt FC KőszegiLóránt FC 18 8 3 7 37 35 2 27 9
9 Büki TK Büki TK 19 8 1 10 34 39 -5 25 8.3
10 KÖRMENDI FOOTBALL CLUB KÖRMENDI FOOTBALL CLUB 19 7 3 9 35 46 -11 24 8.3
11 Egyházasrádóci SE Egyházasrádóci SE 19 6 4 9 20 34 -14 22 8.6
12 Csörnöc GyöngyeVasvár VSE Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 19 5 5 9 32 42 -10 20 8.6
13 Schott Lukácsháza SE Schott Lukácsháza SE 19 4 3 12 24 39 -15 15 8.2
14 Szentgotthárdi VSE Szentgotthárdi VSE 19 3 6 10 27 43 -16 15 7.1
15 Csepregi SE Csepregi SE 19 4 0 15 14 63 -49 12 8.4
16 Jánosháza VSE Jánosháza VSE 18 3 3 12 17 36 -19 12 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Jánosháza VSE CVSE- Vulkán Fürdő 9 6 2 1 14 3 11 20 9 7 1 1 9 2 7 22 18 13 3 2 23 5 18 42
2 Jánosháza VSE Lorry GM Kft Szarvaskend 9 6 1 2 13 7 6 19 10 5 3 2 13 9 4 18 19 11 4 4 26 16 10 37
3 Jánosháza VSE VÉP VSE 10 5 3 2 7 4 3 18 9 5 2 2 10 6 4 17 19 10 5 4 17 10 7 35
4 Jánosháza VSE Büki TK 10 6 2 2 13 6 7 20 9 3 1 5 7 10 -3 10 19 9 3 7 20 16 4 30
5 Jánosháza VSE RÉPCELAKI SE 10 5 3 2 16 5 11 18 9 3 3 3 7 6 1 12 19 8 6 5 23 11 12 30
6 Jánosháza VSE Rum KSC 9 2 6 1 6 3 3 12 10 5 3 2 8 4 4 18 19 7 9 3 14 7 7 30
7 Jánosháza VSE Király SE 10 5 2 3 9 7 2 17 9 3 3 3 6 8 -2 12 19 8 5 6 15 15 0 29
8 Jánosháza VSE KőszegiLóránt FC 9 4 4 1 9 6 3 16 9 2 4 3 6 7 -1 10 18 6 8 4 15 13 2 26
9 Jánosháza VSE RÁBAPATYI KSK 9 4 3 2 11 5 6 15 9 2 4 3 4 5 -1 10 18 6 7 5 15 10 5 25
10 Jánosháza VSE Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 9 3 1 5 9 10 -1 10 10 3 4 3 8 9 -1 13 19 6 5 8 17 19 -2 23
11 Jánosháza VSE Schott Lukácsháza SE 9 4 3 2 9 5 4 15 10 0 5 5 3 11 -8 5 19 4 8 7 12 16 -4 20
12 Jánosháza VSE KÖRMENDI FOOTBALL CLUB 10 2 4 4 3 7 -4 10 9 2 3 4 5 13 -8 9 19 4 7 8 8 20 -12 19
13 Jánosháza VSE Szentgotthárdi VSE 9 2 5 2 7 8 -1 11 10 1 2 7 4 14 -10 5 19 3 7 9 11 22 -11 16
14 Jánosháza VSE Egyházasrádóci SE 9 2 3 4 5 7 -2 9 10 0 6 4 0 4 -4 6 19 2 9 8 5 11 -6 15
15 Jánosháza VSE Csepregi SE 10 1 5 4 3 8 -5 8 9 0 3 6 2 18 -16 3 19 1 8 10 5 26 -21 11
16 Jánosháza VSE Jánosháza VSE 9 0 5 4 1 5 -4 5 9 0 5 4 4 9 -5 5 18 0 10 8 5 14 -9 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Jánosháza VSE VÉP VSE 10 8 1 1 28 8 20 25 9 7 0 2 23 10 13 21 19 15 1 3 51 18 33 46
2 Jánosháza VSE CVSE- Vulkán Fürdő 9 7 2 0 34 10 24 23 9 7 1 1 18 4 14 22 18 14 3 1 52 14 38 45
3 Jánosháza VSE Rum KSC 9 5 2 2 13 10 3 17 10 7 1 2 21 12 9 22 19 12 3 4 34 22 12 39
4 Jánosháza VSE RÉPCELAKI SE 10 8 0 2 31 13 18 24 9 3 1 5 15 16 -1 10 19 11 1 7 46 29 17 34
5 Jánosháza VSE Lorry GM Kft Szarvaskend 9 5 2 2 31 14 17 17 10 4 3 3 26 23 3 15 19 9 5 5 57 37 20 32
6 Jánosháza VSE RÁBAPATYI KSK 9 6 1 2 27 10 17 19 9 3 2 4 12 12 0 11 18 9 3 6 39 22 17 30
7 Jánosháza VSE Király SE 10 6 2 2 19 11 8 20 9 3 0 6 12 20 -8 9 19 9 2 8 31 31 0 29
8 Jánosháza VSE KőszegiLóránt FC 9 4 3 2 21 18 3 15 9 4 0 5 16 17 -1 12 18 8 3 7 37 35 2 27
9 Jánosháza VSE Büki TK 10 6 0 4 21 16 5 18 9 2 1 6 13 23 -10 7 19 8 1 10 34 39 -5 25
10 Jánosháza VSE KÖRMENDI FOOTBALL CLUB 10 5 3 2 19 13 6 18 9 2 0 7 16 33 -17 6 19 7 3 9 35 46 -11 24
11 Jánosháza VSE Egyházasrádóci SE 9 4 0 5 12 16 -4 12 10 2 4 4 8 18 -10 10 19 6 4 9 20 34 -14 22
12 Jánosháza VSE Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 9 3 1 5 17 24 -7 10 10 2 4 4 15 18 -3 10 19 5 5 9 32 42 -10 20
13 Jánosháza VSE Schott Lukácsháza SE 9 4 2 3 16 10 6 14 10 0 1 9 8 29 -21 1 19 4 3 12 24 39 -15 15
14 Jánosháza VSE Szentgotthárdi VSE 9 3 2 4 16 17 -1 11 10 0 4 6 11 26 -15 4 19 3 6 10 27 43 -16 15
15 Jánosháza VSE Csepregi SE 10 3 0 7 10 22 -12 9 9 1 0 8 4 41 -37 3 19 4 0 15 14 63 -49 12
16 Jánosháza VSE Jánosháza VSE 9 2 2 5 10 13 -3 8 9 1 1 7 7 23 -16 4 18 3 3 12 17 36 -19 12
 
Büki TK
3 - 13 - 00 - 13 - 0-0 - 6---1 - 22 - 1-3 - 14 - 12 - 3
CVSE- Vulkán Fürdő
2 - 111 - 02 - 2-5 - 1-5 - 35 - 1--2 - 1-1 - 01 - 1-
Csepregi SE
-0 - 12 - 10 - 30 - 1-3 - 10 - 53 - 4--0 - 22 - 0-0 - 4
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
3 - 3-2 - 14 - 1-3 - 03 - 51 - 31 - 40 - 5-0 - 2---
Egyházasrádóci SE
1 - 00 - 22 - 1--2 - 12 - 1-2 - 41 - 21 - 21 - 3---
Jánosháza VSE
1 - 2--0 - 11 - 10 - 22 - 02 - 13 - 3--1 - 2--0 - 1
Király SE
-1 - 13 - 02 - 0-4 - 0-1 - 3-1 - 13 - 1-2 - 12 - 10 - 3
KÖRMENDI FOOTBALL CLUB
2 - 30 - 5--0 - 0-2 - 1-2 - 22 - 04 - 0-1 - 15 - 11 - 0
KőszegiLóránt FC
2 - 0--4 - 40 - 02 - 1-4 - 53 - 22 - 0-2 - 2--2 - 4
Lorry GM Kft Szarvaskend
5 - 20 - 1----4 - 17 - 0-1 - 13 - 22 - 36 - 13 - 3-
RÁBAPATYI KSK
4 - 00 - 38 - 0--4 - 14 - 0-2 - 1-0 - 3-4 - 11 - 1-
RÉPCELAKI SE
--9 - 02 - 11 - 21 - 0--3 - 13 - 2-3 - 25 - 24 - 10 - 2
Rum KSC
3 - 20 - 2----0 - 12 - 1-1 - 12 - 1-2 - 00 - 03 - 2
Schott Lukácsháza SE
--0 - 14 - 31 - 14 - 1-5 - 00 - 1--1 - 10 - 21 - 0-
Szentgotthárdi VSE
--3 - 11 - 14 - 02 - 2--3 - 01 - 2-0 - 40 - 3-2 - 4
VÉP VSE
-0 - 2-1 - 14 - 01 - 05 - 0--4 - 22 - 0-3 - 03 - 15 - 2

Meccsek

RÉPCELAKI SE

2019. 08. 18. 17:30
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2019. 08. 18. 17:30
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
Egyházasrádóci SE
2019. 08. 24. 17:30
Lukácsháza SE
2019. 08. 24. 17:30
Lukácsháza SE
Schott Lukácsháza SE
RÉPCELAKI SE
2019. 08. 31. 17:00
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2019. 08. 31. 17:00
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
Lorry GM Kft Szarvaskend
2019. 09. 07. 16:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
RÉPCELAKI SE
2019. 09. 14. 16:30
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2019. 09. 14. 16:30
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
Rum KSC
2020. 02. 14. 17:00
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2020. 02. 14. 17:00
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
VÉP VSE
2019. 09. 28. 16:00
Papp István Labdarúgó Centrum
2019. 09. 28. 16:00
Papp István Labdarúgó Centrum
KÖRMENDI FOOTBALL CLUB
RÉPCELAKI SE
2019. 10. 05. 15:00
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2019. 10. 05. 15:00
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
Csepregi SE
2019. 10. 12. 15:00
Sportcentrum Bük
2019. 10. 12. 15:00
Sportcentrum Bük
Büki TK
RÉPCELAKI SE
2019. 10. 19. 14:30
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2019. 10. 19. 14:30
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
KőszegiLóránt FC
2019. 10. 26. 14:30
Király Sportlétesítmény
2019. 10. 26. 14:30
Király Sportlétesítmény
Király SE
RÉPCELAKI SE
2019. 11. 02. 13:30
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2019. 11. 02. 13:30
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
Jánosháza VSE
2019. 11. 10. 13:30
Rábapatyi KSK
2019. 11. 10. 13:30
Rábapatyi KSK
RÁBAPATYI KSK
RÉPCELAKI SE
2019. 11. 16. 13:30
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2019. 11. 16. 13:30
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
2019. 11. 23. 17:00
Celldömölki Városi és Vasutas Sportegyesület
2019. 11. 23. 17:00
Celldömölki Városi és Vasutas Sportegyesület
CVSE- Vulkán Fürdő
RÉPCELAKI SE
2020. 02. 23. 14:00
Egyházasrádóci SE
2020. 02. 23. 14:00
Egyházasrádóci SE
Egyházasrádóci SE
RÉPCELAKI SE
2020. 02. 29. 14:00
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2020. 02. 29. 14:00
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
Schott Lukácsháza SE
2020. 03. 08. 14:30
Szarvaskend Sportegyesület
2020. 03. 08. 14:30
Szarvaskend Sportegyesület
Lorry GM Kft Szarvaskend
RÉPCELAKI SE
2020. 03. 14. 15:00
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2020. 03. 14. 15:00
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
Szentgotthárdi VSE
2020. 06. 30.
Rum KSC Sportpálya
2020. 06. 30.
Rum KSC Sportpálya
Rum KSC
06. 30.
RÉPCELAKI SE
2020. 06. 30.
Vép Sportpálya
2020. 06. 30.
Vép Sportpálya
VÉP VSE
06. 30.
RÉPCELAKI SE
2020. 06. 30.
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2020. 06. 30.
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
06. 30.
KÖRMENDI FOOTBALL CLUB
2020. 06. 30.
Csepreg Se
2020. 06. 30.
Csepreg Se
Csepregi SE
06. 30.
RÉPCELAKI SE
2020. 06. 30.
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2020. 06. 30.
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
06. 30.
Büki TK
2020. 06. 30.
Lóránt Gyula Sporttelep
2020. 06. 30.
Lóránt Gyula Sporttelep
KőszegiLóránt FC
06. 30.
RÉPCELAKI SE
2020. 06. 30.
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2020. 06. 30.
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
06. 30.
Király SE
2020. 06. 30.
Jánosháza Városi Sportegyesület
2020. 06. 30.
Jánosháza Városi Sportegyesület
Jánosháza VSE
06. 30.
RÉPCELAKI SE
2020. 06. 30.
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2020. 06. 30.
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
06. 30.
RÁBAPATYI KSK
2020. 06. 30.
Vasvár VSE
2020. 06. 30.
Vasvár VSE
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
06. 30.
RÉPCELAKI SE
2020. 06. 30.
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2020. 06. 30.
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
06. 30.
CVSE- Vulkán Fürdő

Szentgotthárdi VSE

2019. 08. 17. 17:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2019. 08. 17. 17:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
Lorry GM Kft Szarvaskend
2019. 08. 25. 17:30
Vép Sportpálya
2019. 08. 25. 17:30
Vép Sportpálya
VÉP VSE
Szentgotthárdi VSE
2019. 09. 01. 17:00
Rum KSC Sportpálya
2019. 09. 01. 17:00
Rum KSC Sportpálya
Rum KSC
Szentgotthárdi VSE
2019. 09. 07. 16:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
RÉPCELAKI SE
2019. 09. 14. 16:30
Papp István Labdarúgó Centrum
2019. 09. 14. 16:30
Papp István Labdarúgó Centrum
KÖRMENDI FOOTBALL CLUB
Szentgotthárdi VSE
2019. 09. 21. 16:00
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
Csepregi SE
2019. 09. 28. 16:00
Sportcentrum Bük
2019. 09. 28. 16:00
Sportcentrum Bük
Büki TK
Szentgotthárdi VSE
2019. 10. 06. 15:00
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
KőszegiLóránt FC
2019. 10. 12. 15:00
Király Sportlétesítmény
2019. 10. 12. 15:00
Király Sportlétesítmény
Király SE
Szentgotthárdi VSE
2019. 10. 19. 14:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
Jánosháza VSE
2019. 10. 27. 14:30
Rábapatyi KSK
2019. 10. 27. 14:30
Rábapatyi KSK
RÁBAPATYI KSK
Szentgotthárdi VSE
2019. 11. 02. 13:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
2019. 11. 09. 16:30
Celldömölki Városi és Vasutas Sportegyesület
2019. 11. 09. 16:30
Celldömölki Városi és Vasutas Sportegyesület
CVSE- Vulkán Fürdő
Szentgotthárdi VSE
2019. 11. 16. 13:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2019. 11. 16. 13:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
Egyházasrádóci SE
2019. 11. 23. 13:00
Lukácsháza SE
2019. 11. 23. 13:00
Lukácsháza SE
Schott Lukácsháza SE
Szentgotthárdi VSE
2020. 02. 23. 14:00
Szarvaskend Sportegyesület
2020. 02. 23. 14:00
Szarvaskend Sportegyesület
Lorry GM Kft Szarvaskend
Szentgotthárdi VSE
2020. 02. 29. 14:00
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
VÉP VSE
2020. 03. 08. 14:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
Rum KSC
2020. 03. 14. 15:00
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
2020. 03. 14. 15:00
Szarka Zoltán Sporttelep Répcelak
RÉPCELAKI SE
Szentgotthárdi VSE
2020. 06. 30.
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2020. 06. 30.
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
06. 30.
KÖRMENDI FOOTBALL CLUB
2020. 06. 30.
Csepreg Se
2020. 06. 30.
Csepreg Se
Csepregi SE
06. 30.
Szentgotthárdi VSE
2020. 06. 30.
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2020. 06. 30.
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
06. 30.
Büki TK
2020. 06. 30.
Lóránt Gyula Sporttelep
2020. 06. 30.
Lóránt Gyula Sporttelep
KőszegiLóránt FC
06. 30.
Szentgotthárdi VSE
2020. 06. 30.
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2020. 06. 30.
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
06. 30.
Király SE
2020. 06. 30.
Jánosháza Városi Sportegyesület
2020. 06. 30.
Jánosháza Városi Sportegyesület
Jánosháza VSE
06. 30.
Szentgotthárdi VSE
2020. 06. 30.
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2020. 06. 30.
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
06. 30.
RÁBAPATYI KSK
2020. 06. 30.
Vasvár VSE
2020. 06. 30.
Vasvár VSE
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
06. 30.
Szentgotthárdi VSE
2020. 06. 30.
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2020. 06. 30.
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
06. 30.
CVSE- Vulkán Fürdő
2020. 06. 30.
Egyházasrádóci SE
2020. 06. 30.
Egyházasrádóci SE
Egyházasrádóci SE
06. 30.
Szentgotthárdi VSE
2020. 06. 30.
Szentgotthárd VSE Sportpálya
2020. 06. 30.
Szentgotthárd VSE Sportpálya
Szentgotthárdi VSE
06. 30.
Schott Lukácsháza SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple