Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II.o. Észak-Nyugat 9. forduló

2019.10.25 - 18:00

Pápa, Perutz Stadion

Vas

MLSZ U-14 II.o. Észak-Nyugat

Játékvezető
BORBÉLY LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS SZABOLCS, MARÁZ JÓZSEF GERGŐ
PÁPAI ELC
CSORNAI SE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ZTE FC ZRT. ZTE FC ZRT. 8 8 0 0 54 3 51 24 8
2 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 9 8 0 1 40 17 23 24 8
3 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 8 7 0 1 55 13 42 21 9.5
4 SC SOPRON SC SOPRON 8 6 1 1 41 8 33 19 8.8
5 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 8 5 2 1 47 13 34 17 8.6
6 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 8 5 0 3 30 22 8 15 8.8
7 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 8 4 1 3 29 24 5 13 8.1
8 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 9 4 0 5 41 31 10 12 7.7
9 CSORNAI SE CSORNAI SE 8 4 0 4 28 25 3 12 8.3
10 KIRÁLY SZE KIRÁLY SZE 8 4 0 4 20 20 0 12 7.9
11 ÜSTÖKÖS FC GYŐR ÜSTÖKÖS FC GYŐR 8 2 0 6 15 43 -28 6 7.5
12 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 9 1 0 8 12 44 -32 3 7.3
13 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 8 1 0 7 10 54 -44 3 7.4
14 SÜMEG VSE SÜMEG VSE 8 1 0 7 7 71 -64 3 6.9
15 MITE MITE 9 0 0 9 4 45 -41 0 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE ZTE FC ZRT. 4 3 1 0 15 0 15 10 4 4 0 0 10 2 8 12 8 7 1 0 25 2 23 22
2 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 4 4 0 0 15 1 14 12 4 2 1 1 11 5 6 7 8 6 1 1 26 6 20 19
3 MITE SC SOPRON 4 3 0 1 9 5 4 9 4 3 1 0 11 1 10 10 8 6 1 1 20 6 14 19
4 MITE GYIRMÓT SE GYŐR 5 5 0 0 21 0 21 15 3 1 0 2 8 5 3 3 8 6 0 2 29 5 24 18
5 MITE PÁPAI ELC 5 2 2 1 11 6 5 8 4 3 1 0 9 0 9 10 9 5 3 1 20 6 14 18
6 MITE HÉVÍZ SK 4 2 2 0 8 2 6 8 5 3 0 2 11 8 3 9 9 5 2 2 19 10 9 17
7 MITE KIRÁLY SZE 4 2 1 1 6 6 0 7 4 2 2 0 6 2 4 8 8 4 3 1 12 8 4 15
8 MITE SÁRVÁR FC 4 2 0 2 6 5 1 6 4 2 1 1 7 3 4 7 8 4 1 3 13 8 5 13
9 MITE MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 0 3 3 7 -4 3 4 3 0 1 8 2 6 9 8 4 0 4 11 9 2 12
10 MITE CSORNAI SE 5 3 0 2 10 5 5 9 3 0 0 3 1 8 -7 0 8 3 0 5 11 13 -2 9
11 MITE LURKÓ UFC 4 1 0 3 5 7 -2 3 5 0 1 4 2 15 -13 1 9 1 1 7 7 22 -15 4
12 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR 2 0 1 1 1 7 -6 1 6 0 2 4 4 16 -12 2 8 0 3 5 5 23 -18 3
13 MITE MÉNFŐCSANAK ESK 4 0 2 2 2 10 -8 2 4 0 1 3 1 12 -11 1 8 0 3 5 3 22 -19 3
14 MITE MITE 4 0 1 3 1 11 -10 1 5 0 1 4 0 13 -13 1 9 0 2 7 1 24 -23 2
15 MITE SÜMEG VSE 5 0 1 4 0 17 -17 1 3 0 0 3 0 21 -21 0 8 0 1 7 0 38 -38 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE ZTE FC ZRT. 4 4 0 0 33 0 33 12 4 4 0 0 21 3 18 12 8 8 0 0 54 3 51 24
2 MITE PÁPAI ELC 5 4 0 1 22 14 8 12 4 4 0 0 18 3 15 12 9 8 0 1 40 17 23 24
3 MITE GYIRMÓT SE GYŐR 5 5 0 0 38 3 35 15 3 2 0 1 17 10 7 6 8 7 0 1 55 13 42 21
4 MITE SC SOPRON 4 2 1 1 13 7 6 7 4 4 0 0 28 1 27 12 8 6 1 1 41 8 33 19
5 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 4 4 0 0 27 4 23 12 4 1 2 1 20 9 11 5 8 5 2 1 47 13 34 17
6 MITE SÁRVÁR FC 4 3 0 1 13 8 5 9 4 2 0 2 17 14 3 6 8 5 0 3 30 22 8 15
7 MITE MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 1 2 13 15 -2 4 4 3 0 1 16 9 7 9 8 4 1 3 29 24 5 13
8 MITE HÉVÍZ SK 4 2 0 2 21 9 12 6 5 2 0 3 20 22 -2 6 9 4 0 5 41 31 10 12
9 MITE CSORNAI SE 5 4 0 1 24 9 15 12 3 0 0 3 4 16 -12 0 8 4 0 4 28 25 3 12
10 MITE KIRÁLY SZE 4 2 0 2 9 13 -4 6 4 2 0 2 11 7 4 6 8 4 0 4 20 20 0 12
11 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR 2 1 0 1 4 13 -9 3 6 1 0 5 11 30 -19 3 8 2 0 6 15 43 -28 6
12 MITE LURKÓ UFC 4 1 0 3 9 18 -9 3 5 0 0 5 3 26 -23 0 9 1 0 8 12 44 -32 3
13 MITE MÉNFŐCSANAK ESK 4 0 0 4 4 28 -24 0 4 1 0 3 6 26 -20 3 8 1 0 7 10 54 -44 3
14 MITE SÜMEG VSE 5 1 0 4 5 34 -29 3 3 0 0 3 2 37 -35 0 8 1 0 7 7 71 -64 3
15 MITE MITE 4 0 0 4 2 21 -19 0 5 0 0 5 2 24 -22 0 9 0 0 9 4 45 -41 0
 
ANDRÁSHIDA SC
---------------
CSORNAI SE
-0 - 5---3 - 2--5 - 0---11 - 15 - 1-
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
----1 - 1----2 - 6-0 - 5-10 - 3-
MÉNFŐCSANAK ESK
----2 - 14-0 - 5------2 - 30 - 6
GYIRMÓT SE GYŐR
---6 - 1-9 - 1-9 - 08 - 0-6 - 1----
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
-5 - 1---6 - 0-4 - 2----12 - 1--
HÉVÍZ SK
--7 - 112 - 2-----1 - 3-1 - 3---
KIRÁLY SZE
----4 - 5--2 - 0-----3 - 10 - 7
LURKÓ UFC
--1 - 4---3 - 8-4 - 1-1 - 5----
MITE
---2 - 3---0 - 3-0 - 3-0 - 12---
PÁPAI ELC
-6 - 2---4 - 3-5 - 2-----6 - 21 - 5
SÁRVÁR FC
---6 - 0---2 - 1-5 - 10 - 6----
SC SOPRON
-5 - 1---2 - 2-------4 - 12 - 3
SÜMEG VSE
--1 - 6---1 - 9--2 - 0-1 - 110 - 8--
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
----0 - 12---4 - 1------
ZTE FC ZRT.
----6 - 0---7 - 0--6 - 0-14 - 0-

Meccsek

PÁPAI ELC

2019. 09. 03. 18:00
Perutz Stadion
2019. 09. 03. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
KIRÁLY SZE
2019. 09. 06. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 09. 06. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÁPAI ELC
2019. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
2019. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ZTE FC ZRT.
2019. 09. 21. 12:00
MITE
2019. 09. 21. 12:00
MITE
MITE
PÁPAI ELC
2019. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
2019. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
2019. 10. 05. 12:00
Zalaszentgróti Sportpálya
2019. 10. 05. 12:00
Zalaszentgróti Sportpálya
HÉVÍZ SK
PÁPAI ELC
2019. 10. 11. 18:00
Perutz Stadion
2019. 10. 11. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2019. 10. 19. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 19. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI ELC
2019. 10. 25. 18:00
Perutz Stadion
2019. 10. 25. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CSORNAI SE
2019. 10. 30. 12:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2019. 10. 30. 12:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
PÁPAI ELC
2019. 11. 08. 18:00
Perutz Stadion
2019. 11. 08. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SÜMEG VSE
2019. 11. 22. 19:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 11. 22. 19:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
PÁPAI ELC
2019. 11. 29. 18:00
Perutz Stadion
2019. 11. 29. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 12. 07. 10:00
ALCUFER Stadion
2019. 12. 07. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PÁPAI ELC
2020. 02. 22. 10:00
Király Sportlétesítmény
2020. 02. 22. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
02. 22. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 02. 28. 10:00
Perutz Stadion
2020. 02. 28. 10:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
02. 28. 10:00
SÁRVÁR FC
2020. 03. 07. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2020. 03. 07. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC ZRT.
03. 07. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 03. 13. 10:00
Perutz Stadion
2020. 03. 13. 10:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
03. 13. 10:00
MITE
2020. 03. 21. 10:00
Győr Egyetemi pálya
2020. 03. 21. 10:00
Győr Egyetemi pálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
03. 21. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 03. 27. 10:00
Perutz Stadion
2020. 03. 27. 10:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
03. 27. 10:00
HÉVÍZ SK
2020. 04. 04. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2020. 04. 04. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
04. 04. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 04. 10. 10:00
Perutz Stadion
2020. 04. 10. 10:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
04. 10. 10:00
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 04. 18. 10:00
Csornai SE
2020. 04. 18. 10:00
Csornai SE
CSORNAI SE
04. 18. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 04. 24. 10:00
Perutz Stadion
2020. 04. 24. 10:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
04. 24. 10:00
SC SOPRON
2020. 05. 02. 10:00
Sümeg VSE
2020. 05. 02. 10:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
05. 02. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 05. 15. 10:00
Perutz Stadion
2020. 05. 15. 10:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
05. 15. 10:00
LURKÓ UFC
2020. 05. 23. 10:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 05. 23. 10:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
05. 23. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 05. 29. 10:00
Perutz Stadion
2020. 05. 29. 10:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
05. 29. 10:00
GYIRMÓT SE GYŐR

CSORNAI SE

2019. 08. 28. 10:00
Csornai SE
2019. 08. 28. 10:00
Csornai SE
CSORNAI SE
MITE
2019. 09. 05. 18:00
Csornai SE
2019. 09. 05. 18:00
Csornai SE
CSORNAI SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
2019. 09. 14. 12:00
Csornai SE
2019. 09. 14. 12:00
Csornai SE
CSORNAI SE
HÉVÍZ SK
2019. 09. 20. 18:30
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2019. 09. 20. 18:30
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CSORNAI SE
2019. 09. 28. 12:00
Csornai SE
2019. 09. 28. 12:00
Csornai SE
CSORNAI SE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 12. 12:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2019. 10. 12. 12:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
CSORNAI SE
2019. 11. 04. 16:00
Csornai SE
2019. 11. 04. 16:00
Csornai SE
CSORNAI SE
SÜMEG VSE
2019. 10. 25. 18:00
Perutz Stadion
2019. 10. 25. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CSORNAI SE
2019. 10. 31. 12:00
Csornai SE
2019. 10. 31. 12:00
Csornai SE
CSORNAI SE
LURKÓ UFC
2019. 11. 09. 12:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 09. 12:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
CSORNAI SE
2019. 11. 17. 11:00
Csornai SE
2019. 11. 17. 11:00
Csornai SE
CSORNAI SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 23. 12:00
Király Sportlétesítmény
2019. 11. 23. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
CSORNAI SE
2019. 11. 30. 12:00
Csornai SE
2019. 11. 30. 12:00
Csornai SE
CSORNAI SE
SÁRVÁR FC
2019. 12. 06. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 12. 06. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC ZRT.
CSORNAI SE
2020. 02. 22. 10:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 02. 22. 10:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
MITE
02. 22. 10:00
CSORNAI SE
2020. 02. 29. 10:00
Csornai SE
2020. 02. 29. 10:00
Csornai SE
CSORNAI SE
02. 29. 10:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
2020. 03. 07. 10:00
Hévízi Sportpálya
2020. 03. 07. 10:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
03. 07. 10:00
CSORNAI SE
2020. 03. 14. 10:00
Csornai SE
2020. 03. 14. 10:00
Csornai SE
CSORNAI SE
03. 14. 10:00
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2020. 03. 21. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 03. 21. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
03. 21. 10:00
CSORNAI SE
2020. 04. 04. 10:00
Csornai SE
2020. 04. 04. 10:00
Csornai SE
CSORNAI SE
04. 04. 10:00
SC SOPRON
2020. 04. 11. 10:00
Sümeg VSE
2020. 04. 11. 10:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
04. 11. 10:00
CSORNAI SE
2020. 04. 18. 10:00
Csornai SE
2020. 04. 18. 10:00
Csornai SE
CSORNAI SE
04. 18. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 04. 25. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 04. 25. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
04. 25. 10:00
CSORNAI SE
2020. 05. 02. 10:00
Csornai SE
2020. 05. 02. 10:00
Csornai SE
CSORNAI SE
05. 02. 10:00
MÉNFŐCSANAK ESK
2020. 05. 09. 10:00
ALCUFER Stadion
2020. 05. 09. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
05. 09. 10:00
CSORNAI SE
2020. 05. 16. 10:00
Csornai SE
2020. 05. 16. 10:00
Csornai SE
CSORNAI SE
05. 16. 10:00
KIRÁLY SZE
2020. 05. 23. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
2020. 05. 23. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 23. 10:00
CSORNAI SE
2020. 05. 30. 10:00
Csornai SE
2020. 05. 30. 10:00
Csornai SE
CSORNAI SE
05. 30. 10:00
ZTE FC ZRT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom