Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 II.o. Észak-Nyugat 7. forduló

2019.10.11 - 16:00

Pápa, Perutz Stadion

Vas

MLSZ U-15 II.o. Észak-Nyugat

Játékvezető
SZEPESI MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TAKÁCS ERVIN, BORBÉLY LÁSZLÓ
PÁPAI ELC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
80'
40'

Gólok

NAGY KRISZTIÁN

16'

1 - 0

 

VARGA MILÁN ERIK

51'

2 - 0

 

 

2 - 1

58'

TÓTH DOMINIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ZTE FC ZRT. ZTE FC ZRT. 7 6 0 1 35 3 32 18 8.4
2 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 6 5 0 1 34 5 29 15 9.2
3 ÜSTÖKÖS FC GYŐR ÜSTÖKÖS FC GYŐR 7 5 0 2 25 10 15 15 9.4
4 SC SOPRON SC SOPRON 7 5 0 2 23 9 14 15 7.4
5 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 7 5 0 2 25 17 8 15 7.4
6 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 6 4 1 1 36 8 28 13 9
7 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 6 4 1 1 22 9 13 13 8.5
8 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 7 4 0 3 13 22 -9 12 6.9
9 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 6 3 0 3 30 29 1 9 9.2
10 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 7 2 0 5 12 24 -12 6 8.3
11 KIRÁLY SZE KIRÁLY SZE 6 1 1 4 5 12 -7 4 6.5
12 MITE MITE 7 1 1 5 13 26 -13 4 8.7
13 CSORNAI SE CSORNAI SE 6 1 0 5 6 22 -16 3 7
14 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 6 0 1 5 8 42 -34 1 6.3
15 SÜMEG VSE SÜMEG VSE 7 0 1 6 3 52 -49 0 6.9 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÜMEG VSE ZTE FC ZRT. 3 2 0 1 8 2 6 6 4 4 0 0 9 1 8 12 7 6 0 1 17 3 14 18
2 SÜMEG VSE GYIRMÓT SE GYŐR 4 4 0 0 10 2 8 12 2 1 0 1 2 2 0 3 6 5 0 1 12 4 8 15
3 SÜMEG VSE ÜSTÖKÖS FC GYŐR 2 2 0 0 4 0 4 6 5 3 0 2 8 4 4 9 7 5 0 2 12 4 8 15
4 SÜMEG VSE SC SOPRON 4 2 0 2 4 5 -1 6 3 3 0 0 7 0 7 9 7 5 0 2 11 5 6 15
5 SÜMEG VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 3 3 0 0 13 1 12 9 3 1 1 1 4 2 2 4 6 4 1 1 17 3 14 13
6 SÜMEG VSE MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 2 3 -1 4 3 3 0 0 10 0 10 9 6 4 1 1 12 3 9 13
7 SÜMEG VSE SÁRVÁR FC 3 2 1 0 6 4 2 7 3 2 0 1 7 4 3 6 6 4 1 1 13 8 5 13
8 SÜMEG VSE MITE 3 2 0 1 4 4 0 6 4 2 0 2 3 6 -3 6 7 4 0 3 7 10 -3 12
9 SÜMEG VSE PÁPAI ELC 4 2 0 2 4 5 -1 6 3 1 0 2 4 5 -1 3 7 3 0 4 8 10 -2 9
10 SÜMEG VSE LURKÓ UFC 3 1 1 1 5 4 1 4 4 1 0 3 1 4 -3 3 7 2 1 4 6 8 -2 7
11 SÜMEG VSE KIRÁLY SZE 3 1 0 2 2 2 0 3 3 0 2 1 2 4 -2 2 6 1 2 3 4 6 -2 5
12 SÜMEG VSE HÉVÍZ SK 3 0 0 3 2 7 -5 0 4 1 2 1 5 6 -1 5 7 1 2 4 7 13 -6 5
13 SÜMEG VSE CSORNAI SE 4 0 1 3 0 8 -8 1 2 0 0 2 0 3 -3 0 6 0 1 5 0 11 -11 1
14 SÜMEG VSE MÉNFŐCSANAK ESK 3 0 1 2 1 7 -6 1 3 0 0 3 3 10 -7 0 6 0 1 5 4 17 -13 1
15 SÜMEG VSE SÜMEG VSE 4 0 0 4 1 11 -10 0 3 0 0 3 0 15 -15 -1 7 0 0 7 1 26 -25 -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÜMEG VSE ZTE FC ZRT. 3 2 0 1 18 2 16 6 4 4 0 0 17 1 16 12 7 6 0 1 35 3 32 18
2 SÜMEG VSE GYIRMÓT SE GYŐR 4 4 0 0 31 3 28 12 2 1 0 1 3 2 1 3 6 5 0 1 34 5 29 15
3 SÜMEG VSE ÜSTÖKÖS FC GYŐR 2 2 0 0 11 0 11 6 5 3 0 2 14 10 4 9 7 5 0 2 25 10 15 15
4 SÜMEG VSE SC SOPRON 4 2 0 2 9 9 0 6 3 3 0 0 14 0 14 9 7 5 0 2 23 9 14 15
5 SÜMEG VSE PÁPAI ELC 4 2 0 2 7 9 -2 6 3 3 0 0 18 8 10 9 7 5 0 2 25 17 8 15
6 SÜMEG VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 3 3 0 0 27 2 25 9 3 1 1 1 9 6 3 4 6 4 1 1 36 8 28 13
7 SÜMEG VSE MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 7 7 0 4 3 3 0 0 15 2 13 9 6 4 1 1 22 9 13 13
8 SÜMEG VSE LURKÓ UFC 3 3 0 0 11 6 5 9 4 1 0 3 2 16 -14 3 7 4 0 3 13 22 -9 12
9 SÜMEG VSE SÁRVÁR FC 3 2 0 1 19 13 6 6 3 1 0 2 11 16 -5 3 6 3 0 3 30 29 1 9
10 SÜMEG VSE HÉVÍZ SK 3 0 0 3 2 15 -13 0 4 2 0 2 10 9 1 6 7 2 0 5 12 24 -12 6
11 SÜMEG VSE KIRÁLY SZE 3 1 0 2 2 4 -2 3 3 0 1 2 3 8 -5 1 6 1 1 4 5 12 -7 4
12 SÜMEG VSE MITE 3 1 0 2 8 12 -4 3 4 0 1 3 5 14 -9 1 7 1 1 5 13 26 -13 4
13 SÜMEG VSE CSORNAI SE 4 1 0 3 6 12 -6 3 2 0 0 2 0 10 -10 0 6 1 0 5 6 22 -16 3
14 SÜMEG VSE MÉNFŐCSANAK ESK 3 0 1 2 1 14 -13 1 3 0 0 3 7 28 -21 0 6 0 1 5 8 42 -34 1
15 SÜMEG VSE SÜMEG VSE 4 0 1 3 3 20 -17 1 3 0 0 3 0 32 -32 -1 7 0 1 6 3 52 -49 0
 
ANDRÁSHIDA SC
---------------
CSORNAI SE
-2 - 4---0 - 2--3 - 2----1 - 4-
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
----3 - 3------0 - 3-4 - 1-
MÉNFŐCSANAK ESK
------1 - 1------0 - 70 - 6
GYIRMÓT SE GYŐR
---10 - 0---6 - 15 - 0-10 - 2----
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
-7 - 0---7 - 2------13 - 0--
HÉVÍZ SK
--0 - 3------2 - 7-0 - 5---
KIRÁLY SZE
----2 - 1--0 - 1------0 - 2
LURKÓ UFC
------2 - 1-4 - 1-5 - 4----
MITE
---7 - 2-----1 - 4-0 - 6---
PÁPAI ELC
-----2 - 1-4 - 1-----1 - 20 - 5
SÁRVÁR FC
---11 - 5---3 - 1--5 - 7----
SC SOPRON
-3 - 0---1 - 5-------4 - 01 - 4
SÜMEG VSE
--0 - 8---0 - 5--2 - 2-1 - 5---
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
--------5 - 0----6 - 0-
ZTE FC ZRT.
----0 - 2---5 - 0----13 - 0-

Meccsek

PÁPAI ELC

2019. 09. 03. 16:00
Perutz Stadion
2019. 09. 03. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
KIRÁLY SZE
2019. 09. 06. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 09. 06. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÁPAI ELC
2019. 09. 13. 16:00
Perutz Stadion
2019. 09. 13. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ZTE FC ZRT.
2019. 09. 21. 10:00
MITE
2019. 09. 21. 10:00
MITE
MITE
PÁPAI ELC
2019. 09. 27. 16:00
Perutz Stadion
2019. 09. 27. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
2019. 10. 05. 10:00
Zalaszentgróti Sportpálya
2019. 10. 05. 10:00
Zalaszentgróti Sportpálya
HÉVÍZ SK
PÁPAI ELC
2019. 10. 11. 16:00
Perutz Stadion
2019. 10. 11. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2019. 10. 19. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI ELC
2019. 10. 25. 16:00
Perutz Stadion
2019. 10. 25. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CSORNAI SE
2019. 10. 30. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2019. 10. 30. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
PÁPAI ELC
2019. 11. 08. 16:00
Perutz Stadion
2019. 11. 08. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SÜMEG VSE
2019. 11. 22. 17:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 11. 22. 17:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
PÁPAI ELC
2019. 11. 29. 16:00
Perutz Stadion
2019. 11. 29. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 12. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 12. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PÁPAI ELC
2020. 02. 20. 16:00
Király Sportlétesítmény
2020. 02. 20. 16:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
02. 20. 16:00
PÁPAI ELC
2020. 02. 28. 16:00
Perutz Stadion
2020. 02. 28. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
02. 28. 16:00
SÁRVÁR FC
2020. 03. 07. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 03. 07. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC ZRT.
03. 07. 12:00
PÁPAI ELC
2020. 03. 11. 17:00
Perutz Stadion
2020. 03. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
03. 11. 17:00
MITE
2020. 03. 21. 10:00
Győr Egyetemi pálya
2020. 03. 21. 10:00
Győr Egyetemi pálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
03. 21. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 03. 27. 16:00
Perutz Stadion
2020. 03. 27. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
03. 27. 16:00
HÉVÍZ SK
2020. 04. 04. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2020. 04. 04. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
04. 04. 14:00
PÁPAI ELC
2020. 04. 10. 16:00
Perutz Stadion
2020. 04. 10. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
04. 10. 16:00
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 04. 16. 19:00
Csornai SE
2020. 04. 16. 19:00
Csornai SE
CSORNAI SE
04. 16. 19:00
PÁPAI ELC
2020. 04. 24. 16:00
Perutz Stadion
2020. 04. 24. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
04. 24. 16:00
SC SOPRON
2020. 05. 02. 10:00
Sümeg VSE
2020. 05. 02. 10:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
05. 02. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 05. 15. 16:00
Perutz Stadion
2020. 05. 15. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
05. 15. 16:00
LURKÓ UFC
2020. 05. 23. 10:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 05. 23. 10:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
05. 23. 10:00
PÁPAI ELC
2020. 05. 29. 16:00
Perutz Stadion
2020. 05. 29. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
05. 29. 16:00
GYIRMÓT SE GYŐR

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE

2019. 08. 30. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2019. 08. 30. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
HÉVÍZ SK
2019. 09. 13. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 13. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2019. 09. 20. 16:30
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2019. 09. 20. 16:30
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CSORNAI SE
2019. 09. 27. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2019. 09. 27. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2019. 10. 05. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2019. 10. 05. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
SÜMEG VSE
2019. 10. 11. 16:00
Perutz Stadion
2019. 10. 11. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2019. 10. 19. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2019. 10. 19. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
LURKÓ UFC
2019. 10. 26. 10:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 10. 26. 10:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2019. 11. 02. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2019. 11. 02. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 09. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2019. 11. 09. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
KIRÁLY SZE
2019. 11. 16. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2019. 11. 16. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
SÁRVÁR FC
2019. 11. 23. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 11. 23. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC ZRT.
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2019. 11. 30. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2019. 11. 30. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
MITE
2019. 12. 07. 10:00
Győr Egyetemi pálya
2019. 12. 07. 10:00
Győr Egyetemi pálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2020. 02. 22. 10:00
Hévízi Sportpálya
2020. 02. 22. 10:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
02. 22. 10:00
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2020. 03. 07. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2020. 03. 07. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
03. 07. 14:00
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 14. 12:00
Csornai SE
2020. 03. 14. 12:00
Csornai SE
CSORNAI SE
03. 14. 12:00
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2020. 03. 21. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2020. 03. 21. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
03. 21. 14:00
SC SOPRON
2020. 03. 28. 10:00
Sümeg VSE
2020. 03. 28. 10:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
03. 28. 10:00
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2020. 04. 04. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2020. 04. 04. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
04. 04. 14:00
PÁPAI ELC
2020. 04. 09. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 04. 09. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
04. 09. 10:00
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2020. 04. 18. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2020. 04. 18. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
04. 18. 14:00
MÉNFŐCSANAK ESK
2020. 04. 25. 10:00
ALCUFER Stadion
2020. 04. 25. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
04. 25. 10:00
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2020. 05. 02. 10:00
Király Sportlétesítmény
2020. 05. 02. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
05. 02. 10:00
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2020. 05. 09. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
2020. 05. 09. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 09. 10:00
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2020. 05. 16. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2020. 05. 16. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
05. 16. 10:00
ZTE FC ZRT.
2020. 05. 23. 10:00
MITE
2020. 05. 23. 10:00
MITE
MITE
05. 23. 10:00
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2020. 05. 30. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2020. 05. 30. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
05. 30. 10:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple