Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 1. forduló

2019.11.16 - 14:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
NOBIK ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LOVASI ISTVÁN, PAP ERVIN
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
90'
45'

Gólok

LŐKE GERGŐ

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

10'

SZALAI SZABOLCS
KOCSIS SÁNDOR

12'

2 - 1

 

KOCSIS SÁNDOR

16'

3 - 1

 

KOCSIS SÁNDOR

58'

4 - 1

 

GYÖRKÖS GÁBOR BÉLA

85'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ALSÓÖRS SE ALSÓÖRS SE 1 1 0 0 8 2 6 3 13
2 UGOD SE UGOD SE 1 1 0 0 5 1 4 3 12
3 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 1 1 0 0 4 2 2 3 11
4 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 3 3 0 1 5
5 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 1 0 3 3 0 1 4
6 CSOPAK SC CSOPAK SC 1 0 1 0 2 2 0 1 7
7 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 1 0 1 0 2 2 0 1 6
8 ŐSI PSK ŐSI PSK 1 0 1 0 1 1 0 1 9
9 SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 1 0 1 0 1 1 0 1 8
10 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 2 4 -2 0 3
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 1 0 0 1 1 5 -4 0 2
13 FC ZIRC FC ZIRC 1 0 0 1 2 8 -6 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FC ZIRC ALSÓÖRS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
2 FC ZIRC UGOD SE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 FC ZIRC CSOPAK SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 FC ZIRC ÖSKÜ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 FC ZIRC TALIÁNDÖRÖGD SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 FC ZIRC SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 FC ZIRC CSABRENDEK FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC ZIRC NEMESSZALÓK ESE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 FC ZIRC PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 FC ZIRC SZENTANTALFA NVSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 FC ZIRC ŐSI PSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 FC ZIRC NEMESVÁMOSI LSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 FC ZIRC FC ZIRC 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FC ZIRC ALSÓÖRS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 2 6 3 1 1 0 0 8 2 6 3
2 FC ZIRC UGOD SE 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
3 FC ZIRC ÖSKÜ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
4 FC ZIRC NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
5 FC ZIRC TALIÁNDÖRÖGD SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
6 FC ZIRC CSOPAK SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 FC ZIRC SZENTANTALFA NVSE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
8 FC ZIRC ŐSI PSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 FC ZIRC SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 FC ZIRC CSABRENDEK FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC ZIRC PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
12 FC ZIRC NEMESVÁMOSI LSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
13 FC ZIRC FC ZIRC 1 0 0 1 2 8 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 8 -6 0
 
ALSÓÖRS SE
------------
CSABRENDEK FC
------------
CSOPAK SC
------------
FC ZIRC
2 - 8-----------
NEMESSZALÓK ESE
----------3 - 3-
NEMESVÁMOSI LSE
------------
ŐSI PSK
------------
ÖSKÜ FC
------------
PEREMARTON SC BERHIDA
-------2 - 4----
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
------1 - 1-----
SZENTANTALFA NVSE
--2 - 2---------
TALIÁNDÖRÖGD SE
------------
UGOD SE
-----5 - 1------

Meccsek

UGOD SE

2019. 11. 16. 14:00
Ugod SE
2019. 11. 16. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 08. 25. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 08. 25. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 09. 08. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 08. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 09. 15. 16:30
Ugod SE
2019. 09. 15. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 09. 22. 16:00
Somlószőlős SE
2019. 09. 22. 16:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
UGOD SE
2019. 09. 29. 16:00
Ugod SE
2019. 09. 29. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 10. 13. 15:00
Zirci Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
UGOD SE
2019. 10. 20. 15:00
Ugod SE
2019. 10. 20. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 10. 27. 14:30
Csabrendek FC
2019. 10. 27. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2019. 11. 03. 14:00
Ugod SE
2019. 11. 03. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 11. 09. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 11. 09. 14:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
UGOD SE
2020. 03. 14. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
03. 14. 15:00
UGOD SE
2020. 03. 22. 15:00
Ugod SE
2020. 03. 22. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
03. 22. 15:00
CSOPAK SC
2020. 03. 29. 16:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 29. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
03. 29. 16:00
UGOD SE
2020. 04. 05. 16:30
Ugod SE
2020. 04. 05. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
04. 05. 16:30
ÖSKÜ FC
2020. 04. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2020. 04. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
04. 11. 17:00
UGOD SE
2020. 04. 19. 17:00
Ugod SE
2020. 04. 19. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
04. 19. 17:00
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 04. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 04. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
04. 26. 17:00
UGOD SE
2020. 05. 10. 17:00
Ugod SE
2020. 05. 10. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 10. 17:00
FC ZIRC
2020. 05. 17. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
05. 17. 17:00
UGOD SE
2020. 05. 24. 17:00
Ugod SE
2020. 05. 24. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 24. 17:00
CSABRENDEK FC
2020. 05. 31. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 05. 31. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
05. 31. 17:00
UGOD SE
2020. 06. 07. 17:00
Ugod SE
2020. 06. 07. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
06. 07. 17:00
ALSÓÖRS SE

NEMESVÁMOSI LSE

2019. 11. 16. 14:00
Ugod SE
2019. 11. 16. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 08. 24. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
FC ZIRC
2019. 09. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 09. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 09. 08. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 09. 08. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSABRENDEK FC
2019. 09. 15. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 09. 15. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 09. 21. 16:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 10. 05. 15:30
Csopak Spotrpálya
2019. 10. 05. 15:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 10. 12. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ŐSI PSK
2019. 10. 20. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 10. 20. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 10. 26. 14:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 10. 26. 14:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 11. 03. 14:00
Somlószőlős SE
2019. 11. 03. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 11. 09. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 11. 09. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
SZENTANTALFA NVSE
2020. 03. 14. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
03. 14. 15:00
UGOD SE
2020. 03. 22. 15:00
Zirci Sporttelep
2020. 03. 22. 15:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
03. 22. 15:00
NEMESVÁMOSI LSE
2020. 03. 28. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 03. 28. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
03. 28. 16:00
NEMESSZALÓK ESE
2020. 04. 05. 16:30
Csabrendek FC
2020. 04. 05. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
04. 05. 16:30
NEMESVÁMOSI LSE
2020. 04. 11. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 04. 11. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
04. 11. 17:00
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 04. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
04. 18. 17:00
ALSÓÖRS SE
2020. 05. 02. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
05. 02. 17:00
CSOPAK SC
2020. 05. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
2020. 05. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
05. 10. 17:00
NEMESVÁMOSI LSE
2020. 05. 16. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
05. 16. 17:00
ÖSKÜ FC
2020. 05. 23. 17:00
Peremarton Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
05. 23. 17:00
NEMESVÁMOSI LSE
2020. 05. 30. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
05. 30. 17:00
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 06. 07. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 06. 07. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
06. 07. 17:00
NEMESVÁMOSI LSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom