Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 10. forduló

2019.10.20 - 15:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
LOVASI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOCSIS ATTILA, BARÁTH NOÉMI
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

14'

SÜTŐ FERENC
KOCSIS SÁNDOR

30'

1 - 1

 

GYÖRKÖS GÁBOR BÉLA

44'

2 - 1

 

KOCSIS SÁNDOR

63'

3 - 1

 

KOCSIS SÁNDOR

66'

4 - 1

 

ZSIRAI DÁNIEL

72'

5 - 1

 

 

5 - 2

87'

BARATAKHUNOV MYRZA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 10 8 1 1 50 14 36 25 7.7
2 UGOD SE UGOD SE 9 6 1 2 32 14 18 19 8.1
3 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 8 6 1 1 32 17 15 19 7.3
4 ALSÓÖRS SE ALSÓÖRS SE 9 6 0 3 46 20 26 18 8
5 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 9 5 2 2 38 15 23 17 6.7
6 ŐSI PSK ŐSI PSK 9 5 2 2 18 20 -2 17 7.8
7 CSOPAK SC CSOPAK SC 9 4 2 3 34 19 15 14 7.1
8 SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 9 3 3 3 29 28 1 12 6.6
9 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 9 2 2 5 23 23 0 8 7.2
10 FC ZIRC FC ZIRC 9 2 2 5 18 34 -16 8 6.3
11 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 9 2 1 6 17 35 -18 7 6
12 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 10 1 1 8 18 58 -40 4 6.6
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 9 0 0 9 11 69 -58 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE ALSÓÖRS SE 5 4 0 1 18 6 12 12 4 3 1 0 9 2 7 10 9 7 1 1 27 8 19 22
2 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 5 4 1 0 12 2 10 13 5 3 0 2 7 4 3 9 10 7 1 2 19 6 13 22
3 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 4 3 1 0 11 4 7 10 5 3 0 2 8 7 1 9 9 6 1 2 19 11 8 19
4 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 5 5 0 0 10 4 6 15 4 1 1 2 2 4 -2 4 9 6 1 2 12 8 4 19
5 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 4 1 2 1 3 3 0 5 4 3 1 0 10 3 7 10 8 4 3 1 13 6 7 15
6 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 5 2 1 2 8 6 2 7 4 2 1 1 9 4 5 7 9 4 2 3 17 10 7 14
7 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 4 2 2 0 5 3 2 8 5 1 2 2 9 6 3 5 9 3 4 2 14 9 5 13
8 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 4 1 1 2 4 5 -1 4 5 2 1 2 4 4 0 7 9 3 2 4 8 9 -1 11
9 NEMESVÁMOSI LSE FC ZIRC 5 1 1 3 5 11 -6 4 4 2 1 1 4 4 0 7 9 3 2 4 9 15 -6 11
10 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 2 1 5 3 2 5 5 1 2 2 6 8 -2 5 9 2 4 3 11 11 0 10
11 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 5 0 0 5 2 15 -13 0 4 1 2 1 6 5 1 5 9 1 2 6 8 20 -12 5
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 6 1 0 5 6 14 -8 3 4 0 0 4 4 12 -8 0 10 1 0 9 10 26 -16 3
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 0 0 6 2 28 -26 0 9 0 1 8 4 32 -28 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 5 5 0 0 31 3 28 15 5 3 1 1 19 11 8 10 10 8 1 1 50 14 36 25
2 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 5 5 0 0 25 5 20 15 4 1 1 2 7 9 -2 4 9 6 1 2 32 14 18 19
3 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 4 3 1 0 11 5 6 10 4 3 0 1 21 12 9 9 8 6 1 1 32 17 15 19
4 NEMESVÁMOSI LSE ALSÓÖRS SE 5 4 0 1 33 11 22 12 4 2 0 2 13 9 4 6 9 6 0 3 46 20 26 18
5 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 5 3 1 1 21 9 12 10 4 2 1 1 17 6 11 7 9 5 2 2 38 15 23 17
6 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 4 2 1 1 9 8 1 7 5 3 1 1 9 12 -3 10 9 5 2 2 18 20 -2 17
7 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 4 3 1 0 21 6 15 10 5 1 1 3 13 13 0 4 9 4 2 3 34 19 15 14
8 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 4 2 2 0 9 6 3 8 5 1 1 3 20 22 -2 4 9 3 3 3 29 28 1 12
9 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 2 0 2 14 6 8 6 5 0 2 3 9 17 -8 2 9 2 2 5 23 23 0 8
10 NEMESVÁMOSI LSE FC ZIRC 5 0 1 4 10 27 -17 1 4 2 1 1 8 7 1 7 9 2 2 5 18 34 -16 8
11 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 5 1 1 3 10 22 -12 4 4 1 0 3 7 13 -6 3 9 2 1 6 17 35 -18 7
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 6 1 1 4 12 28 -16 4 4 0 0 4 6 30 -24 0 10 1 1 8 18 58 -40 4
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 3 0 0 3 7 17 -10 0 6 0 0 6 4 52 -48 0 9 0 0 9 11 69 -58 0
 
ALSÓÖRS SE
-2 - 1-7 - 118 - 0-1 - 7---5 - 2-
CSABRENDEK FC
4 - 21 - 0----2 - 2-4 - 1---
CSOPAK SC
---10 - 23 - 0-----3 - 35 - 1
FC ZIRC
2 - 8-5 - 8---1 - 5-2 - 2--0 - 4
NEMESSZALÓK ESE
----6 - 12 - 3-1 - 30 - 140 - 43 - 3-
NEMESVÁMOSI LSE
-4 - 10-1 - 3-2 - 4------
ŐSI PSK
0 - 2-3 - 23 - 1-----3 - 3--
ÖSKÜ FC
----8 - 110 - 1--8 - 1-3 - 02 - 0
PEREMARTON SC BERHIDA
3 - 13 - 7-1 - 1---2 - 4-1 - 9--
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
------1 - 1-3 - 2-3 - 12 - 2
SZENTANTALFA NVSE
-4 - 12 - 22 - 3---5 - 1-8 - 2--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 3---10 - 10 - 1-3 - 1---
UGOD SE
----5 - 25 - 17 - 0-6 - 1-2 - 1-

Meccsek

UGOD SE

2019. 11. 16. 14:00
Ugod SE
2019. 11. 16. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 08. 25. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 08. 25. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 09. 08. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 08. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 09. 15. 16:30
Ugod SE
2019. 09. 15. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 09. 22. 16:00
Somlószőlős SE
2019. 09. 22. 16:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
UGOD SE
2019. 09. 29. 16:00
Ugod SE
2019. 09. 29. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 10. 13. 15:00
Zirci Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
UGOD SE
2019. 10. 20. 15:00
Ugod SE
2019. 10. 20. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 10. 27. 14:30
Csabrendek FC
2019. 10. 27. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2019. 11. 03. 14:00
Ugod SE
2019. 11. 03. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 11. 09. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 11. 09. 14:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
UGOD SE
2020. 03. 14. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
03. 14. 15:00
UGOD SE
2020. 03. 22. 15:00
Ugod SE
2020. 03. 22. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
03. 22. 15:00
CSOPAK SC
2020. 03. 29. 16:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 29. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
03. 29. 16:00
UGOD SE
2020. 04. 05. 16:30
Ugod SE
2020. 04. 05. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
04. 05. 16:30
ÖSKÜ FC
2020. 04. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2020. 04. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
04. 11. 17:00
UGOD SE
2020. 04. 19. 17:00
Ugod SE
2020. 04. 19. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
04. 19. 17:00
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 04. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 04. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
04. 26. 17:00
UGOD SE
2020. 05. 10. 17:00
Ugod SE
2020. 05. 10. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 10. 17:00
FC ZIRC
2020. 05. 17. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
05. 17. 17:00
UGOD SE
2020. 05. 24. 17:00
Ugod SE
2020. 05. 24. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 24. 17:00
CSABRENDEK FC
2020. 05. 31. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 05. 31. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
05. 31. 17:00
UGOD SE
2020. 06. 07. 17:00
Ugod SE
2020. 06. 07. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
06. 07. 17:00
ALSÓÖRS SE

NEMESSZALÓK ESE

2019. 08. 18. 17:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 08. 18. 17:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 08. 25. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 09. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 09. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 09. 08. 16:30
Csopak Spotrpálya
2019. 09. 08. 16:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 09. 15. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 09. 15. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2019. 09. 22. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 22. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 09. 29. 16:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 10. 06. 15:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 10. 06. 15:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2019. 10. 13. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 10. 20. 15:00
Ugod SE
2019. 10. 20. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 10. 27. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 10. 27. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
FC ZIRC
2019. 11. 10. 14:00
Csabrendek FC
2019. 11. 10. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2020. 03. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 03. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
03. 14. 15:00
NEMESSZALÓK ESE
2020. 03. 22. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2020. 03. 22. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
03. 22. 15:00
ALSÓÖRS SE
2020. 03. 28. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 03. 28. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
03. 28. 16:00
NEMESSZALÓK ESE
2020. 04. 05. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
2020. 04. 05. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
04. 05. 16:30
CSOPAK SC
2020. 04. 12. 17:00
Ősi Petőfi SK
2020. 04. 12. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
04. 12. 17:00
NEMESSZALÓK ESE
2020. 04. 19. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
04. 19. 17:00
ÖSKÜ FC
2020. 04. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
04. 25. 17:00
NEMESSZALÓK ESE
2020. 05. 03. 17:00
Somlószőlős SE
2020. 05. 03. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
05. 03. 17:00
NEMESSZALÓK ESE
2020. 05. 10. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 05. 10. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
05. 10. 17:00
NEMESSZALÓK ESE
2020. 05. 17. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
05. 17. 17:00
UGOD SE
2020. 05. 24. 17:00
Zirci Sporttelep
2020. 05. 24. 17:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
05. 24. 17:00
NEMESSZALÓK ESE
2020. 06. 07. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2020. 06. 07. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
06. 07. 17:00
CSABRENDEK FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom