Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 3. forduló

2019.09.01 - 17:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
SZABÓ LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAVIZER SZILVESZTER, BRAUNSTETTER ZSOLT
UGOD SE
ŐSI PSK
90'
45'

Gólok

ZSIRAI DÁNIEL

16'

1 - 0

 

ZSIRAI DÁNIEL

50'

2 - 0

 

ZSIRAI DÁNIEL

56'

3 - 0

 

KOCSIS SÁNDOR

65'

4 - 0

 

LŐKE GERGŐ

79'

5 - 0

 

HEGYI ROLAND

83'

6 - 0

 

KOCSIS SÁNDOR

87'

7 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSOPAK SC CSOPAK SC 3 2 1 0 15 8 7 7 5
2 UGOD SE UGOD SE 3 2 0 1 13 6 7 6 7.3
3 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 3 2 0 1 13 8 5 6 7.3
4 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 2 2 0 0 7 3 4 6 8.5
5 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 3 1 2 0 10 6 4 5 4.3
6 SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 3 1 1 1 5 11 -6 4 7.7
7 ALSÓÖRS SE ALSÓÖRS SE 2 1 0 1 10 6 4 3 6
8 FC ZIRC FC ZIRC 3 1 0 2 10 17 -7 3 6.7
9 ŐSI PSK ŐSI PSK 3 0 2 1 4 11 -7 2 4.3
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 4
11 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 2 0 0 2 4 7 -3 0 4.5
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 0 2 2 8 -6 0 5
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSOPAK SC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 3 2 6 3 3 0 0 8 3 5 9
2 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ÖSKÜ FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 2 0 1 4 4 0 6
3 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) UGOD SE 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 4 4 0 6
4 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ALSÓÖRS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 6 2 4 4 2 1 1 0 6 2 4 4
5 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SZENTANTALFA NVSE 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 4 3 1 4
6 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSABRENDEK FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
7 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 4 4 0 4
8 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1
9 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESVÁMOSI LSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
10 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ŐSI PSK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 1 3 -2 1
11 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) FC ZIRC 2 0 0 2 3 8 -5 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 3 8 -5 1
12 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSOPAK SC 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 1 0 10 7 3 4 3 2 1 0 15 8 7 7
2 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) UGOD SE 2 2 0 0 12 1 11 6 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 2 0 1 13 6 7 6
3 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ÖSKÜ FC 1 1 0 0 8 1 7 3 2 1 0 1 5 7 -2 3 3 2 0 1 13 8 5 6
4 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSABRENDEK FC 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 7 3 4 6
5 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SZENTANTALFA NVSE 2 1 1 0 7 3 4 4 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 2 0 10 6 4 5
6 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 0 1 1 8 -7 0 3 1 1 1 5 11 -6 4
7 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ALSÓÖRS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 10 6 4 3 2 1 0 1 10 6 4 3
8 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) FC ZIRC 2 0 0 2 7 16 -9 0 1 1 0 0 3 1 2 3 3 1 0 2 10 17 -7 3
9 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ŐSI PSK 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 1 8 -7 1 3 0 2 1 4 11 -7 2
10 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 4 7 -3 0
12 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESVÁMOSI LSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 2 8 -6 0
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ALSÓÖRS SE
------------
CSABRENDEK FC
4 - 2-----------
CSOPAK SC
-----------5 - 1
FC ZIRC
2 - 8-5 - 8---------
NEMESSZALÓK ESE
------------
NEMESVÁMOSI LSE
---1 - 3--------
ŐSI PSK
---------3 - 3--
ÖSKÜ FC
--------8 - 1---
PEREMARTON SC BERHIDA
-------2 - 4----
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
------1 - 1-3 - 2---
SZENTANTALFA NVSE
--2 - 2----5 - 1----
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 3----------
UGOD SE
-----5 - 17 - 0-----

Meccsek

UGOD SE

2019. 11. 16. 14:00
Ugod SE
2019. 11. 16. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 08. 25. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 08. 25. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 09. 08. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 08. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 09. 15. 16:30
Ugod SE
2019. 09. 15. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 09. 22. 16:00
Somlószőlős SE
2019. 09. 22. 16:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
UGOD SE
2019. 09. 29. 16:00
Ugod SE
2019. 09. 29. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 10. 13. 15:00
Zirci Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
UGOD SE
2019. 10. 27. 14:30
Csabrendek FC
2019. 10. 27. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2019. 11. 03. 14:00
Ugod SE
2019. 11. 03. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 11. 09. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 11. 09. 14:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
UGOD SE
2020. 03. 14. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 03. 14. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
CSOPAK SC
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
06. 30.
UGOD SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
ÖSKÜ FC
2020. 06. 30.
Peremarton Sporttelep
2020. 06. 30.
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
06. 30.
UGOD SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
06. 30.
UGOD SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
FC ZIRC
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
CSABRENDEK FC
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
06. 30.
UGOD SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
ALSÓÖRS SE

ŐSI PSK

2019. 08. 18. 17:30
Somlószőlős SE
2019. 08. 18. 17:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
ŐSI PSK
2019. 08. 25. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 08. 25. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SZENTANTALFA NVSE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 09. 08. 16:30
Ősi Petőfi SK
2019. 09. 08. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
FC ZIRC
2019. 09. 22. 16:00
Ősi Petőfi SK
2019. 09. 22. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ELMARDT
CSABRENDEK FC
2020. 03. 08. 15:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 08. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2019. 09. 29. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 09. 29. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2019. 10. 06. 15:30
Ősi Petőfi SK
2019. 10. 06. 15:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ALSÓÖRS SE
2019. 10. 12. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ŐSI PSK
2019. 10. 20. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 10. 20. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSOPAK SC
2019. 11. 03. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 11. 03. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2019. 11. 10. 14:00
Ősi Petőfi SK
2019. 11. 10. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PEREMARTON SC BERHIDA
2020. 03. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
06. 30.
ŐSI PSK
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
06. 30.
UGOD SE
2020. 06. 30.
Zirci Sporttelep
2020. 06. 30.
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
06. 30.
ŐSI PSK
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
06. 30.
ŐSI PSK
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
06. 30.
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 06. 30.
Alsóörs Sporttelep
2020. 06. 30.
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
06. 30.
ŐSI PSK
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
06. 30.
NEMESVÁMOSI LSE
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
06. 30.
ŐSI PSK
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
06. 30.
ÖSKÜ FC
2020. 06. 30.
Peremarton Sporttelep
2020. 06. 30.
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
06. 30.
ŐSI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple