Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 3. forduló

2019.09.01 - 17:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
SZABÓ LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAVIZER SZILVESZTER, BRAUNSTETTER ZSOLT
UGOD SE
ŐSI PSK
90'
45'

Gólok

ZSIRAI DÁNIEL

16'

1 - 0

 

ZSIRAI DÁNIEL

50'

2 - 0

 

ZSIRAI DÁNIEL

56'

3 - 0

 

KOCSIS SÁNDOR

65'

4 - 0

 

LŐKE GERGŐ

79'

5 - 0

 

HEGYI ROLAND

83'

6 - 0

 

KOCSIS SÁNDOR

87'

7 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSOPAK SC CSOPAK SC 3 2 1 0 15 8 7 7 6
2 ALSÓÖRS SE ALSÓÖRS SE 3 2 0 1 17 7 10 6 7
3 UGOD SE UGOD SE 3 2 0 1 13 6 7 6 8
4 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 3 2 0 1 13 8 5 6 8.7
5 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 2 2 0 0 7 3 4 6 6.5
6 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 3 1 2 0 10 6 4 5 5
7 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 3 1 1 1 10 11 -1 4 8.7
8 SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 3 1 1 1 5 11 -6 4 8.7
9 FC ZIRC FC ZIRC 3 1 0 2 10 17 -7 3 5.3
10 ŐSI PSK ŐSI PSK 3 0 2 1 4 11 -7 2 5.7
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 6
12 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 2 0 0 2 4 7 -3 0 6
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 3 0 0 3 3 14 -11 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 3 2 6 3 3 0 0 8 3 5 9
2 NEMESVÁMOSI LSE ALSÓÖRS SE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 6 2 4 4 3 2 1 0 9 2 7 7
3 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 2 0 1 4 4 0 6
4 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 4 4 0 6
5 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 4 3 1 4
6 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
7 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 4 4 0 4
8 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 3 3 0 3
9 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 5 6 -1 3
10 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1
11 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 1 3 -2 1
12 NEMESVÁMOSI LSE FC ZIRC 2 0 0 2 3 8 -5 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 3 8 -5 1
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 0 1 2 2 7 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 1 0 10 7 3 4 3 2 1 0 15 8 7 7
2 NEMESVÁMOSI LSE ALSÓÖRS SE 1 1 0 0 7 1 6 3 2 1 0 1 10 6 4 3 3 2 0 1 17 7 10 6
3 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 2 2 0 0 12 1 11 6 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 2 0 1 13 6 7 6
4 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 1 1 0 0 8 1 7 3 2 1 0 1 5 7 -2 3 3 2 0 1 13 8 5 6
5 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 7 3 4 6
6 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 2 1 1 0 7 3 4 4 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 2 0 10 6 4 5
7 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 2 1 1 0 9 4 5 4 1 0 0 1 1 7 -6 0 3 1 1 1 10 11 -1 4
8 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 0 1 1 8 -7 0 3 1 1 1 5 11 -6 4
9 NEMESVÁMOSI LSE FC ZIRC 2 0 0 2 7 16 -9 0 1 1 0 0 3 1 2 3 3 1 0 2 10 17 -7 3
10 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 1 8 -7 1 3 0 2 1 4 11 -7 2
11 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 4 6 -2 1
12 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 4 7 -3 0
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 11 -9 0 3 0 0 3 3 14 -11 0
 
ALSÓÖRS SE
---7 - 1--------
CSABRENDEK FC
4 - 2-----------
CSOPAK SC
-----------5 - 1
FC ZIRC
2 - 8-5 - 8---------
NEMESSZALÓK ESE
----6 - 1-----3 - 3-
NEMESVÁMOSI LSE
---1 - 3--------
ŐSI PSK
---------3 - 3--
ÖSKÜ FC
--------8 - 1---
PEREMARTON SC BERHIDA
-------2 - 4----
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
------1 - 1-3 - 2---
SZENTANTALFA NVSE
--2 - 2----5 - 1----
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 3----------
UGOD SE
-----5 - 17 - 0-----

Meccsek

UGOD SE

2019. 11. 16. 14:00
Ugod SE
2019. 11. 16. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 08. 25. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 08. 25. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 09. 08. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 08. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 09. 15. 16:30
Ugod SE
2019. 09. 15. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 09. 22. 16:00
Somlószőlős SE
2019. 09. 22. 16:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
UGOD SE
2019. 09. 29. 16:00
Ugod SE
2019. 09. 29. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 10. 13. 15:00
Zirci Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
UGOD SE
2019. 10. 20. 15:00
Ugod SE
2019. 10. 20. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 10. 27. 14:30
Csabrendek FC
2019. 10. 27. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2019. 11. 03. 14:00
Ugod SE
2019. 11. 03. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 11. 09. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 11. 09. 14:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
UGOD SE
2020. 03. 14. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
03. 14. 15:00
UGOD SE
2020. 03. 22. 15:00
Ugod SE
2020. 03. 22. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
03. 22. 15:00
CSOPAK SC
2020. 03. 29. 16:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 29. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
03. 29. 16:00
UGOD SE
2020. 04. 05. 16:30
Ugod SE
2020. 04. 05. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
04. 05. 16:30
ÖSKÜ FC
2020. 04. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2020. 04. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
04. 11. 17:00
UGOD SE
2020. 04. 19. 17:00
Ugod SE
2020. 04. 19. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
04. 19. 17:00
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 04. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 04. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
04. 26. 17:00
UGOD SE
2020. 05. 10. 17:00
Ugod SE
2020. 05. 10. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 10. 17:00
FC ZIRC
2020. 05. 17. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
05. 17. 17:00
UGOD SE
2020. 05. 24. 17:00
Ugod SE
2020. 05. 24. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 24. 17:00
CSABRENDEK FC
2020. 05. 31. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 05. 31. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
05. 31. 17:00
UGOD SE
2020. 06. 07. 17:00
Ugod SE
2020. 06. 07. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
06. 07. 17:00
ALSÓÖRS SE

ŐSI PSK

2019. 08. 18. 17:30
Somlószőlős SE
2019. 08. 18. 17:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
ŐSI PSK
2019. 08. 25. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 08. 25. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SZENTANTALFA NVSE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 09. 08. 16:30
Ősi Petőfi SK
2019. 09. 08. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
FC ZIRC
2019. 09. 15. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 09. 15. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2019. 09. 22. 16:00
Ősi Petőfi SK
2019. 09. 22. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ELMARDT
CSABRENDEK FC
2020. 03. 08. 15:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 08. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
03. 08. 15:00
CSABRENDEK FC
2019. 09. 29. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 09. 29. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2019. 10. 06. 15:30
Ősi Petőfi SK
2019. 10. 06. 15:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ALSÓÖRS SE
2019. 10. 12. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ŐSI PSK
2019. 10. 20. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 10. 20. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSOPAK SC
2019. 11. 03. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 11. 03. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2019. 11. 10. 14:00
Ősi Petőfi SK
2019. 11. 10. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PEREMARTON SC BERHIDA
2020. 03. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
03. 14. 15:00
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 03. 22. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 03. 22. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
03. 22. 15:00
ŐSI PSK
2020. 03. 29. 16:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 29. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
03. 29. 16:00
UGOD SE
2020. 04. 05. 16:30
Zirci Sporttelep
2020. 04. 05. 16:30
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
04. 05. 16:30
ŐSI PSK
2020. 04. 12. 17:00
Ősi Petőfi SK
2020. 04. 12. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
04. 12. 17:00
NEMESSZALÓK ESE
2020. 04. 19. 17:00
Csabrendek FC
2020. 04. 19. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
04. 19. 17:00
ŐSI PSK
2020. 04. 26. 17:00
Ősi Petőfi SK
2020. 04. 26. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
04. 26. 17:00
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 05. 02. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
05. 02. 17:00
ŐSI PSK
2020. 05. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
2020. 05. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
05. 10. 17:00
NEMESVÁMOSI LSE
2020. 05. 17. 17:00
Csopak Spotrpálya
2020. 05. 17. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
05. 17. 17:00
ŐSI PSK
2020. 05. 31. 17:00
Ősi Petőfi SK
2020. 05. 31. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
05. 31. 17:00
ÖSKÜ FC
2020. 06. 07. 17:00
Peremarton Sporttelep
2020. 06. 07. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
06. 07. 17:00
ŐSI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom