Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 6. forduló

2019.09.22 - 16:00

Somlószőlős, Somlószőlős SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
KOZMA TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KIS TIBOR, TRUNKA TIMEA TAMARA
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
UGOD SE
90'
45'

Gólok

CSEJTEI JÓZSEF

10'

1 - 0

 

PAPP DÁVID

63'

2 - 0

 

 

2 - 1

79'

KOCSIS SÁNDOR

 

2 - 2

85'

HEGYI ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 5 5 0 0 21 8 13 15 7.8
2 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 5 4 0 1 20 9 11 12 7.2
3 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 5 3 2 0 27 9 18 11 6.8
4 UGOD SE UGOD SE 6 3 1 2 21 11 10 10 7.7
5 ALSÓÖRS SE ALSÓÖRS SE 4 3 0 1 33 8 25 9 8
6 CSOPAK SC CSOPAK SC 5 2 2 1 18 12 6 8 5.4
7 ŐSI PSK ŐSI PSK 5 1 2 2 8 15 -7 5 5.2
8 SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 5 1 2 2 9 21 -12 5 5.4
9 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 1 2 16 12 4 4 6
10 FC ZIRC FC ZIRC 6 1 1 4 13 26 -13 4 7.2
11 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 5 0 1 4 7 23 -16 1 5.4
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 5 0 0 5 7 46 -39 0 5.8
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 3 0 0 5 2 3 9 5 4 1 0 7 3 4 13
2 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ALSÓÖRS SE 2 2 0 0 13 1 12 6 2 1 1 0 6 2 4 4 4 3 1 0 19 3 16 10
3 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SZENTANTALFA NVSE 3 2 0 1 5 2 3 6 2 1 1 0 7 2 5 4 5 3 1 1 12 4 8 10
4 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSOPAK SC 2 1 1 0 5 2 3 4 3 2 0 1 5 4 1 6 5 3 1 1 10 6 4 10
5 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) UGOD SE 3 3 0 0 6 2 4 9 3 0 1 2 0 4 -4 1 6 3 1 2 6 6 0 10
6 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 3 2 1 0 4 2 2 7 2 0 0 2 1 4 -3 0 5 2 1 2 5 6 -1 7
7 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ÖSKÜ FC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 0 2 2 4 -2 3 5 2 1 2 4 5 -1 7
8 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) FC ZIRC 3 1 0 2 4 8 -4 3 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 2 1 3 5 10 -5 7
9 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 2 1 0 1 4 2 2 3 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 1 2 7 7 0 4
10 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ŐSI PSK 3 1 1 1 3 2 1 4 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 1 1 3 3 4 -1 4
11 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) PEREMARTON SC BERHIDA 3 0 0 3 2 9 -7 0 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 0 1 4 5 13 -8 1
12 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESVÁMOSI LSE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 0 3 1 16 -15 0 5 0 1 4 2 18 -16 1
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 2 0 0 5 2 3 6 3 3 0 0 16 6 10 9 5 5 0 0 21 8 13 15
2 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ÖSKÜ FC 2 2 0 0 10 1 9 6 3 2 0 1 10 8 2 6 5 4 0 1 20 9 11 12
3 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SZENTANTALFA NVSE 3 2 1 0 15 5 10 7 2 1 1 0 12 4 8 4 5 3 2 0 27 9 18 11
4 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) UGOD SE 3 3 0 0 18 2 16 9 3 0 1 2 3 9 -6 1 6 3 1 2 21 11 10 10
5 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ALSÓÖRS SE 2 2 0 0 23 2 21 6 2 1 0 1 10 6 4 3 4 3 0 1 33 8 25 9
6 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSOPAK SC 2 1 1 0 8 4 4 4 3 1 1 1 10 8 2 4 5 2 2 1 18 12 6 8
7 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ŐSI PSK 3 1 1 1 7 7 0 4 2 0 1 1 1 8 -7 1 5 1 2 2 8 15 -7 5
8 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 3 1 2 0 6 5 1 5 2 0 0 2 3 16 -13 0 5 1 2 2 9 21 -12 5
9 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 2 1 0 1 11 4 7 3 2 0 1 1 5 8 -3 1 4 1 1 2 16 12 4 4
10 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) FC ZIRC 3 0 0 3 8 21 -13 0 3 1 1 1 5 5 0 4 6 1 1 4 13 26 -13 4
11 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) PEREMARTON SC BERHIDA 3 0 1 2 4 14 -10 1 2 0 0 2 3 9 -6 0 5 0 1 4 7 23 -16 1
12 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESVÁMOSI LSE 2 0 0 2 5 13 -8 0 3 0 0 3 2 33 -31 0 5 0 0 5 7 46 -39 0
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ALSÓÖRS SE
----18 - 0-----5 - 2-
CSABRENDEK FC
4 - 21 - 0----------
CSOPAK SC
----------3 - 35 - 1
FC ZIRC
2 - 8-5 - 8---1 - 5-----
NEMESSZALÓK ESE
------------
NEMESVÁMOSI LSE
-4 - 10-1 - 3--------
ŐSI PSK
-1 - 3-3 - 1-----3 - 3--
ÖSKÜ FC
--------8 - 1--2 - 0
PEREMARTON SC BERHIDA
---1 - 1---2 - 4-1 - 9--
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
------1 - 1-3 - 2--2 - 2
SZENTANTALFA NVSE
--2 - 2----5 - 1-8 - 2--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 3---10 - 1------
UGOD SE
-----5 - 17 - 0-6 - 1---

Meccsek

SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS

2019. 08. 18. 17:30
Somlószőlős SE
2019. 08. 18. 17:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
ŐSI PSK
2019. 08. 25. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 08. 25. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2019. 09. 01. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 09. 01. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 09. 15. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 09. 15. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2019. 09. 22. 16:00
Somlószőlős SE
2019. 09. 22. 16:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
UGOD SE
2019. 09. 29. 16:00
Zirci Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2019. 10. 13. 15:00
Csabrendek FC
2019. 10. 13. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2019. 10. 20. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 10. 20. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 10. 26. 14:30
Alsóörs Sporttelep
2019. 10. 26. 14:30
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2019. 11. 03. 14:00
Somlószőlős SE
2019. 11. 03. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 11. 10. 14:00
Csopak Spotrpálya
2019. 11. 10. 14:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 03. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
06. 30.
ÖSKÜ FC
2020. 06. 30.
Peremarton Sporttelep
2020. 06. 30.
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
06. 30.
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
06. 30.
SZENTANTALFA NVSE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
06. 30.
FC ZIRC
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
06. 30.
CSABRENDEK FC
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
06. 30.
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
06. 30.
ALSÓÖRS SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 06. 30.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
06. 30.
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
06. 30.
CSOPAK SC

UGOD SE

2019. 11. 16. 14:00
Ugod SE
2019. 11. 16. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 08. 25. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 08. 25. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
2019. 09. 01. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 09. 08. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 08. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 09. 15. 16:30
Ugod SE
2019. 09. 15. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 09. 22. 16:00
Somlószőlős SE
2019. 09. 22. 16:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
UGOD SE
2019. 09. 29. 16:00
Ugod SE
2019. 09. 29. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 10. 13. 15:00
Zirci Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
UGOD SE
2019. 10. 27. 14:30
Csabrendek FC
2019. 10. 27. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2019. 11. 03. 14:00
Ugod SE
2019. 11. 03. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 11. 09. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 11. 09. 14:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
UGOD SE
2020. 03. 14. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 03. 14. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
CSOPAK SC
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
06. 30.
UGOD SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
ÖSKÜ FC
2020. 06. 30.
Peremarton Sporttelep
2020. 06. 30.
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
06. 30.
UGOD SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
06. 30.
UGOD SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
FC ZIRC
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
CSABRENDEK FC
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
06. 30.
UGOD SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
ALSÓÖRS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple