Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 12. forduló

2019.11.03 - 12:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
BRAUNSTETTER ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAVIZER SZILVESZTER
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
90'
45'

Gólok

SZÉCSI SZABOLCS

2'

1 - 0

 

SZÉCSI SZABOLCS

7'

2 - 0

 

SZÉCSI SZABOLCS

9'

3 - 0

 

BAJNER ATTILA

11'

4 - 0

 

KÁLMÁN CSABA

13'

5 - 0

 

KÁLMÁN CSABA

20'

6 - 0

 

CSEH LÓRÁNT

32'

7 - 0

 

KÁLMÁN CSABA

34'

8 - 0

 

SZÉCSI SZABOLCS

35'

9 - 0

 

KÁLMÁN CSABA

43'

10 - 0

 

SZÉCSI SZABOLCS

45'

11 - 0

 

MOLNÁR GERGŐ

56'

12 - 0

 

BAJNER ATTILA

62'

13 - 0

 

SZÉCSI SZABOLCS

64'

14 - 0

 

VARGA NORBERT ISTVÁN

65'

15 - 0

 

BAJNER ATTILA

72'

16 - 0

 

KÁLMÁN CSABA

75'

17 - 0

 

KÁLMÁN CSABA

77'

18 - 0

 

SZÉCSI SZABOLCS

79'

19 - 0

 

BAJNER ATTILA

80'

20 - 0

 

SZÉCSI SZABOLCS

87'

21 - 0

 

KÁLMÁN CSABA

89'

22 - 0

 

BAJNER ATTILA

90'

23 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 11 11 0 0 81 9 72 33 7.4
2 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 11 9 1 1 56 9 47 28 6.9
3 CSOPAK SC CSOPAK SC 11 8 1 2 78 12 66 25 7.1
4 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 12 7 1 4 66 39 27 22 7.3
5 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 11 7 1 3 42 25 17 22 7.2
6 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 11 7 0 4 37 34 3 17 6.7 (-4 pont)
7 ŐSI PSK ŐSI PSK 10 4 1 5 26 45 -19 13 7.2
8 FC ZIRC FC ZIRC 11 4 0 7 35 24 11 12 6.5
9 ALSÓÖRS SE ALSÓÖRS SE 11 4 0 7 29 45 -16 12 7.4
10 SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 10 3 0 7 30 51 -21 9 7.1
11 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 11 2 1 8 17 56 -39 6 6.7 (-1 pont)
12 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 11 1 1 9 6 94 -88 4 6.5
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 11 0 1 10 8 68 -60 0 6.9 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 6 5 1 0 26 2 24 16 5 5 0 0 13 3 10 15 11 10 1 0 39 5 34 31
2 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 6 5 0 1 17 2 15 15 5 4 0 1 11 3 8 12 11 9 0 2 28 5 23 27
3 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 5 4 0 1 33 2 31 12 6 4 1 1 9 3 6 13 11 8 1 2 42 5 37 25
4 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 6 5 0 1 14 3 11 15 5 2 0 3 6 7 -1 6 11 7 0 4 20 10 10 21
5 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 6 4 0 2 19 6 13 12 6 2 0 4 6 14 -8 6 12 6 0 6 25 20 5 18
6 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 4 2 1 1 9 7 2 7 6 2 1 3 6 12 -6 7 10 4 2 4 15 19 -4 14
7 NEMESVÁMOSI LSE ALSÓÖRS SE 6 4 0 2 17 5 12 12 5 0 1 4 1 18 -17 1 11 4 1 6 18 23 -5 13
8 NEMESVÁMOSI LSE FC ZIRC 6 1 2 3 8 7 1 5 5 2 0 3 6 7 -1 6 11 3 2 6 14 14 0 11
9 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 7 3 1 3 8 9 -1 10 4 0 1 3 1 18 -17 0 11 3 2 6 9 27 -18 10
10 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 5 2 0 3 9 11 -2 6 6 2 1 3 9 12 -3 3 11 4 1 6 18 23 -5 9
11 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 3 0 1 4 3 1 9 7 0 1 6 1 26 -25 0 11 3 1 7 5 29 -24 9
12 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 5 1 2 2 7 9 -2 5 5 1 1 3 5 14 -9 4 10 2 3 5 12 23 -11 9
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 1 0 4 1 11 -10 3 6 0 0 6 3 35 -32 0 11 1 0 10 4 46 -42 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 6 6 0 0 53 3 50 18 5 5 0 0 28 6 22 15 11 11 0 0 81 9 72 33
2 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 6 5 1 0 31 6 25 16 5 4 0 1 25 3 22 12 11 9 1 1 56 9 47 28
3 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 5 4 0 1 61 6 55 12 6 4 1 1 17 6 11 13 11 8 1 2 78 12 66 25
4 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 6 5 0 1 50 13 37 15 6 2 1 3 16 26 -10 7 12 7 1 4 66 39 27 22
5 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 6 3 1 2 26 14 12 10 5 4 0 1 16 11 5 12 11 7 1 3 42 25 17 22
6 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 5 3 0 2 19 14 5 9 6 4 0 2 18 20 -2 8 11 7 0 4 37 34 3 17
7 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 5 2 0 3 10 21 -11 6 5 2 1 2 16 24 -8 7 10 4 1 5 26 45 -19 13
8 NEMESVÁMOSI LSE FC ZIRC 6 2 0 4 17 13 4 6 5 2 0 3 18 11 7 6 11 4 0 7 35 24 11 12
9 NEMESVÁMOSI LSE ALSÓÖRS SE 6 4 0 2 27 12 15 12 5 0 0 5 2 33 -31 0 11 4 0 7 29 45 -16 12
10 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 4 2 0 2 19 20 -1 6 6 1 0 5 11 31 -20 3 10 3 0 7 30 51 -21 9
11 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 7 2 1 4 14 23 -9 7 4 0 0 4 3 33 -30 -1 11 2 1 8 17 56 -39 6
12 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 1 0 4 1 19 -18 3 6 0 1 5 5 75 -70 1 11 1 1 9 6 94 -88 4
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 0 1 3 5 14 -9 1 7 0 0 7 3 54 -51 -1 11 0 1 10 8 68 -60 0
 
ALSÓÖRS SE
-0 - 3-4 - 19 - 2-1 - 5-7 - 1-6 - 0-
CSABRENDEK FC
5 - 21 - 3----9 - 3-4 - 3--0 - 3
CSOPAK SC
---14 - 219 - 0-8 - 1---18 - 02 - 3
FC ZIRC
9 - 02 - 32 - 1---0 - 2-1 - 3--3 - 4
NEMESSZALÓK ESE
---1 - 62 - 01 - 3-3 - 44 - 00 - 73 - 3-
NEMESVÁMOSI LSE
-1 - 2-0 - 7-2 - 2-2 - 3----
ŐSI PSK
1 - 02 - 41 - 55 - 4-----1 - 8--
ÖSKÜ FC
----12 - 010 - 09 - 1-6 - 4-12 - 11 - 7
PEREMARTON SC BERHIDA
10 - 011 - 11 - 41 - 0---3 - 3-0 - 6--
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
-----2 - 1--4 - 7-13 - 10 - 11
SZENTANTALFA NVSE
8 - 04 - 21 - 14 - 1---5 - 2-9 - 0--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-0 - 6---1 - 00 - 8-0 - 2-0 - 3-
UGOD SE
----3 - 011 - 012 - 2-2 - 0-2 - 123 - 0

Meccsek

UGOD SE

2019. 11. 16. 12:00
Ugod SE
2019. 11. 16. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 08. 25. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 08. 25. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 09. 01. 15:00
Ugod SE
2019. 09. 01. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 09. 15. 14:30
Ugod SE
2019. 09. 15. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 09. 22. 14:00
Somlószőlős SE
2019. 09. 22. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
UGOD SE
2019. 09. 29. 14:00
Ugod SE
2019. 09. 29. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 10. 13. 13:00
Zirci Sporttelep
2019. 10. 13. 13:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
UGOD SE
2019. 10. 20. 13:00
Ugod SE
2019. 10. 20. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 10. 27. 12:30
Csabrendek FC
2019. 10. 27. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2019. 11. 03. 12:00
Ugod SE
2019. 11. 03. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 11. 09. 12:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 11. 09. 12:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
ELMARDT
UGOD SE
2020. 03. 14. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 03. 14. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
03. 14. 13:00
UGOD SE
2020. 03. 22. 13:00
Ugod SE
2020. 03. 22. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
03. 22. 13:00
CSOPAK SC
2020. 03. 29. 14:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 29. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
03. 29. 14:00
UGOD SE
2020. 04. 05. 14:30
Ugod SE
2020. 04. 05. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
04. 05. 14:30
ÖSKÜ FC
2020. 04. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
2020. 04. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
04. 11. 15:00
UGOD SE
2020. 04. 19. 15:00
Ugod SE
2020. 04. 19. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
04. 19. 15:00
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 04. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 04. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
04. 26. 15:00
UGOD SE
2020. 05. 10. 15:00
Ugod SE
2020. 05. 10. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 10. 15:00
FC ZIRC
2020. 05. 17. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
05. 17. 15:00
UGOD SE
2020. 05. 24. 15:00
Ugod SE
2020. 05. 24. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 24. 15:00
CSABRENDEK FC
2020. 05. 31. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 05. 31. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
05. 31. 15:00
UGOD SE
2020. 06. 07. 15:00
Ugod SE
2020. 06. 07. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
06. 07. 15:00
ALSÓÖRS SE

TALIÁNDÖRÖGD SE

2019. 08. 18. 15:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 08. 18. 15:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 08. 25. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 08. 25. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2019. 09. 07. 14:30
Alsóörs Sporttelep
2019. 09. 07. 14:30
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 09. 15. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 09. 15. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 09. 22. 14:00
Csopak Spotrpálya
2019. 09. 22. 14:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 09. 29. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 09. 29. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2019. 10. 06. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 10. 06. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 10. 13. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 10. 13. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 10. 20. 13:00
Somlószőlős SE
2019. 10. 20. 13:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 10. 27. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 10. 27. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 11. 03. 12:00
Ugod SE
2019. 11. 03. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 11. 10. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 11. 10. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
FC ZIRC
2020. 03. 14. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 03. 14. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
03. 14. 13:00
NEMESSZALÓK ESE
2020. 03. 22. 13:00
Csabrendek FC
2020. 03. 22. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
03. 22. 13:00
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 04. 05. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2020. 04. 05. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
04. 05. 14:30
ALSÓÖRS SE
2020. 04. 11. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 04. 11. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
04. 11. 15:00
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 04. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 04. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
04. 19. 15:00
CSOPAK SC
2020. 04. 26. 15:00
Ősi Petőfi SK
2020. 04. 26. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
04. 26. 15:00
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 05. 03. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 05. 03. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
05. 03. 15:00
ÖSKÜ FC
2020. 05. 09. 15:00
Peremarton Sporttelep
2020. 05. 09. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
05. 09. 15:00
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 05. 17. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 05. 17. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
05. 17. 15:00
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 05. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 05. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
05. 24. 15:00
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 05. 31. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 05. 31. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
05. 31. 15:00
UGOD SE
2020. 06. 07. 15:00
Zirci Sporttelep
2020. 06. 07. 15:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
06. 07. 15:00
TALIÁNDÖRÖGD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom