Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 3. forduló

2019.09.01 - 15:00

Szentanatalfa, Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
KEREKES DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KARDOS SÁNDOR
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
90'
45'

Gólok

BOCSKAY KRISZTIÁN

12'

1 - 0

 

NÉMETH BENCE

27'

2 - 0

 

KISS MARTIN LÁSZLÓ

56'

3 - 0

 

TAKÁCS FLÓRIÁN

63'

4 - 0

 

 

4 - 1

82'

JANCSEK BÁLINT
KISS MARTIN LÁSZLÓ

83'

5 - 1

 

 

5 - 2

90'

SÁNDOR ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 3 3 0 0 26 4 22 9 10
2 FC ZIRC FC ZIRC 3 3 0 0 18 1 17 9 9.7
3 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 3 2 1 0 14 4 10 7 8
4 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 2 2 0 0 11 2 9 6 9.5
5 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 1 0 10 7 3 4 7
6 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 3 1 1 1 11 12 -1 4 5.3
7 CSOPAK SC CSOPAK SC 3 0 1 2 4 6 -2 1 2
8 SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 2 0 0 2 8 13 -5 0 7.3
9 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 6 -6 0 4
10 ALSÓÖRS SE ALSÓÖRS SE 2 0 0 2 2 14 -12 0 3
11 ŐSI PSK ŐSI PSK 2 0 0 2 3 20 -17 0 4
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 0 2 0 18 -18 0 1.5
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) UGOD SE 2 2 0 0 11 1 10 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 13 2 11 9
2 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) FC ZIRC 2 1 1 0 5 1 4 4 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 1 0 8 1 7 7
3 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSABRENDEK FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 7 1 6 6
4 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 4 2 6
5 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SZENTANTALFA NVSE 2 1 0 1 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 4 2 2 6
6 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSOPAK SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 3 3 0 4
7 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) PEREMARTON SC BERHIDA 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 4 3 1 3
8 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
9 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ÖSKÜ FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 0 3 2 7 -5 0
10 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ŐSI PSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 0 2 2 9 -7 0
11 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ALSÓÖRS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
12 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESVÁMOSI LSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 7 -7 0
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) UGOD SE 2 2 0 0 23 2 21 6 1 1 0 0 3 2 1 3 3 3 0 0 26 4 22 9
2 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) FC ZIRC 2 2 0 0 11 1 10 6 1 1 0 0 7 0 7 3 3 3 0 0 18 1 17 9
3 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SZENTANTALFA NVSE 2 1 1 0 6 3 3 4 1 1 0 0 8 1 7 3 3 2 1 0 14 4 10 7
4 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSABRENDEK FC 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 11 2 9 6
5 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 7 4 3 3 2 1 1 0 10 7 3 4
6 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ÖSKÜ FC 1 1 0 0 6 4 2 3 2 0 1 1 5 8 -3 1 3 1 1 1 11 12 -1 4
7 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSOPAK SC 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 4 6 -2 1
8 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 1 0 0 1 4 7 -3 0 1 0 0 1 4 6 -2 0 2 0 0 2 8 13 -5 0
9 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 6 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
10 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ALSÓÖRS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 14 -12 0 2 0 0 2 2 14 -12 0
11 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ŐSI PSK 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 2 12 -10 0 2 0 0 2 3 20 -17 0
12 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESVÁMOSI LSE 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 11 -11 0 2 0 0 2 0 18 -18 0
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ALSÓÖRS SE
------------
CSABRENDEK FC
5 - 2-----------
CSOPAK SC
-----------2 - 3
FC ZIRC
9 - 0-2 - 1---------
NEMESSZALÓK ESE
------------
NEMESVÁMOSI LSE
---0 - 7--------
ŐSI PSK
---------1 - 8--
ÖSKÜ FC
--------6 - 4---
PEREMARTON SC BERHIDA
-------3 - 3----
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
--------4 - 7---
SZENTANTALFA NVSE
--1 - 1----5 - 2----
TALIÁNDÖRÖGD SE
-0 - 6----------
UGOD SE
-----11 - 012 - 2-----

Meccsek

SZENTANTALFA NVSE

2019. 08. 18. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2019. 08. 18. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
CSOPAK SC
2019. 08. 25. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 08. 25. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SZENTANTALFA NVSE
2019. 09. 01. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2019. 09. 01. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 09. 07. 14:30
Peremarton Sporttelep
2019. 09. 07. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SZENTANTALFA NVSE
2019. 09. 15. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2019. 09. 15. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2019. 09. 29. 14:00
Ugod SE
2019. 09. 29. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 10. 06. 13:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2019. 10. 06. 13:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
FC ZIRC
2019. 10. 20. 13:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2019. 10. 20. 13:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
CSABRENDEK FC
2019. 10. 27. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 10. 27. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 11. 03. 12:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2019. 11. 03. 12:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
ALSÓÖRS SE
2019. 11. 09. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 11. 09. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
SZENTANTALFA NVSE
2020. 03. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
2020. 03. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SZENTANTALFA NVSE
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
06. 30.
ŐSI PSK
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
06. 30.
SZENTANTALFA NVSE
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
06. 30.
PEREMARTON SC BERHIDA
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
06. 30.
SZENTANTALFA NVSE
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
06. 30.
UGOD SE
2020. 06. 30.
Zirci Sporttelep
2020. 06. 30.
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
06. 30.
SZENTANTALFA NVSE
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
06. 30.
SZENTANTALFA NVSE
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
06. 30.
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 06. 30.
Alsóörs Sporttelep
2020. 06. 30.
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
06. 30.
SZENTANTALFA NVSE
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
06. 30.
NEMESVÁMOSI LSE

ÖSKÜ FC

2019. 08. 17. 15:30
Peremarton Sporttelep
2019. 08. 17. 15:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 08. 25. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 08. 25. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2019. 09. 01. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2019. 09. 01. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 09. 15. 14:30
Zirci Sporttelep
2019. 09. 15. 14:30
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
ÖSKÜ FC
2019. 09. 29. 14:00
Csabrendek FC
2019. 09. 29. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 10. 06. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 10. 06. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 10. 12. 13:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 10. 12. 13:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
ÖSKÜ FC
2019. 10. 20. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 10. 20. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 10. 27. 12:30
Csopak Spotrpálya
2019. 10. 27. 12:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2019. 11. 03. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 11. 03. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2020. 03. 14. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 03. 14. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
06. 30.
ÖSKÜ FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
06. 30.
SZENTANTALFA NVSE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
ÖSKÜ FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
06. 30.
FC ZIRC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
06. 30.
CSABRENDEK FC
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
06. 30.
ÖSKÜ FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
06. 30.
ALSÓÖRS SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 06. 30.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
06. 30.
ÖSKÜ FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
06. 30.
CSOPAK SC
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
06. 30.
ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->