Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 3. forduló

2019.09.01 - 15:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
MAVIZER SZILVESZTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BRAUNSTETTER ZSOLT
UGOD SE
ŐSI PSK
90'
45'

Gólok

SZÉCSI SZABOLCS

3'

1 - 0

 

SZÉCSI SZABOLCS

15'

2 - 0

 

KÁLMÁN CSABA

21'

3 - 0

 

 

3 - 1

22'

FISCHER DÁNIEL FERENC
SZÉCSI SZABOLCS

33'

4 - 1

 

KISS BENCE

34'

5 - 1

 

KÁLMÁN CSABA

39'

6 - 1

 

SZÉCSI SZABOLCS

44'

7 - 1

 

KÁLMÁN CSABA

50'

8 - 1

 

 

8 - 2

55'

BAJCSI DÁVID
KÁLMÁN CSABA

58'

9 - 2

 

ÁBRAHÁM JÁNOS

65'

10 - 2

 

SZÉCSI SZABOLCS

85'

11 - 2

 

KOVÁCS TAMÁS

86'

12 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 3 3 0 0 26 4 22 9 11.3
2 FC ZIRC FC ZIRC 3 3 0 0 18 1 17 9 10
3 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 3 2 1 0 14 4 10 7 9
4 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 2 2 0 0 11 2 9 6 9
5 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 1 0 10 7 3 4 8.5
6 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 3 1 1 1 11 12 -1 4 6.3
7 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 3 1 1 1 6 7 -1 3 10.3 (-1 pont)
8 ALSÓÖRS SE ALSÓÖRS SE 3 1 0 2 6 15 -9 3 4.3
9 CSOPAK SC CSOPAK SC 3 0 1 2 4 6 -2 1 2
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 1 1 3 9 -6 1 5.5
11 SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 2 0 0 2 8 13 -5 0 7.7
12 ŐSI PSK ŐSI PSK 2 0 0 2 3 20 -17 0 5
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 3 0 0 3 0 20 -20 0 3.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 2 2 0 0 11 1 10 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 13 2 11 9
2 NEMESVÁMOSI LSE FC ZIRC 2 1 1 0 5 1 4 4 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 1 0 8 1 7 7
3 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 7 1 6 6
4 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 4 2 6
5 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 2 1 0 1 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 4 2 2 6
6 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 2 2 0 0 5 2 3 6 1 0 0 1 1 3 -2 -1 3 2 0 1 6 5 1 5
7 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 3 3 0 4
8 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 4 3 1 3
9 NEMESVÁMOSI LSE ALSÓÖRS SE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 1 0 2 4 9 -5 3
10 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
11 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 0 3 2 7 -5 0
12 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 0 2 2 9 -7 0
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 0 0 3 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 2 2 0 0 23 2 21 6 1 1 0 0 3 2 1 3 3 3 0 0 26 4 22 9
2 NEMESVÁMOSI LSE FC ZIRC 2 2 0 0 11 1 10 6 1 1 0 0 7 0 7 3 3 3 0 0 18 1 17 9
3 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 2 1 1 0 6 3 3 4 1 1 0 0 8 1 7 3 3 2 1 0 14 4 10 7
4 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 11 2 9 6
5 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 7 4 3 3 2 1 1 0 10 7 3 4
6 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 1 1 0 0 6 4 2 3 2 0 1 1 5 8 -3 1 3 1 1 1 11 12 -1 4
7 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 2 1 1 0 5 3 2 4 1 0 0 1 1 4 -3 -1 3 1 1 1 6 7 -1 3
8 NEMESVÁMOSI LSE ALSÓÖRS SE 1 1 0 0 4 1 3 3 2 0 0 2 2 14 -12 0 3 1 0 2 6 15 -9 3
9 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 4 6 -2 1
10 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 3 9 -6 1
11 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 1 0 0 1 4 7 -3 0 1 0 0 1 4 6 -2 0 2 0 0 2 8 13 -5 0
12 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 2 12 -10 0 2 0 0 2 3 20 -17 0
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 0 2 0 13 -13 0 3 0 0 3 0 20 -20 0
 
ALSÓÖRS SE
---4 - 1--------
CSABRENDEK FC
5 - 2-----------
CSOPAK SC
-----------2 - 3
FC ZIRC
9 - 0-2 - 1---------
NEMESSZALÓK ESE
----2 - 0-----3 - 3-
NEMESVÁMOSI LSE
---0 - 7--------
ŐSI PSK
---------1 - 8--
ÖSKÜ FC
--------6 - 4---
PEREMARTON SC BERHIDA
-------3 - 3----
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
--------4 - 7---
SZENTANTALFA NVSE
--1 - 1----5 - 2----
TALIÁNDÖRÖGD SE
-0 - 6----------
UGOD SE
-----11 - 012 - 2-----

Meccsek

UGOD SE

2019. 11. 16. 12:00
Ugod SE
2019. 11. 16. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 08. 25. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 08. 25. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 09. 01. 15:00
Ugod SE
2019. 09. 01. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 09. 15. 14:30
Ugod SE
2019. 09. 15. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 09. 22. 14:00
Somlószőlős SE
2019. 09. 22. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
UGOD SE
2019. 09. 29. 14:00
Ugod SE
2019. 09. 29. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 10. 13. 13:00
Zirci Sporttelep
2019. 10. 13. 13:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
UGOD SE
2019. 10. 20. 13:00
Ugod SE
2019. 10. 20. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 10. 27. 12:30
Csabrendek FC
2019. 10. 27. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2019. 11. 03. 12:00
Ugod SE
2019. 11. 03. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 11. 09. 12:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 11. 09. 12:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
ELMARDT
UGOD SE
2020. 03. 14. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 03. 14. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
03. 14. 13:00
UGOD SE
2020. 03. 22. 13:00
Ugod SE
2020. 03. 22. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
03. 22. 13:00
CSOPAK SC
2020. 03. 29. 14:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 29. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
03. 29. 14:00
UGOD SE
2020. 04. 05. 14:30
Ugod SE
2020. 04. 05. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
04. 05. 14:30
ÖSKÜ FC
2020. 04. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
2020. 04. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
04. 11. 15:00
UGOD SE
2020. 04. 19. 15:00
Ugod SE
2020. 04. 19. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
04. 19. 15:00
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 04. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 04. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
04. 26. 15:00
UGOD SE
2020. 05. 10. 15:00
Ugod SE
2020. 05. 10. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 10. 15:00
FC ZIRC
2020. 05. 17. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
05. 17. 15:00
UGOD SE
2020. 05. 24. 15:00
Ugod SE
2020. 05. 24. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 24. 15:00
CSABRENDEK FC
2020. 05. 31. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 05. 31. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
05. 31. 15:00
UGOD SE
2020. 06. 07. 15:00
Ugod SE
2020. 06. 07. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
06. 07. 15:00
ALSÓÖRS SE

ŐSI PSK

2019. 08. 18. 15:30
Somlószőlős SE
2019. 08. 18. 15:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
ŐSI PSK
2019. 08. 25. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 08. 25. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SZENTANTALFA NVSE
2019. 09. 01. 15:00
Ugod SE
2019. 09. 01. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 09. 08. 14:30
Ősi Petőfi SK
2019. 09. 08. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
FC ZIRC
2019. 09. 15. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 09. 15. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2019. 09. 22. 14:00
Ősi Petőfi SK
2019. 09. 22. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2019. 09. 29. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 09. 29. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2019. 10. 06. 13:30
Ősi Petőfi SK
2019. 10. 06. 13:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ALSÓÖRS SE
2019. 10. 12. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 10. 12. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ŐSI PSK
2019. 10. 20. 13:00
Ősi Petőfi SK
2019. 10. 20. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSOPAK SC
2019. 11. 03. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 11. 03. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2019. 11. 10. 12:00
Ősi Petőfi SK
2019. 11. 10. 12:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PEREMARTON SC BERHIDA
2020. 03. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
03. 14. 13:00
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 03. 22. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 03. 22. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
03. 22. 13:00
ŐSI PSK
2020. 03. 29. 14:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 29. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
03. 29. 14:00
UGOD SE
2020. 04. 05. 14:30
Zirci Sporttelep
2020. 04. 05. 14:30
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
04. 05. 14:30
ŐSI PSK
2020. 04. 12. 15:00
Ősi Petőfi SK
2020. 04. 12. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
04. 12. 15:00
NEMESSZALÓK ESE
2020. 04. 19. 15:00
Csabrendek FC
2020. 04. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
04. 19. 15:00
ŐSI PSK
2020. 04. 26. 15:00
Ősi Petőfi SK
2020. 04. 26. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
04. 26. 15:00
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 05. 02. 15:00
Alsóörs Sporttelep
2020. 05. 02. 15:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
05. 02. 15:00
ŐSI PSK
2020. 05. 10. 15:00
Ősi Petőfi SK
2020. 05. 10. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
05. 10. 15:00
NEMESVÁMOSI LSE
2020. 05. 17. 15:00
Csopak Spotrpálya
2020. 05. 17. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
05. 17. 15:00
ŐSI PSK
2020. 05. 31. 15:00
Ősi Petőfi SK
2020. 05. 31. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
05. 31. 15:00
ÖSKÜ FC
2020. 06. 07. 15:00
Peremarton Sporttelep
2020. 06. 07. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
06. 07. 15:00
ŐSI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom