Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 4. forduló

2019.09.08 - 14:30

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
LUKÁCS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÁTYÁS RICHÁRD
ÖSKÜ FC
UGOD SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

PÁLFI DOMINIK

 

0 - 2

20'

KÁLMÁN CSABA

 

0 - 3

28'

KÁLMÁN CSABA
BALAI MARTIN KÁROLY

38'

1 - 3

 

 

1 - 4

75'

MOLNÁR TIVADAR

 

1 - 5

81'

HŐBE KONSTANTIN LÁSZLÓ

 

1 - 6

84'

BAJNER ATTILA

 

1 - 7

88'

PÁLFI DOMINIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 4 4 0 0 33 5 28 12 9.3
2 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 4 3 1 0 20 4 16 10 7.8
3 FC ZIRC FC ZIRC 4 3 0 1 22 6 16 9 8.5
4 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 3 3 0 0 13 3 10 9 9.7
5 ALSÓÖRS SE ALSÓÖRS SE 4 2 0 2 12 15 -3 6 6.8
6 CSOPAK SC CSOPAK SC 4 1 1 2 18 8 10 4 3.8
7 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 3 1 1 1 10 13 -3 4 7.3
8 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 4 1 1 2 12 19 -7 4 5.5
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 4 1 1 2 8 21 -13 3 8.8 (-1 pont)
10 ŐSI PSK ŐSI PSK 3 1 0 2 8 24 -16 3 4.5
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 1 2 3 15 -12 1 6
12 SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 2 0 0 2 8 13 -5 0 8.3
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 0 0 4 1 22 -21 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 2 2 0 0 11 1 10 6 2 2 0 0 5 2 3 6 4 4 0 0 16 3 13 12
2 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 2 1 0 1 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 6 2 4 9
3 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 2 1 0 1 10 2 8 3 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 1 1 12 3 9 7
4 NEMESVÁMOSI LSE FC ZIRC 2 1 1 0 5 1 4 4 2 1 0 1 5 3 2 3 4 2 1 1 10 4 6 7
5 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 3 1 2 3 3 2 0 1 7 2 5 6
6 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 4 2 6
7 NEMESVÁMOSI LSE ALSÓÖRS SE 2 2 0 0 7 1 6 6 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 2 0 2 8 9 -1 6
8 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 2 2 0 0 5 2 3 6 2 0 0 2 1 12 -11 -1 4 2 0 2 6 14 -8 5
9 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 0 2 4 5 -1 3
10 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 0 1 1 7 -6 0 3 1 0 2 5 11 -6 3
11 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 2 1 0 1 1 3 -2 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 1 0 3 1 9 -8 3
12 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 0 4 3 10 -7 0
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 0 0 3 2 10 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 2 2 0 0 23 2 21 6 2 2 0 0 10 3 7 6 4 4 0 0 33 5 28 12
2 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 2 1 1 0 6 3 3 4 2 2 0 0 14 1 13 6 4 3 1 0 20 4 16 10
3 NEMESVÁMOSI LSE FC ZIRC 2 2 0 0 11 1 10 6 2 1 0 1 11 5 6 3 4 3 0 1 22 6 16 9
4 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 8 1 7 6 3 3 0 0 13 3 10 9
5 NEMESVÁMOSI LSE ALSÓÖRS SE 2 2 0 0 10 1 9 6 2 0 0 2 2 14 -12 0 4 2 0 2 12 15 -3 6
6 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 2 1 0 1 16 5 11 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 18 8 10 4
7 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 2 0 1 1 3 9 -6 1 1 1 0 0 7 4 3 3 3 1 1 1 10 13 -3 4
8 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 2 1 0 1 7 11 -4 3 2 0 1 1 5 8 -3 1 4 1 1 2 12 19 -7 4
9 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 2 1 1 0 5 3 2 4 2 0 0 2 3 18 -15 -1 4 1 1 2 8 21 -13 3
10 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 2 1 0 1 6 12 -6 3 1 0 0 1 2 12 -10 0 3 1 0 2 8 24 -16 3
11 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 1 1 3 9 -6 1 3 0 1 2 3 15 -12 1
12 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 1 0 0 1 4 7 -3 0 1 0 0 1 4 6 -2 0 2 0 0 2 8 13 -5 0
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 0 2 1 9 -8 0 2 0 0 2 0 13 -13 0 4 0 0 4 1 22 -21 0
 
ALSÓÖRS SE
---4 - 1------6 - 0-
CSABRENDEK FC
5 - 2-----------
CSOPAK SC
---14 - 2-------2 - 3
FC ZIRC
9 - 0-2 - 1---------
NEMESSZALÓK ESE
----2 - 0-----3 - 3-
NEMESVÁMOSI LSE
-1 - 2-0 - 7--------
ŐSI PSK
---5 - 4-----1 - 8--
ÖSKÜ FC
--------6 - 4--1 - 7
PEREMARTON SC BERHIDA
-------3 - 3-0 - 6--
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
--------4 - 7---
SZENTANTALFA NVSE
--1 - 1----5 - 2----
TALIÁNDÖRÖGD SE
-0 - 6----------
UGOD SE
-----11 - 012 - 2-----

Meccsek

ÖSKÜ FC

2019. 08. 17. 15:30
Peremarton Sporttelep
2019. 08. 17. 15:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 08. 25. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 08. 25. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2019. 09. 01. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 09. 01. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 09. 15. 14:30
Zirci Sporttelep
2019. 09. 15. 14:30
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
ÖSKÜ FC
2019. 09. 22. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 22. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 09. 29. 14:00
Csabrendek FC
2019. 09. 29. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 10. 06. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 10. 06. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 10. 12. 13:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 10. 12. 13:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
ÖSKÜ FC
2019. 10. 20. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 10. 20. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 10. 27. 12:30
Csopak Spotrpálya
2019. 10. 27. 12:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2019. 11. 03. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 11. 03. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2020. 03. 14. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 03. 14. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
03. 14. 13:00
PEREMARTON SC BERHIDA
2020. 03. 22. 13:00
Somlószőlős SE
2020. 03. 22. 13:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
03. 22. 13:00
ÖSKÜ FC
2020. 03. 29. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 03. 29. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
03. 29. 14:00
SZENTANTALFA NVSE
2020. 04. 05. 14:30
Ugod SE
2020. 04. 05. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
04. 05. 14:30
ÖSKÜ FC
2020. 04. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 04. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
04. 12. 15:00
FC ZIRC
2020. 04. 19. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2020. 04. 19. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
04. 19. 15:00
ÖSKÜ FC
2020. 04. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 04. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
04. 26. 15:00
CSABRENDEK FC
2020. 05. 03. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 05. 03. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
05. 03. 15:00
ÖSKÜ FC
2020. 05. 10. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 05. 10. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
05. 10. 15:00
ALSÓÖRS SE
2020. 05. 16. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 05. 16. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
05. 16. 15:00
ÖSKÜ FC
2020. 05. 24. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 05. 24. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
05. 24. 15:00
CSOPAK SC
2020. 05. 31. 15:00
Ősi Petőfi SK
2020. 05. 31. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
05. 31. 15:00
ÖSKÜ FC

UGOD SE

2019. 11. 16. 12:00
Ugod SE
2019. 11. 16. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 08. 25. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 08. 25. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 09. 01. 15:00
Ugod SE
2019. 09. 01. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 09. 15. 14:30
Ugod SE
2019. 09. 15. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 09. 22. 14:00
Somlószőlős SE
2019. 09. 22. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
UGOD SE
2019. 09. 29. 14:00
Ugod SE
2019. 09. 29. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 10. 13. 13:00
Zirci Sporttelep
2019. 10. 13. 13:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
UGOD SE
2019. 10. 20. 13:00
Ugod SE
2019. 10. 20. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 10. 27. 12:30
Csabrendek FC
2019. 10. 27. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2019. 11. 03. 12:00
Ugod SE
2019. 11. 03. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 11. 09. 12:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 11. 09. 12:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
ELMARDT
UGOD SE
2020. 03. 14. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 03. 14. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
03. 14. 13:00
UGOD SE
2020. 03. 22. 13:00
Ugod SE
2020. 03. 22. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
03. 22. 13:00
CSOPAK SC
2020. 03. 29. 14:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 29. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
03. 29. 14:00
UGOD SE
2020. 04. 05. 14:30
Ugod SE
2020. 04. 05. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
04. 05. 14:30
ÖSKÜ FC
2020. 04. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
2020. 04. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
04. 11. 15:00
UGOD SE
2020. 04. 19. 15:00
Ugod SE
2020. 04. 19. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
04. 19. 15:00
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 04. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 04. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
04. 26. 15:00
UGOD SE
2020. 05. 10. 15:00
Ugod SE
2020. 05. 10. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 10. 15:00
FC ZIRC
2020. 05. 17. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
05. 17. 15:00
UGOD SE
2020. 05. 24. 15:00
Ugod SE
2020. 05. 24. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 24. 15:00
CSABRENDEK FC
2020. 05. 31. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 05. 31. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
05. 31. 15:00
UGOD SE
2020. 06. 07. 15:00
Ugod SE
2020. 06. 07. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
06. 07. 15:00
ALSÓÖRS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom