Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 7. forduló

2019.09.29 - 14:00

Csabrendek, Csabrendek FC (Csabrendek)

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
MITÓK PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYÜRÜSI PÉTER
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

1'

SÁNDOR ANDRÁS
PAP NORBERT

3'

1 - 1

 

BARÁTH DÁVID

14'

2 - 1

 

 

2 - 2

20'

JANCSEK BÁLINT

 

2 - 3

28'

SÁNDOR ANDRÁS
BÓDAI PATRIK

30'

3 - 3

 

DOBOS LÁSZLÓ

39'

4 - 3

 

BÓDAI PATRIK

42'

5 - 3

 

MARKÓCZI IMRE

58'

6 - 3

 

MARKÓCZI IMRE

69'

7 - 3

 

MARKÓCZI IMRE

78'

8 - 3

 

PAP NORBERT

91'

9 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 7 7 0 0 48 6 42 21 7.3
2 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 6 5 0 1 27 11 16 15 8.5
3 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 6 4 1 1 30 6 24 13 6.2
4 CSOPAK SC CSOPAK SC 6 3 1 2 28 7 21 10 5
5 FC ZIRC FC ZIRC 7 3 0 4 23 12 11 9 8
6 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 5 2 1 2 11 15 -4 7 5.2
7 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 6 2 1 3 17 28 -11 7 4.5
8 ALSÓÖRS SE ALSÓÖRS SE 5 2 0 3 17 19 -2 6 6.8
9 ŐSI PSK ŐSI PSK 5 2 0 3 18 28 -10 6 5.3
10 SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 5 1 0 4 11 34 -23 3 5.2
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 1 0 4 1 38 -37 3 7
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 5 0 0 5 3 30 -27 0 5.4
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) UGOD SE 4 4 0 0 15 2 13 12 3 3 0 0 8 2 6 9 7 7 0 0 23 4 19 21
2 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSOPAK SC 2 1 0 1 10 2 8 3 4 3 1 0 6 1 5 10 6 4 1 1 16 3 13 13
3 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SZENTANTALFA NVSE 3 2 0 1 6 1 5 6 3 2 0 1 5 3 2 6 6 4 0 2 11 4 7 12
4 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSABRENDEK FC 3 2 0 1 9 7 2 6 3 1 1 1 5 3 2 4 6 3 1 2 14 10 4 10
5 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) FC ZIRC 4 1 2 1 6 3 3 5 3 1 0 2 5 4 1 3 7 2 2 3 11 7 4 8
6 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ŐSI PSK 3 1 1 1 6 6 0 4 2 1 0 1 5 7 -2 3 5 2 1 2 11 13 -2 7
7 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 1 1 1 4 7 -3 4 5 2 1 2 7 12 -5 7
8 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ALSÓÖRS SE 3 2 0 1 10 1 9 6 2 0 0 2 1 8 -7 0 5 2 0 3 11 9 2 6
9 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) PEREMARTON SC BERHIDA 3 2 0 1 3 2 1 6 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 2 0 3 5 7 -2 6
10 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ÖSKÜ FC 2 0 0 2 3 6 -3 0 4 1 0 3 4 9 -5 3 6 1 0 5 7 15 -8 3
11 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESVÁMOSI LSE 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 0 0 3 0 11 -11 0 5 1 0 4 1 14 -13 3
12 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 0 2 1 7 -6 3 2 0 0 2 0 13 -13 0 5 1 0 4 1 20 -19 3
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) UGOD SE 4 4 0 0 27 3 24 12 3 3 0 0 21 3 18 9 7 7 0 0 48 6 42 21
2 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSABRENDEK FC 3 2 0 1 15 8 7 6 3 3 0 0 12 3 9 9 6 5 0 1 27 11 16 15
3 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SZENTANTALFA NVSE 3 2 1 0 15 3 12 7 3 2 0 1 15 3 12 6 6 4 1 1 30 6 24 13
4 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSOPAK SC 2 1 0 1 20 3 17 3 4 2 1 1 8 4 4 7 6 3 1 2 28 7 21 10
5 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) FC ZIRC 4 2 0 2 12 6 6 6 3 1 0 2 11 6 5 3 7 3 0 4 23 12 11 9
6 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) PEREMARTON SC BERHIDA 3 1 1 1 4 9 -5 4 2 1 0 1 7 6 1 3 5 2 1 2 11 15 -4 7
7 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ÖSKÜ FC 2 1 0 1 7 11 -4 3 4 1 1 2 10 17 -7 4 6 2 1 3 17 28 -11 7
8 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ALSÓÖRS SE 3 2 0 1 15 5 10 6 2 0 0 2 2 14 -12 0 5 2 0 3 17 19 -2 6
9 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ŐSI PSK 3 1 0 2 8 16 -8 3 2 1 0 1 10 12 -2 3 5 2 0 3 18 28 -10 6
10 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 2 0 0 2 4 18 -14 0 3 1 0 2 7 16 -9 3 5 1 0 4 11 34 -23 3
11 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 0 2 1 14 -13 3 2 0 0 2 0 24 -24 0 5 1 0 4 1 38 -37 3
12 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESVÁMOSI LSE 2 0 0 2 1 9 -8 0 3 0 0 3 2 21 -19 0 5 0 0 5 3 30 -27 0
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ALSÓÖRS SE
-0 - 3--9 - 2-----6 - 0-
CSABRENDEK FC
5 - 21 - 3----9 - 3-----
CSOPAK SC
----------18 - 02 - 3
FC ZIRC
9 - 0-2 - 1---0 - 2-1 - 3---
NEMESSZALÓK ESE
------------
NEMESVÁMOSI LSE
-1 - 2-0 - 7--------
ŐSI PSK
-2 - 4-5 - 4-----1 - 8--
ÖSKÜ FC
--------6 - 4--1 - 7
PEREMARTON SC BERHIDA
---1 - 0---3 - 3-0 - 6--
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
--------4 - 7--0 - 11
SZENTANTALFA NVSE
--1 - 1----5 - 2-9 - 0--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-0 - 6---1 - 00 - 8-----
UGOD SE
-----11 - 012 - 2-2 - 0-2 - 1-

Meccsek

CSABRENDEK FC

2019. 08. 25. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 08. 25. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2019. 09. 01. 15:00
Csabrendek FC
2019. 09. 01. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ALSÓÖRS SE
2019. 09. 08. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 09. 08. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSABRENDEK FC
2019. 09. 15. 14:30
Csabrendek FC
2019. 09. 15. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSOPAK SC
2019. 09. 22. 14:00
Ősi Petőfi SK
2019. 09. 22. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2019. 09. 29. 14:00
Csabrendek FC
2019. 09. 29. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 10. 05. 13:30
Peremarton Sporttelep
2019. 10. 05. 13:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSABRENDEK FC
2019. 10. 13. 13:00
Csabrendek FC
2019. 10. 13. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2019. 10. 20. 13:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2019. 10. 20. 13:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
CSABRENDEK FC
2019. 10. 27. 12:30
Csabrendek FC
2019. 10. 27. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2019. 11. 03. 12:00
Zirci Sporttelep
2019. 11. 03. 12:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
CSABRENDEK FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
06. 30.
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 06. 30.
Alsóörs Sporttelep
2020. 06. 30.
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
06. 30.
CSABRENDEK FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
06. 30.
NEMESVÁMOSI LSE
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
06. 30.
CSABRENDEK FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
06. 30.
ŐSI PSK
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
06. 30.
CSABRENDEK FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
06. 30.
PEREMARTON SC BERHIDA
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
06. 30.
CSABRENDEK FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
06. 30.
SZENTANTALFA NVSE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
CSABRENDEK FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
06. 30.
FC ZIRC

ÖSKÜ FC

2019. 08. 17. 15:30
Peremarton Sporttelep
2019. 08. 17. 15:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 08. 25. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 08. 25. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2019. 09. 01. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2019. 09. 01. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 09. 15. 14:30
Zirci Sporttelep
2019. 09. 15. 14:30
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
ÖSKÜ FC
2019. 09. 29. 14:00
Csabrendek FC
2019. 09. 29. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 10. 06. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 10. 06. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 10. 12. 13:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 10. 12. 13:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
ÖSKÜ FC
2019. 10. 20. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 10. 20. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 10. 27. 12:30
Csopak Spotrpálya
2019. 10. 27. 12:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2019. 11. 03. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 11. 03. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2020. 03. 14. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 03. 14. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
06. 30.
ÖSKÜ FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
06. 30.
SZENTANTALFA NVSE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
ÖSKÜ FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
06. 30.
FC ZIRC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
06. 30.
CSABRENDEK FC
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
06. 30.
ÖSKÜ FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
06. 30.
ALSÓÖRS SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 06. 30.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
06. 30.
ÖSKÜ FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
06. 30.
CSOPAK SC
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
06. 30.
ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->