Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 7. forduló

2019.09.29 - 14:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
KOCSIS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TRUNKA TIMEA TAMARA
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
90'
45'

Gólok

KISS BENCE

26'

1 - 0

 

KISS BENCE

39'

2 - 0

 

 

2 - 1

45'

BOCSKAY KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 7 7 0 0 48 6 42 21 7.3
2 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 6 5 0 1 27 11 16 15 8
3 CSOPAK SC CSOPAK SC 7 4 1 2 42 9 33 13 6.3
4 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 6 4 1 1 30 6 24 13 5.8
5 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 7 3 1 3 29 28 1 10 6.1
6 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 6 3 1 2 15 18 -3 10 6.7
7 FC ZIRC FC ZIRC 7 3 0 4 23 12 11 9 7.9
8 ALSÓÖRS SE ALSÓÖRS SE 6 3 0 3 21 20 1 9 7.8
9 ŐSI PSK ŐSI PSK 6 3 0 3 21 29 -8 9 6.7
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 1 4 4 41 -37 4 7.8
11 SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 5 1 0 4 11 34 -23 3 5.3
12 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 7 1 1 5 12 40 -28 3 7.7 (-1 pont)
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 6 0 0 6 3 32 -29 0 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 4 4 0 0 15 2 13 12 3 3 0 0 8 2 6 9 7 7 0 0 23 4 19 21
2 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 3 2 0 1 19 2 17 6 4 3 1 0 6 1 5 10 7 5 1 1 25 3 22 16
3 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 3 2 0 1 6 1 5 6 3 2 0 1 5 3 2 6 6 4 0 2 11 4 7 12
4 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 3 2 0 1 9 7 2 6 3 1 1 1 5 3 2 4 6 3 1 2 14 10 4 10
5 NEMESVÁMOSI LSE ALSÓÖRS SE 4 3 0 1 13 2 11 9 2 0 0 2 1 8 -7 0 6 3 0 3 14 10 4 9
6 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 3 2 0 1 3 2 1 6 3 1 0 2 4 6 -2 3 6 3 0 3 7 8 -1 9
7 NEMESVÁMOSI LSE FC ZIRC 4 1 2 1 6 3 3 5 3 1 0 2 5 4 1 3 7 2 2 3 11 7 4 8
8 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 3 1 1 1 6 6 0 4 3 1 1 1 5 7 -2 4 6 2 2 2 11 13 -2 8
9 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 1 1 1 4 7 -3 4 5 2 1 2 7 12 -5 7
10 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 3 1 0 2 9 6 3 3 4 1 0 3 4 9 -5 3 7 2 0 5 13 15 -2 6
11 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 4 2 1 1 6 4 2 7 3 0 0 3 1 18 -17 -1 7 2 1 4 7 22 -15 6
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 0 0 4 0 13 -13 0 6 1 0 5 1 16 -15 3
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 0 2 1 7 -6 3 3 0 0 3 2 16 -14 0 6 1 0 5 3 23 -20 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 4 4 0 0 27 3 24 12 3 3 0 0 21 3 18 9 7 7 0 0 48 6 42 21
2 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 3 2 0 1 15 8 7 6 3 3 0 0 12 3 9 9 6 5 0 1 27 11 16 15
3 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 3 2 0 1 34 5 29 6 4 2 1 1 8 4 4 7 7 4 1 2 42 9 33 13
4 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 3 2 1 0 15 3 12 7 3 2 0 1 15 3 12 6 6 4 1 1 30 6 24 13
5 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 3 2 0 1 19 11 8 6 4 1 1 2 10 17 -7 4 7 3 1 3 29 28 1 10
6 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 3 1 1 1 4 9 -5 4 3 2 0 1 11 9 2 6 6 3 1 2 15 18 -3 10
7 NEMESVÁMOSI LSE FC ZIRC 4 2 0 2 12 6 6 6 3 1 0 2 11 6 5 3 7 3 0 4 23 12 11 9
8 NEMESVÁMOSI LSE ALSÓÖRS SE 4 3 0 1 19 6 13 9 2 0 0 2 2 14 -12 0 6 3 0 3 21 20 1 9
9 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 3 1 0 2 8 16 -8 3 3 2 0 1 13 13 0 6 6 3 0 3 21 29 -8 9
10 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 0 2 1 14 -13 3 3 0 1 2 3 27 -24 1 6 1 1 4 4 41 -37 4
11 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 2 0 0 2 4 18 -14 0 3 1 0 2 7 16 -9 3 5 1 0 4 11 34 -23 3
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 4 1 1 2 9 10 -1 4 3 0 0 3 3 30 -27 -1 7 1 1 5 12 40 -28 3
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 0 2 1 9 -8 0 4 0 0 4 2 23 -21 0 6 0 0 6 3 32 -29 0
 
ALSÓÖRS SE
-0 - 3-4 - 19 - 2-----6 - 0-
CSABRENDEK FC
5 - 21 - 3----9 - 3-----
CSOPAK SC
---14 - 2------18 - 02 - 3
FC ZIRC
9 - 0-2 - 1---0 - 2-1 - 3---
NEMESSZALÓK ESE
----2 - 01 - 3-3 - 4--3 - 3-
NEMESVÁMOSI LSE
-1 - 2-0 - 7--------
ŐSI PSK
-2 - 4-5 - 4-----1 - 8--
ÖSKÜ FC
----12 - 0---6 - 4--1 - 7
PEREMARTON SC BERHIDA
---1 - 0---3 - 3-0 - 6--
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
--------4 - 7--0 - 11
SZENTANTALFA NVSE
--1 - 1----5 - 2-9 - 0--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-0 - 6---1 - 00 - 8-----
UGOD SE
-----11 - 012 - 2-2 - 0-2 - 1-

Meccsek

UGOD SE

2019. 11. 16. 12:00
Ugod SE
2019. 11. 16. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 08. 25. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 08. 25. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 09. 01. 15:00
Ugod SE
2019. 09. 01. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 09. 08. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 09. 15. 14:30
Ugod SE
2019. 09. 15. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 09. 22. 14:00
Somlószőlős SE
2019. 09. 22. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
UGOD SE
2019. 09. 29. 14:00
Ugod SE
2019. 09. 29. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 10. 13. 13:00
Zirci Sporttelep
2019. 10. 13. 13:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
UGOD SE
2019. 10. 20. 13:00
Ugod SE
2019. 10. 20. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 10. 27. 12:30
Csabrendek FC
2019. 10. 27. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2019. 11. 03. 12:00
Ugod SE
2019. 11. 03. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 11. 09. 12:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 11. 09. 12:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
ELMARDT
UGOD SE
2020. 03. 14. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 03. 14. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
03. 14. 13:00
UGOD SE
2020. 03. 22. 13:00
Ugod SE
2020. 03. 22. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
03. 22. 13:00
CSOPAK SC
2020. 03. 29. 14:00
Ősi Petőfi SK
2020. 03. 29. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
03. 29. 14:00
UGOD SE
2020. 04. 05. 14:30
Ugod SE
2020. 04. 05. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
04. 05. 14:30
ÖSKÜ FC
2020. 04. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
2020. 04. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
04. 11. 15:00
UGOD SE
2020. 04. 19. 15:00
Ugod SE
2020. 04. 19. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
04. 19. 15:00
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 04. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 04. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
04. 26. 15:00
UGOD SE
2020. 05. 10. 15:00
Ugod SE
2020. 05. 10. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 10. 15:00
FC ZIRC
2020. 05. 17. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
05. 17. 15:00
UGOD SE
2020. 05. 24. 15:00
Ugod SE
2020. 05. 24. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 24. 15:00
CSABRENDEK FC
2020. 05. 31. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2020. 05. 31. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
05. 31. 15:00
UGOD SE
2020. 06. 07. 15:00
Ugod SE
2020. 06. 07. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
06. 07. 15:00
ALSÓÖRS SE

SZENTANTALFA NVSE

2019. 08. 18. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 08. 18. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSOPAK SC
2019. 08. 25. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 08. 25. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SZENTANTALFA NVSE
2019. 09. 01. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 09. 01. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 09. 07. 14:30
Peremarton Sporttelep
2019. 09. 07. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SZENTANTALFA NVSE
2019. 09. 15. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 09. 15. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2019. 09. 29. 14:00
Ugod SE
2019. 09. 29. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 10. 06. 13:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 10. 06. 13:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
FC ZIRC
2019. 10. 13. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 10. 13. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 10. 20. 13:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 10. 20. 13:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSABRENDEK FC
2019. 10. 27. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 10. 27. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 11. 03. 12:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 11. 03. 12:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ALSÓÖRS SE
2019. 11. 09. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 11. 09. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
SZENTANTALFA NVSE
2020. 03. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
2020. 03. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
03. 14. 13:00
SZENTANTALFA NVSE
2020. 03. 22. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 03. 22. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
03. 22. 13:00
ŐSI PSK
2020. 03. 29. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 03. 29. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
03. 29. 14:00
SZENTANTALFA NVSE
2020. 04. 05. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 04. 05. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
04. 05. 14:30
PEREMARTON SC BERHIDA
2020. 04. 12. 15:00
Somlószőlős SE
2020. 04. 12. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
04. 12. 15:00
SZENTANTALFA NVSE
2020. 04. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 04. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
04. 26. 15:00
UGOD SE
2020. 05. 03. 15:00
Zirci Sporttelep
2020. 05. 03. 15:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
05. 03. 15:00
SZENTANTALFA NVSE
2020. 05. 10. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 05. 10. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
05. 10. 15:00
NEMESSZALÓK ESE
2020. 05. 17. 15:00
Csabrendek FC
2020. 05. 17. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
05. 17. 15:00
SZENTANTALFA NVSE
2020. 05. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 05. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
05. 24. 15:00
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 05. 30. 15:00
Alsóörs Sporttelep
2020. 05. 30. 15:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
05. 30. 15:00
SZENTANTALFA NVSE
2020. 06. 07. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2020. 06. 07. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
06. 07. 15:00
NEMESVÁMOSI LSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom