Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye I. osztály 1. forduló

2019.08.16 - 17:30

Nagyszénás, Nagyszénás Sportpálya

Békés

Megye I. osztály

Játékvezető
SECHNA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KORBELY PÉTER SZABOLCS, BRLÁS ZSOLT
NAGYSZÉNÁS SE
BCS. 1912 ELŐRE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

KMETYKÓ MÁRK

 

0 - 2

22'

ILYÉS TAMÁS

 

0 - 3

29'

MOLNÁR JÁNOS
JUHÁSZ NORBERT

48'

1 - 3

 

NAGY SZABOLCS DÁVID

55'

2 - 3

 

NAGY SZABOLCS DÁVID

60'

3 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KÖRÖSLADÁNYI MSK KÖRÖSLADÁNYI MSK 1 1 0 0 7 0 7 3 8
2 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 1 1 0 0 2 0 2 3 7
3 GYULAI FC-TERMÁL GYULAI FC-TERMÁL 1 1 0 0 1 0 1 3 6
4 BCS. 1912 ELŐRE II. BCS. 1912 ELŐRE II. 1 0 1 0 3 3 0 1 5
5 NAGYSZÉNÁS SE NAGYSZÉNÁS SE 1 0 1 0 3 3 0 1 4
6 SZARVASI FC 1905 SZARVASI FC 1905 1 0 0 1 0 1 -1 0 3
7 JAMINA SE JAMINA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2
8 SZEGHALMI FC SZEGHALMI FC 1 0 0 1 0 7 -7 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGHALMI FC KÖRÖSLADÁNYI MSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
2 SZEGHALMI FC BCS. 1912 ELŐRE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
3 SZEGHALMI FC OMTK-ULE 1913 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SZEGHALMI FC GYULAI FC-TERMÁL 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
5 SZEGHALMI FC SZARVASI FC 1905 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
6 SZEGHALMI FC JAMINA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
7 SZEGHALMI FC NAGYSZÉNÁS SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
8 SZEGHALMI FC SZEGHALMI FC 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGHALMI FC KÖRÖSLADÁNYI MSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 7 0 7 3
2 SZEGHALMI FC OMTK-ULE 1913 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 SZEGHALMI FC GYULAI FC-TERMÁL 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 SZEGHALMI FC BCS. 1912 ELŐRE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
5 SZEGHALMI FC NAGYSZÉNÁS SE 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
6 SZEGHALMI FC SZARVASI FC 1905 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
7 SZEGHALMI FC JAMINA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
8 SZEGHALMI FC SZEGHALMI FC 1 0 0 1 0 7 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
 
BCS. 1912 ELŐRE II.
-------
GYULAI FC-TERMÁL
-----1 - 0-
JAMINA SE
----0 - 2--
KÖRÖSLADÁNYI MSK
-------
NAGYSZÉNÁS SE
3 - 3------
OMTK-ULE 1913
-------
SZARVASI FC 1905
-------
SZEGHALMI FC
---0 - 7---

Meccsek

NAGYSZÉNÁS SE

2019. 08. 16. 17:30
Nagyszénás Sportpálya
2019. 08. 16. 17:30
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 08. 23. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 08. 23. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 08. 31. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI FC-TERMÁL
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 09. 08. 16:30
Nagyszénás Sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
SZEGHALMI FC
2019. 09. 14. 16:30
Békéscsaba Jamina Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Békéscsaba Jamina Sportpálya
JAMINA SE
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 11. 23. 13:00
Nagyszénás Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2019. 09. 28. 16:00
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
SZARVASI FC 1905
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 10. 04. 19:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 04. 19:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BCS. 1912 ELŐRE II.
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 10. 12. 15:00
Nagyszénás Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 19. 14:30
Nagyszénás Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
GYULAI FC-TERMÁL
2019. 10. 26. 14:30
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
2019. 10. 26. 14:30
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
SZEGHALMI FC
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 11. 02. 13:30
Nagyszénás Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
JAMINA SE
2019. 11. 09. 13:30
Körösladányi MSK
2019. 11. 09. 13:30
Körösladányi MSK
KÖRÖSLADÁNYI MSK
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 11. 16. 13:00
Nagyszénás Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
SZARVASI FC 1905

BCS. 1912 ELŐRE II.

2019. 08. 16. 17:30
Nagyszénás Sportpálya
2019. 08. 16. 17:30
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 08. 23. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 23. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BCS. 1912 ELŐRE II.
GYULAI FC-TERMÁL
2019. 08. 31. 17:00
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
SZEGHALMI FC
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 09. 07. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 07. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BCS. 1912 ELŐRE II.
JAMINA SE
2019. 09. 15. 16:30
Körösladányi MSK
2019. 09. 15. 16:30
Körösladányi MSK
KÖRÖSLADÁNYI MSK
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 11. 23. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 23. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BCS. 1912 ELŐRE II.
SZARVASI FC 1905
2019. 09. 27. 19:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 27. 19:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 10. 04. 19:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 04. 19:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BCS. 1912 ELŐRE II.
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 10. 12. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI FC-TERMÁL
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 10. 19. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 19. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BCS. 1912 ELŐRE II.
SZEGHALMI FC
2019. 10. 24. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 24. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
JAMINA SE
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 11. 02. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 02. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BCS. 1912 ELŐRE II.
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2019. 11. 10. 13:30
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
SZARVASI FC 1905
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 11. 16. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 16. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BCS. 1912 ELŐRE II.
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom