Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye I. osztály 15. forduló

2020.02.29 - 15:00

Nagyszénás, Nagyszénás Sportpálya

Békés

Megye I. osztály

Játékvezető
BAKOS JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
FEKETE ZOLTÁN
Asszisztensek
JAKAB JÓZSEF, HAJDÚ DÁVID
NAGYSZÉNÁS SE
BCS. 1912 ELŐRE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

11'

NYÉKI BOLDIZSÁR

 

0 - 2

22'

PUSZTAI ANDRÁS
MAZÁN NORBERT JÁNOS

41'

1 - 2

 

 

1 - 3

44'

ILYÉS TAMÁS

 

1 - 4

65'

BUKOR ZOLTÁN MÁRK

 

1 - 5

73'

GIGACZ ÁKOS LÁZÁR

 

1 - 6

78'

ILYÉS TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KÖRÖSLADÁNYI MSK KÖRÖSLADÁNYI MSK 15 10 3 2 40 15 25 33 4.9
2 SZARVASI FC 1905 SZARVASI FC 1905 15 9 2 4 34 18 16 29 4.9
3 BCS. 1912 ELŐRE II. BCS. 1912 ELŐRE II. 15 8 3 4 57 19 38 27 4.9
4 SZEGHALMI FC SZEGHALMI FC 15 8 2 5 30 27 3 26 4.3
5 GYULAI FC-TERMÁL GYULAI FC-TERMÁL 15 6 4 5 21 24 -3 22 4.3
6 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 15 3 3 9 24 45 -21 12 4.5
7 NAGYSZÉNÁS SE NAGYSZÉNÁS SE 15 3 3 9 17 44 -27 12 4.1
8 JAMINA SE JAMINA SE 15 2 2 11 14 45 -31 8 4.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 JAMINA SE BCS. 1912 ELŐRE II. 7 3 3 1 15 3 12 12 8 6 2 0 16 2 14 20 15 9 5 1 31 5 26 32
2 JAMINA SE SZARVASI FC 1905 7 5 2 0 7 1 6 17 8 2 5 1 5 2 3 11 15 7 7 1 12 3 9 28
3 JAMINA SE KÖRÖSLADÁNYI MSK 7 3 2 2 5 3 2 11 8 4 2 2 12 5 7 14 15 7 4 4 17 8 9 25
4 JAMINA SE SZEGHALMI FC 8 3 1 4 7 11 -4 10 7 3 4 0 6 0 6 13 15 6 5 4 13 11 2 23
5 JAMINA SE OMTK-ULE 1913 7 1 3 3 2 6 -4 6 8 5 0 3 8 12 -4 15 15 6 3 6 10 18 -8 21
6 JAMINA SE GYULAI FC-TERMÁL 8 1 5 2 3 6 -3 8 7 3 3 1 7 5 2 12 15 4 8 3 10 11 -1 20
7 JAMINA SE JAMINA SE 8 0 3 5 3 12 -9 3 7 1 1 5 1 8 -7 4 15 1 4 10 4 20 -16 7
8 JAMINA SE NAGYSZÉNÁS SE 8 0 1 7 2 15 -13 1 7 0 3 4 2 10 -8 3 15 0 4 11 4 25 -21 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 JAMINA SE KÖRÖSLADÁNYI MSK 7 4 2 1 15 7 8 14 8 6 1 1 25 8 17 19 15 10 3 2 40 15 25 33
2 JAMINA SE SZARVASI FC 1905 7 5 1 1 16 4 12 16 8 4 1 3 18 14 4 13 15 9 2 4 34 18 16 29
3 JAMINA SE BCS. 1912 ELŐRE II. 7 4 2 1 29 6 23 14 8 4 1 3 28 13 15 13 15 8 3 4 57 19 38 27
4 JAMINA SE SZEGHALMI FC 8 4 1 3 18 19 -1 13 7 4 1 2 12 8 4 13 15 8 2 5 30 27 3 26
5 JAMINA SE GYULAI FC-TERMÁL 8 4 1 3 9 11 -2 13 7 2 3 2 12 13 -1 9 15 6 4 5 21 24 -3 22
6 JAMINA SE OMTK-ULE 1913 7 1 2 4 11 23 -12 5 8 2 1 5 13 22 -9 7 15 3 3 9 24 45 -21 12
7 JAMINA SE NAGYSZÉNÁS SE 8 3 1 4 13 22 -9 10 7 0 2 5 4 22 -18 2 15 3 3 9 17 44 -27 12
8 JAMINA SE JAMINA SE 8 1 1 6 9 25 -16 4 7 1 1 5 5 20 -15 4 15 2 2 11 14 45 -31 8
 
BCS. 1912 ELŐRE II.
2 - 28 - 03 - 34 - 010 - 02 - 00 - 1
GYULAI FC-TERMÁL
2 - 71 - 00 - 22 - 13 - 00 - 00 - 1
JAMINA SE
2 - 12 - 32 - 30 - 01 - 70 - 32 - 6
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2 - 02 - 21 - 23 - 03 - 13 - 11 - 1
NAGYSZÉNÁS SE
1 - 62 - 12 - 10 - 52 - 13 - 40 - 1
OMTK-ULE 1913
0 - 82 - 31 - 10 - 22 - 23 - 53 - 2
SZARVASI FC 1905
2 - 01 - 11 - 01 - 28 - 11 - 02 - 0
SZEGHALMI FC
1 - 32 - 06 - 12 - 13 - 02 - 22 - 5

Meccsek

NAGYSZÉNÁS SE

2019. 08. 16. 17:30
Nagyszénás Sportpálya
2019. 08. 16. 17:30
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 08. 23. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 08. 23. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 08. 31. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI FC-TERMÁL
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 09. 08. 16:30
Nagyszénás Sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
SZEGHALMI FC
2019. 09. 14. 16:30
Békéscsaba Jamina Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Békéscsaba Jamina Sportpálya
JAMINA SE
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 11. 23. 13:00
Nagyszénás Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2019. 09. 28. 16:00
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
SZARVASI FC 1905
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 10. 04. 19:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 10. 04. 19:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BCS. 1912 ELŐRE II.
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 10. 12. 15:00
Nagyszénás Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 19. 14:30
Nagyszénás Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
GYULAI FC-TERMÁL
2019. 10. 26. 14:30
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
2019. 10. 26. 14:30
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
SZEGHALMI FC
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 11. 02. 13:30
Nagyszénás Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
JAMINA SE
2019. 11. 09. 13:30
Körösladányi MSK Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 11. 16. 13:00
Nagyszénás Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
SZARVASI FC 1905
2020. 02. 29. 15:00
Nagyszénás Sportpálya
2020. 02. 29. 15:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
BCS. 1912 ELŐRE II.
2020. 03. 06. 19:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2020. 03. 06. 19:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OMTK-ULE 1913
NAGYSZÉNÁS SE
2020. 03. 14. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI FC-TERMÁL
NAGYSZÉNÁS SE
2020. 03. 21. 15:00
Nagyszénás Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
03. 21. 15:00
SZEGHALMI FC
2020. 03. 28. 15:00
Békéscsaba Jamina Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Békéscsaba Jamina Sportpálya
JAMINA SE
03. 28. 15:00
NAGYSZÉNÁS SE
2020. 04. 04. 16:30
Nagyszénás Sportpálya
2020. 04. 04. 16:30
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
04. 04. 16:30
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2020. 04. 11. 16:30
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
SZARVASI FC 1905
04. 11. 16:30
NAGYSZÉNÁS SE
2020. 04. 18. 17:00
Nagyszénás Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
04. 18. 17:00
BCS. 1912 ELŐRE II.
2020. 04. 25. 17:00
Nagyszénás Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
04. 25. 17:00
OMTK-ULE 1913
2020. 05. 02. 17:00
Nagyszénás Sportpálya
2020. 05. 02. 17:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
05. 02. 17:00
GYULAI FC-TERMÁL
2020. 05. 09. 17:00
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
SZEGHALMI FC
05. 09. 17:00
NAGYSZÉNÁS SE
2020. 05. 16. 17:00
Nagyszénás Sportpálya
2020. 05. 16. 17:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
05. 16. 17:00
JAMINA SE
2020. 05. 23. 17:00
Körösladányi MSK Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
05. 23. 17:00
NAGYSZÉNÁS SE
2020. 05. 30. 17:00
Nagyszénás Sportpálya
2020. 05. 30. 17:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
05. 30. 17:00
SZARVASI FC 1905

BCS. 1912 ELŐRE II.

2019. 08. 16. 17:30
Nagyszénás Sportpálya
2019. 08. 16. 17:30
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 08. 23. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 23. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BCS. 1912 ELŐRE II.
GYULAI FC-TERMÁL
2019. 08. 31. 17:00
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
SZEGHALMI FC
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 09. 07. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 07. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BCS. 1912 ELŐRE II.
JAMINA SE
2019. 09. 15. 16:30
Körösladányi MSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:30
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 11. 23. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 11. 23. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BCS. 1912 ELŐRE II.
SZARVASI FC 1905
2019. 09. 27. 19:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 27. 19:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 10. 04. 19:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 10. 04. 19:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BCS. 1912 ELŐRE II.
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 10. 12. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI FC-TERMÁL
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 10. 19. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 10. 19. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BCS. 1912 ELŐRE II.
SZEGHALMI FC
2019. 10. 24. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 24. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
JAMINA SE
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 11. 02. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 11. 02. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BCS. 1912 ELŐRE II.
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2019. 11. 10. 13:30
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
SZARVASI FC 1905
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 11. 16. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 11. 16. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BCS. 1912 ELŐRE II.
OMTK-ULE 1913
2020. 02. 29. 15:00
Nagyszénás Sportpálya
2020. 02. 29. 15:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
BCS. 1912 ELŐRE II.
2020. 03. 07. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2020. 03. 07. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BCS. 1912 ELŐRE II.
GYULAI FC-TERMÁL
2020. 03. 14. 14:30
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
SZEGHALMI FC
BCS. 1912 ELŐRE II.
2020. 03. 21. 15:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2020. 03. 21. 15:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BCS. 1912 ELŐRE II.
03. 21. 15:00
JAMINA SE
2020. 03. 28. 15:00
Körösladányi MSK Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
03. 28. 15:00
BCS. 1912 ELŐRE II.
2020. 04. 04. 16:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2020. 04. 04. 16:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BCS. 1912 ELŐRE II.
04. 04. 16:30
SZARVASI FC 1905
2020. 04. 11. 18:30
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 04. 11. 18:30
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
04. 11. 18:30
BCS. 1912 ELŐRE II.
2020. 04. 18. 17:00
Nagyszénás Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
04. 18. 17:00
BCS. 1912 ELŐRE II.
2020. 04. 25. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI FC-TERMÁL
04. 25. 17:00
BCS. 1912 ELŐRE II.
2020. 05. 02. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2020. 05. 02. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BCS. 1912 ELŐRE II.
05. 02. 17:00
SZEGHALMI FC
2020. 05. 09. 17:00
Békéscsaba Jamina Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Békéscsaba Jamina Sportpálya
JAMINA SE
05. 09. 17:00
BCS. 1912 ELŐRE II.
2020. 05. 16. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2020. 05. 16. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BCS. 1912 ELŐRE II.
05. 16. 17:00
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2020. 05. 23. 17:00
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
SZARVASI FC 1905
05. 23. 17:00
BCS. 1912 ELŐRE II.
2020. 05. 30. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2020. 05. 30. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BCS. 1912 ELŐRE II.
05. 30. 17:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->