Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye I. osztály 5. forduló

2019.09.15 - 16:30

Körösladány, Körösladányi MSK

Békés

Megye I. osztály

Játékvezető
GYUGA ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MIHÁLIK PÁL, HALMA SÁNDOR
KÖRÖSLADÁNYI MSK
BCS. 1912 ELŐRE II.
90'
45'

Gólok

PAPP ZSOLT

55'

1 - 0

 

SZABÓ ÁKOS

71'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KÖRÖSLADÁNYI MSK KÖRÖSLADÁNYI MSK 5 4 0 1 14 3 11 12 5
2 GYULAI FC-TERMÁL GYULAI FC-TERMÁL 5 3 1 1 8 5 3 10 5.2
3 SZARVASI FC 1905 SZARVASI FC 1905 5 3 0 2 11 6 5 9 4.2
4 BCS. 1912 ELŐRE II. BCS. 1912 ELŐRE II. 5 2 2 1 16 8 8 8 4.6
5 SZEGHALMI FC SZEGHALMI FC 5 2 0 3 4 12 -8 6 3.6
6 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 5 1 1 3 7 12 -5 4 4.2
7 JAMINA SE JAMINA SE 5 1 1 3 2 14 -12 4 4.4
8 NAGYSZÉNÁS SE NAGYSZÉNÁS SE 5 0 3 2 6 8 -2 3 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYSZÉNÁS SE BCS. 1912 ELŐRE II. 2 1 0 1 5 2 3 3 3 2 1 0 5 0 5 7 5 3 1 1 10 2 8 10
2 NAGYSZÉNÁS SE KÖRÖSLADÁNYI MSK 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 0 1 6 1 5 6 5 3 1 1 7 1 6 10
3 NAGYSZÉNÁS SE GYULAI FC-TERMÁL 3 1 2 0 2 1 1 5 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 3 0 4 2 2 9
4 NAGYSZÉNÁS SE SZARVASI FC 1905 2 1 1 0 1 0 1 4 3 0 3 0 1 1 0 3 5 1 4 0 2 1 1 7
5 NAGYSZÉNÁS SE OMTK-ULE 1913 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 1 0 1 2 1 1 3 5 1 2 2 3 3 0 5
6 NAGYSZÉNÁS SE SZEGHALMI FC 3 0 1 2 0 7 -7 1 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 2 2 1 7 -6 5
7 NAGYSZÉNÁS SE NAGYSZÉNÁS SE 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 3 0 1 1 0 3 5 0 3 2 1 5 -4 3
8 NAGYSZÉNÁS SE JAMINA SE 3 0 2 1 0 2 -2 2 2 0 0 2 0 5 -5 0 5 0 2 3 0 7 -7 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYSZÉNÁS SE KÖRÖSLADÁNYI MSK 2 1 0 1 3 2 1 3 3 3 0 0 11 1 10 9 5 4 0 1 14 3 11 12
2 NAGYSZÉNÁS SE GYULAI FC-TERMÁL 3 3 0 0 6 1 5 9 2 0 1 1 2 4 -2 1 5 3 1 1 8 5 3 10
3 NAGYSZÉNÁS SE SZARVASI FC 1905 2 1 0 1 3 2 1 3 3 2 0 1 8 4 4 6 5 3 0 2 11 6 5 9
4 NAGYSZÉNÁS SE BCS. 1912 ELŐRE II. 2 1 1 0 10 2 8 4 3 1 1 1 6 6 0 4 5 2 2 1 16 8 8 8
5 NAGYSZÉNÁS SE SZEGHALMI FC 3 1 0 2 3 10 -7 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 5 2 0 3 4 12 -8 6
6 NAGYSZÉNÁS SE OMTK-ULE 1913 3 0 1 2 5 9 -4 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 5 1 1 3 7 12 -5 4
7 NAGYSZÉNÁS SE JAMINA SE 3 0 1 2 0 5 -5 1 2 1 0 1 2 9 -7 3 5 1 1 3 2 14 -12 4
8 NAGYSZÉNÁS SE NAGYSZÉNÁS SE 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 2 1 3 4 -1 2 5 0 3 2 6 8 -2 3
 
BCS. 1912 ELŐRE II.
2 - 28 - 0-----
GYULAI FC-TERMÁL
---2 - 13 - 01 - 0-
JAMINA SE
---0 - 00 - 20 - 3-
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2 - 0-1 - 2----
NAGYSZÉNÁS SE
3 - 3-----0 - 1
OMTK-ULE 1913
---0 - 22 - 23 - 5-
SZARVASI FC 1905
---1 - 2--2 - 0
SZEGHALMI FC
1 - 32 - 0-0 - 7---

Meccsek

KÖRÖSLADÁNYI MSK

2019. 08. 17. 17:30
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
2019. 08. 17. 17:30
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
SZEGHALMI FC
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2019. 08. 24. 17:30
Körösladányi MSK
2019. 08. 24. 17:30
Körösladányi MSK
KÖRÖSLADÁNYI MSK
JAMINA SE
2019. 08. 31. 17:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 08. 31. 17:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2019. 09. 07. 16:30
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
SZARVASI FC 1905
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2019. 09. 15. 16:30
Körösladányi MSK
2019. 09. 15. 16:30
Körösladányi MSK
KÖRÖSLADÁNYI MSK
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 11. 23. 13:00
Nagyszénás Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
11. 23. 13:00
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2019. 09. 28. 16:00
Körösladányi MSK
2019. 09. 28. 16:00
Körösladányi MSK
KÖRÖSLADÁNYI MSK
09. 28. 16:00
GYULAI FC-TERMÁL
2019. 10. 05. 15:00
Körösladányi MSK
2019. 10. 05. 15:00
Körösladányi MSK
KÖRÖSLADÁNYI MSK
10. 05. 15:00
SZEGHALMI FC
2019. 10. 12. 15:00
Békéscsaba Jamina Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Békéscsaba Jamina Sportpálya
JAMINA SE
10. 12. 15:00
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2019. 10. 19. 14:30
Körösladányi MSK
2019. 10. 19. 14:30
Körösladányi MSK
KÖRÖSLADÁNYI MSK
10. 19. 14:30
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 26. 14:30
Körösladányi MSK
2019. 10. 26. 14:30
Körösladányi MSK
KÖRÖSLADÁNYI MSK
10. 26. 14:30
SZARVASI FC 1905
2019. 11. 02. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 02. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BCS. 1912 ELŐRE II.
11. 02. 13:30
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2019. 11. 09. 13:30
Körösladányi MSK
2019. 11. 09. 13:30
Körösladányi MSK
KÖRÖSLADÁNYI MSK
11. 09. 13:30
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 11. 16. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI FC-TERMÁL
11. 16. 13:00
KÖRÖSLADÁNYI MSK

BCS. 1912 ELŐRE II.

2019. 08. 16. 17:30
Nagyszénás Sportpálya
2019. 08. 16. 17:30
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 08. 23. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 23. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BCS. 1912 ELŐRE II.
GYULAI FC-TERMÁL
2019. 08. 31. 17:00
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
SZEGHALMI FC
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 09. 07. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 07. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BCS. 1912 ELŐRE II.
JAMINA SE
2019. 09. 15. 16:30
Körösladányi MSK
2019. 09. 15. 16:30
Körösladányi MSK
KÖRÖSLADÁNYI MSK
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 12. 31.
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 12. 31.
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BCS. 1912 ELŐRE II.
12. 31.
SZARVASI FC 1905
2019. 09. 28. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 28. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
09. 28. 16:00
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 10. 05. 15:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 05. 15:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BCS. 1912 ELŐRE II.
10. 05. 15:00
NAGYSZÉNÁS SE
2019. 10. 12. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI FC-TERMÁL
10. 12. 15:00
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 10. 19. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 19. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BCS. 1912 ELŐRE II.
10. 19. 14:30
SZEGHALMI FC
2019. 10. 26. 14:30
Békéscsaba Jamina Sportpálya
2019. 10. 26. 14:30
Békéscsaba Jamina Sportpálya
JAMINA SE
10. 26. 14:30
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 11. 02. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 02. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BCS. 1912 ELŐRE II.
11. 02. 13:30
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2019. 11. 10. 13:30
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
SZARVASI FC 1905
11. 10. 13:30
BCS. 1912 ELŐRE II.
2019. 11. 16. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 16. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BCS. 1912 ELŐRE II.
11. 16. 13:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom