Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

B.A.Z. Megyei I. Felnőtt 8. forduló

2019.09.28 - 16:00

Bánhotváti, Bánhorváti SE Sportpálya

Borsod-Abaúj-Zemplén

B.A.Z. Megyei I. Felnőtt

Játékvezető
JAKAB GYULA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VARGA I. ZOLTÁN , ELEK BALÁZS
Bánhorváti (KBSC)
BTE Felsőzsolca
90'
45'

Gólok

TAKÁCS TAMÁS

38'

1 - 0

 

FÁBIÁN BENCE LÁSZLÓ

48'

2 - 0

 

 

2 - 1

87'

LIPPAI GERGŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Cigánd SE Cigánd SE 8 7 1 0 21 3 18 22 9.5
2 Mezőkövesd Zsóry FC II. Mezőkövesd Zsóry FC II. 8 5 0 3 25 18 7 15 9.1
3 Sajóbábony VSE Sajóbábony VSE 8 4 3 1 21 9 12 15 10
4 MVSC-Miskolc MVSC-Miskolc 8 4 3 1 18 12 6 15 8.6
5 HVSC Polgári Kft. HVSC Polgári Kft. 8 4 2 2 20 17 3 14 7.5
6 Mád FC Mád FC 8 4 2 2 16 16 0 14 9.8
7 Bánhorváti (KBSC) Bánhorváti (KBSC) 8 4 1 3 20 14 6 13 8.3
8 Mezőkeresztes VSE Mezőkeresztes VSE 8 4 1 3 14 15 -1 13 7.9
9 Bőcs KSC Bőcs KSC 8 4 1 3 18 20 -2 13 8.1
10 BTE Felsőzsolca BTE Felsőzsolca 8 3 1 4 22 14 8 10 7.6
11 Edelény-Borsodszer Edelény-Borsodszer 8 3 1 4 14 21 -7 10 8.5
12 Gesztely FCE Gesztely FCE 7 3 0 4 15 14 1 9 8.1
13 Encs VSC Encs VSC 8 3 0 5 12 20 -8 9 10.1
14 Nyékládházi DSE Nyékládházi DSE 8 2 0 6 16 25 -9 6 7.8
15 Bogács Thermálfürdő Bogács Thermálfürdő 7 0 1 6 8 19 -11 1 6.6
16 Gönc VSE Gönc VSE 8 0 1 7 9 32 -23 1 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Gönc VSE MVSC-Miskolc 4 2 1 1 3 2 1 7 4 3 1 0 6 2 4 10 8 5 2 1 9 4 5 17
2 Gönc VSE Cigánd SE 3 1 2 0 1 0 1 5 5 4 0 1 4 1 3 12 8 5 2 1 5 1 4 17
3 Gönc VSE Edelény-Borsodszer 3 1 1 1 1 1 0 4 5 3 2 0 9 3 6 11 8 4 3 1 10 4 6 15
4 Gönc VSE Bánhorváti (KBSC) 5 2 2 1 3 1 2 8 3 2 0 1 8 3 5 6 8 4 2 2 11 4 7 14
5 Gönc VSE Sajóbábony VSE 3 1 2 0 3 2 1 5 5 3 0 2 5 3 2 9 8 4 2 2 8 5 3 14
6 Gönc VSE Encs VSC 4 3 0 1 5 3 2 9 4 1 2 1 1 5 -4 5 8 4 2 2 6 8 -2 14
7 Gönc VSE Bőcs KSC 5 1 2 2 5 7 -2 5 3 2 1 0 6 1 5 7 8 3 3 2 11 8 3 12
8 Gönc VSE HVSC Polgári Kft. 4 2 0 2 2 3 -1 6 4 1 2 1 5 5 0 5 8 3 2 3 7 8 -1 11
9 Gönc VSE BTE Felsőzsolca 5 3 0 2 9 5 4 9 3 0 1 2 0 2 -2 1 8 3 1 4 9 7 2 10
10 Gönc VSE Mezőkeresztes VSE 3 1 0 2 1 3 -2 3 5 2 1 2 5 2 3 7 8 3 1 4 6 5 1 10
11 Gönc VSE Mezőkövesd Zsóry FC II. 4 2 1 1 4 3 1 7 4 1 0 3 3 6 -3 3 8 3 1 4 7 9 -2 10
12 Gönc VSE Mád FC 4 1 2 1 3 2 1 5 4 1 1 2 2 3 -1 4 8 2 3 3 5 5 0 9
13 Gönc VSE Gesztely FCE 4 1 1 2 2 3 -1 4 3 1 0 2 5 3 2 3 7 2 1 4 7 6 1 7
14 Gönc VSE Bogács Thermálfürdő 3 0 1 2 2 5 -3 1 4 1 2 1 3 3 0 5 7 1 3 3 5 8 -3 6
15 Gönc VSE Nyékládházi DSE 4 1 0 3 3 9 -6 3 4 0 2 2 2 5 -3 2 8 1 2 5 5 14 -9 5
16 Gönc VSE Gönc VSE 5 0 0 5 2 16 -14 0 3 1 0 2 1 2 -1 3 8 1 0 7 3 18 -15 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Gönc VSE Cigánd SE 3 3 0 0 8 0 8 9 5 4 1 0 13 3 10 13 8 7 1 0 21 3 18 22
2 Gönc VSE Mezőkövesd Zsóry FC II. 4 3 0 1 15 7 8 9 4 2 0 2 10 11 -1 6 8 5 0 3 25 18 7 15
3 Gönc VSE Sajóbábony VSE 3 1 2 0 6 3 3 5 5 3 1 1 15 6 9 10 8 4 3 1 21 9 12 15
4 Gönc VSE MVSC-Miskolc 4 0 3 1 5 8 -3 3 4 4 0 0 13 4 9 12 8 4 3 1 18 12 6 15
5 Gönc VSE HVSC Polgári Kft. 4 3 0 1 10 4 6 9 4 1 2 1 10 13 -3 5 8 4 2 2 20 17 3 14
6 Gönc VSE Mád FC 4 2 1 1 8 9 -1 7 4 2 1 1 8 7 1 7 8 4 2 2 16 16 0 14
7 Gönc VSE Bánhorváti (KBSC) 5 2 0 3 10 10 0 6 3 2 1 0 10 4 6 7 8 4 1 3 20 14 6 13
8 Gönc VSE Mezőkeresztes VSE 3 2 0 1 6 4 2 6 5 2 1 2 8 11 -3 7 8 4 1 3 14 15 -1 13
9 Gönc VSE Bőcs KSC 5 1 1 3 9 16 -7 4 3 3 0 0 9 4 5 9 8 4 1 3 18 20 -2 13
10 Gönc VSE BTE Felsőzsolca 5 2 1 2 17 10 7 7 3 1 0 2 5 4 1 3 8 3 1 4 22 14 8 10
11 Gönc VSE Edelény-Borsodszer 3 0 0 3 2 10 -8 0 5 3 1 1 12 11 1 10 8 3 1 4 14 21 -7 10
12 Gönc VSE Gesztely FCE 4 1 0 3 5 8 -3 3 3 2 0 1 10 6 4 6 7 3 0 4 15 14 1 9
13 Gönc VSE Encs VSC 4 3 0 1 11 5 6 9 4 0 0 4 1 15 -14 0 8 3 0 5 12 20 -8 9
14 Gönc VSE Nyékládházi DSE 4 1 0 3 8 15 -7 3 4 1 0 3 8 10 -2 3 8 2 0 6 16 25 -9 6
15 Gönc VSE Bogács Thermálfürdő 3 0 1 2 3 7 -4 1 4 0 0 4 5 12 -7 0 7 0 1 6 8 19 -11 1
16 Gönc VSE Gönc VSE 5 0 0 5 7 23 -16 0 3 0 1 2 2 9 -7 1 8 0 1 7 9 32 -23 1
 
Bánhorváti (KBSC)
-0 - 32 - 1-----4 - 02 - 3-2 - 3---
Bogács Thermálfürdő
----2 - 3-------0 - 3-1 - 1
Bőcs KSC
-----1 - 0--5 - 50 - 2-2 - 51 - 4--
BTE Felsőzsolca
---1 - 2-9 - 0---2 - 22 - 4---3 - 2
Cigánd SE
-3 - 0---1 - 0----4 - 0----
Edelény-Borsodszer
---0 - 31 - 5---------1 - 2
Encs VSC
-3 - 2---2 - 3-2 - 0-----4 - 0-
Gesztely FCE
--1 - 22 - 10 - 2---2 - 3------
Gönc VSE
1 - 5-3 - 4----1 - 7----2 - 3-0 - 4
HVSC Polgári Kft.
------4 - 1--3 - 10 - 23 - 0---
Mád FC
-3 - 2------1 - 1--4 - 2-0 - 4-
Mezőkeresztes VSE
-3 - 1---1 - 2-------2 - 1-
Mezőkövesd Zsóry FC II.
-------4 - 06 - 1---1 - 34 - 3-
MVSC-Miskolc
2 - 2---0 - 31 - 1-----2 - 2---
Nyékládházi DSE
1 - 3----5 - 3-1 - 3------1 - 6
Sajóbábony VSE
----1 - 1----2 - 2-3 - 0---

Meccsek

Bánhorváti (KBSC)

2019. 08. 10. 17:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2019. 08. 10. 17:00
Kazincbarcika Pete András stadion
Bánhorváti (KBSC)
Mád FC
2019. 08. 18. 17:00
MVSC Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
Bánhorváti (KBSC)
2019. 08. 24. 15:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2019. 08. 24. 15:00
Kazincbarcika Pete András stadion
Bánhorváti (KBSC)
Mezőkövesd Zsóry FC II.
2019. 08. 31. 17:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2019. 08. 31. 17:00
Kazincbarcika Pete András stadion
Bánhorváti (KBSC)
Bőcs KSC
2019. 09. 08. 16:30
Gönc Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Gönc Sporttelep
Gönc VSE
Bánhorváti (KBSC)
2019. 09. 14. 16:30
Kazincbarcika Pete András stadion
2019. 09. 14. 16:30
Kazincbarcika Pete András stadion
Bánhorváti (KBSC)
HVSC Polgári Kft.
2019. 09. 22. 16:00
Nyékládháza Sportegyesület
2019. 09. 22. 16:00
Nyékládháza Sportegyesület
Nyékládházi DSE
Bánhorváti (KBSC)
2019. 09. 28. 16:00
Bánhorváti SE Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Bánhorváti SE Sportpálya
Bánhorváti (KBSC)
BTE Felsőzsolca
2019. 10. 05. 15:00
Bogács Községi Sportkör
2019. 10. 05. 15:00
Bogács Községi Sportkör
Bogács Thermálfürdő
Bánhorváti (KBSC)
2019. 10. 12. 15:00
Bánhorváti SE Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Bánhorváti SE Sportpálya
Bánhorváti (KBSC)
Cigánd SE
2019. 10. 19. 14:30
Edelény Városi Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Edelény Városi Sporttelep
Edelény-Borsodszer
Bánhorváti (KBSC)
2019. 10. 26. 14:30
Bánhorváti SE Sportpálya
2019. 10. 26. 14:30
Bánhorváti SE Sportpálya
Bánhorváti (KBSC)
Mezőkeresztes VSE
2019. 11. 02. 13:00
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2019. 11. 02. 13:00
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
Bánhorváti (KBSC)
2019. 11. 09. 13:30
Kazincbarcika Pete András stadion
2019. 11. 09. 13:30
Kazincbarcika Pete András stadion
Bánhorváti (KBSC)
Encs VSC
2019. 11. 16. 13:00
Tóth-Zele József Sportközpont Gesztely
2019. 11. 16. 13:00
Tóth-Zele József Sportközpont Gesztely
Gesztely FCE
Bánhorváti (KBSC)
2019. 11. 23. 13:00
Mád Sportkomplexum
2019. 11. 23. 13:00
Mád Sportkomplexum
Mád FC
Bánhorváti (KBSC)
2020. 02. 29. 14:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2020. 02. 29. 14:00
Kazincbarcika Pete András stadion
Bánhorváti (KBSC)
MVSC-Miskolc
2020. 05. 06. 17:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 05. 06. 17:00
Mezőkövesd Városi Stadion
Mezőkövesd Zsóry FC II.
05. 06. 17:00
Bánhorváti (KBSC)
2020. 03. 14. 14:30
Bőcs Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Bőcs Sportpálya
Bőcs KSC
Bánhorváti (KBSC)
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
Bánhorváti (KBSC)
06. 30.
Gönc VSE
2020. 06. 30.
Hidasnémeti VSC Sportcentrum
2020. 06. 30.
Hidasnémeti VSC Sportcentrum
HVSC Polgári Kft.
06. 30.
Bánhorváti (KBSC)
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
Bánhorváti (KBSC)
06. 30.
Nyékládházi DSE
2020. 06. 30.
Felsőzsolca Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
06. 30.
Bánhorváti (KBSC)
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
Bánhorváti (KBSC)
06. 30.
Bogács Thermálfürdő
2020. 06. 30.
Cigánd Városi Stadion
2020. 06. 30.
Cigánd Városi Stadion
Cigánd SE
06. 30.
Bánhorváti (KBSC)
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
Bánhorváti (KBSC)
06. 30.
Edelény-Borsodszer
2020. 06. 30.
Mezőkeresztes Sportpálya
2020. 06. 30.
Mezőkeresztes Sportpálya
Mezőkeresztes VSE
06. 30.
Bánhorváti (KBSC)
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
Bánhorváti (KBSC)
06. 30.
Sajóbábony VSE
2020. 06. 30.
Encs Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Encs Városi Sportközpont
Encs VSC
06. 30.
Bánhorváti (KBSC)
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
Bánhorváti (KBSC)
06. 30.
Gesztely FCE

BTE Felsőzsolca

2019. 08. 14. 17:00
Felsőzsolca Sporttelep
2019. 08. 14. 17:00
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
Cigánd SE
2019. 08. 18. 19:00
Edelény Városi Sporttelep
2019. 08. 18. 19:00
Edelény Városi Sporttelep
Edelény-Borsodszer
BTE Felsőzsolca
2019. 08. 25. 17:00
Felsőzsolca Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
Mezőkeresztes VSE
2019. 09. 01. 17:00
Felsőzsolca Sporttelep
2019. 09. 01. 17:00
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
Sajóbábony VSE
2019. 09. 08. 16:30
Felsőzsolca Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
Encs VSC
2019. 09. 14. 16:30
Tóth-Zele József Sportközpont Gesztely
2019. 09. 14. 16:30
Tóth-Zele József Sportközpont Gesztely
Gesztely FCE
BTE Felsőzsolca
2019. 09. 22. 16:00
Felsőzsolca Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
Mád FC
2019. 09. 28. 16:00
Bánhorváti SE Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Bánhorváti SE Sportpálya
Bánhorváti (KBSC)
BTE Felsőzsolca
2019. 10. 06. 15:00
Felsőzsolca Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
Mezőkövesd Zsóry FC II.
2019. 10. 12. 15:00
Bőcs Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Bőcs Sportpálya
Bőcs KSC
BTE Felsőzsolca
2019. 10. 20. 14:30
Felsőzsolca Sporttelep
2019. 10. 20. 14:30
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
Gönc VSE
2019. 10. 26. 14:30
Hidasnémeti VSC Sportcentrum
2019. 10. 26. 14:30
Hidasnémeti VSC Sportcentrum
HVSC Polgári Kft.
BTE Felsőzsolca
2019. 11. 03. 13:00
Felsőzsolca Sporttelep
2019. 11. 03. 13:00
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
Nyékládházi DSE
2019. 11. 10. 13:00
Felsőzsolca Sporttelep
2019. 11. 10. 13:00
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
MVSC-Miskolc
2019. 11. 16. 11:00
Bogács Községi Sportkör
2019. 11. 16. 11:00
Bogács Községi Sportkör
Bogács Thermálfürdő
BTE Felsőzsolca
2019. 11. 23. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 11. 23. 13:00
Cigánd Városi Stadion
Cigánd SE
BTE Felsőzsolca
2020. 03. 01. 14:00
Felsőzsolca Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
Edelény-Borsodszer
2020. 03. 07. 14:30
Mezőkeresztes Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Mezőkeresztes Sportpálya
Mezőkeresztes VSE
BTE Felsőzsolca
2020. 03. 14. 14:30
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2020. 03. 14. 14:30
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
BTE Felsőzsolca
2020. 06. 30.
Encs Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Encs Városi Sportközpont
Encs VSC
06. 30.
BTE Felsőzsolca
2020. 06. 30.
Felsőzsolca Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
06. 30.
Gesztely FCE
2020. 06. 30.
Mád Sportkomplexum
2020. 06. 30.
Mád Sportkomplexum
Mád FC
06. 30.
BTE Felsőzsolca
2020. 06. 30.
Felsőzsolca Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
06. 30.
Bánhorváti (KBSC)
2020. 06. 30.
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 06. 30.
Mezőkövesd Városi Stadion
Mezőkövesd Zsóry FC II.
06. 30.
BTE Felsőzsolca
2020. 06. 30.
Felsőzsolca Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
06. 30.
Bőcs KSC
2020. 06. 30.
Gönc Sporttelep
2020. 06. 30.
Gönc Sporttelep
Gönc VSE
06. 30.
BTE Felsőzsolca
2020. 06. 30.
Felsőzsolca Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
06. 30.
HVSC Polgári Kft.
2020. 06. 30.
Nyékládháza Sportegyesület
2020. 06. 30.
Nyékládháza Sportegyesület
Nyékládházi DSE
06. 30.
BTE Felsőzsolca
2020. 06. 30.
MVSC Sporttelep
2020. 06. 30.
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
06. 30.
BTE Felsőzsolca
2020. 06. 30.
Felsőzsolca Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
06. 30.
Bogács Thermálfürdő
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL