Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 III. o. Északi csoport 3. forduló

2019.09.13 - 16:30

Abaújszántó, Abaújszántó VSE (Abaújszántói Sporttelep)

Borsod-Abaúj-Zemplén

MLSZ U-19 III. o. Északi csoport

Játékvezető
NÉMETH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FÜLÖP GÁBOR, HUDÁK ROLAND
TÁLLYA KSE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

23'

MOLNÁR KRISTÓF FERENC

 

0 - 2

51'

HALÁSZ DOMINIK

 

0 - 3

53'

DERDA DOMINIK KOLOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC HATVAN FC HATVAN 3 3 0 0 17 5 12 9 8
2 SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 2 2 0 0 13 3 10 6 9.5
3 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 2 0 0 8 1 7 6 9.5
4 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 2 0 1 7 2 5 6 8.7
5 ALSÓZSOLCAI KSC ALSÓZSOLCAI KSC 3 2 0 1 5 7 -2 6 4.3
6 BTE-Felsőzsolca BTE-Felsőzsolca 2 1 0 1 3 4 -1 3 8.5
7 KBSC FC KFT. KBSC FC KFT. 3 1 0 2 12 14 -2 3 5.3
8 FC TISZAÚJVÁROS FC TISZAÚJVÁROS 3 1 0 2 2 4 -2 3 6.7
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 3 1 0 2 8 11 -3 3 5
10 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 2 0 0 2 0 6 -6 0 2.5
11 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 2 0 0 2 4 13 -9 0 5.5
12 SBTC KFT. SBTC KFT. 2 0 0 2 2 11 -9 0 2.5
13 ÓZDI KSC (Kizárva) ÓZDI KSC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÓZDI KSC (Kizárva) FC HATVAN 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 7 4 3 7
2 ÓZDI KSC (Kizárva) EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 2 0 2 6 3 2 1 0 2 0 2 7
3 ÓZDI KSC (Kizárva) SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 8 1 7 6
4 ÓZDI KSC (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
5 ÓZDI KSC (Kizárva) FC TISZAÚJVÁROS 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 2 1 1 4
6 ÓZDI KSC (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 5 5 0 3
7 ÓZDI KSC (Kizárva) KBSC FC KFT. 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 5 5 0 3 3 1 0 2 6 7 -1 3
8 ÓZDI KSC (Kizárva) BTE-Felsőzsolca 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
9 ÓZDI KSC (Kizárva) SAJÓBÁBONY VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
10 ÓZDI KSC (Kizárva) ALSÓZSOLCAI KSC 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 1 2 2 5 -3 1
11 ÓZDI KSC (Kizárva) TÁLLYA KSE 2 0 0 2 2 6 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
12 ÓZDI KSC (Kizárva) SBTC KFT. 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
13 ÓZDI KSC (Kizárva) ÓZDI KSC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÓZDI KSC (Kizárva) FC HATVAN 1 1 0 0 6 2 4 3 2 2 0 0 11 3 8 6 3 3 0 0 17 5 12 9
2 ÓZDI KSC (Kizárva) SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 6 2 4 3 2 2 0 0 13 3 10 6
3 ÓZDI KSC (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 8 1 7 6
4 ÓZDI KSC (Kizárva) EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 2 2 3 3 2 0 1 7 2 5 6
5 ÓZDI KSC (Kizárva) ALSÓZSOLCAI KSC 2 2 0 0 3 1 2 6 1 0 0 1 2 6 -4 0 3 2 0 1 5 7 -2 6
6 ÓZDI KSC (Kizárva) BTE-Felsőzsolca 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
7 ÓZDI KSC (Kizárva) KBSC FC KFT. 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 11 11 0 3 3 1 0 2 12 14 -2 3
8 ÓZDI KSC (Kizárva) FC TISZAÚJVÁROS 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 1 0 2 2 4 -2 3
9 ÓZDI KSC (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 1 0 1 7 9 -2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 8 11 -3 3
10 ÓZDI KSC (Kizárva) SAJÓBÁBONY VSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
11 ÓZDI KSC (Kizárva) TÁLLYA KSE 2 0 0 2 4 13 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 4 13 -9 0
12 ÓZDI KSC (Kizárva) SBTC KFT. 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 2 11 -9 0
13 ÓZDI KSC (Kizárva) ÓZDI KSC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ALSÓZSOLCAI KSC
-2 - 11 - 0---------
BTE-Felsőzsolca
--2 - 0---------
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
--------3 - 0---
FC TISZAÚJVÁROS
------2 - 1-----
FC HATVAN
6 - 2-----------
GYÖNGYÖSI AK
----------5 - 0-
KBSC FC KFT.
-----1 - 3------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
-4 - 1--3 - 8-------
ÓZDI KSC
------------
SAJÓBÁBONY VSE
----0 - 3-------
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
------7 - 1-----
SBTC KFT.
----------2 - 6-
TÁLLYA KSE
--0 - 3---4 - 10-----

Meccsek

TÁLLYA KSE

2019. 08. 29. 10:00
Abaújszántó VSE
2019. 08. 29. 10:00
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
KBSC FC KFT.
2019. 09. 13. 16:30
Abaújszántó VSE
2019. 09. 13. 16:30
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 09. 20. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 09. 20. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TÁLLYA KSE
2019. 09. 27. 16:00
Abaújszántó VSE
2019. 09. 27. 16:00
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
FC TISZAÚJVÁROS
2019. 10. 03. 16:00
Felsőzsolca Sportpálya
2019. 10. 03. 16:00
Felsőzsolca Sportpálya
BTE-Felsőzsolca
TÁLLYA KSE
2019. 10. 11. 17:30
Abaújszántó VSE
2019. 10. 11. 17:30
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 10. 17. 15:00
Alsózsolcai Sport Pálya
2019. 10. 17. 15:00
Alsózsolcai Sport Pálya
ALSÓZSOLCAI KSC
TÁLLYA KSE
2019. 10. 25. 17:30
Abaújszántó VSE
2019. 10. 25. 17:30
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONY VSE
2019. 11. 13. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 11. 13. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TÁLLYA KSE
2019. 11. 15. 18:00
Abaújszántó VSE
2019. 11. 15. 18:00
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2019. 10. 29. 13:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 10. 29. 13:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
TÁLLYA KSE
2020. 03. 05. 17:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2020. 03. 05. 17:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KBSC FC KFT.
TÁLLYA KSE
2020. 06. 30.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 06. 30.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
06. 30.
TÁLLYA KSE
2020. 06. 30.
Abaújszántó VSE
2020. 06. 30.
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
06. 30.
FC HATVAN
2020. 06. 30.
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 06. 30.
Tiszaújváros Sportcentrum
FC TISZAÚJVÁROS
06. 30.
TÁLLYA KSE
2020. 06. 30.
Abaújszántó VSE
2020. 06. 30.
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
BTE-Felsőzsolca
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
06. 30.
TÁLLYA KSE
2020. 06. 30.
Abaújszántó VSE
2020. 06. 30.
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
06. 30.
ALSÓZSOLCAI KSC
2020. 06. 30.
Sajóbábony
2020. 06. 30.
Sajóbábony
SAJÓBÁBONY VSE
06. 30.
TÁLLYA KSE
2020. 06. 30.
Abaújszántó VSE
2020. 06. 30.
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
06. 30.
GYÖNGYÖSI AK
2020. 06. 30.
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2020. 06. 30.
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
06. 30.
TÁLLYA KSE
2020. 06. 30.
Abaújszántó VSE
2020. 06. 30.
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
06. 30.
SBTC KFT.

EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

2019. 08. 30. 10:00
Alsózsolcai Sport Pálya
2019. 08. 30. 10:00
Alsózsolcai Sport Pálya
ALSÓZSOLCAI KSC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 09. 07.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 07.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SAJÓBÁBONY VSE
2019. 09. 13. 16:30
Abaújszántó VSE
2019. 09. 13. 16:30
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 09. 21. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 21. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
GYÖNGYÖSI AK
2019. 09. 28. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2019. 09. 28. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 10. 05. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 10. 05. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SBTC KFT.
2019. 10. 12. 12:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2019. 10. 12. 12:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KBSC FC KFT.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 10. 31. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 10. 31. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 11. 09. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 09. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
FC TISZAÚJVÁROS
2019. 11. 15. 10:00
Felsőzsolca Sportpálya
2019. 11. 15. 10:00
Felsőzsolca Sportpálya
BTE-Felsőzsolca
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 11. 21. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 21. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2020. 03. 07. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 03. 07. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
ALSÓZSOLCAI KSC
2020. 06. 30.
Sajóbábony
2020. 06. 30.
Sajóbábony
SAJÓBÁBONY VSE
06. 30.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2020. 06. 30.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 06. 30.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
06. 30.
TÁLLYA KSE
2020. 06. 30.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
06. 30.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2020. 06. 30.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 06. 30.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
06. 30.
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2020. 06. 30.
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2020. 06. 30.
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
06. 30.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2020. 06. 30.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 06. 30.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
06. 30.
KBSC FC KFT.
2020. 06. 30.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 06. 30.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
06. 30.
FC HATVAN
2020. 06. 30.
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 06. 30.
Tiszaújváros Sportcentrum
FC TISZAÚJVÁROS
06. 30.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2020. 06. 30.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 06. 30.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
06. 30.
BTE-Felsőzsolca
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
06. 30.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple