Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 11. forduló

2019.10.26 - 13:00

Budapest, Fővárosi Vízművek SK (Főv. Vízművek SK)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
BARTIS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS ANDRÁS, SUDICKY BÁLINT
Fővárosi Vízművek SK
IKARUS BSE
90'
45'

Gólok

KUKLIS KRISTÓF

16'

1 - 0

 

KATONA GERGŐ

30'

2 - 0

 

SZEKERES MARCELL TAMÁS

47'

3 - 0

 

BORGULYA GÁBOR

67'

4 - 0

 

BORGULYA GÁBOR

74'

5 - 0

 

 

5 - 1

80'

SEBŐK MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSEPEL FC CSEPEL FC 11 9 1 1 28 8 20 28 8.5
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 11 8 3 0 35 6 29 27 8.2
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 11 6 3 2 26 16 10 21 7.6
4 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 11 6 2 3 29 16 13 20 8.5
5 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 11 6 2 3 20 12 8 20 8.3
6 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  11 6 2 3 19 14 5 20 8.9
7 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 11 5 3 3 24 19 5 18 9.4
8 UNIONE FC UNIONE FC 11 5 2 4 20 18 2 17 9.6
9 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 11 5 1 5 22 19 3 16 8.8
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  11 5 1 5 15 21 -6 16 9.5
11 REAC REAC 11 4 3 4 20 20 0 15 7.3
12 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 11 4 2 5 15 17 -2 14 9.4
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 11 2 1 8 10 30 -20 7 8.5
14 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 11 1 3 7 12 23 -11 6 8.7
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 11 1 1 9 12 37 -25 4 6.6
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 11 0 0 11 8 39 -31 0 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 6 5 0 1 9 3 6 15 5 1 4 0 3 1 2 7 11 6 4 1 12 4 8 22
2 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 7 3 4 0 10 0 10 13 4 2 2 0 6 3 3 8 11 5 6 0 16 3 13 21
3 KÖZTERÜLET SK REAC 6 2 4 0 4 2 2 10 5 3 1 1 4 6 -2 10 11 5 5 1 8 8 0 20
4 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 6 4 1 1 9 3 6 13 5 1 2 2 4 6 -2 5 11 5 3 3 13 9 4 18
5 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 5 1 1 3 2 7 -5 4 6 4 2 0 8 0 8 14 11 5 3 3 10 7 3 18
6 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 5 2 3 0 7 1 6 9 6 2 3 1 4 2 2 9 11 4 6 1 11 3 8 18
7 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 5 2 3 0 5 3 2 9 6 2 3 1 4 2 2 9 11 4 6 1 9 5 4 18
8 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0 4 1 0 4 -4 4 6 4 1 1 8 4 4 13 11 4 5 2 8 8 0 17
9 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 2 2 1 3 1 2 8 6 2 1 3 4 5 -1 7 11 4 3 4 7 6 1 15
10 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 6 3 1 2 5 3 2 10 5 0 4 1 2 3 -1 4 11 3 5 3 7 6 1 14
11 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 4 1 1 2 2 4 -2 4 7 2 4 1 6 4 2 10 11 3 5 3 8 8 0 14
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 6 1 3 2 4 3 1 6 5 1 1 3 2 4 -2 4 11 2 4 5 6 7 -1 10
13 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 5 0 2 3 3 8 -5 2 6 1 2 3 1 7 -6 5 11 1 4 6 4 15 -11 7
14 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 6 1 0 5 2 6 -4 3 5 0 3 2 2 5 -3 3 11 1 3 7 4 11 -7 6
15 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 1 5 -4 2 6 1 1 4 2 9 -7 4 11 1 3 7 3 14 -11 6
16 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 6 0 3 3 2 8 -6 3 5 1 0 4 1 7 -6 3 11 1 3 7 3 15 -12 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 5 5 0 0 17 3 14 15 6 4 1 1 11 5 6 13 11 9 1 1 28 8 20 28
2 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 7 6 1 0 21 0 21 19 4 2 2 0 14 6 8 8 11 8 3 0 35 6 29 27
3 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 6 5 1 0 20 8 12 16 5 1 2 2 6 8 -2 5 11 6 3 2 26 16 10 21
4 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 5 3 1 1 11 9 2 10 6 3 1 2 18 7 11 10 11 6 2 3 29 16 13 20
5 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 6 5 1 0 17 5 12 16 5 1 1 3 3 7 -4 4 11 6 2 3 20 12 8 20
6 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 3 0 2 7 6 1 9 6 3 2 1 12 8 4 11 11 6 2 3 19 14 5 20
7 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 6 2 3 1 16 11 5 9 5 3 0 2 8 8 0 9 11 5 3 3 24 19 5 18
8 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 6 3 1 2 12 8 4 10 5 2 1 2 8 10 -2 7 11 5 2 4 20 18 2 17
9 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 5 0 1 4 2 14 -12 1 6 5 0 1 20 5 15 15 11 5 1 5 22 19 3 16
10 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0 1 4 0 14 -14 1 6 5 0 1 15 7 8 15 11 5 1 5 15 21 -6 16
11 KÖZTERÜLET SK REAC 6 3 1 2 12 7 5 10 5 1 2 2 8 13 -5 5 11 4 3 4 20 20 0 15
12 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 4 1 1 2 4 7 -3 4 7 3 1 3 11 10 1 10 11 4 2 5 15 17 -2 14
13 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 5 1 1 3 3 10 -7 4 6 1 0 5 7 20 -13 3 11 2 1 8 10 30 -20 7
14 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 6 1 1 4 8 12 -4 4 5 0 2 3 4 11 -7 2 11 1 3 7 12 23 -11 6
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 6 0 1 5 6 19 -13 1 5 1 0 4 6 18 -12 3 11 1 1 9 12 37 -25 4
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 5 0 0 5 4 22 -18 0 6 0 0 6 4 17 -13 0 11 0 0 11 8 39 -31 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 0---2 - 0-5 - 12 - 1-2 - 1----
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 0-----0 - 21 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--2 - 31 - 1----4 - 1---1 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 6--0 - 1--0 - 4-1 - 1---
BVSC-ZUGLÓ
2 - 0---2 - 00 - 03 - 0--4 - 06 - 0--4 - 0-
CSEP-GÓL FC
--1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 0-----0 - 3
CSEPEL FC
---2 - 1----6 - 12 - 0--3 - 1-4 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 3-5 - 1--3 - 32 - 2---
IKARUS BSE
---1 - 32 - 2-1 - 2-----0 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 5---2 - 4----0 - 9-1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0----9 - 3--2 - 1-2 - 23 - 2-2 - 0-
REAC
--2 - 00 - 1--1 - 3-5 - 0---1 - 03 - 3-
TESTVÉRISÉG SE
0 - 1-2 - 1--2 - 11 - 3--2 - 0-----
ÚJPEST FC II.
2 - 12 - 0--2 - 5--3 - 1--2 - 2----
UNIONE FC
-2 - 1---4 - 0---2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-0 - 7---0 - 2--0 - 0-0 - 2--

Meccsek

Fővárosi Vízművek SK

2019. 08. 17. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 17. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 08. 25. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 25. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 31. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 31. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 09. 06. 20:30
Goldball Park
2019. 09. 06. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 14. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 14. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
CSEP-GÓL FC
2019. 09. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 28. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 28. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 10. 04. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 04. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
REAC
2019. 10. 18. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 10. 18. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 26. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 26. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
IKARUS BSE
2019. 10. 31. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 10. 31. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 09. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 09. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
CSEPEL FC
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
UNIONE FC
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 22. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 29. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 29. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
KÖZTERÜLET SK
2020. 03. 08. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 03. 08. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
Fővárosi Vízművek SK
2020. 03. 13. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 03. 13. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
ASR GÁZGYÁR

IKARUS BSE

2019. 10. 09. 20:30
Ikarus BSE
2019. 10. 09. 20:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 08. 24. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 08. 24. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2019. 09. 01. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
BUDAFOKI MTE II.
2019. 09. 07. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2019. 09. 15. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ÚJPEST FC II.
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
IKARUS BSE
2019. 09. 29. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 29. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
BVSC-ZUGLÓ
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
UNIONE FC
2019. 10. 12. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 12. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2019. 10. 19. 13:00
Ikarus BSE
2019. 10. 19. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
CSEPEL FC
2019. 10. 26. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 26. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
IKARUS BSE
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ASR GÁZGYÁR
2019. 11. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
IKARUS BSE
2019. 11. 16. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 16. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 23. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 23. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG SE
2020. 02. 21. 20:30
Goldball Park
2020. 02. 21. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE
2020. 03. 01. 14:30
Ikarus BSE
2020. 03. 01. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
CSEP-GÓL FC
2020. 03. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
IKARUS BSE
2020. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
2020. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
IKARUS BSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple