Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 12. forduló

2019.10.31 - 19:00

Budapest, Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
PRÁTH DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÖRÖK ZSOLT, KISPÁL MÁRK
PÉNZÜGYŐR SE
Fővárosi Vízművek SK
90'
45'

Gólok

JOVÁNCZAI ZOLTÁN

22'

1 - 0

 

 

1 - 1

42'

KISS NORBERT JENŐ

 

1 - 2

62'

PELLER ÁKOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSEPEL FC CSEPEL FC 12 10 1 1 30 8 22 31 8.7
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 12 9 3 0 38 6 32 30 8.3
3 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 12 7 2 3 34 16 18 23 8.3
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 12 7 2 3 25 13 12 23 8.3
5 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 6 3 3 27 18 9 21 7.5
6 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 12 6 3 3 26 20 6 21 8.8
7 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  12 6 2 4 19 19 0 20 8.7
8 REAC REAC 12 5 3 4 26 20 6 18 8
9 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 12 5 2 5 22 19 3 17 9.2
10 UNIONE FC UNIONE FC 12 5 2 5 20 20 0 17 8.9
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  12 5 1 6 16 26 -10 16 9.3
12 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 12 4 2 6 15 20 -5 14 8.6
13 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 12 2 3 7 14 24 -10 9 9.3
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 12 2 2 8 10 30 -20 8 8.9
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 12 1 1 10 13 39 -26 4 7.2
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 12 0 0 12 8 45 -37 0 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 8 4 4 0 12 0 12 16 4 2 2 0 6 3 3 8 12 6 6 0 18 3 15 24
2 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 7 5 1 1 10 4 6 16 5 1 4 0 3 1 2 7 12 6 5 1 13 5 8 23
3 KÖZTERÜLET SK REAC 7 3 4 0 5 2 3 13 5 3 1 1 4 6 -2 10 12 6 5 1 9 8 1 23
4 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 6 3 3 0 8 1 7 12 6 2 3 1 4 2 2 9 12 5 6 1 12 3 9 21
5 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 6 1 2 3 2 7 -5 5 6 4 2 0 8 0 8 14 12 5 4 3 10 7 3 19
6 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 6 2 4 0 5 3 2 10 6 2 3 1 4 2 2 9 12 4 7 1 9 5 4 19
7 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 6 4 1 1 9 3 6 13 6 1 2 3 4 7 -3 5 12 5 3 4 13 10 3 18
8 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0 4 1 0 4 -4 4 7 4 1 2 9 7 2 13 12 4 5 3 9 11 -2 17
9 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 2 2 1 3 1 2 8 7 2 2 3 4 5 -1 8 12 4 4 4 7 6 1 16
10 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 6 3 1 2 5 3 2 10 6 0 5 1 3 4 -1 5 12 3 6 3 8 7 1 15
11 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 4 1 1 2 2 4 -2 4 8 2 4 2 6 6 0 10 12 3 5 4 8 10 -2 14
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 7 2 3 2 7 4 3 9 5 1 1 3 2 4 -2 4 12 3 4 5 9 8 1 13
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 6 1 0 5 2 6 -4 3 6 0 4 2 2 5 -3 4 12 1 4 7 4 11 -7 7
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 1 5 -4 2 7 1 2 4 2 9 -7 5 12 1 4 7 3 14 -11 7
15 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 5 0 2 3 3 8 -5 2 7 1 2 4 1 8 -7 5 12 1 4 7 4 16 -12 7
16 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 7 0 4 3 2 8 -6 4 5 1 0 4 1 7 -6 3 12 1 4 7 3 15 -12 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 6 6 0 0 19 3 16 18 6 4 1 1 11 5 6 13 12 10 1 1 30 8 22 31
2 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 8 7 1 0 24 0 24 22 4 2 2 0 14 6 8 8 12 9 3 0 38 6 32 30
3 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 6 4 1 1 16 9 7 13 6 3 1 2 18 7 11 10 12 7 2 3 34 16 18 23
4 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 7 6 1 0 22 6 16 19 5 1 1 3 3 7 -4 4 12 7 2 3 25 13 12 23
5 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 7 5 1 1 21 10 11 16 5 1 2 2 6 8 -2 5 12 6 3 3 27 18 9 21
6 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 6 2 3 1 16 11 5 9 6 4 0 2 10 9 1 12 12 6 3 3 26 20 6 21
7 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 3 0 2 7 6 1 9 7 3 2 2 12 13 -1 11 12 6 2 4 19 19 0 20
8 KÖZTERÜLET SK REAC 7 4 1 2 18 7 11 13 5 1 2 2 8 13 -5 5 12 5 3 4 26 20 6 18
9 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 6 0 2 4 2 14 -12 2 6 5 0 1 20 5 15 15 12 5 2 5 22 19 3 17
10 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 6 3 1 2 12 8 4 10 6 2 1 3 8 12 -4 7 12 5 2 5 20 20 0 17
11 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0 1 4 0 14 -14 1 7 5 0 2 16 12 4 15 12 5 1 6 16 26 -10 16
12 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 4 1 1 2 4 7 -3 4 8 3 1 4 11 13 -2 10 12 4 2 6 15 20 -5 14
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 6 1 1 4 8 12 -4 4 6 1 2 3 6 12 -6 5 12 2 3 7 14 24 -10 9
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 5 1 1 3 3 10 -7 4 7 1 1 5 7 20 -13 4 12 2 2 8 10 30 -20 8
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 7 0 1 6 7 21 -14 1 5 1 0 4 6 18 -12 3 12 1 1 10 13 39 -26 4
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 5 0 0 5 4 22 -18 0 7 0 0 7 4 23 -19 0 12 0 0 12 8 45 -37 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 0---2 - 0-5 - 12 - 1-2 - 1---5 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 0-----0 - 21 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--2 - 31 - 1----4 - 1---1 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 60 - 0-0 - 1--0 - 4-1 - 1---
BVSC-ZUGLÓ
2 - 03 - 0--2 - 00 - 03 - 0--4 - 06 - 0--4 - 0-
CSEP-GÓL FC
--1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 0-----0 - 3
CSEPEL FC
---2 - 1----6 - 12 - 0--3 - 12 - 04 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 3-5 - 1--3 - 32 - 2---
IKARUS BSE
--1 - 21 - 32 - 2-1 - 2-----0 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 5---2 - 4----0 - 9-1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0----9 - 3-1 - 22 - 1-2 - 23 - 2-2 - 0-
REAC
--2 - 00 - 1--1 - 3-5 - 06 - 0--1 - 03 - 3-
TESTVÉRISÉG SE
0 - 1-2 - 1--2 - 11 - 3--2 - 0-----
ÚJPEST FC II.
2 - 12 - 0--2 - 5--3 - 1--2 - 2-5 - 0--
UNIONE FC
-2 - 1---4 - 0---2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-0 - 7---0 - 2--0 - 0-0 - 2--

Meccsek

PÉNZÜGYŐR SE

2019. 08. 17. 11:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 08. 17. 11:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 08. 23. 20:30
Goldball Park
2019. 08. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 08. 31. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 08. 31. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2019. 09. 07. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 07. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 09. 14. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 09. 14. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 09. 21. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 21. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2019. 10. 05. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 10. 05. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 10. 12. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 12. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2019. 10. 26. 15:00
Csepel Stadion
2019. 10. 26. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 10. 31. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 10. 31. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 11. 16. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 11. 16. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 11. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 02. 21. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 02. 21. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 02. 29. 17:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 02. 29. 17:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 03. 07. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 03. 07. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 03. 13. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 13. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
KÖZTERÜLET SK

Fővárosi Vízművek SK

2019. 08. 17. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 17. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 08. 25. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 25. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 31. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 31. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 09. 06. 20:30
Goldball Park
2019. 09. 06. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 14. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 14. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
CSEP-GÓL FC
2019. 09. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 28. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 28. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 10. 04. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 04. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
REAC
2019. 10. 18. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 10. 18. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 26. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 26. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
IKARUS BSE
2019. 10. 31. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 10. 31. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 09. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 09. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
CSEPEL FC
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
UNIONE FC
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 22. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 29. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 29. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
KÖZTERÜLET SK
2020. 03. 08. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 03. 08. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
Fővárosi Vízművek SK
2020. 03. 13. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 03. 13. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple