Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 12. forduló

2019.11.02 - 18:00

Budapest, Budai II. László Stadion

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
HORVÁTH JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBÓ GÁBOR, MÓRÉ BALÁZS
REAC
KÖZTERÜLET SK
90'
45'

Gólok

OLÁH BARNABÁS

16'

1 - 0

 

LASCHOBER PÉTER GERGELY

67'

2 - 0

 

LŐRINCZ DÁNIEL

68'

3 - 0

 

GÖRÖG ÁKOS

75'

4 - 0

 

GIDÁLY MIHÁLY

80'

5 - 0

 

BALOGH DORIÁN

83'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSEPEL FC CSEPEL FC 12 10 1 1 30 8 22 31 8.7
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 12 9 3 0 38 6 32 30 8.3
3 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 12 7 2 3 34 16 18 23 8.3
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 12 7 2 3 25 13 12 23 8.3
5 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 6 3 3 27 18 9 21 7.5
6 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 12 6 3 3 26 20 6 21 8.8
7 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  12 6 2 4 19 19 0 20 8.7
8 REAC REAC 12 5 3 4 26 20 6 18 8
9 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 12 5 2 5 22 19 3 17 9.2
10 UNIONE FC UNIONE FC 12 5 2 5 20 20 0 17 8.9
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  12 5 1 6 16 26 -10 16 9.3
12 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 12 4 2 6 15 20 -5 14 8.6
13 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 12 2 3 7 14 24 -10 9 9.3
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 12 2 2 8 10 30 -20 8 8.9
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 12 1 1 10 13 39 -26 4 7.2
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 12 0 0 12 8 45 -37 0 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 8 4 4 0 12 0 12 16 4 2 2 0 6 3 3 8 12 6 6 0 18 3 15 24
2 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 7 5 1 1 10 4 6 16 5 1 4 0 3 1 2 7 12 6 5 1 13 5 8 23
3 KÖZTERÜLET SK REAC 7 3 4 0 5 2 3 13 5 3 1 1 4 6 -2 10 12 6 5 1 9 8 1 23
4 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 6 3 3 0 8 1 7 12 6 2 3 1 4 2 2 9 12 5 6 1 12 3 9 21
5 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 6 1 2 3 2 7 -5 5 6 4 2 0 8 0 8 14 12 5 4 3 10 7 3 19
6 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 6 2 4 0 5 3 2 10 6 2 3 1 4 2 2 9 12 4 7 1 9 5 4 19
7 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 6 4 1 1 9 3 6 13 6 1 2 3 4 7 -3 5 12 5 3 4 13 10 3 18
8 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0 4 1 0 4 -4 4 7 4 1 2 9 7 2 13 12 4 5 3 9 11 -2 17
9 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 2 2 1 3 1 2 8 7 2 2 3 4 5 -1 8 12 4 4 4 7 6 1 16
10 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 6 3 1 2 5 3 2 10 6 0 5 1 3 4 -1 5 12 3 6 3 8 7 1 15
11 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 4 1 1 2 2 4 -2 4 8 2 4 2 6 6 0 10 12 3 5 4 8 10 -2 14
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 7 2 3 2 7 4 3 9 5 1 1 3 2 4 -2 4 12 3 4 5 9 8 1 13
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 6 1 0 5 2 6 -4 3 6 0 4 2 2 5 -3 4 12 1 4 7 4 11 -7 7
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 1 5 -4 2 7 1 2 4 2 9 -7 5 12 1 4 7 3 14 -11 7
15 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 5 0 2 3 3 8 -5 2 7 1 2 4 1 8 -7 5 12 1 4 7 4 16 -12 7
16 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 7 0 4 3 2 8 -6 4 5 1 0 4 1 7 -6 3 12 1 4 7 3 15 -12 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 6 6 0 0 19 3 16 18 6 4 1 1 11 5 6 13 12 10 1 1 30 8 22 31
2 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 8 7 1 0 24 0 24 22 4 2 2 0 14 6 8 8 12 9 3 0 38 6 32 30
3 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 6 4 1 1 16 9 7 13 6 3 1 2 18 7 11 10 12 7 2 3 34 16 18 23
4 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 7 6 1 0 22 6 16 19 5 1 1 3 3 7 -4 4 12 7 2 3 25 13 12 23
5 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 7 5 1 1 21 10 11 16 5 1 2 2 6 8 -2 5 12 6 3 3 27 18 9 21
6 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 6 2 3 1 16 11 5 9 6 4 0 2 10 9 1 12 12 6 3 3 26 20 6 21
7 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 3 0 2 7 6 1 9 7 3 2 2 12 13 -1 11 12 6 2 4 19 19 0 20
8 KÖZTERÜLET SK REAC 7 4 1 2 18 7 11 13 5 1 2 2 8 13 -5 5 12 5 3 4 26 20 6 18
9 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 6 0 2 4 2 14 -12 2 6 5 0 1 20 5 15 15 12 5 2 5 22 19 3 17
10 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 6 3 1 2 12 8 4 10 6 2 1 3 8 12 -4 7 12 5 2 5 20 20 0 17
11 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0 1 4 0 14 -14 1 7 5 0 2 16 12 4 15 12 5 1 6 16 26 -10 16
12 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 4 1 1 2 4 7 -3 4 8 3 1 4 11 13 -2 10 12 4 2 6 15 20 -5 14
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 6 1 1 4 8 12 -4 4 6 1 2 3 6 12 -6 5 12 2 3 7 14 24 -10 9
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 5 1 1 3 3 10 -7 4 7 1 1 5 7 20 -13 4 12 2 2 8 10 30 -20 8
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 7 0 1 6 7 21 -14 1 5 1 0 4 6 18 -12 3 12 1 1 10 13 39 -26 4
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 5 0 0 5 4 22 -18 0 7 0 0 7 4 23 -19 0 12 0 0 12 8 45 -37 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 0---2 - 0-5 - 12 - 1-2 - 1---5 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 0-----0 - 21 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--2 - 31 - 1----4 - 1---1 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 60 - 0-0 - 1--0 - 4-1 - 1---
BVSC-ZUGLÓ
2 - 03 - 0--2 - 00 - 03 - 0--4 - 06 - 0--4 - 0-
CSEP-GÓL FC
--1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 0-----0 - 3
CSEPEL FC
---2 - 1----6 - 12 - 0--3 - 12 - 04 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 3-5 - 1--3 - 32 - 2---
IKARUS BSE
--1 - 21 - 32 - 2-1 - 2-----0 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 5---2 - 4----0 - 9-1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0----9 - 3-1 - 22 - 1-2 - 23 - 2-2 - 0-
REAC
--2 - 00 - 1--1 - 3-5 - 06 - 0--1 - 03 - 3-
TESTVÉRISÉG SE
0 - 1-2 - 1--2 - 11 - 3--2 - 0-----
ÚJPEST FC II.
2 - 12 - 0--2 - 5--3 - 1--2 - 2-5 - 0--
UNIONE FC
-2 - 1---4 - 0---2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-0 - 7---0 - 2--0 - 0-0 - 2--

Meccsek

REAC

2019. 08. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 08. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 08. 24. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 24. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC
2019. 08. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 08. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC II.
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2019. 09. 13. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 09. 13. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
REAC
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
IKARUS BSE
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2019. 10. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 10. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEPEL FC
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
REAC
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 10. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
REAC
2019. 11. 02. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 02. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 16. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 16. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 23. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
REAC
2020. 02. 22. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 02. 22. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC
2020. 02. 29. 15:00
Budai II. László Stadion
2020. 02. 29. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 03. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
REAC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
CSEP-GÓL FC

KÖZTERÜLET SK

2019. 08. 17. 17:30
Csepel Stadion
2019. 08. 17. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KÖZTERÜLET SK
2019. 08. 25. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 25. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 31. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 31. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KÖZTERÜLET SK
2019. 09. 08. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 08. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 14. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 14. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KÖZTERÜLET SK
2019. 09. 21. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
KÖZTERÜLET SK
2019. 09. 27. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 27. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 10. 05. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KÖZTERÜLET SK
2019. 10. 13. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 13. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
BUDAFOKI MTE II.
2019. 10. 19. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KÖZTERÜLET SK
2019. 10. 27. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 27. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
ÚJPEST FC II.
2019. 11. 02. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 02. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 10. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 10. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
BVSC-ZUGLÓ
2019. 11. 16. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 16. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 02. 22. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 02. 22. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
CSEPEL FC
2020. 02. 29. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 29. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 03. 14. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 14. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
KÖZTERÜLET SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple