Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 19. forduló

2020.03.13 - 19:30

Budapest, Ikarus BSE

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
TÖRÖK ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MILAVECZ PÉTER, BENCZE ANDRÁS
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

19'

ULICSÁK BÁLINT

 

0 - 2

54'

NAGY DOMINIK

 

0 - 3

77'

SZALAI KRISTÓF

 

0 - 4

84'

SZALAI KRISTÓF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 17 14 3 0 61 7 54 45 8.7
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 19 14 3 2 47 18 29 45 9.6
3 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 19 13 2 4 53 22 31 37 8.2 (-4 pont)
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 18 11 3 4 39 19 20 36 8.7
5 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 19 11 3 5 43 26 17 36 9.2
6 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  19 10 2 7 32 30 2 32 8.3
7 REAC REAC 18 9 4 5 36 23 13 31 8.1
8 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 19 8 6 5 38 27 11 30 9
9 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 18 9 2 7 28 25 3 29 9
10 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 19 7 2 10 28 29 -1 23 8.1
11 UNIONE FC UNIONE FC 18 5 3 10 26 38 -12 18 8.3
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  19 5 3 11 20 46 -26 18 8.1
13 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 17 3 5 9 21 34 -13 14 8.2
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 19 3 2 14 18 54 -36 11 8.6
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 18 2 2 14 11 46 -35 8 7.9
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 18 0 1 17 12 69 -57 1 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 11 6 5 0 16 0 16 23 6 4 2 0 14 3 11 14 17 10 7 0 30 3 27 37
2 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 9 5 4 0 13 3 10 19 10 5 4 1 8 3 5 15 19 10 8 1 21 6 15 34
3 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 9 4 4 1 9 2 7 16 10 4 4 2 8 4 4 16 19 8 8 3 17 6 11 32
4 KÖZTERÜLET SK REAC 10 4 6 0 8 3 5 18 8 4 2 2 5 7 -2 14 18 8 8 2 13 10 3 32
5 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 10 5 4 1 11 5 6 19 9 2 5 2 6 5 1 11 19 7 9 3 17 10 7 30
6 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 9 2 2 5 4 10 -6 8 10 5 4 1 9 2 7 19 19 7 6 6 13 12 1 27
7 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 7 3 3 1 5 1 4 12 12 4 2 6 8 10 -2 14 19 7 5 7 13 11 2 26
8 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 10 5 3 2 9 4 5 18 9 0 8 1 3 4 -1 8 19 5 11 3 12 8 4 26
9 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 9 3 3 3 7 8 -1 12 9 2 5 2 7 7 0 11 18 5 8 5 14 15 -1 23
10 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 9 5 2 2 11 5 6 17 9 1 2 6 5 13 -8 5 18 6 4 8 16 18 -2 22
11 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 0 5 4 0 10 -10 5 10 4 4 2 9 7 2 16 19 4 9 6 9 17 -8 21
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 9 2 4 3 7 5 2 10 9 2 4 3 5 6 -1 10 18 4 8 6 12 11 1 20
13 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 8 2 2 4 6 13 -7 8 10 1 3 6 2 11 -9 6 18 3 5 10 8 24 -16 14
14 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 11 1 5 5 3 12 -9 8 8 1 1 6 1 9 -8 4 19 2 6 11 4 21 -17 12
15 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 8 0 5 3 1 5 -4 5 10 1 4 5 2 15 -13 7 18 1 9 8 3 20 -17 12
16 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 9 2 1 6 3 8 -5 7 8 0 4 4 2 7 -5 4 17 2 5 10 5 15 -10 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 11 10 1 0 33 1 32 31 6 4 2 0 28 6 22 14 17 14 3 0 61 7 54 45
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 9 8 0 1 25 8 17 24 10 6 3 1 22 10 12 21 19 14 3 2 47 18 29 45
3 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 9 7 1 1 28 10 18 22 10 6 1 3 25 12 13 15 19 13 2 4 53 22 31 37
4 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 9 7 1 1 24 8 16 22 9 4 2 3 15 11 4 14 18 11 3 4 39 19 20 36
5 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 10 7 1 2 24 12 12 22 9 4 2 3 19 14 5 14 19 11 3 5 43 26 17 36
6 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 7 5 0 2 10 7 3 15 12 5 2 5 22 23 -1 17 19 10 2 7 32 30 2 32
7 KÖZTERÜLET SK REAC 10 6 2 2 25 9 16 20 8 3 2 3 11 14 -3 11 18 9 4 5 36 23 13 31
8 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 10 4 5 1 28 15 13 17 9 4 1 4 10 12 -2 13 19 8 6 5 38 27 11 30
9 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 9 5 1 3 15 11 4 16 9 4 1 4 13 14 -1 13 18 9 2 7 28 25 3 29
10 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 9 1 2 6 6 19 -13 5 10 6 0 4 22 10 12 18 19 7 2 10 28 29 -1 23
11 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 9 3 2 4 16 16 0 11 9 2 1 6 10 22 -12 7 18 5 3 10 26 38 -12 18
12 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 0 2 7 3 30 -27 2 10 5 1 4 17 16 1 16 19 5 3 11 20 46 -26 18
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 9 2 2 5 12 16 -4 8 8 1 3 4 9 18 -9 6 17 3 5 9 21 34 -13 14
14 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 11 2 1 8 10 30 -20 7 8 1 1 6 8 24 -16 4 19 3 2 14 18 54 -36 11
15 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 8 1 1 6 3 15 -12 4 10 1 1 8 8 31 -23 4 18 2 2 14 11 46 -35 8
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 8 0 1 7 7 37 -30 1 10 0 0 10 5 32 -27 0 18 0 1 17 12 69 -57 1
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 01 - 0--2 - 0-5 - 12 - 1-2 - 1-1 - 2-5 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 02 - 32 - 02 - 02 - 1-0 - 21 - 3-3 - 0-
ASR GÁZGYÁR
--2 - 31 - 1--0 - 0-4 - 12 - 3-2 - 11 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 60 - 0-0 - 13 - 1-0 - 40 - 21 - 11 - 2--
BVSC-ZUGLÓ
2 - 03 - 0-3 - 02 - 00 - 03 - 0--4 - 06 - 04 - 02 - 14 - 0-
CSEP-GÓL FC
0 - 2-1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 00 - 20 - 1---0 - 3
CSEPEL FC
--4 - 12 - 1-1 - 0--6 - 12 - 0-1 - 43 - 12 - 04 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 31 - 15 - 15 - 0-3 - 32 - 2-5 - 21 - 1
IKARUS BSE
0 - 4-1 - 21 - 32 - 21 - 01 - 2-2 - 0--0 - 50 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 50 - 7-1 - 12 - 4-2 - 7--0 - 9-1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 01 - 2-1 - 0-9 - 3-1 - 22 - 1-2 - 23 - 2-2 - 01 - 0
REAC
2 - 2-2 - 00 - 1--1 - 3-5 - 06 - 0-3 - 01 - 03 - 32 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 1-2 - 1--2 - 11 - 31 - 0-2 - 02 - 1----
ÚJPEST FC II.
2 - 12 - 0--2 - 59 - 1-3 - 1--2 - 21 - 05 - 02 - 0-
UNIONE FC
2 - 42 - 12 - 20 - 2-4 - 0---2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-0 - 70 - 7-1 - 60 - 21 - 1-0 - 0-0 - 21 - 2-

Meccsek

IKARUS BSE

2019. 10. 09. 20:30
Ikarus BSE
2019. 10. 09. 20:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 08. 24. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 08. 24. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2019. 09. 01. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
BUDAFOKI MTE II.
2019. 09. 07. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2019. 09. 15. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ÚJPEST FC II.
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
IKARUS BSE
2019. 09. 29. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 29. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
BVSC-ZUGLÓ
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
UNIONE FC
2019. 10. 12. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 12. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2019. 10. 19. 13:00
Ikarus BSE
2019. 10. 19. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
CSEPEL FC
2019. 10. 26. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 26. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
IKARUS BSE
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ASR GÁZGYÁR
2019. 11. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
IKARUS BSE
2019. 11. 16. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 16. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 23. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 23. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG SE
2020. 02. 21. 20:30
Goldball Park
2020. 02. 21. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE
2020. 03. 01. 14:30
Ikarus BSE
2020. 03. 01. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
CSEP-GÓL FC
2020. 03. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
IKARUS BSE
2020. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
2020. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
IKARUS BSE

1908 SZAC BUDAPEST

2019. 08. 17. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 08. 17. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 08. 24. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 24. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC
2019. 08. 30. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 08. 30. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 09. 07. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2019. 09. 14. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 09. 14. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 09. 21. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEPEL FC
2019. 09. 28. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 28. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 10. 05. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 10. 19. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KÖZTERÜLET SK
2019. 10. 25. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 25. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 11. 02. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 09. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 11. 16. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 02. 22. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ÚJPEST FC II.
2020. 02. 29. 15:00
Budai II. László Stadion
2020. 02. 29. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
2020. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
UNIONE FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple