Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 2. forduló

2019.08.24 - 17:30

Budapest, Testvériség SE Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
AGÓCS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MILAVECZ PÉTER, KISPÁL MÁRK
TESTVÉRISÉG SE
CSEPEL FC
90'
45'

Gólok

SZIJÁRTÓ GÁBOR

35'

1 - 0

 

 

1 - 1

52'

VÖRÖS BENCE ISTVÁN

 

1 - 2

81'

TORDA BENCE

 

1 - 3

91'

BENCZE MÁRTON

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSEPEL FC CSEPEL FC 2 2 0 0 9 2 7 6 15
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 2 2 0 0 8 1 7 6 12.5
3 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 2 2 0 0 7 3 4 6 13.5
4 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  2 1 1 0 6 1 5 4 8
5 UNIONE FC UNIONE FC 2 1 1 0 5 2 3 4 9
6 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 2 1 1 0 4 3 1 4 6.5
7 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 2 1 1 0 3 2 1 4 9
8 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 3 3 0 3 9.5
9 IKARUS BSE IKARUS BSE 2 1 0 1 4 7 -3 3 9.5
10 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 2 6 -4 3 7.5
11 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 2 0 1 1 3 5 -2 1 7.5
12 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 2 0 1 1 2 5 -3 1 8
13 REAC REAC 2 0 0 2 1 3 -2 0 9
14 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  2 0 0 2 3 6 -3 0 4
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 2 0 0 2 1 5 -4 0 5.5
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 2 0 0 2 3 10 -7 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
2 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 3 0 3 4
3 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
4 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 1 2 3
6 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
7 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 3 -2 3
9 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
10 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 KÖZTERÜLET SK REAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
15 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 2 5 -3 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 9 2 7 6
2 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 6 1 5 3 2 2 0 0 8 1 7 6
3 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 7 3 4 6
4 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 6 1 5 3 2 1 1 0 6 1 5 4
5 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 5 2 3 4
6 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
7 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
8 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3
9 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 7 -3 3
10 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 6 -4 3
11 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 3 5 -2 1
12 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1
13 KÖZTERÜLET SK REAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
14 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 3 6 -3 0
15 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 3 10 -7 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
----------2 - 1----
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2-------------
ASR GÁZGYÁR
-------------0 - 3-
BUDAFOKI MTE II.
---1 - 6-----------
BVSC-ZUGLÓ
----2 - 0----------
CSEP-GÓL FC
-------1 - 3-------
CSEPEL FC
--------6 - 1------
Fővárosi Vízművek SK
-3 - 1-------------
IKARUS BSE
--------------1 - 6
KÖZTERÜLET SK
-------2 - 4-------
PÉNZÜGYŐR SE
-----------3 - 2---
REAC
---0 - 1-----------
TESTVÉRISÉG SE
------1 - 3--------
ÚJPEST FC II.
2 - 1--------------
UNIONE FC
-------------2 - 2-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
----------0 - 0----

Meccsek

TESTVÉRISÉG SE

2019. 08. 17. 11:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 08. 17. 11:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 08. 24. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CSEPEL FC
2019. 08. 31. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 31. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ASR GÁZGYÁR
2019. 09. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 09. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 09. 21. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
KÖZTERÜLET SK
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 04. 20:30
Goldball Park
2019. 10. 04. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 11. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 11. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
CSEP-GÓL FC
2019. 10. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 25. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 25. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 11. 02. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 02. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 15. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 11. 15. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 23. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 23. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG SE
2020. 02. 21. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 02. 21. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 03. 01. 14:00
Csepel Stadion
2020. 03. 01. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TESTVÉRISÉG SE
2020. 03. 08. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 03. 08. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
Fővárosi Vízművek SK
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
IKARUS BSE

CSEPEL FC

2019. 08. 17. 17:30
Csepel Stadion
2019. 08. 17. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KÖZTERÜLET SK
2019. 08. 24. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CSEPEL FC
2019. 08. 31. 17:30
Csepel Stadion
2019. 08. 31. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 09. 08. 16:30
Csep-Gól FC
2019. 09. 08. 16:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
CSEPEL FC
2019. 09. 14. 16:30
Csepel Stadion
2019. 09. 14. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 09. 21. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEPEL FC
2019. 09. 28. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 28. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÚJPEST FC II.
2019. 10. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 10. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEPEL FC
2019. 10. 12. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 10. 12. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
CSEPEL FC
2019. 10. 19. 13:00
Ikarus BSE
2019. 10. 19. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
CSEPEL FC
2019. 10. 26. 15:00
Csepel Stadion
2019. 10. 26. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 11. 02. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 02. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
UNIONE FC
2019. 11. 09. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 09. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
CSEPEL FC
2019. 11. 16. 13:00
Csepel Stadion
2019. 11. 16. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ASR GÁZGYÁR
2019. 11. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 11. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
CSEPEL FC
2020. 02. 22. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 02. 22. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
CSEPEL FC
2020. 03. 01. 14:00
Csepel Stadion
2020. 03. 01. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TESTVÉRISÉG SE
2020. 03. 06. 20:30
Goldball Park
2020. 03. 06. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEPEL FC
2020. 03. 14. 11:00
Csepel Stadion
2020. 03. 14. 11:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple