Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 4. forduló

2019.09.07 - 19:00

Budapest, Budai II. László Stadion

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEKETE LÁSZLÓ, KISPÁL MÁRK
REAC
UNIONE FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

LETTRICH DÁNIEL
NÉMETH GERGŐ

23'

1 - 1

 

MICHELLER TAMÁS ANTAL

48'

2 - 1

 

OROSHÁZI DÁNIEL

68'

3 - 1

 

 

3 - 2

70'

ARIBI HASSAN KHALIFA

 

3 - 3

93'

FILÓ TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSEPEL FC CSEPEL FC 4 4 0 0 16 2 14 12 12.8
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 4 4 0 0 15 3 12 12 10.5
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 3 1 0 16 5 11 10 10.8
4 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 4 3 1 0 11 5 6 10 11.8
5 UNIONE FC UNIONE FC 4 2 2 0 10 6 4 8 10.8
6 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 0 2 8 6 2 6 9.8
7 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 4 2 0 2 5 11 -6 6 7.3
8 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 4 1 1 2 7 8 -1 4 10.8
9 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  4 1 1 2 6 7 -1 4 5.5
10 REAC REAC 4 1 1 2 5 6 -1 4 7.8
11 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  4 1 1 2 7 9 -2 4 4
12 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 4 1 1 2 6 8 -2 4 8
13 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 4 1 1 2 6 9 -3 4 5.8
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 4 1 0 3 6 15 -9 3 9.5
15 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 4 0 0 4 5 16 -11 0 6.3
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 4 0 0 4 4 17 -13 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 6 2 4 6 2 1 1 0 2 0 2 4 4 3 1 0 8 2 6 10
2 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 1 0 3 1 2 4 4 3 1 0 6 2 4 10
3 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 1 0 1 2 1 1 3 4 3 0 1 8 1 7 9
4 CSEP-GÓL FC BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 2 0 5 2 3 8
5 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG SE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 5 4 1 6
6 CSEP-GÓL FC Fővárosi Vízművek SK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 4 3 1 6
7 CSEP-GÓL FC ÚJPEST FC II. 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 3 3 0 5
8 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 2 1 3 3 0 5
9 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 1 0 3 0 3 4 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 1 2 4 3 1 4
10 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 1 1 2 3 5 -2 4
11 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 1 1 0 2 0 2 4 4 1 1 2 3 5 -2 4
12 CSEP-GÓL FC REAC 3 0 3 0 1 1 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 4 0 1 1 0 4
13 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 1 0 3 1 8 -7 3
14 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 2 3 -1 2 4 0 3 1 3 4 -1 3
15 CSEP-GÓL FC KÖZTERÜLET SK 2 0 2 0 3 3 0 2 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 2 2 3 8 -5 2
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 1 3 1 7 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 2 2 0 0 10 1 9 6 2 2 0 0 6 1 5 6 4 4 0 0 16 2 14 12
2 CSEP-GÓL FC BVSC-ZUGLÓ 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 11 3 8 6 4 4 0 0 15 3 12 12
3 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 12 5 7 6 2 1 1 0 4 0 4 4 4 3 1 0 16 5 11 10
4 CSEP-GÓL FC Fővárosi Vízművek SK 2 1 1 0 5 3 2 4 2 2 0 0 6 2 4 6 4 3 1 0 11 5 6 10
5 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 1 0 6 3 3 4 4 2 2 0 10 6 4 8
6 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 2 2 0 0 7 2 5 6 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 2 0 2 8 6 2 6
7 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 2 0 0 2 1 10 -9 0 2 2 0 0 4 1 3 6 4 2 0 2 5 11 -6 6
8 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 2 1 0 1 4 4 0 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 7 8 -1 4
9 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 1 0 1 6 5 1 3 4 1 1 2 6 7 -1 4
10 CSEP-GÓL FC REAC 3 1 1 1 4 4 0 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 1 2 5 6 -1 4
11 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG SE 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 1 1 2 7 9 -2 4
12 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 0 2 4 6 -2 3 4 1 1 2 6 8 -2 4
13 CSEP-GÓL FC ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 6 9 -3 4
14 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 2 0 0 2 2 9 -7 0 2 1 0 1 4 6 -2 3 4 1 0 3 6 15 -9 3
15 CSEP-GÓL FC KÖZTERÜLET SK 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 0 0 2 2 10 -8 0 4 0 0 4 5 16 -11 0
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 0 2 3 11 -8 0 4 0 0 4 4 17 -13 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-------5 - 1--2 - 1----
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2-------------
ASR GÁZGYÁR
--------4 - 1----0 - 3-
BUDAFOKI MTE II.
---1 - 6-----0 - 4-----
BVSC-ZUGLÓ
2 - 0---2 - 0----------
CSEP-GÓL FC
-----0 - 3-1 - 3-------
CSEPEL FC
--------6 - 1-----4 - 0
Fővárosi Vízművek SK
-3 - 1---------2 - 2---
IKARUS BSE
---1 - 3----------1 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-----2 - 4-------
PÉNZÜGYŐR SE
-----9 - 3-----3 - 2---
REAC
---0 - 1--------1 - 03 - 3-
TESTVÉRISÉG SE
--2 - 1---1 - 3--------
ÚJPEST FC II.
2 - 1---2 - 5----------
UNIONE FC
-2 - 1-----------2 - 2-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-------0 - 2--0 - 0----

Meccsek

REAC

2019. 08. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 08. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 08. 24. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 24. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC
2019. 08. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 08. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC II.
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2019. 09. 13. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 09. 13. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
REAC
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
IKARUS BSE
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2019. 10. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 10. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEPEL FC
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
REAC
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 10. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
REAC
2019. 11. 02. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 02. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 16. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 16. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 23. 13:00
Csep-Gól FC
2019. 11. 23. 13:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
REAC
2020. 02. 22.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 02. 22.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
02. 22.
REAC
2020. 02. 29.
Budai II. László Stadion
2020. 02. 29.
Budai II. László Stadion
REAC
02. 29.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 03. 07.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 07.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 07.
REAC
2020. 03. 14.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 14.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
03. 14.
REAC
2020. 03. 21.
Budai II. László Stadion
2020. 03. 21.
Budai II. László Stadion
REAC
03. 21.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 03. 28.
Ikarus BSE
2020. 03. 28.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
03. 28.
REAC
2020. 04. 04.
Budai II. László Stadion
2020. 04. 04.
Budai II. László Stadion
REAC
04. 04.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 04. 11.
Csepel Stadion
2020. 04. 11.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
04. 11.
REAC
2020. 04. 18.
Budai II. László Stadion
2020. 04. 18.
Budai II. László Stadion
REAC
04. 18.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 04. 25.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 04. 25.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
04. 25.
REAC
2020. 05. 02.
Budai II. László Stadion
2020. 05. 02.
Budai II. László Stadion
REAC
05. 02.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 05. 09.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 05. 09.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
05. 09.
REAC
2020. 05. 16.
Budai II. László Stadion
2020. 05. 16.
Budai II. László Stadion
REAC
05. 16.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 05. 23.
Goldball Park
2020. 05. 23.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
05. 23.
REAC
2020. 05. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 05. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
05. 30.
CSEP-GÓL FC

UNIONE FC

2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJPEST FC II.
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2019. 09. 14. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 14. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
UNIONE FC
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
UNIONE FC
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2019. 10. 26. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 26. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC
2019. 11. 02. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 02. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
UNIONE FC
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
UNIONE FC
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 02. 22.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
02. 22.
ASR GÁZGYÁR
2020. 02. 29.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 29.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
02. 29.
UNIONE FC
2020. 03. 07.
Vasas Sporttelep
2020. 03. 07.
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
03. 07.
UNIONE FC
2020. 03. 14.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 14.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
03. 14.
REAC
2020. 03. 21.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 03. 21.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
03. 21.
UNIONE FC
2020. 03. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
03. 28.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 04. 04.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 04. 04.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
04. 04.
UNIONE FC
2020. 04. 11.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 04. 11.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
04. 11.
IKARUS BSE
2020. 04. 18.
Goldball Park
2020. 04. 18.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
04. 18.
UNIONE FC
2020. 04. 25.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 04. 25.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
04. 25.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 05. 02.
Csep-Gól FC
2020. 05. 02.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
05. 02.
UNIONE FC
2020. 05. 09.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 05. 09.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
05. 09.
CSEPEL FC
2020. 05. 16.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 05. 16.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
05. 16.
UNIONE FC
2020. 05. 23.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 05. 23.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
05. 23.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 05. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 05. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
05. 30.
UNIONE FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom