Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 4. forduló

2019.09.06 - 20:30

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
PRÁTH DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MILAVECZ PÉTER, BENCZE ANDRÁS
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
Fővárosi Vízművek SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

69'

KATONA GERGŐ

 

0 - 2

91'

PELLER ÁKOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSEPEL FC CSEPEL FC 4 4 0 0 16 2 14 12 12.8
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 4 4 0 0 15 3 12 12 10.5
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 3 1 0 16 5 11 10 10.8
4 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 4 3 1 0 11 5 6 10 11.8
5 UNIONE FC UNIONE FC 4 2 2 0 10 6 4 8 10.8
6 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 0 2 8 6 2 6 9.8
7 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 4 2 0 2 5 11 -6 6 7.3
8 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 4 1 1 2 7 8 -1 4 10.8
9 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  4 1 1 2 6 7 -1 4 5.5
10 REAC REAC 4 1 1 2 5 6 -1 4 7.8
11 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  4 1 1 2 7 9 -2 4 4
12 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 4 1 1 2 6 8 -2 4 8
13 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 4 1 1 2 6 9 -3 4 5.8
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 4 1 0 3 6 15 -9 3 9.5
15 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 4 0 0 4 5 16 -11 0 6.3
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 4 0 0 4 4 17 -13 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 6 2 4 6 2 1 1 0 2 0 2 4 4 3 1 0 8 2 6 10
2 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 1 0 3 1 2 4 4 3 1 0 6 2 4 10
3 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 1 0 1 2 1 1 3 4 3 0 1 8 1 7 9
4 CSEP-GÓL FC BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 2 0 5 2 3 8
5 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG SE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 5 4 1 6
6 CSEP-GÓL FC Fővárosi Vízművek SK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 4 3 1 6
7 CSEP-GÓL FC ÚJPEST FC II. 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 3 3 0 5
8 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 2 1 3 3 0 5
9 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 1 0 3 0 3 4 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 1 2 4 3 1 4
10 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 1 1 2 3 5 -2 4
11 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 1 1 0 2 0 2 4 4 1 1 2 3 5 -2 4
12 CSEP-GÓL FC REAC 3 0 3 0 1 1 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 4 0 1 1 0 4
13 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 1 0 3 1 8 -7 3
14 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 2 3 -1 2 4 0 3 1 3 4 -1 3
15 CSEP-GÓL FC KÖZTERÜLET SK 2 0 2 0 3 3 0 2 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 2 2 3 8 -5 2
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 1 3 1 7 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 2 2 0 0 10 1 9 6 2 2 0 0 6 1 5 6 4 4 0 0 16 2 14 12
2 CSEP-GÓL FC BVSC-ZUGLÓ 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 11 3 8 6 4 4 0 0 15 3 12 12
3 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 12 5 7 6 2 1 1 0 4 0 4 4 4 3 1 0 16 5 11 10
4 CSEP-GÓL FC Fővárosi Vízművek SK 2 1 1 0 5 3 2 4 2 2 0 0 6 2 4 6 4 3 1 0 11 5 6 10
5 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 1 0 6 3 3 4 4 2 2 0 10 6 4 8
6 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 2 2 0 0 7 2 5 6 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 2 0 2 8 6 2 6
7 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 2 0 0 2 1 10 -9 0 2 2 0 0 4 1 3 6 4 2 0 2 5 11 -6 6
8 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 2 1 0 1 4 4 0 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 7 8 -1 4
9 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 1 0 1 6 5 1 3 4 1 1 2 6 7 -1 4
10 CSEP-GÓL FC REAC 3 1 1 1 4 4 0 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 1 2 5 6 -1 4
11 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG SE 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 1 1 2 7 9 -2 4
12 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 0 2 4 6 -2 3 4 1 1 2 6 8 -2 4
13 CSEP-GÓL FC ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 6 9 -3 4
14 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 2 0 0 2 2 9 -7 0 2 1 0 1 4 6 -2 3 4 1 0 3 6 15 -9 3
15 CSEP-GÓL FC KÖZTERÜLET SK 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 0 0 2 2 10 -8 0 4 0 0 4 5 16 -11 0
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 0 2 3 11 -8 0 4 0 0 4 4 17 -13 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-------5 - 1--2 - 1----
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2-------------
ASR GÁZGYÁR
--------4 - 1----0 - 3-
BUDAFOKI MTE II.
---1 - 6-----0 - 4-----
BVSC-ZUGLÓ
2 - 0---2 - 0----------
CSEP-GÓL FC
-----0 - 3-1 - 3-------
CSEPEL FC
--------6 - 1-----4 - 0
Fővárosi Vízművek SK
-3 - 1---------2 - 2---
IKARUS BSE
---1 - 3----------1 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-----2 - 4-------
PÉNZÜGYŐR SE
-----9 - 3-----3 - 2---
REAC
---0 - 1--------1 - 03 - 3-
TESTVÉRISÉG SE
--2 - 1---1 - 3--------
ÚJPEST FC II.
2 - 1---2 - 5----------
UNIONE FC
-2 - 1-----------2 - 2-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-------0 - 2--0 - 0----

Meccsek

XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

2019. 10. 09. 20:30
Ikarus BSE
2019. 10. 09. 20:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 08. 23. 20:30
Goldball Park
2019. 08. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 08. 31. 17:30
Csepel Stadion
2019. 08. 31. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 09. 06. 20:30
Goldball Park
2019. 09. 06. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 13. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 13. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 27. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 27. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 10. 04. 20:30
Goldball Park
2019. 10. 04. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 10. 19. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 06. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 11. 06. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 11. 02. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 08. 20:30
Goldball Park
2019. 11. 08. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJPEST FC II.
2019. 11. 16. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 16. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 11. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 02. 21. 20:30
Goldball Park
2020. 02. 21. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE
2020. 02. 29. 17:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 02. 29. 17:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 03. 06. 20:30
Goldball Park
2020. 03. 06. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEPEL FC
2020. 03. 13. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 03. 13. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

Fővárosi Vízművek SK

2019. 08. 17. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 17. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 08. 25. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 25. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 31. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 31. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 09. 06. 20:30
Goldball Park
2019. 09. 06. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 14. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 14. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
CSEP-GÓL FC
2019. 09. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 28. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 28. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 10. 04. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 04. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
REAC
2019. 10. 18. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 10. 18. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 26. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 26. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
IKARUS BSE
2019. 10. 31. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 10. 31. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 09. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 09. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
CSEPEL FC
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
UNIONE FC
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 22. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 29. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 29. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
KÖZTERÜLET SK
2020. 03. 08. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 03. 08. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
Fővárosi Vízművek SK
2020. 03. 13. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 03. 13. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple