Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 5. forduló

2019.09.15 - 13:00

Budapest, Ikarus BSE

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
BARTIS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR IMRE, CZEGLÉDI BARNA
IKARUS BSE
ÚJPEST FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

52'

MUCSÁNYI MÁRK ARION

 

0 - 2

73'

CSONGVAI ÁRON

 

0 - 3

81'

CSONGVAI ÁRON

 

0 - 4

90'

KENYERES MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 5 5 0 0 21 3 18 15 10.4
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 5 5 0 0 18 3 15 15 11
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 4 1 0 18 5 13 13 9.6
4 UNIONE FC UNIONE FC 5 3 2 0 12 7 5 11 11.6
5 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 5 3 1 1 13 8 5 10 11.4
6 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 5 2 1 2 10 9 1 7 8.4
7 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  5 2 1 2 8 7 1 7 7.2
8 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  5 2 1 2 10 10 0 7 6.6
9 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 5 2 0 3 8 8 0 6 7.6
10 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 5 2 0 3 6 13 -7 6 6.8
11 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 5 1 1 3 7 10 -3 4 9.4
12 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 5 1 1 3 7 11 -4 4 8.8
13 REAC REAC 5 1 1 3 5 12 -7 4 6
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 5 1 0 4 7 19 -12 3 5.2
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 5 1 0 4 6 19 -13 3 9.2
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 5 0 0 5 6 18 -12 0 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 7 2 5 9 2 1 1 0 2 0 2 4 5 4 1 0 9 2 7 13
2 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 3 3 0 0 5 1 4 9 2 1 1 0 3 1 2 4 5 4 1 0 8 2 6 13
3 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 3 2 1 0 7 0 7 7 2 1 1 0 4 2 2 4 5 3 2 0 11 2 9 11
4 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 3 2 1 0 6 0 6 7 2 1 0 1 2 1 1 3 5 3 1 1 8 1 7 10
5 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 2 2 0 0 3 0 3 6 3 1 0 2 3 4 -1 3 5 3 0 2 6 4 2 9
6 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 3 2 1 0 3 1 2 7 2 0 2 0 2 2 0 2 5 2 3 0 5 3 2 9
7 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 2 0 0 0 0 2 3 2 0 1 4 3 1 6 5 2 2 1 4 3 1 8
8 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 2 1 1 0 3 2 1 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 1 3 1 3 3 0 6
9 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 2 0 2 0 2 5 5 1 2 2 3 5 -2 5
10 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 1 0 3 0 3 4 3 0 0 3 1 4 -3 0 5 1 1 3 4 4 0 4
11 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 3 1 0 2 2 3 -1 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 1 1 3 3 6 -3 4
12 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 3 0 1 2 0 5 -5 1 2 1 0 1 1 3 -2 3 5 1 1 3 1 8 -7 4
13 KÖZTERÜLET SK REAC 3 0 3 0 1 1 0 3 2 0 1 1 0 6 -6 1 5 0 4 1 1 7 -6 4
14 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 0 3 2 3 5 -2 3
15 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 2 0 2 0 3 3 0 2 3 0 0 3 0 7 -7 0 5 0 2 3 3 10 -7 2
16 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 1 2 1 5 -4 1 5 0 1 4 1 8 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 3 3 0 0 10 0 10 9 2 2 0 0 11 3 8 6 5 5 0 0 21 3 18 15
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 3 3 0 0 12 2 10 9 2 2 0 0 6 1 5 6 5 5 0 0 18 3 15 15
3 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 14 5 9 9 2 1 1 0 4 0 4 4 5 4 1 0 18 5 13 13
4 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 3 2 1 0 6 4 2 7 2 1 1 0 6 3 3 4 5 3 2 0 12 7 5 11
5 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 3 1 1 1 7 6 1 4 2 2 0 0 6 2 4 6 5 3 1 1 13 8 5 10
6 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 4 6 -2 3 3 1 1 1 6 3 3 4 5 2 1 2 10 9 1 7
7 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 2 0 1 8 5 3 6 5 2 1 2 8 7 1 7
8 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 1 1 1 7 6 1 4 5 2 1 2 10 10 0 7
9 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 2 2 0 0 7 2 5 6 3 0 0 3 1 6 -5 0 5 2 0 3 8 8 0 6
10 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 2 0 0 2 1 10 -9 0 3 2 0 1 5 3 2 6 5 2 0 3 6 13 -7 6
11 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 3 1 0 2 4 6 -2 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 1 1 3 7 10 -3 4
12 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 1 0 2 4 6 -2 3 5 1 1 3 7 11 -4 4
13 KÖZTERÜLET SK REAC 3 1 1 1 4 4 0 4 2 0 0 2 1 8 -7 0 5 1 1 3 5 12 -7 4
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 1 0 2 6 13 -7 3 5 1 0 4 7 19 -12 3
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 3 0 0 3 2 13 -11 0 2 1 0 1 4 6 -2 3 5 1 0 4 6 19 -13 3
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 2 0 0 2 3 6 -3 0 3 0 0 3 3 12 -9 0 5 0 0 5 6 18 -12 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-------5 - 1--2 - 1----
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2---------1 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--------4 - 1----0 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
---1 - 6-----0 - 4-----
BVSC-ZUGLÓ
2 - 0---2 - 0-----6 - 0----
CSEP-GÓL FC
-----0 - 3-1 - 3-------
CSEPEL FC
---2 - 1----6 - 1-----4 - 0
Fővárosi Vízművek SK
-3 - 1---2 - 3-----2 - 2---
IKARUS BSE
---1 - 3--------0 - 4-1 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-----2 - 4-------
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0----9 - 3-----3 - 2---
REAC
---0 - 1--------1 - 03 - 3-
TESTVÉRISÉG SE
--2 - 1---1 - 3--------
ÚJPEST FC II.
2 - 1---2 - 5----------
UNIONE FC
-2 - 1-------2 - 1---2 - 2-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-------0 - 2--0 - 0----

Meccsek

IKARUS BSE

2019. 10. 09. 20:30
Ikarus BSE
2019. 10. 09. 20:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 08. 24. 16:30
Csep-Gól FC
2019. 08. 24. 16:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2019. 09. 01. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
BUDAFOKI MTE II.
2019. 09. 07. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2019. 09. 15. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ÚJPEST FC II.
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
IKARUS BSE
2019. 09. 29. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 29. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
BVSC-ZUGLÓ
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
UNIONE FC
2019. 10. 12. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 12. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2019. 10. 19. 13:00
Ikarus BSE
2019. 10. 19. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
CSEPEL FC
2019. 10. 26. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 26. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
IKARUS BSE
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ASR GÁZGYÁR
2019. 11. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
IKARUS BSE
2019. 11. 16. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 16. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 23. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 23. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG SE
2020. 02. 21. 20:30
Goldball Park
2020. 02. 21. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE
2020. 03. 01. 14:30
Ikarus BSE
2020. 03. 01. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
CSEP-GÓL FC
2020. 03. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
IKARUS BSE
2020. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
2020. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
IKARUS BSE

ÚJPEST FC II.

2019. 08. 17. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 08. 17. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJPEST FC II.
2019. 08. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 08. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC II.
2019. 09. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
BVSC-ZUGLÓ
2019. 09. 15. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ÚJPEST FC II.
2019. 09. 21. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 21. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 09. 28. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 28. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÚJPEST FC II.
2019. 10. 04. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 04. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 12. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 12. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJPEST FC II.
2019. 10. 19. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 19. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 10. 27. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 27. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
ÚJPEST FC II.
2019. 11. 02. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 02. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 08. 20:30
Goldball Park
2019. 11. 08. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJPEST FC II.
2019. 11. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
CSEP-GÓL FC
2019. 11. 23. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 23. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
ÚJPEST FC II.
2020. 02. 22. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ÚJPEST FC II.
2020. 02. 29. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 29. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
UNIONE FC
2020. 03. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
REAC
2020. 03. 13. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2020. 03. 13. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple