Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 7. forduló

2019.09.28 - 16:00

Budapest, Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya (Pasaréti úti pálya)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
KIRÁLY GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BENJAMIN, RESZLER CSABA
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 7 6 1 0 27 5 22 19 10.7
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 7 6 0 1 21 6 15 18 10.3
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 7 4 3 0 22 9 13 15 9.7
4 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 7 4 2 1 15 9 6 14 9.9
5 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  7 4 1 2 14 11 3 13 7.4
6 UNIONE FC UNIONE FC 7 3 2 2 13 13 0 11 9.4
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 7 3 1 3 11 9 2 10 6.9
8 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 7 3 1 3 11 11 0 10 9.6
9 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  7 3 1 3 10 11 -1 10 8.7
10 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 7 3 0 4 9 16 -7 9 7.1
11 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 7 2 2 3 13 14 -1 8 6.6
12 REAC REAC 7 2 2 3 12 14 -2 8 7.6
13 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 7 1 2 4 10 14 -4 5 9.7
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 7 1 1 5 8 21 -13 4 6.6
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 7 1 1 5 8 26 -18 4 9.1
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 7 0 0 7 7 22 -15 0 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 4 3 1 0 10 0 10 10 3 1 2 0 5 3 2 5 7 4 3 0 15 3 12 15
2 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 4 3 0 1 7 3 4 9 3 1 2 0 3 1 2 5 7 4 2 1 10 4 6 14
3 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 3 2 1 0 3 0 3 7 4 2 0 2 4 4 0 6 7 4 1 2 7 4 3 13
4 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 4 3 0 1 5 2 3 9 3 1 1 1 3 4 -1 4 7 4 1 2 8 6 2 13
5 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 4 2 2 0 7 1 6 8 3 1 1 1 2 1 1 4 7 3 3 1 9 2 7 12
6 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 0 3 0 0 0 0 3 4 3 0 1 6 3 3 9 7 3 3 1 6 3 3 12
7 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 4 2 1 1 3 2 1 7 3 0 3 0 2 2 0 3 7 2 4 1 5 4 1 10
8 KÖZTERÜLET SK REAC 4 1 3 0 2 1 1 6 3 1 1 1 1 6 -5 4 7 2 4 1 3 7 -4 10
9 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 4 2 2 0 3 0 3 8 7 2 3 2 4 5 -1 9
10 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 2 0 3 0 3 5 4 1 0 3 2 4 -2 3 7 2 2 3 5 4 1 8
11 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 3 1 2 0 4 3 1 5 4 0 3 1 1 2 -1 3 7 1 5 1 5 5 0 8
12 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 3 1 1 1 2 2 0 4 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 1 4 2 4 5 -1 7
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 4 1 0 3 2 4 -2 3 3 0 2 1 2 4 -2 2 7 1 2 4 4 8 -4 5
14 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 4 0 2 2 1 6 -5 2 3 1 0 2 1 4 -3 3 7 1 2 4 2 10 -8 5
15 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 3 0 2 1 3 5 -2 2 4 0 1 3 0 7 -7 1 7 0 3 4 3 12 -9 3
16 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 3 0 1 2 1 4 -3 1 4 0 1 3 1 6 -5 1 7 0 2 5 2 10 -8 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 4 4 0 0 14 0 14 12 3 2 1 0 13 5 8 7 7 6 1 0 27 5 22 19
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 4 4 0 0 15 3 12 12 3 2 0 1 6 3 3 6 7 6 0 1 21 6 15 18
3 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 4 3 1 0 16 7 9 10 3 1 2 0 6 2 4 5 7 4 3 0 22 9 13 15
4 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 4 1 2 1 8 7 1 5 3 3 0 0 7 2 5 9 7 4 2 1 15 9 6 14
5 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 3 2 0 1 5 4 1 6 4 2 1 1 9 7 2 7 7 4 1 2 14 11 3 13
6 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 4 2 1 1 7 6 1 7 3 1 1 1 6 7 -1 4 7 3 2 2 13 13 0 11
7 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 3 3 0 0 9 2 7 9 4 0 1 3 2 7 -5 1 7 3 1 3 11 9 2 10
8 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 3 1 1 1 4 5 -1 4 4 2 0 2 7 6 1 6 7 3 1 3 11 11 0 10
9 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 0 1 2 0 5 -5 1 4 3 0 1 10 6 4 9 7 3 1 3 10 11 -1 10
10 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 3 0 0 3 1 11 -10 0 4 3 0 1 8 5 3 9 7 3 0 4 9 16 -7 9
11 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 3 1 1 1 6 8 -2 4 4 1 1 2 7 6 1 4 7 2 2 3 13 14 -1 8
12 KÖZTERÜLET SK REAC 4 2 1 1 9 4 5 7 3 0 1 2 3 10 -7 1 7 2 2 3 12 14 -2 8
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 4 1 0 3 6 9 -3 3 3 0 2 1 4 5 -1 2 7 1 2 4 10 14 -4 5
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 3 0 1 2 2 7 -5 1 4 1 0 3 6 14 -8 3 7 1 1 5 8 21 -13 4
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 4 0 1 3 4 15 -11 1 3 1 0 2 4 11 -7 3 7 1 1 5 8 26 -18 4
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 3 0 0 3 4 8 -4 0 4 0 0 4 3 14 -11 0 7 0 0 7 7 22 -15 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-----2 - 0-5 - 1--2 - 1----
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 0------1 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--2 - 3-----4 - 1----0 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
---1 - 6--0 - 1--0 - 4-----
BVSC-ZUGLÓ
2 - 0---2 - 0-----6 - 0--4 - 0-
CSEP-GÓL FC
--1 - 1--0 - 3-1 - 3-------
CSEPEL FC
---2 - 1----6 - 1---3 - 1-4 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 3-----2 - 2---
IKARUS BSE
---1 - 32 - 2-------0 - 4-1 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-----2 - 4------1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0----9 - 3----2 - 23 - 2---
REAC
---0 - 1----5 - 0---1 - 03 - 3-
TESTVÉRISÉG SE
--2 - 1---1 - 3--2 - 0-----
ÚJPEST FC II.
2 - 1---2 - 5-----2 - 2----
UNIONE FC
-2 - 1-------2 - 1--1 - 22 - 2-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-----0 - 2--0 - 0----

Meccsek

PÉNZÜGYŐR SE

2019. 08. 17. 11:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 08. 17. 11:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 08. 23. 20:30
Goldball Park
2019. 08. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 08. 31. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 08. 31. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2019. 09. 07. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 07. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 09. 14. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 09. 14. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 09. 21. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 21. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2019. 10. 05. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 10. 05. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 10. 12. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 12. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2019. 10. 26. 15:00
Csepel Stadion
2019. 10. 26. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 10. 31. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 10. 31. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 11. 16. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 11. 16. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 11. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 02. 22.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 02. 22.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
02. 22.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 02. 29.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 02. 29.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
02. 29.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 03. 07.
Csep-Gól FC
2020. 03. 07.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
03. 07.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 03. 14.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 03. 14.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
03. 14.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 03. 21.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 03. 21.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
03. 21.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 03. 28.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 03. 28.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
03. 28.
ÚJPEST FC II.
2020. 04. 04.
Budai II. László Stadion
2020. 04. 04.
Budai II. László Stadion
REAC
04. 04.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 04. 11.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 04. 11.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
04. 11.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 04. 18.
Ikarus BSE
2020. 04. 18.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
04. 18.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 04. 25.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 04. 25.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
04. 25.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 05. 02.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 05. 02.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
05. 02.
CSEPEL FC
2020. 05. 09.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 05. 09.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
05. 09.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 05. 16.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 05. 16.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
05. 16.
ASR GÁZGYÁR
2020. 05. 23.
Vasas Sporttelep
2020. 05. 23.
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
05. 23.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 05. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 05. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
05. 30.
KÖZTERÜLET SK

REAC

2019. 08. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 08. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 08. 24. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 24. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC
2019. 08. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 08. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC II.
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2019. 09. 13. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 09. 13. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
REAC
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
IKARUS BSE
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2019. 10. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 10. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEPEL FC
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
REAC
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 10. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
REAC
2019. 11. 02. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 02. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 16. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 16. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 23. 13:00
Csep-Gól FC
2019. 11. 23. 13:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
REAC
2020. 02. 22.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 02. 22.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
02. 22.
REAC
2020. 02. 29.
Budai II. László Stadion
2020. 02. 29.
Budai II. László Stadion
REAC
02. 29.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 03. 07.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 07.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 07.
REAC
2020. 03. 14.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 14.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
03. 14.
REAC
2020. 03. 21.
Budai II. László Stadion
2020. 03. 21.
Budai II. László Stadion
REAC
03. 21.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 03. 28.
Ikarus BSE
2020. 03. 28.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
03. 28.
REAC
2020. 04. 04.
Budai II. László Stadion
2020. 04. 04.
Budai II. László Stadion
REAC
04. 04.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 04. 11.
Csepel Stadion
2020. 04. 11.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
04. 11.
REAC
2020. 04. 18.
Budai II. László Stadion
2020. 04. 18.
Budai II. László Stadion
REAC
04. 18.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 04. 25.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 04. 25.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
04. 25.
REAC
2020. 05. 02.
Budai II. László Stadion
2020. 05. 02.
Budai II. László Stadion
REAC
05. 02.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 05. 09.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 05. 09.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
05. 09.
REAC
2020. 05. 16.
Budai II. László Stadion
2020. 05. 16.
Budai II. László Stadion
REAC
05. 16.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 05. 23.
Goldball Park
2020. 05. 23.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
05. 23.
REAC
2020. 05. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 05. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
05. 30.
CSEP-GÓL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom