Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 9. forduló

2019.10.12 - 11:00

Budapest, A.S.R. Gázgyár Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
PRÁTH DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MILAVECZ PÉTER, MÓRÉ BALÁZS
ASR GÁZGYÁR
ÚJPEST FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

FERKEL ÁDÁM

 

0 - 2

61'

KATONA MÁTYÁS
LÓSKA CSABA SZILÁRD

83'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 9 7 2 0 31 5 26 23 8.8
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 9 7 1 1 24 7 17 22 8.8
3 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  9 6 1 2 18 12 6 19 9
4 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 5 3 1 24 14 10 18 8.7
5 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 9 4 3 2 19 15 4 15 9.6
6 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 2 3 17 11 6 14 7.6
7 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 9 4 2 3 18 16 2 14 7.6
8 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 9 4 2 3 15 13 2 14 9.7
9 UNIONE FC UNIONE FC 9 4 2 3 16 16 0 14 9.6
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  9 4 1 4 12 14 -2 13 8.4
11 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 9 4 0 5 14 18 -4 12 8.6
12 REAC REAC 9 2 3 4 16 20 -4 9 6.7
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 9 2 1 6 10 23 -13 7 7.6
14 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 9 1 2 6 11 20 -9 5 9.2
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 9 1 1 7 10 30 -20 4 8.1
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 9 0 0 9 7 28 -21 0 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 5 4 0 1 8 3 5 12 4 1 3 0 3 1 2 6 9 5 3 1 11 4 7 18
2 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 6 3 3 0 10 0 10 12 3 1 2 0 5 3 2 5 9 4 5 0 15 3 12 17
3 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 5 3 1 1 6 3 3 10 4 1 2 1 4 5 -1 5 9 4 3 2 10 8 2 15
4 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 4 2 1 1 3 1 2 7 5 2 1 2 4 4 0 7 9 4 2 3 7 5 2 14
5 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 4 2 2 0 7 1 6 8 5 1 3 1 3 2 1 6 9 3 5 1 10 3 7 14
6 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 0 4 0 0 0 0 4 5 3 1 1 7 4 3 10 9 3 5 1 7 4 3 14
7 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 4 2 2 0 5 3 2 8 5 1 3 1 2 2 0 6 9 3 5 1 7 5 2 14
8 KÖZTERÜLET SK REAC 5 1 4 0 3 2 1 7 4 2 1 1 2 6 -4 7 9 3 5 1 5 8 -3 14
9 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 3 1 1 1 2 2 0 4 6 2 3 1 6 4 2 9 9 3 4 2 8 6 2 13
10 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 4 0 1 3 1 7 -6 1 5 3 2 0 4 0 4 11 9 3 3 3 5 7 -2 12
11 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 5 2 1 2 3 3 0 7 4 0 3 1 2 3 -1 3 9 2 4 3 5 6 -1 10
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 5 1 3 1 4 2 2 6 4 1 0 3 2 4 -2 3 9 2 3 4 6 6 0 9
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 5 1 0 4 2 5 -3 3 4 0 3 1 2 4 -2 3 9 1 3 5 4 9 -5 6
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 4 0 2 2 1 4 -3 2 5 1 1 3 2 6 -4 4 9 1 3 5 3 10 -7 6
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 5 0 3 2 2 7 -5 3 4 1 0 3 1 5 -4 3 9 1 3 5 3 12 -9 6
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 4 0 2 2 3 6 -3 2 5 0 2 3 0 7 -7 2 9 0 4 5 3 13 -10 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 6 5 1 0 18 0 18 16 3 2 1 0 13 5 8 7 9 7 2 0 31 5 26 23
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 4 4 0 0 15 3 12 12 5 3 1 1 9 4 5 10 9 7 1 1 24 7 17 22
3 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 4 3 0 1 7 5 2 9 5 3 1 1 11 7 4 10 9 6 1 2 18 12 6 19
4 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 5 4 1 0 18 8 10 13 4 1 2 1 6 6 0 5 9 5 3 1 24 14 10 18
5 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 5 1 3 1 11 10 1 6 4 3 0 1 8 5 3 9 9 4 3 2 19 15 4 15
6 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 5 4 1 0 15 4 11 13 4 0 1 3 2 7 -5 1 9 4 2 3 17 11 6 14
7 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 4 2 1 1 9 9 0 7 5 2 1 2 9 7 2 7 9 4 2 3 18 16 2 14
8 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 3 1 1 1 4 5 -1 4 6 3 1 2 11 8 3 10 9 4 2 3 15 13 2 14
9 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 5 2 1 2 8 8 0 7 4 2 1 1 8 8 0 7 9 4 2 3 16 16 0 14
10 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 0 1 3 0 7 -7 1 5 4 0 1 12 7 5 12 9 4 1 4 12 14 -2 13
11 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 4 0 0 4 1 13 -12 0 5 4 0 1 13 5 8 12 9 4 0 5 14 18 -4 12
12 KÖZTERÜLET SK REAC 5 2 1 2 10 7 3 7 4 0 2 2 6 13 -7 2 9 2 3 4 16 20 -4 9
13 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 4 1 1 2 3 7 -4 4 5 1 0 4 7 16 -9 3 9 2 1 6 10 23 -13 7
14 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 5 1 0 4 7 11 -4 3 4 0 2 2 4 9 -5 2 9 1 2 6 11 20 -9 5
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 5 0 1 4 5 17 -12 1 4 1 0 3 5 13 -8 3 9 1 1 7 10 30 -20 4
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 4 0 0 4 4 13 -9 0 5 0 0 5 3 15 -12 0 9 0 0 9 7 28 -21 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 0---2 - 0-5 - 1--2 - 1----
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 0------1 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--2 - 3-----4 - 1---1 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 6--0 - 1--0 - 4-----
BVSC-ZUGLÓ
2 - 0---2 - 00 - 0---4 - 06 - 0--4 - 0-
CSEP-GÓL FC
--1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 0------
CSEPEL FC
---2 - 1----6 - 1---3 - 1-4 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 3----3 - 32 - 2---
IKARUS BSE
---1 - 32 - 2-------0 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 5---2 - 4------1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0----9 - 3--2 - 1-2 - 23 - 2---
REAC
---0 - 1--1 - 3-5 - 0---1 - 03 - 3-
TESTVÉRISÉG SE
--2 - 1--2 - 11 - 3--2 - 0-----
ÚJPEST FC II.
2 - 1---2 - 5--3 - 1--2 - 2----
UNIONE FC
-2 - 1-------2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-----0 - 2--0 - 0-0 - 2--

Meccsek

ASR GÁZGYÁR

2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2019. 08. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
ASR GÁZGYÁR
2019. 08. 31. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 31. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KÖZTERÜLET SK
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ASR GÁZGYÁR
2019. 09. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 09. 25. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 09. 25. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2019. 09. 28. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 28. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BUDAFOKI MTE II.
2019. 10. 05. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 12. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 12. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJPEST FC II.
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BVSC-ZUGLÓ
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ASR GÁZGYÁR
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 11. 16. 13:00
Csepel Stadion
2019. 11. 16. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ASR GÁZGYÁR
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
ASR GÁZGYÁR

ÚJPEST FC II.

2019. 08. 17. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 08. 17. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJPEST FC II.
2019. 08. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 08. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC II.
2019. 09. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
BVSC-ZUGLÓ
2019. 09. 15. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ÚJPEST FC II.
2019. 09. 21. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 21. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 09. 28. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 28. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÚJPEST FC II.
2019. 10. 04. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 04. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 12. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 12. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJPEST FC II.
2019. 10. 19. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 19. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 10. 27. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 27. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
ÚJPEST FC II.
2019. 11. 02. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 02. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 08. 20:30
Goldball Park
2019. 11. 08. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJPEST FC II.
2019. 11. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
CSEP-GÓL FC
2019. 11. 23. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 23. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
ÚJPEST FC II.
2020. 02. 22. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ÚJPEST FC II.
2020. 02. 29. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 29. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
UNIONE FC
2020. 03. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
REAC
2020. 03. 13. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 03. 13. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple