Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 9. forduló

2019.10.11 - 19:45

Budapest, Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor (REAC Szántóföld utca)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
AGÓCS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY ARNOLD JÁNOS, KISPÁL MÁRK
TESTVÉRISÉG SE
CSEP-GÓL FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

41'

GROPPIONI FEDERICO
PÁLMAI ZSOLT JÓZSEF

54'

1 - 1

 

OLÁH LÁSZLÓ

73'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 9 7 2 0 31 5 26 23 8.8
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 9 7 1 1 24 7 17 22 8.8
3 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  9 6 1 2 18 12 6 19 9
4 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 5 3 1 24 14 10 18 8.7
5 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 9 4 3 2 19 15 4 15 9.6
6 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 2 3 17 11 6 14 7.6
7 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 9 4 2 3 18 16 2 14 7.6
8 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 9 4 2 3 15 13 2 14 9.7
9 UNIONE FC UNIONE FC 9 4 2 3 16 16 0 14 9.6
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  9 4 1 4 12 14 -2 13 8.4
11 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 9 4 0 5 14 18 -4 12 8.6
12 REAC REAC 9 2 3 4 16 20 -4 9 6.7
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 9 2 1 6 10 23 -13 7 7.6
14 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 9 1 2 6 11 20 -9 5 9.2
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 9 1 1 7 10 30 -20 4 8.1
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 9 0 0 9 7 28 -21 0 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 5 4 0 1 8 3 5 12 4 1 3 0 3 1 2 6 9 5 3 1 11 4 7 18
2 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 6 3 3 0 10 0 10 12 3 1 2 0 5 3 2 5 9 4 5 0 15 3 12 17
3 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 5 3 1 1 6 3 3 10 4 1 2 1 4 5 -1 5 9 4 3 2 10 8 2 15
4 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 4 2 1 1 3 1 2 7 5 2 1 2 4 4 0 7 9 4 2 3 7 5 2 14
5 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 4 2 2 0 7 1 6 8 5 1 3 1 3 2 1 6 9 3 5 1 10 3 7 14
6 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 0 4 0 0 0 0 4 5 3 1 1 7 4 3 10 9 3 5 1 7 4 3 14
7 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 4 2 2 0 5 3 2 8 5 1 3 1 2 2 0 6 9 3 5 1 7 5 2 14
8 KÖZTERÜLET SK REAC 5 1 4 0 3 2 1 7 4 2 1 1 2 6 -4 7 9 3 5 1 5 8 -3 14
9 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 3 1 1 1 2 2 0 4 6 2 3 1 6 4 2 9 9 3 4 2 8 6 2 13
10 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 4 0 1 3 1 7 -6 1 5 3 2 0 4 0 4 11 9 3 3 3 5 7 -2 12
11 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 5 2 1 2 3 3 0 7 4 0 3 1 2 3 -1 3 9 2 4 3 5 6 -1 10
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 5 1 3 1 4 2 2 6 4 1 0 3 2 4 -2 3 9 2 3 4 6 6 0 9
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 5 1 0 4 2 5 -3 3 4 0 3 1 2 4 -2 3 9 1 3 5 4 9 -5 6
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 4 0 2 2 1 4 -3 2 5 1 1 3 2 6 -4 4 9 1 3 5 3 10 -7 6
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 5 0 3 2 2 7 -5 3 4 1 0 3 1 5 -4 3 9 1 3 5 3 12 -9 6
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 4 0 2 2 3 6 -3 2 5 0 2 3 0 7 -7 2 9 0 4 5 3 13 -10 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 6 5 1 0 18 0 18 16 3 2 1 0 13 5 8 7 9 7 2 0 31 5 26 23
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 4 4 0 0 15 3 12 12 5 3 1 1 9 4 5 10 9 7 1 1 24 7 17 22
3 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 4 3 0 1 7 5 2 9 5 3 1 1 11 7 4 10 9 6 1 2 18 12 6 19
4 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 5 4 1 0 18 8 10 13 4 1 2 1 6 6 0 5 9 5 3 1 24 14 10 18
5 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 5 1 3 1 11 10 1 6 4 3 0 1 8 5 3 9 9 4 3 2 19 15 4 15
6 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 5 4 1 0 15 4 11 13 4 0 1 3 2 7 -5 1 9 4 2 3 17 11 6 14
7 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 4 2 1 1 9 9 0 7 5 2 1 2 9 7 2 7 9 4 2 3 18 16 2 14
8 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 3 1 1 1 4 5 -1 4 6 3 1 2 11 8 3 10 9 4 2 3 15 13 2 14
9 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 5 2 1 2 8 8 0 7 4 2 1 1 8 8 0 7 9 4 2 3 16 16 0 14
10 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 0 1 3 0 7 -7 1 5 4 0 1 12 7 5 12 9 4 1 4 12 14 -2 13
11 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 4 0 0 4 1 13 -12 0 5 4 0 1 13 5 8 12 9 4 0 5 14 18 -4 12
12 KÖZTERÜLET SK REAC 5 2 1 2 10 7 3 7 4 0 2 2 6 13 -7 2 9 2 3 4 16 20 -4 9
13 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 4 1 1 2 3 7 -4 4 5 1 0 4 7 16 -9 3 9 2 1 6 10 23 -13 7
14 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 5 1 0 4 7 11 -4 3 4 0 2 2 4 9 -5 2 9 1 2 6 11 20 -9 5
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 5 0 1 4 5 17 -12 1 4 1 0 3 5 13 -8 3 9 1 1 7 10 30 -20 4
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 4 0 0 4 4 13 -9 0 5 0 0 5 3 15 -12 0 9 0 0 9 7 28 -21 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 0---2 - 0-5 - 1--2 - 1----
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 0------1 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--2 - 3-----4 - 1---1 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 6--0 - 1--0 - 4-----
BVSC-ZUGLÓ
2 - 0---2 - 00 - 0---4 - 06 - 0--4 - 0-
CSEP-GÓL FC
--1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 0------
CSEPEL FC
---2 - 1----6 - 1---3 - 1-4 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 3----3 - 32 - 2---
IKARUS BSE
---1 - 32 - 2-------0 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 5---2 - 4------1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0----9 - 3--2 - 1-2 - 23 - 2---
REAC
---0 - 1--1 - 3-5 - 0---1 - 03 - 3-
TESTVÉRISÉG SE
--2 - 1--2 - 11 - 3--2 - 0-----
ÚJPEST FC II.
2 - 1---2 - 5--3 - 1--2 - 2----
UNIONE FC
-2 - 1-------2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-----0 - 2--0 - 0-0 - 2--

Meccsek

TESTVÉRISÉG SE

2019. 08. 17. 11:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 08. 17. 11:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 08. 24. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CSEPEL FC
2019. 08. 31. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 31. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ASR GÁZGYÁR
2019. 09. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 09. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 09. 21. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
KÖZTERÜLET SK
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 04. 20:30
Goldball Park
2019. 10. 04. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 11. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 11. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
CSEP-GÓL FC
2019. 10. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 25. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 25. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 11. 02. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 02. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 15. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 11. 15. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 23. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 23. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG SE
2020. 02. 21. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 02. 21. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 03. 01. 14:00
Csepel Stadion
2020. 03. 01. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TESTVÉRISÉG SE
2020. 03. 08. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 03. 08. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
Fővárosi Vízművek SK
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
IKARUS BSE

CSEP-GÓL FC

2019. 08. 17. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 08. 17. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
CSEP-GÓL FC
2019. 08. 24. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 08. 24. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2019. 08. 31. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 08. 31. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2019. 09. 08. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
CSEPEL FC
2019. 09. 14. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 14. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
CSEP-GÓL FC
2019. 09. 25. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 09. 25. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2019. 09. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 09. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
CSEP-GÓL FC
2019. 10. 05. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KÖZTERÜLET SK
2019. 10. 11. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 11. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
CSEP-GÓL FC
2019. 10. 19. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 10. 26. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 26. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC
2019. 10. 31. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 31. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
CSEP-GÓL FC
2019. 11. 09. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 11. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
CSEP-GÓL FC
2019. 11. 23. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
REAC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
INFO
BVSC-ZUGLÓ
2020. 03. 01. 14:30
Ikarus BSE
2020. 03. 01. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
CSEP-GÓL FC
2020. 03. 07. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 03. 07. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 03. 14. 11:00
Csepel Stadion
2020. 03. 14. 11:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
CSEP-GÓL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple