Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 15. forduló

2019.11.23 - 19:00

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
GYANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KRIX DÁVID, KERÉK ÁDÁM
TF SE
ASR GÁZGYÁR II.
90'
45'

Gólok

SUSKÓ ÁDÁM

34'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RAFC RAFC 15 11 4 0 36 15 21 37 9
2 KELEN SC II. KELEN SC II. 15 10 3 2 39 25 14 33 8.9
3 TF SE TF SE 15 8 4 3 31 19 12 28 8.9
4 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 15 9 0 6 46 29 17 27 8.8
5 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 15 6 7 2 32 15 17 25 8.7
6 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 15 7 3 5 34 32 2 24 8.7
7 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 15 7 2 6 38 28 10 23 8.6
8 MLTC MLTC 15 7 1 7 35 34 1 22 8.5
9 II. KERÜLET UFC II. KERÜLET UFC 15 6 3 6 40 34 6 21 8.5
10 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 15 5 3 7 20 29 -9 18 8.4
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 15 5 2 8 26 36 -10 17 8.3
12 MUN SE MUN SE 15 4 4 7 31 35 -4 16 8.3
13 ÚBV KFT. ÚBV KFT. 15 4 3 8 24 45 -21 15 8.2
14 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 15 4 2 9 26 43 -17 14 8.1
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ II. THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 15 4 0 11 26 50 -24 12 8.1
16 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 15 1 3 11 28 43 -15 6 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE KELEN SC II. 9 8 0 1 14 4 10 24 6 3 2 1 9 4 5 11 15 11 2 2 23 8 15 35
2 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE AIRNERGY FC 7 5 0 2 11 4 7 15 8 4 2 2 6 4 2 14 15 9 2 4 17 8 9 29
3 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE RAFC 9 6 3 0 12 2 10 21 6 1 5 0 4 2 2 8 15 7 8 0 16 4 12 29
4 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE TF SE 8 3 2 3 7 8 -1 11 7 4 2 1 11 3 8 14 15 7 4 4 18 11 7 25
5 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE II. KERÜLET UFC 8 4 2 2 10 6 4 14 7 3 1 3 8 8 0 10 15 7 3 5 18 14 4 24
6 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE MLTC 9 3 3 3 7 8 -1 12 6 4 0 2 8 6 2 12 15 7 3 5 15 14 1 24
7 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE PESTSZENTIMREI SK 8 6 1 1 11 4 7 19 7 1 1 5 2 7 -5 4 15 7 2 6 13 11 2 23
8 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE PÉNZÜGYŐR SE II. 8 2 5 1 9 6 3 11 7 3 2 2 7 4 3 11 15 5 7 3 16 10 6 22
9 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE NIMRÓD SE 7 3 2 2 9 6 3 11 8 3 1 4 7 6 1 10 15 6 3 6 16 12 4 21
10 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 6 3 1 2 4 2 2 10 9 1 5 3 6 11 -5 8 15 4 6 5 10 13 -3 18
11 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE TESTVÉRISÉG SE II 6 2 2 2 6 8 -2 8 9 2 3 4 5 10 -5 9 15 4 5 6 11 18 -7 17
12 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE HIDEGKÚTI SC 8 2 4 2 7 7 0 10 7 1 1 5 8 14 -6 4 15 3 5 7 15 21 -6 14
13 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE MUN SE 7 2 3 2 7 8 -1 9 8 1 2 5 5 11 -6 5 15 3 5 7 12 19 -7 14
14 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE ASR GÁZGYÁR II. 6 1 2 3 4 6 -2 5 9 2 2 5 5 10 -5 8 15 3 4 8 9 16 -7 13
15 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE ÚBV KFT. 6 0 2 4 1 10 -9 2 9 2 2 5 7 12 -5 8 15 2 4 9 8 22 -14 10
16 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 8 1 1 6 4 13 -9 4 7 1 2 4 4 11 -7 5 15 2 3 10 8 24 -16 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE RAFC 9 6 3 0 21 9 12 21 6 5 1 0 15 6 9 16 15 11 4 0 36 15 21 37
2 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE KELEN SC II. 9 6 1 2 23 17 6 19 6 4 2 0 16 8 8 14 15 10 3 2 39 25 14 33
3 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE TF SE 8 3 2 3 14 13 1 11 7 5 2 0 17 6 11 17 15 8 4 3 31 19 12 28
4 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE NIMRÓD SE 7 5 0 2 25 15 10 15 8 4 0 4 21 14 7 12 15 9 0 6 46 29 17 27
5 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE AIRNERGY FC 7 4 2 1 20 5 15 14 8 2 5 1 12 10 2 11 15 6 7 2 32 15 17 25
6 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE PESTSZENTIMREI SK 8 6 1 1 25 14 11 19 7 1 2 4 9 18 -9 5 15 7 3 5 34 32 2 24
7 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE PÉNZÜGYŐR SE II. 8 4 1 3 22 15 7 13 7 3 1 3 16 13 3 10 15 7 2 6 38 28 10 23
8 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE MLTC 9 3 1 5 19 22 -3 10 6 4 0 2 16 12 4 12 15 7 1 7 35 34 1 22
9 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE II. KERÜLET UFC 8 3 2 3 24 16 8 11 7 3 1 3 16 18 -2 10 15 6 3 6 40 34 6 21
10 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE ASR GÁZGYÁR II. 6 3 1 2 12 12 0 10 9 2 2 5 8 17 -9 8 15 5 3 7 20 29 -9 18
11 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE HIDEGKÚTI SC 8 4 2 2 14 10 4 14 7 1 0 6 12 26 -14 3 15 5 2 8 26 36 -10 17
12 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE MUN SE 7 3 2 2 18 14 4 11 8 1 2 5 13 21 -8 5 15 4 4 7 31 35 -4 16
13 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE ÚBV KFT. 6 1 1 4 7 17 -10 4 9 3 2 4 17 28 -11 11 15 4 3 8 24 45 -21 15
14 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE TESTVÉRISÉG SE II 6 1 1 4 11 20 -9 4 9 3 1 5 15 23 -8 10 15 4 2 9 26 43 -17 14
15 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 6 2 0 4 11 15 -4 6 9 2 0 7 15 35 -20 6 15 4 0 11 26 50 -24 12
16 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 8 0 2 6 10 22 -12 2 7 1 1 5 18 21 -3 4 15 1 3 11 28 43 -15 6
 
AIRNERGY FC
-3 - 03 - 3-0 - 11 - 1--2 - 0--3 - 0-8 - 0-
ASR GÁZGYÁR II.
1 - 1-----3 - 20 - 5-0 - 12 - 1---6 - 2
HIDEGKÚTI SC
-2 - 02 - 1--2 - 1---1 - 1-2 - 21 - 22 - 02 - 3
II. KERÜLET UFC
-2 - 3-2 - 2-6 - 1---1 - 3-7 - 21 - 23 - 12 - 2
KELEN SC II.
1 - 35 - 14 - 2-0 - 3-3 - 24 - 23 - 2-2 - 1-1 - 1--
MLTC
-1 - 04 - 10 - 2-2 - 2---3 - 5-0 - 42 - 57 - 20 - 1
MUN SE
-4 - 1--1 - 3-3 - 24 - 1-1 - 22 - 2---3 - 3
NIMRÓD SE
2 - 1-5 - 15 - 2-0 - 3-0 - 27 - 1----6 - 5-
PÉNZÜGYŐR SE II.
0 - 1-3 - 23 - 4-6 - 2--1 - 1--3 - 1-4 - 12 - 3
PESTSZENTIMREI SK
-1 - 15 - 33 - 1-4 - 33 - 0----2 - 0-3 - 44 - 2
RAFC
1 - 1---1 - 1--2 - 03 - 22 - 15 - 32 - 01 - 1-4 - 0
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
1 - 1-2 - 32 - 3-2 - 4-0 - 30 - 23 - 3--0 - 3--
TESTVÉRISÉG SE II
-1 - 1--1 - 3-0 - 52 - 5---2 - 5--5 - 1
TF SE
2 - 21 - 0----3 - 11 - 22 - 20 - 1--3 - 42 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
-0 - 1--1 - 3-4 - 2---0 - 35 - 41 - 2--
ÚBV KFT.
2 - 2---2 - 4--0 - 5---3 - 2-0 - 30 - 1

Meccsek

TF SE

2019. 11. 13. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 11. 13. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
TF SE
2019. 09. 18. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 18. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
PESTSZENTIMREI SK
2019. 10. 16. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 16. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 09. 07. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
TF SE
2019. 09. 13. 20:30
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 13. 20:30
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
NIMRÓD SE
2019. 09. 21. 16:00
MLTC Sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
MLTC Sportpálya
MLTC
TF SE
2019. 09. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 10. 03. 19:00
Goldball Park
2019. 10. 03. 19:00
Goldball Park
ÚBV KFT.
TF SE
2019. 10. 11. 20:30
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 11. 20:30
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 10. 20. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 20. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
TF SE
2019. 10. 26. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 26. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
MUN SE
2019. 11. 02. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 11. 02. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
TF SE
2019. 11. 09. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
AIRNERGY FC
2019. 11. 16. 12:00
Panoráma Sportközpont
2019. 11. 16. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
TF SE
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 02. 21. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 02. 21. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
2020. 02. 29. 16:30
Vilmos Endre Sportcentrum
2020. 02. 29. 16:30
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
TF SE
2020. 03. 07. 16:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 07. 16:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
TF SE
2020. 03. 13. 20:30
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 13. 20:30
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
RAFC
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
06. 30.
TF SE
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
06. 30.
MLTC
2020. 06. 30.
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 06. 30.
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
06. 30.
TF SE
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
06. 30.
ÚBV KFT.
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
06. 30.
TF SE
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Budatétény Sporttelep
2020. 06. 30.
Budatétény Sporttelep
MUN SE
06. 30.
TF SE
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
TF SE
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TF SE

ASR GÁZGYÁR II.

2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
RAFC
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
MLTC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ÚBV KFT.
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NIMRÓD SE
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
MUN SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
AIRNERGY FC
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INFO
PESTSZENTIMREI SK
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MLTC
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE II
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
MUN SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TF SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->