Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 19. forduló

2020.03.14 - 19:00

Budapest, Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
KRIX DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GRÜNVALD GÁBOR, KERÉK ÁDÁM
ÚBV KFT.
ASR GÁZGYÁR II.
90'
45'

Gólok

SULYOK RICHÁRD TIBOR

51'

1 - 0

 

 

1 - 1

54'

BODON ZOLTÁN
TAMÁSI GÁBOR MILÁN

84'

2 - 1

 

 

2 - 2

90'

KOVÁCS TIBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RAFC RAFC 18 12 5 1 40 18 22 41 8.6
2 TF SE TF SE 19 11 5 3 40 22 18 38 9.2
3 KELEN SC II. KELEN SC II. 19 10 4 5 43 33 10 34 8.5
4 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 19 11 0 8 55 41 14 33 9.1
5 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 19 7 9 3 39 18 21 30 8.9
6 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 19 8 4 7 44 33 11 28 8.9
7 MUN SE MUN SE 19 8 4 7 42 36 6 28 8.9
8 II. KERÜLET UFC II. KERÜLET UFC 19 7 5 7 46 41 5 26 8.6
9 MLTC MLTC 18 8 1 9 39 42 -3 25 8.4
10 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 16 7 3 6 34 36 -2 24 8
11 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 19 7 2 10 34 48 -14 23 8.7
12 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 18 6 4 8 27 34 -7 22 8.3
13 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 19 6 3 10 28 41 -13 21 8
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ II. THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 18 5 1 12 37 58 -21 16 7.6
15 ÚBV KFT. ÚBV KFT. 19 4 4 11 26 59 -33 16 7.9
16 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 18 2 4 12 31 45 -14 10 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE AIRNERGY FC 9 6 1 2 14 4 10 19 10 5 3 2 8 5 3 18 19 11 4 4 22 9 13 37
2 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE KELEN SC II. 11 8 0 3 15 7 8 24 8 3 3 2 10 6 4 12 19 11 3 5 25 13 12 36
3 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE RAFC 10 7 3 0 13 2 11 24 8 1 7 0 4 2 2 10 18 8 10 0 17 4 13 34
4 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE TF SE 10 3 4 3 7 8 -1 13 9 6 2 1 14 3 11 20 19 9 6 4 21 11 10 33
5 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE PÉNZÜGYŐR SE II. 9 3 5 1 11 7 4 14 10 3 4 3 8 6 2 13 19 6 9 4 19 13 6 27
6 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE NIMRÓD SE 9 3 4 2 9 6 3 13 10 4 1 5 11 11 0 13 19 7 5 7 20 17 3 26
7 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE II. KERÜLET UFC 10 4 3 3 12 9 3 15 9 3 2 4 9 10 -1 11 19 7 5 7 21 19 2 26
8 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE MUN SE 9 4 3 2 10 8 2 15 10 3 2 5 8 11 -3 11 19 7 5 7 18 19 -1 26
9 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE MLTC 10 3 3 4 8 10 -2 12 8 4 0 4 8 8 0 12 18 7 3 8 16 18 -2 24
10 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE TESTVÉRISÉG SE II 8 3 2 3 7 9 -2 11 11 3 4 4 7 11 -4 13 19 6 6 7 14 20 -6 24
11 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE PESTSZENTIMREI SK 9 6 1 2 11 5 6 19 7 1 1 5 2 7 -5 4 16 7 2 7 13 12 1 23
12 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 9 4 2 3 9 7 2 14 9 1 5 3 6 11 -5 8 18 5 7 6 15 18 -3 22
13 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE HIDEGKÚTI SC 10 3 5 2 8 7 1 14 9 2 1 6 9 16 -7 7 19 5 6 8 17 23 -6 21
14 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE ASR GÁZGYÁR II. 7 2 2 3 5 6 -1 8 11 2 3 6 5 11 -6 9 18 4 5 9 10 17 -7 17
15 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 9 1 2 6 4 13 -9 5 9 1 4 4 4 11 -7 7 18 2 6 10 8 24 -16 12
16 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE ÚBV KFT. 9 0 4 5 1 12 -11 4 10 2 2 6 7 15 -8 8 19 2 6 11 8 27 -19 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE RAFC 10 7 3 0 24 10 14 24 8 5 2 1 16 8 8 17 18 12 5 1 40 18 22 41
2 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE TF SE 10 4 3 3 16 14 2 15 9 7 2 0 24 8 16 23 19 11 5 3 40 22 18 38
3 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE KELEN SC II. 11 6 1 4 25 21 4 19 8 4 3 1 18 12 6 15 19 10 4 5 43 33 10 34
4 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE NIMRÓD SE 9 6 0 3 27 18 9 18 10 5 0 5 28 23 5 15 19 11 0 8 55 41 14 33
5 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE AIRNERGY FC 9 5 3 1 25 5 20 18 10 2 6 2 14 13 1 12 19 7 9 3 39 18 21 30
6 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE PÉNZÜGYŐR SE II. 9 4 2 3 24 17 7 14 10 4 2 4 20 16 4 14 19 8 4 7 44 33 11 28
7 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE MUN SE 9 5 2 2 23 15 8 17 10 3 2 5 19 21 -2 11 19 8 4 7 42 36 6 28
8 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE II. KERÜLET UFC 10 3 3 4 27 21 6 12 9 4 2 3 19 20 -1 14 19 7 5 7 46 41 5 26
9 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE MLTC 10 4 1 5 22 24 -2 13 8 4 0 4 17 18 -1 12 18 8 1 9 39 42 -3 25
10 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE PESTSZENTIMREI SK 9 6 1 2 25 18 7 19 7 1 2 4 9 18 -9 5 16 7 3 6 34 36 -2 24
11 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE TESTVÉRISÉG SE II 8 2 1 5 14 23 -9 7 11 5 1 5 20 25 -5 16 19 7 2 10 34 48 -14 23
12 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE ASR GÁZGYÁR II. 7 4 1 2 16 12 4 13 11 2 3 6 11 22 -11 9 18 6 4 8 27 34 -7 22
13 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE HIDEGKÚTI SC 10 5 3 2 15 10 5 18 9 1 0 8 13 31 -18 3 19 6 3 10 28 41 -13 21
14 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 9 3 1 5 22 23 -1 10 9 2 0 7 15 35 -20 6 18 5 1 12 37 58 -21 16
15 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE ÚBV KFT. 9 1 2 6 9 26 -17 5 10 3 2 5 17 33 -16 11 19 4 4 11 26 59 -33 16
16 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 9 0 2 7 10 24 -14 2 9 2 2 5 21 21 0 8 18 2 4 12 31 45 -14 10
 
AIRNERGY FC
-3 - 03 - 3-0 - 11 - 1--2 - 00 - 0-3 - 0-8 - 05 - 0
ASR GÁZGYÁR II.
1 - 1---4 - 0-3 - 20 - 5-0 - 12 - 1---6 - 2
HIDEGKÚTI SC
0 - 02 - 02 - 1--2 - 1-1 - 0-1 - 1-2 - 21 - 22 - 02 - 3
II. KERÜLET UFC
-2 - 3-2 - 2-6 - 11 - 32 - 2-1 - 3-7 - 21 - 23 - 12 - 2
KELEN SC II.
1 - 35 - 14 - 2-0 - 30 - 13 - 24 - 23 - 2-2 - 12 - 31 - 1--
MLTC
3 - 21 - 04 - 10 - 2-2 - 2---3 - 5-0 - 42 - 57 - 20 - 1
MUN SE
-4 - 13 - 0-1 - 32 - 13 - 24 - 1-1 - 22 - 2---3 - 3
NIMRÓD SE
2 - 1-5 - 15 - 22 - 00 - 3-0 - 27 - 1-0 - 3--6 - 5-
PÉNZÜGYŐR SE II.
0 - 1-3 - 23 - 42 - 26 - 2--1 - 1--3 - 1-4 - 12 - 3
PESTSZENTIMREI SK
-1 - 15 - 33 - 1-4 - 33 - 0----2 - 00 - 43 - 44 - 2
RAFC
1 - 13 - 1--1 - 1--2 - 03 - 22 - 15 - 32 - 01 - 1-4 - 0
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
1 - 1-2 - 32 - 3-2 - 4-0 - 30 - 23 - 3-0 - 20 - 3--
TESTVÉRISÉG SE II
-1 - 12 - 11 - 21 - 3-0 - 52 - 5---2 - 5--5 - 1
TF SE
2 - 21 - 0----3 - 11 - 22 - 20 - 12 - 10 - 03 - 42 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
-0 - 1-1 - 11 - 3-4 - 28 - 4--0 - 35 - 41 - 22 - 3-
ÚBV KFT.
2 - 22 - 2--2 - 4-0 - 50 - 50 - 2--3 - 2-0 - 30 - 1

Meccsek

ÚBV KFT.

2019. 08. 16. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 08. 16. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
ÚBV KFT.
2019. 08. 25. 18:00
Budatétény Sporttelep
2019. 08. 25. 18:00
Budatétény Sporttelep
MUN SE
ÚBV KFT.
2019. 09. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 09. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
AIRNERGY FC
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ÚBV KFT.
2019. 09. 14. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 09. 14. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚBV KFT.
2019. 09. 21. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ÚBV KFT.
2019. 09. 28. 16:00
MLTC Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
MLTC Sportpálya
MLTC
ÚBV KFT.
2019. 10. 03. 19:00
Goldball Park
2019. 10. 03. 19:00
Goldball Park
ÚBV KFT.
TF SE
2019. 10. 11. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 11. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
ÚBV KFT.
2019. 10. 21. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 10. 21. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
KELEN SC II.
2019. 10. 26. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 10. 26. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
ÚBV KFT.
2019. 11. 04. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 11. 04. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
2019. 11. 11. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 11. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
ÚBV KFT.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 11. 20. 19:15
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 20. 19:15
Budafoki MTE Sporttelep
ÚBV KFT.
NIMRÓD SE
2019. 11. 26. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2019. 11. 26. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ÚBV KFT.
2020. 02. 22. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 02. 22. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2020. 02. 29. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 02. 29. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
MUN SE
2020. 03. 08. 15:00
Goldball Park
2020. 03. 08. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
ÚBV KFT.
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
06. 30.
PESTSZENTIMREI SK
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
06. 30.
RAFC
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
06. 30.
MLTC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
06. 30.
ÚBV KFT.
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
06. 30.
ÚBV KFT.
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
06. 30.
ÚBV KFT.
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
06. 30.
ÚBV KFT.
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
06. 30.
ÚBV KFT.
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE II

ASR GÁZGYÁR II.

2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
RAFC
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
MLTC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ÚBV KFT.
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NIMRÓD SE
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
MUN SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
AIRNERGY FC
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INFO
PESTSZENTIMREI SK
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MLTC
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE II
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
MUN SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TF SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->