Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 6. forduló

2019.09.20 - 19:45

Budapest, Kelen SC Sporttelep

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
BARTIS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DIENES ANDRÁS, CZEGLÉDI BARNA
KELEN SC II.
ASR GÁZGYÁR II.
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 6 5 0 1 23 13 10 15 9
2 KELEN SC II. KELEN SC II. 6 5 0 1 19 10 9 15 9.7
3 RAFC RAFC 6 4 2 0 14 6 8 14 8.7
4 II. KERÜLET UFC II. KERÜLET UFC 6 4 1 1 25 15 10 13 10.2
5 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 6 4 1 1 16 11 5 13 8.5
6 TF SE TF SE 6 3 1 2 12 7 5 10 7.8
7 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 6 3 0 3 16 14 2 9 9
8 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 6 2 3 1 12 8 4 9 6.5
9 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 6 2 1 3 11 14 -3 7 10.3
10 MLTC MLTC 6 2 1 3 12 16 -4 7 8.3
11 ÚBV KFT. ÚBV KFT. 6 1 2 3 12 21 -9 5 8.5
12 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 6 1 1 4 8 12 -4 4 6.7
13 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 6 1 1 4 11 17 -6 4 9.8
14 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 6 1 1 4 11 23 -12 4 7.3
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ II. THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 6 1 0 5 14 21 -7 3 7.5
16 MUN SE MUN SE 6 0 3 3 10 18 -8 3 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE KELEN SC II. 4 4 0 0 7 2 5 12 2 1 1 0 4 2 2 4 6 5 1 0 11 4 7 16
2 MUN SE PESTSZENTIMREI SK 4 3 1 0 6 3 3 10 2 1 0 1 1 1 0 3 6 4 1 1 7 4 3 13
3 MUN SE RAFC 4 3 1 0 5 1 4 10 2 0 2 0 2 2 0 2 6 3 3 0 7 3 4 12
4 MUN SE TF SE 3 1 1 1 2 2 0 4 3 2 1 0 6 1 5 7 6 3 2 1 8 3 5 11
5 MUN SE II. KERÜLET UFC 3 2 1 0 6 1 5 7 3 1 0 2 4 5 -1 3 6 3 1 2 10 6 4 10
6 MUN SE NIMRÓD SE 2 1 1 0 4 3 1 4 4 2 0 2 3 2 1 6 6 3 1 2 7 5 2 10
7 MUN SE MLTC 4 2 1 1 4 5 -1 7 2 1 0 1 2 2 0 3 6 3 1 2 6 7 -1 10
8 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE II. 4 1 3 0 5 4 1 6 2 1 0 1 2 2 0 3 6 2 3 1 7 6 1 9
9 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 2 2 0 0 2 0 2 6 4 0 3 1 4 5 -1 3 6 2 3 1 6 5 1 9
10 MUN SE AIRNERGY FC 3 1 0 2 3 4 -1 3 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 2 0 4 4 6 -2 6
11 MUN SE HIDEGKÚTI SC 3 1 2 0 3 2 1 5 3 0 1 2 4 6 -2 1 6 1 3 2 7 8 -1 6
12 MUN SE ASR GÁZGYÁR II. 2 1 1 0 3 0 3 4 4 0 1 3 1 5 -4 1 6 1 2 3 4 5 -1 5
13 MUN SE TESTVÉRISÉG SE II 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 0 1 2 1 6 -5 1 6 1 2 3 4 10 -6 5
14 MUN SE ÚBV KFT. 1 0 0 1 0 1 -1 0 5 1 1 3 3 7 -4 4 6 1 1 4 3 8 -5 4
15 MUN SE MUN SE 3 0 1 2 2 6 -4 1 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 0 3 3 4 9 -5 3
16 MUN SE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 3 0 0 3 0 4 -4 0 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 0 1 5 2 8 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE NIMRÓD SE 2 2 0 0 11 7 4 6 4 3 0 1 12 6 6 9 6 5 0 1 23 13 10 15
2 MUN SE KELEN SC II. 4 3 0 1 13 8 5 9 2 2 0 0 6 2 4 6 6 5 0 1 19 10 9 15
3 MUN SE RAFC 4 2 2 0 8 3 5 8 2 2 0 0 6 3 3 6 6 4 2 0 14 6 8 14
4 MUN SE II. KERÜLET UFC 3 3 0 0 16 4 12 9 3 1 1 1 9 11 -2 4 6 4 1 1 25 15 10 13
5 MUN SE PESTSZENTIMREI SK 4 3 1 0 14 9 5 10 2 1 0 1 2 2 0 3 6 4 1 1 16 11 5 13
6 MUN SE TF SE 3 1 0 2 3 4 -1 3 3 2 1 0 9 3 6 7 6 3 1 2 12 7 5 10
7 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE II. 4 2 0 2 12 10 2 6 2 1 0 1 4 4 0 3 6 3 0 3 16 14 2 9
8 MUN SE AIRNERGY FC 3 1 1 1 6 4 2 4 3 1 2 0 6 4 2 5 6 2 3 1 12 8 4 9
9 MUN SE HIDEGKÚTI SC 3 2 1 0 6 3 3 7 3 0 0 3 5 11 -6 0 6 2 1 3 11 14 -3 7
10 MUN SE MLTC 4 1 1 2 8 12 -4 4 2 1 0 1 4 4 0 3 6 2 1 3 12 16 -4 7
11 MUN SE ÚBV KFT. 1 0 1 0 2 2 0 1 5 1 1 3 10 19 -9 4 6 1 2 3 12 21 -9 5
12 MUN SE ASR GÁZGYÁR II. 2 1 0 1 6 3 3 3 4 0 1 3 2 9 -7 1 6 1 1 4 8 12 -4 4
13 MUN SE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 3 0 0 3 0 8 -8 0 3 1 1 1 11 9 2 4 6 1 1 4 11 17 -6 4
14 MUN SE TESTVÉRISÉG SE II 3 0 0 3 5 13 -8 0 3 1 1 1 6 10 -4 4 6 1 1 4 11 23 -12 4
15 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 2 1 0 1 6 6 0 3 4 0 0 4 8 15 -7 0 6 1 0 5 14 21 -7 3
16 MUN SE MUN SE 3 0 2 1 6 8 -2 2 3 0 1 2 4 10 -6 1 6 0 3 3 10 18 -8 3
 
AIRNERGY FC
-3 - 03 - 3-0 - 1----------
ASR GÁZGYÁR II.
---------0 - 1----6 - 2
HIDEGKÚTI SC
-2 - 0---2 - 1-----2 - 2---
II. KERÜLET UFC
-----6 - 1-----7 - 2-3 - 1-
KELEN SC II.
1 - 35 - 1----3 - 24 - 2-------
MLTC
-1 - 0---2 - 2---3 - 5--2 - 5--
MUN SE
----1 - 3-----2 - 2---3 - 3
NIMRÓD SE
---5 - 2---------6 - 5-
PÉNZÜGYŐR SE II.
--3 - 23 - 4---------4 - 12 - 3
PESTSZENTIMREI SK
-1 - 15 - 3--4 - 3--------4 - 2
RAFC
1 - 1--------2 - 1--1 - 1-4 - 0
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
-------0 - 30 - 2---0 - 3--
TESTVÉRISÉG SE II
----1 - 3--2 - 5---2 - 5---
TF SE
-------1 - 2-0 - 1---2 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
-----------5 - 41 - 2--
ÚBV KFT.
2 - 2--------------

Meccsek

KELEN SC II.

2019. 09. 11. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2019. 09. 11. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
NIMRÓD SE
2019. 08. 24. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 08. 24. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
KELEN SC II.
2019. 08. 31. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 08. 31. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 09. 08. 18:00
Budatétény Sporttelep
2019. 09. 08. 18:00
Budatétény Sporttelep
MUN SE
KELEN SC II.
2019. 09. 14. 19:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 09. 14. 19:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
AIRNERGY FC
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 28. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 09. 28. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
PESTSZENTIMREI SK
2019. 10. 05. 18:30
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 10. 05. 18:30
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
KELEN SC II.
2019. 10. 12. 19:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 10. 12. 19:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
MLTC
2019. 10. 21. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 10. 21. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
KELEN SC II.
2019. 10. 25. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2019. 10. 25. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
HIDEGKÚTI SC
2019. 11. 02. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 11. 02. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
TF SE
2019. 11. 09. 12:00
Panoráma Sportközpont
2019. 11. 09. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
KELEN SC II.
2019. 11. 16. 19:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 11. 16. 19:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
2019. 11. 23. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 11. 23. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
KELEN SC II.
2020. 02. 22. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
KELEN SC II.
2020. 03. 01. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 03. 01. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
TESTVÉRISÉG SE II
2020. 03. 08. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 08. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
KELEN SC II.
2020. 03. 14. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 03. 14. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
MUN SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
06. 30.
RAFC
2020. 06. 30.
MLTC Sportpálya
2020. 06. 30.
MLTC Sportpálya
MLTC
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
06. 30.
ÚBV KFT.
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.

ASR GÁZGYÁR II.

2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
RAFC
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
MLTC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ÚBV KFT.
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NIMRÓD SE
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
MUN SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
AIRNERGY FC
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INFO
PESTSZENTIMREI SK
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MLTC
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE II
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
MUN SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TF SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->