Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 9. forduló

2019.10.13 - 15:00

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
IVACS VINCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÁMOS TAMÁS, BENCZE ANDRÁS
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
ASR GÁZGYÁR II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

38'

BAGÓ ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC II. KELEN SC II. 9 6 1 2 23 16 7 19 7.4
2 RAFC RAFC 9 5 4 0 19 9 10 19 7.7
3 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 9 6 0 3 27 19 8 18 9.6
4 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 9 5 2 2 24 18 6 17 8.1
5 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 9 5 1 3 23 17 6 16 9.6
6 TF SE TF SE 9 4 2 3 20 13 7 14 8.7
7 II. KERÜLET UFC II. KERÜLET UFC 9 4 1 4 29 24 5 13 8.2
8 MLTC MLTC 9 4 1 4 19 18 1 13 7.6
9 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 9 4 1 4 14 15 -1 13 8.6
10 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 9 3 4 2 22 11 11 13 8.4
11 ÚBV KFT. ÚBV KFT. 9 3 2 4 16 26 -10 11 7.7
12 MUN SE MUN SE 9 2 3 4 20 24 -4 9 9.8
13 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 9 2 2 5 15 22 -7 8 8.3
14 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 9 2 1 6 16 34 -18 7 8.7
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ II. THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 9 2 0 7 18 32 -14 6 9.1
16 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 9 1 3 5 16 23 -7 6 8.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE KELEN SC II. 6 5 0 1 8 3 5 15 3 1 2 0 5 3 2 5 9 6 2 1 13 6 7 20
2 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE MLTC 6 3 2 1 6 5 1 11 3 2 0 1 3 2 1 6 9 5 2 2 9 7 2 17
3 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE RAFC 5 3 2 0 6 2 4 11 4 1 3 0 4 2 2 6 9 4 5 0 10 4 6 17
4 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE PESTSZENTIMREI SK 5 4 1 0 7 3 4 13 4 1 0 3 2 4 -2 3 9 5 1 3 9 7 2 16
5 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE TF SE 5 1 2 2 3 5 -2 5 4 3 1 0 9 1 8 10 9 4 3 2 12 6 6 15
6 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE PÉNZÜGYŐR SE II. 5 1 4 0 5 4 1 7 4 2 1 1 3 2 1 7 9 3 5 1 8 6 2 14
7 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 4 3 0 1 4 1 3 9 5 0 3 2 4 9 -5 3 9 3 3 3 8 10 -2 12
8 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE AIRNERGY FC 4 2 0 2 7 4 3 6 5 1 2 2 2 3 -1 5 9 3 2 4 9 7 2 11
9 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE NIMRÓD SE 4 1 2 1 5 5 0 5 5 2 0 3 4 4 0 6 9 3 2 4 9 9 0 11
10 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE ASR GÁZGYÁR II. 3 1 1 1 3 1 2 4 6 2 1 3 4 6 -2 7 9 3 2 4 7 7 0 11
11 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE II. KERÜLET UFC 5 2 1 2 7 5 2 7 4 1 0 3 4 6 -2 3 9 3 1 5 11 11 0 10
12 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE MUN SE 4 1 1 2 4 7 -3 4 5 1 2 2 4 5 -1 5 9 2 3 4 8 12 -4 9
13 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE TESTVÉRISÉG SE II 4 1 1 2 3 6 -3 4 5 1 2 2 4 7 -3 5 9 2 3 4 7 13 -6 9
14 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 5 1 1 3 2 5 -3 4 4 1 1 2 3 4 -1 4 9 2 2 5 5 9 -4 8
15 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE ÚBV KFT. 2 0 0 2 0 4 -4 0 7 2 2 3 5 8 -3 8 9 2 2 5 5 12 -7 8
16 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE HIDEGKÚTI SC 5 1 3 1 4 4 0 6 4 0 1 3 4 8 -4 1 9 1 4 4 8 12 -4 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE KELEN SC II. 6 4 0 2 16 13 3 12 3 2 1 0 7 3 4 7 9 6 1 2 23 16 7 19
2 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE RAFC 5 2 3 0 9 4 5 9 4 3 1 0 10 5 5 10 9 5 4 0 19 9 10 19
3 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE NIMRÓD SE 4 3 0 1 13 10 3 9 5 3 0 2 14 9 5 9 9 6 0 3 27 19 8 18
4 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE PESTSZENTIMREI SK 5 4 1 0 17 10 7 13 4 1 1 2 7 8 -1 4 9 5 2 2 24 18 6 17
5 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE PÉNZÜGYŐR SE II. 5 3 0 2 15 11 4 9 4 2 1 1 8 6 2 7 9 5 1 3 23 17 6 16
6 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE TF SE 5 1 1 3 8 10 -2 4 4 3 1 0 12 3 9 10 9 4 2 3 20 13 7 14
7 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE II. KERÜLET UFC 5 3 0 2 19 10 9 9 4 1 1 2 10 14 -4 4 9 4 1 4 29 24 5 13
8 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE MLTC 6 2 1 3 12 14 -2 7 3 2 0 1 7 4 3 6 9 4 1 4 19 18 1 13
9 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE ASR GÁZGYÁR II. 3 2 0 1 8 4 4 6 6 2 1 3 6 11 -5 7 9 4 1 4 14 15 -1 13
10 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE AIRNERGY FC 4 2 1 1 14 4 10 7 5 1 3 1 8 7 1 6 9 3 4 2 22 11 11 13
11 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE ÚBV KFT. 2 0 1 1 2 5 -3 1 7 3 1 3 14 21 -7 10 9 3 2 4 16 26 -10 11
12 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE MUN SE 4 1 2 1 9 10 -1 5 5 1 1 3 11 14 -3 4 9 2 3 4 20 24 -4 9
13 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE HIDEGKÚTI SC 5 2 2 1 9 7 2 8 4 0 0 4 6 15 -9 0 9 2 2 5 15 22 -7 8
14 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE TESTVÉRISÉG SE II 4 0 0 4 5 18 -13 0 5 2 1 2 11 16 -5 7 9 2 1 6 16 34 -18 7
15 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 4 2 0 2 10 9 1 6 5 0 0 5 8 23 -15 0 9 2 0 7 18 32 -14 6
16 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 5 0 2 3 4 12 -8 2 4 1 1 2 12 11 1 4 9 1 3 5 16 23 -7 6
 
AIRNERGY FC
-3 - 03 - 3-0 - 1--------8 - 0-
ASR GÁZGYÁR II.
---------0 - 12 - 1---6 - 2
HIDEGKÚTI SC
-2 - 0---2 - 1---1 - 1-2 - 2--2 - 3
II. KERÜLET UFC
-2 - 3---6 - 1---1 - 3-7 - 2-3 - 1-
KELEN SC II.
1 - 35 - 1--0 - 3-3 - 24 - 23 - 2------
MLTC
-1 - 04 - 1--2 - 2---3 - 5--2 - 5-0 - 1
MUN SE
----1 - 3-3 - 2---2 - 2---3 - 3
NIMRÓD SE
2 - 1--5 - 2---0 - 2-----6 - 5-
PÉNZÜGYŐR SE II.
--3 - 23 - 4-------3 - 1-4 - 12 - 3
PESTSZENTIMREI SK
-1 - 15 - 33 - 1-4 - 3--------4 - 2
RAFC
1 - 1---1 - 1----2 - 1--1 - 1-4 - 0
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
1 - 1------0 - 30 - 23 - 3--0 - 3--
TESTVÉRISÉG SE II
----1 - 3-0 - 52 - 5---2 - 5---
TF SE
-------1 - 22 - 20 - 1--3 - 42 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
-0 - 1----4 - 2----5 - 41 - 2--
ÚBV KFT.
2 - 2------------0 - 3-

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ II.

2019. 09. 25. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 25. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KERÜLET UFC
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 08. 25. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 08. 25. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
2019. 10. 16. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 16. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 09. 08. 19:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 09. 08. 19:00
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 09. 13. 19:15
Vasas Sporttelep
2019. 09. 13. 19:15
Vasas Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 09. 22. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 09. 22. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 09. 29. 10:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 29. 10:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
MUN SE
2019. 10. 06. 15:00
Goldball Park
2019. 10. 06. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 19. 10:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 10. 26. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
RAFC
2019. 11. 02. 13:30
MLTC Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
MLTC Sportpálya
MLTC
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 11. 11. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 11. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
ÚBV KFT.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 11. 15. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 15. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 11. 23. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 11. 23. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
KELEN SC II.
2020. 02. 22. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 02. 22. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2020. 03. 07. 16:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 07. 16:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
TF SE
2020. 03. 14. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 14. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
NIMRÓD SE
2020. 06. 30.
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 06. 30.
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2020. 06. 30.
Budatétény Sporttelep
2020. 06. 30.
Budatétény Sporttelep
MUN SE
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
06. 30.
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
06. 30.
PESTSZENTIMREI SK
2020. 06. 30.
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 06. 30.
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
06. 30.
MLTC
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
06. 30.
ÚBV KFT.
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.

ASR GÁZGYÁR II.

2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
RAFC
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
MLTC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ÚBV KFT.
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NIMRÓD SE
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
MUN SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
AIRNERGY FC
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INFO
PESTSZENTIMREI SK
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MLTC
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE II
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
MUN SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TF SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->