Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 1. forduló

2019.08.31 - 19:00

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
CSÉKEI ANDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KERÉK ÁDÁM, NAGY ARNOLD JÁNOS
RÓNA SC
SIKETEK SC
90'
45'

Gólok

HENÉZI JÁNOS

6'

1 - 0

 

 

1 - 1

7'

CSER DÁVID

 

1 - 2

39'

AVRAMIA PATRIK
HENÉZI JÁNOS

41'

2 - 2

 

 

2 - 3

51'

AVRAMIA PATRIK

 

2 - 4

88'

PAPP ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 1 1 0 0 8 4 4 3 14
2 SIKETEK SC SIKETEK SC 1 1 0 0 4 2 2 3 13
3 GOLDBALL '94 FC II. GOLDBALL '94 FC II. 1 1 0 0 3 2 1 3 11
4 CsHC 94 SE CsHC 94 SE 1 1 0 0 2 1 1 3 12
5 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 1 0 1 0 2 2 0 1 6
6 INTER 04 II INTER 04 II 1 0 1 0 2 2 0 1 5
7 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 1 0 1 0 2 2 0 1 8
8 MŰEGYETEMI FC II. MŰEGYETEMI FC II. 1 0 1 0 2 2 0 1 7
9 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 1 0 1 0 1 1 0 1 10
10 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 1 0 1 0 1 1 0 1 9
11 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 1 0 0 1 2 3 -1 0 3
12 CSFC KFT II. CSFC KFT II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
13 RÓNA SC RÓNA SC 1 0 0 1 2 4 -2 0 2
14 GAMMA LSE GAMMA LSE 1 0 0 1 4 8 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GAMMA LSE ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 1 1 0 0 5 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 3 2 3
2 GAMMA LSE BP. ERDÉRT SE II. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 GAMMA LSE GOLDBALL '94 FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 GAMMA LSE ULC VASLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 GAMMA LSE RÓNA SC 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
6 GAMMA LSE SIKETEK SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 GAMMA LSE CSFC KFT II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 GAMMA LSE CsHC 94 SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 GAMMA LSE KÖZGÁZ DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 GAMMA LSE MŰEGYETEMI FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 GAMMA LSE 2011 CHAMPION FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 GAMMA LSE KORMÁNYŐR SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 GAMMA LSE GAMMA LSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 0 1 3 5 -2 0
14 GAMMA LSE INTER 04 II 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GAMMA LSE ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 1 1 0 0 8 4 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 4 4 3
2 GAMMA LSE SIKETEK SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
3 GAMMA LSE GOLDBALL '94 FC II. 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
4 GAMMA LSE CsHC 94 SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 GAMMA LSE BP. ERDÉRT SE II. 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
6 GAMMA LSE INTER 04 II 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 GAMMA LSE KÖZGÁZ DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
8 GAMMA LSE MŰEGYETEMI FC II. 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
9 GAMMA LSE 2011 CHAMPION FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 GAMMA LSE ULC VASLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
11 GAMMA LSE KORMÁNYŐR SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 GAMMA LSE CSFC KFT II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 GAMMA LSE RÓNA SC 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
14 GAMMA LSE GAMMA LSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 8 -4 0 1 0 0 1 4 8 -4 0
 
1.Fc Skorpió SE
------------------------------------------------------------------
2011 CHAMPION FC
-------------------------------------------------------------1 - 1----
3R Spartacus
------------------------------------------------------------------
AMATŐR SE
------------------------------------------------------------------
BKV ELŐRE
------------------------------------------------------------------
BME Kármán FC
------------------------------------------------------------------
BP. ERDÉRT SE II.
---------------------------2 - 2--------------------------------------
BUDAKESZI SPORT CLUB
------------------------------------------------------------------
BEAC II
------------------------------------------------------------------
BUDATÉTÉNY SE II
------------------------------------------------------------------
CMS SE
------------------------------------------------------------------
Csabagyöngye SE
------------------------------------------------------------------
Csep-Gól FC II
------------------------------------------------------------------
CsHC 94 SE
------------------------------------------------------------------
Csepel UP SE
------------------------------------------------------------------
CSFC KFT II.
------------------------------------------------------------------
CsHC 94 SE
---------------2 - 1--------------------------------------------------
DINI SE.
------------------------------------------------------------------
Dinamo Torpedo KSE
------------------------------------------------------------------
EGÉSZSÉG DSE
------------------------------------------------------------------
Ember-Előny SA
------------------------------------------------------------------
FKF SK. II
------------------------------------------------------------------
GAMMA LSE
------------------------------------------------------------------
GOLDBALL '94 FC II.
------------------------------3 - 2-----------------------------------
HANGOS SE
------------------------------------------------------------------
HENGER VL FC
------------------------------------------------------------------
Híd-Unió SE
------------------------------------------------------------------
INTER 04 II
------------------------------------------------------------------
INTER 04 II
------------------------------------------------------------------
ISSIMO SE II.
------------------------------------------------------------------
KFC
------------------------------------------------------------------
KORMÁNYŐR SE II.
------------------------------------------------------------------
Kormányőr SE II.
------------------------------------------------------------------
Kőbányáért Egyesület
------------------------------------------------------------------
Kőbányai Egyetértés FC
------------------------------------------------------------------
KÖZGÁZ DSE
------------------------------------------------------------------
KÖZGÁZ SC és DSKE
------------------------------------------------------------------
Külker SC
------------------------------------------------------------------
MAC
------------------------------------------------------------------
MUN SE
------------------------------------------------------------------
Mahatma Gandhi
------------------------------------------------------------------
Margitszigeti FC II.
------------------------------------------------------------------
MLTC II.
------------------------------------------------------------------
Maximo Hungaria SE
------------------------------------------------------------------
MTK BARÁTI KÖR
------------------------------------------------------------------
MŰEGYETEMI FC II.
-----------------------------------2 - 2------------------------------
MŰEGYETEMI FC II
------------------------------------------------------------------
NIMRÓD SE II.
------------------------------------------------------------------
Palota SE
------------------------------------------------------------------
PESTÚJHELYI SC
------------------------------------------------------------------
PIRAMIS PL. SE.
------------------------------------------------------------------
RAFC
------------------------------------------------------------------
RAC
------------------------------------------------------------------
Róna SC
------------------------------------------------------------------
RÓNA SC
------------------------------------------------------2 - 4-----------
SIKETEK SC
------------------------------------------------------------------
Siketek SC
------------------------------------------------------------------
Szent Pál Akadémia HSE II
------------------------------------------------------------------
Puebla FS TFC II.
------------------------------------------------------------------
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
----------------------8 - 4-------------------------------------------
Újpesti Flotta 2001SE II.
------------------------------------------------------------------
Újpesti Haladás FC
------------------------------------------------------------------
ULC VASLÓ
------------------------------------------------------------------
Városgazda UA
------------------------------------------------------------------
ULC Vasló
------------------------------------------------------------------
www.rakosmentitk.hu
------------------------------------------------------------------
ZKSE
------------------------------------------------------------------

Meccsek

RÓNA SC

2019. 08. 31. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 08. 31. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
SIKETEK SC
2019. 09. 07. 14:00
Grund 1986 FC
2019. 09. 07. 14:00
Grund 1986 FC
CSFC KFT II.
RÓNA SC
2019. 09. 14. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 14. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
ULC VASLÓ
2019. 09. 22. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 22. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER 04 II
RÓNA SC
2019. 09. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
GAMMA LSE
2019. 10. 06. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 10. 06. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
RÓNA SC
2019. 10. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
KORMÁNYŐR SE II.
2019. 10. 19. 20:00
Goldball Park
2019. 10. 19. 20:00
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
RÓNA SC
2019. 10. 26. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 26. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
MŰEGYETEMI FC II.
2019. 11. 03. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 11. 03. 18:00
BKV Előre Stadion
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
RÓNA SC
2019. 12. 01. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 12. 01. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE II.
2019. 11. 16. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 16. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RÓNA SC
2019. 11. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
CsHC 94 SE
2020. 03. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 03. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
RÓNA SC
2020. 03. 14. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 03. 14. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
CSFC KFT II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
06. 30.
RÓNA SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
06. 30.
INTER 04 II
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GAMMA LSE
06. 30.
RÓNA SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
06. 30.
KÖZGÁZ DSE
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
06. 30.
RÓNA SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
06. 30.
GOLDBALL '94 FC II.
2020. 07. 01.
Goldball Park
2020. 07. 01.
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC II.
07. 01.
RÓNA SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
06. 30.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
06. 30.
RÓNA SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
06. 30.
2011 CHAMPION FC
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
06. 30.
RÓNA SC

SIKETEK SC

2019. 08. 31. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 08. 31. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
SIKETEK SC
2019. 09. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
GOLDBALL '94 FC II.
2019. 09. 14. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 14. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
CSFC KFT II.
2019. 09. 22. 18:00
Goldball Park
2019. 09. 22. 18:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC II.
SIKETEK SC
2019. 09. 28. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 28. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
ULC VASLÓ
2019. 10. 01. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 01. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
SIKETEK SC
2019. 10. 12. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 12. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
INTER 04 II
2019. 10. 19. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 19. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
SIKETEK SC
2019. 10. 26. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 26. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
GAMMA LSE
2019. 12. 01. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 12. 01. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
SIKETEK SC
2019. 11. 09. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 09. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
KÖZGÁZ DSE
2019. 11. 14. 17:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 14. 17:30
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
CsHC 94 SE
2019. 11. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
KORMÁNYŐR SE II.
2020. 03. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 03. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
RÓNA SC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
06. 30.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Grund 1986 FC
2020. 06. 30.
Grund 1986 FC
CSFC KFT II.
06. 30.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
06. 30.
MŰEGYETEMI FC II.
2020. 06. 28.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 28.
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
06. 28.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
06. 30.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 07. 01.
Goldball Park
2020. 07. 01.
Goldball Park
INTER 04 II
07. 01.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
06. 30.
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GAMMA LSE
06. 30.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
06. 30.
2011 CHAMPION FC
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
06. 30.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
06. 30.
SIKETEK SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple