Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 3. forduló

2019.09.14 - 14:00

Budapest, Csepel Hungary Club '94 SE (CSHC 94)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
HOMOKI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁL ZSUZSANNA, WEIGL ZSOLT
CsHC 94 SE
INTER 04 II
90'
45'

Gólok

HORVÁTH BALÁZS

9'

1 - 0

 

HORVÁTH BALÁZS

20'

2 - 0

 

BOROS DÁNIEL

22'

3 - 0

 

BOROS DÁNIEL

32'

4 - 0

 

 

4 - 1

40'

FEJES ISTVÁN
VERHOCZKI LÁSZLÓ

62'

5 - 1

 

 

5 - 2

81'

HUSZÁR VIKTOR ERIK
VERHOCZKI LÁSZLÓ

85'

6 - 2

 

BERHIDAI DÁNIEL PÉTER

90'

7 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CsHC 94 SE CsHC 94 SE 3 3 0 0 13 3 10 9 10.7
2 GOLDBALL '94 FC II. GOLDBALL '94 FC II. 3 3 0 0 11 6 5 9 10.7
3 ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 3 2 0 1 17 8 9 6 10.7
4 RÓNA SC RÓNA SC 3 2 0 1 10 7 3 6 11.7
5 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 3 1 1 1 11 6 5 4 11
6 MŰEGYETEMI FC II. MŰEGYETEMI FC II. 3 1 1 1 8 6 2 4 7.7
7 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 3 1 1 1 6 6 0 4 5.7
8 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 3 1 1 1 5 8 -3 4 9
9 INTER 04 II INTER 04 II 3 1 1 1 8 12 -4 4 4.7
10 CSFC KFT II. CSFC KFT II. 3 1 0 2 10 8 2 3 5.7
11 GAMMA LSE GAMMA LSE 3 1 0 2 10 16 -6 3 5.3
12 SIKETEK SC SIKETEK SC 3 1 0 2 9 15 -6 3 5.3
13 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 3 0 1 2 3 9 -6 1 3.3
14 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 3 0 0 3 4 15 -11 0 3.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. GOLDBALL '94 FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 5 0 5 9
2 KORMÁNYŐR SE II. CsHC 94 SE 2 1 1 0 5 2 3 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 7 2 5 7
3 KORMÁNYŐR SE II. ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 3 2 0 1 8 5 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 8 5 3 6
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 2 2 0 0 3 0 3 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 3 2 1 6
5 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 5 4 1 5
6 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 4 3 1 4
7 KORMÁNYŐR SE II. MŰEGYETEMI FC II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 1 0 0 3 1 2 3 3 1 1 1 3 2 1 4
8 KORMÁNYŐR SE II. KÖZGÁZ DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 2 2 0 4 3 1 1 1 2 2 0 4
9 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 4 8 -4 0 3 1 0 2 6 8 -2 3
10 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 KORMÁNYŐR SE II. CSFC KFT II. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 3 0 3 3 0 3
12 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 2 0 1 1 1 4 -3 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 3 6 -3 2
13 KORMÁNYŐR SE II. INTER 04 II 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 1 2 2 7 -5 1
14 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 1 6 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. CsHC 94 SE 2 2 0 0 9 3 6 6 1 1 0 0 4 0 4 3 3 3 0 0 13 3 10 9
2 KORMÁNYŐR SE II. GOLDBALL '94 FC II. 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 8 4 4 6 3 3 0 0 11 6 5 9
3 KORMÁNYŐR SE II. ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 3 2 0 1 17 8 9 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 17 8 9 6
4 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 2 1 0 1 6 6 0 3 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 10 7 3 6
5 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 2 1 1 0 8 2 6 4 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 1 1 1 11 6 5 4
6 KORMÁNYŐR SE II. MŰEGYETEMI FC II. 2 0 1 1 3 5 -2 1 1 1 0 0 5 1 4 3 3 1 1 1 8 6 2 4
7 KORMÁNYŐR SE II. KÖZGÁZ DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 6 6 0 4 3 1 1 1 6 6 0 4
8 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 1 1 1 5 8 -3 4
9 KORMÁNYŐR SE II. INTER 04 II 1 1 0 0 4 3 1 3 2 0 1 1 4 9 -5 1 3 1 1 1 8 12 -4 4
10 KORMÁNYŐR SE II. CSFC KFT II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 9 4 5 3 3 1 0 2 10 8 2 3
11 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 1 1 0 0 5 1 4 3 2 0 0 2 5 15 -10 0 3 1 0 2 10 16 -6 3
12 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 2 0 0 2 5 13 -8 0 1 1 0 0 4 2 2 3 3 1 0 2 9 15 -6 3
13 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 0 1 2 3 9 -6 1
14 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 3 10 -7 0 3 0 0 3 4 15 -11 0
 
1.Fc Skorpió SE
------------------------------------------------------------------
2011 CHAMPION FC
---------------------7 - 1---------------------------------------1 - 1----
3R Spartacus
------------------------------------------------------------------
AMATŐR SE
------------------------------------------------------------------
BKV ELŐRE
------------------------------------------------------------------
BME Kármán FC
------------------------------------------------------------------
BP. ERDÉRT SE II.
---------------------------2 - 2------2 - 1-------------------------------
BUDAKESZI SPORT CLUB
------------------------------------------------------------------
BEAC II
------------------------------------------------------------------
BUDATÉTÉNY SE II
------------------------------------------------------------------
CMS SE
------------------------------------------------------------------
Csabagyöngye SE
------------------------------------------------------------------
Csep-Gól FC II
------------------------------------------------------------------
CsHC 94 SE
------------------------------------------------------------------
Csepel UP SE
------------------------------------------------------------------
CSFC KFT II.
-----------------------------------------------------1 - 4------------
CsHC 94 SE
---------------2 - 1-----------7 - 2--------------------------------------
DINI SE.
------------------------------------------------------------------
Dinamo Torpedo KSE
------------------------------------------------------------------
EGÉSZSÉG DSE
------------------------------------------------------------------
Ember-Előny SA
------------------------------------------------------------------
FKF SK. II
------------------------------------------------------------------
GAMMA LSE
------5 - 1-----------------------------------------------------------
GOLDBALL '94 FC II.
------------------------------3 - 2-----------------------------------
HANGOS SE
------------------------------------------------------------------
HENGER VL FC
------------------------------------------------------------------
Híd-Unió SE
------------------------------------------------------------------
INTER 04 II
------------------------------------------------------------------
INTER 04 II
-4 - 3----------------------------------------------------------------
ISSIMO SE II.
------------------------------------------------------------------
KFC
------------------------------------------------------------------
KORMÁNYŐR SE II.
--------------------------------------------1 - 5---------------------
Kormányőr SE II.
------------------------------------------------------------------
Kőbányáért Egyesület
------------------------------------------------------------------
Kőbányai Egyetértés FC
------------------------------------------------------------------
KÖZGÁZ DSE
------------------------------------------------------------------
KÖZGÁZ SC és DSKE
------------------------------------------------------------------
Külker SC
------------------------------------------------------------------
MAC
------------------------------------------------------------------
MUN SE
------------------------------------------------------------------
Mahatma Gandhi
------------------------------------------------------------------
Margitszigeti FC II.
------------------------------------------------------------------
MLTC II.
------------------------------------------------------------------
Maximo Hungaria SE
------------------------------------------------------------------
MTK BARÁTI KÖR
------------------------------------------------------------------
MŰEGYETEMI FC II.
-----------------------1 - 3-----------2 - 2------------------------------
MŰEGYETEMI FC II
------------------------------------------------------------------
NIMRÓD SE II.
------------------------------------------------------------------
Palota SE
------------------------------------------------------------------
PESTÚJHELYI SC
------------------------------------------------------------------
PIRAMIS PL. SE.
------------------------------------------------------------------
RAFC
------------------------------------------------------------------
RAC
------------------------------------------------------------------
Róna SC
------------------------------------------------------------------
RÓNA SC
------------------------------------------------------2 - 4------4 - 2----
SIKETEK SC
---------------2 - 8-------3 - 5------------------------------------------
Siketek SC
------------------------------------------------------------------
Szent Pál Akadémia HSE II
------------------------------------------------------------------
Puebla FS TFC II.
------------------------------------------------------------------
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
----------------------8 - 4--------7 - 1---2 - 3------------------------------
Újpesti Flotta 2001SE II.
------------------------------------------------------------------
Újpesti Haladás FC
------------------------------------------------------------------
ULC VASLÓ
----------------0 - 4-------------------------------------------------
Városgazda UA
------------------------------------------------------------------
ULC Vasló
------------------------------------------------------------------
www.rakosmentitk.hu
------------------------------------------------------------------
ZKSE
------------------------------------------------------------------

Meccsek

CsHC 94 SE

2019. 08. 31. 11:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 08. 31. 11:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
CSFC KFT II.
2019. 09. 06. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 06. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
CsHC 94 SE
2019. 09. 14. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 09. 14. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
INTER 04 II
2019. 09. 21. 14:00
Goldball Park
2019. 09. 21. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
CsHC 94 SE
2019. 09. 28. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 09. 28. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
KÖZGÁZ DSE
2019. 10. 05. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 05. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
CsHC 94 SE
2019. 10. 12. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 10. 12. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
GOLDBALL '94 FC II.
2019. 10. 20. 18:00
Goldball Park
2019. 10. 20. 18:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC II.
CsHC 94 SE
2019. 10. 26. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 10. 26. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2019. 11. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
CsHC 94 SE
2019. 11. 09.
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 11. 09.
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
2011 CHAMPION FC
2019. 11. 14. 17:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 14. 17:30
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
CsHC 94 SE
2019. 11. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
CsHC 94 SE
2020. 03. 07. 15:00
Grund 1986 FC
2020. 03. 07. 15:00
Grund 1986 FC
CSFC KFT II.
CsHC 94 SE
2020. 03. 14. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 03. 14. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
ELMARDT
ULC VASLÓ
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
INTER 04 II
06. 30.
CsHC 94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
06. 30.
GAMMA LSE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
CsHC 94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
06. 30.
KORMÁNYŐR SE II.
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
06. 30.
CsHC 94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
06. 30.
MŰEGYETEMI FC II.
2020. 07. 04.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 07. 04.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
07. 04.
CsHC 94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
06. 30.
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
06. 30.
CsHC 94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
06. 30.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
06. 30.
RÓNA SC

INTER 04 II

2019. 08. 31. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 08. 31. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
INTER 04 II
2019. 09. 08. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 08. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER 04 II
2011 CHAMPION FC
2019. 09. 14. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 09. 14. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
INTER 04 II
2019. 09. 22. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 22. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER 04 II
RÓNA SC
2019. 09. 28. 14:00
Grund 1986 FC
2019. 09. 28. 14:00
Grund 1986 FC
CSFC KFT II.
INTER 04 II
2019. 10. 06. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 06. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER 04 II
ULC VASLÓ
2019. 10. 12. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 12. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
INTER 04 II
2019. 10. 19. 14:00
Goldball Park
2019. 10. 19. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
INTER 04 II
2019. 10. 27. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 27. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER 04 II
KÖZGÁZ DSE
2019. 11. 02. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 02. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
INTER 04 II
2019. 11. 10. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 10. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER 04 II
GOLDBALL '94 FC II.
2019. 11. 17. 18:00
Goldball Park
2019. 11. 17. 18:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC II.
INTER 04 II
2019. 11. 24. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 24. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER 04 II
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 03. 08. 13:00
Goldball Park
2020. 03. 08. 13:00
Goldball Park
INTER 04 II
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 03. 14. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 03. 14. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
INTER 04 II
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
INTER 04 II
06. 30.
CsHC 94 SE
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
06. 30.
INTER 04 II
2020. 07. 01.
Goldball Park
2020. 07. 01.
Goldball Park
INTER 04 II
07. 01.
CSFC KFT II.
2020. 06. 29.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 29.
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
06. 29.
INTER 04 II
2020. 07. 01.
Goldball Park
2020. 07. 01.
Goldball Park
INTER 04 II
07. 01.
SIKETEK SC
2020. 07. 01.
Goldball Park
2020. 07. 01.
Goldball Park
INTER 04 II
07. 01.
GAMMA LSE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
INTER 04 II
2020. 07. 01.
Goldball Park
2020. 07. 01.
Goldball Park
INTER 04 II
07. 01.
KORMÁNYŐR SE II.
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
06. 30.
INTER 04 II
2020. 07. 01.
Goldball Park
2020. 07. 01.
Goldball Park
INTER 04 II
07. 01.
MŰEGYETEMI FC II.
2020. 07. 01.
Goldball Park
2020. 07. 01.
Goldball Park
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
07. 01.
INTER 04 II
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple