Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megye II. osztály 12. forduló

2019.11.02 - 13:30

Balástya, Balástya KSK Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megye II. osztály

Játékvezető
BREZOVAI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBÓ ATTILA, BOROS MÁTÉ DÁVID
KSE Balástya
Szegedi VSE II
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

VARGA KRISZTIÁN

 

0 - 2

34'

RÓZSA DÁNIEL

 

0 - 3

72'

RÓZSA DÁNIEL

 

0 - 4

81'

VARGA KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 12 11 1 0 65 9 56 34 9.2
2 Deszk SC Deszk SC 12 11 1 0 35 10 25 34 8.7
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 12 8 1 3 40 21 19 25 8.7
4 Csanytelek SC Csanytelek SC 12 7 3 2 21 10 11 24 9.5
5 Mártély SK Mártély SK 12 7 1 4 38 22 16 22 8.6
6 Makó FC II. Makó FC II. 12 7 0 5 26 22 4 21 8.6
7 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 12 6 1 5 26 33 -7 19 9.6
8 KSE Balástya KSE Balástya 12 4 3 5 20 22 -2 15 7.4
9 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 12 4 0 8 13 32 -19 12 8.6
10 SÁNDORFALVI SK SÁNDORFALVI SK 12 3 3 6 24 30 -6 12 9.4
11 Szegedi VSE II Szegedi VSE II 12 3 3 6 20 26 -6 12 7.4
12 Baks BSE Baks BSE 12 3 2 7 20 33 -13 11 9
13 Tömörkény KSE Tömörkény KSE 12 2 4 6 15 33 -18 10 8.3
14 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 12 3 0 9 17 41 -24 9 6.8
15 St. Mihály-Szélmalom V. St. Mihály-Szélmalom V. 12 2 3 7 12 24 -12 9 9.1
16 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 12 1 2 9 17 41 -24 5 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSENGELE KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 8 8 0 0 23 1 22 24 4 3 0 1 11 3 8 9 12 11 0 1 34 4 30 33
2 CSENGELE KSE Deszk SC 7 6 1 0 12 0 12 19 5 3 1 1 5 1 4 10 12 9 2 1 17 1 16 29
3 CSENGELE KSE Csanytelek SC 8 4 2 2 9 4 5 14 4 2 2 0 4 1 3 8 12 6 4 2 13 5 8 22
4 CSENGELE KSE Mártély SK 5 3 1 1 5 2 3 10 7 3 2 2 12 6 6 11 12 6 3 3 17 8 9 21
5 CSENGELE KSE Makó FC II. 7 5 1 1 9 2 7 16 5 1 1 3 4 7 -3 4 12 6 2 4 13 9 4 20
6 CSENGELE KSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 7 4 3 0 13 7 6 15 5 1 2 2 3 4 -1 5 12 5 5 2 16 11 5 20
7 CSENGELE KSE KSE Balástya 7 3 2 2 6 5 1 11 5 2 1 2 5 5 0 7 12 5 3 4 11 10 1 18
8 CSENGELE KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 6 5 0 1 7 5 2 15 6 0 2 4 2 12 -10 2 12 5 2 5 9 17 -8 17
9 CSENGELE KSE SÁNDORFALVI SK 5 1 2 2 6 5 1 5 7 3 0 4 5 10 -5 9 12 4 2 6 11 15 -4 14
10 CSENGELE KSE St. Mihály-Szélmalom V. 6 2 0 4 4 7 -3 6 6 2 1 3 3 4 -1 7 12 4 1 7 7 11 -4 13
11 CSENGELE KSE Tömörkény KSE 4 2 1 1 4 3 1 7 8 1 3 4 3 13 -10 6 12 3 4 5 7 16 -9 13
12 CSENGELE KSE FK 1899 SZEGED 3 2 0 1 5 2 3 6 9 1 3 5 3 11 -8 6 12 3 3 6 8 13 -5 12
13 CSENGELE KSE Baks BSE 5 1 1 3 3 12 -9 4 7 2 2 3 5 8 -3 8 12 3 3 6 8 20 -12 12
14 CSENGELE KSE Szegedi VSE II 6 0 3 3 1 4 -3 3 6 2 1 3 9 10 -1 7 12 2 4 6 10 14 -4 10
15 CSENGELE KSE ÜLLÉSI ISE 7 0 3 4 4 13 -9 3 5 2 0 3 4 6 -2 6 12 2 3 7 8 19 -11 9
16 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 5 1 1 3 5 7 -2 4 7 0 0 7 1 15 -14 0 12 1 1 10 6 22 -16 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSENGELE KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 8 8 0 0 42 4 38 24 4 3 1 0 23 5 18 10 12 11 1 0 65 9 56 34
2 CSENGELE KSE Deszk SC 7 6 1 0 22 6 16 19 5 5 0 0 13 4 9 15 12 11 1 0 35 10 25 34
3 CSENGELE KSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 7 6 1 0 30 13 17 19 5 2 0 3 10 8 2 6 12 8 1 3 40 21 19 25
4 CSENGELE KSE Csanytelek SC 8 4 3 1 13 7 6 15 4 3 0 1 8 3 5 9 12 7 3 2 21 10 11 24
5 CSENGELE KSE Mártély SK 5 4 0 1 18 6 12 12 7 3 1 3 20 16 4 10 12 7 1 4 38 22 16 22
6 CSENGELE KSE Makó FC II. 7 5 0 2 14 8 6 15 5 2 0 3 12 14 -2 6 12 7 0 5 26 22 4 21
7 CSENGELE KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 6 5 0 1 19 12 7 15 6 1 1 4 7 21 -14 4 12 6 1 5 26 33 -7 19
8 CSENGELE KSE KSE Balástya 7 3 2 2 12 11 1 11 5 1 1 3 8 11 -3 4 12 4 3 5 20 22 -2 15
9 CSENGELE KSE FK 1899 SZEGED 3 2 0 1 6 4 2 6 9 2 0 7 7 28 -21 6 12 4 0 8 13 32 -19 12
10 CSENGELE KSE SÁNDORFALVI SK 5 2 1 2 16 13 3 7 7 1 2 4 8 17 -9 5 12 3 3 6 24 30 -6 12
11 CSENGELE KSE Szegedi VSE II 6 1 2 3 7 10 -3 5 6 2 1 3 13 16 -3 7 12 3 3 6 20 26 -6 12
12 CSENGELE KSE Baks BSE 5 1 1 3 7 16 -9 4 7 2 1 4 13 17 -4 7 12 3 2 7 20 33 -13 11
13 CSENGELE KSE Tömörkény KSE 4 2 0 2 8 7 1 6 8 0 4 4 7 26 -19 4 12 2 4 6 15 33 -18 10
14 CSENGELE KSE ÜLLÉSI ISE 7 1 0 6 9 25 -16 3 5 2 0 3 8 16 -8 6 12 3 0 9 17 41 -24 9
15 CSENGELE KSE St. Mihály-Szélmalom V. 6 2 1 3 8 10 -2 7 6 0 2 4 4 14 -10 2 12 2 3 7 12 24 -12 9
16 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 5 1 2 2 9 17 -8 5 7 0 0 7 8 24 -16 0 12 1 2 9 17 41 -24 5
 
CONTITECH-APÁTFALVA SC
--4 - 0-2 - 13 - 1-2 - 110 - 0-10 - 03 - 0-8 - 1-
Baks BSE
1 - 6----0 - 5--2 - 0--2 - 3-2 - 2-
Csanytelek SC
---1 - 23 - 01 - 1--2 - 1-1 - 03 - 12 - 20 - 0-
CSENGELE KSE
-3 - 32 - 1-1 - 6-1 - 5--2 - 2-----
Deszk SC
2 - 23 - 1-3 - 02 - 1-2 - 1---5 - 1---5 - 0
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
-----5 - 15 - 24 - 3--4 - 36 - 35 - 01 - 1-
KSE Balástya
----2 - 3-3 - 03 - 31 - 1-2 - 00 - 41 - 0--
Makó FC II.
-1 - 00 - 2----0 - 33 - 11 - 05 - 1--4 - 1-
Mártély SK
-3 - 0-4 - 20 - 3----6 - 0----5 - 1
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
---5 - 2----2 - 53 - 1--3 - 12 - 14 - 2
SÁNDORFALVI SK
1 - 65 - 20 - 3--------2 - 2-8 - 0-
FK 1899 SZEGED
---3 - 1------2 - 0---1 - 3
Szegedi VSE II
----0 - 2---2 - 13 - 4-0 - 11 - 11 - 1-
St. Mihály-Szélmalom V.
-1 - 2-2 - 11 - 3-----2 - 21 - 0--1 - 2
Tömörkény KSE
---3 - 2----3 - 4--0 - 1-2 - 0-
ÜLLÉSI ISE
1 - 91 - 51 - 2--0 - 22 - 03 - 4--1 - 3----

Meccsek

KSE Balástya

2019. 08. 17. 17:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 08. 17. 17:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 11. 30. 13:00
Baks Sportpálya
2019. 11. 30. 13:00
Baks Sportpálya
Baks BSE
KSE Balástya
2019. 08. 31. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Mártély SK
2019. 09. 07. 16:30
Apátfalva Sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KSE Balástya
2019. 09. 14. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
St. Mihály-Szélmalom V.
2019. 09. 22. 16:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
KSE Balástya
2019. 09. 28. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
FK 1899 SZEGED
2019. 10. 06. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 06. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
KSE Balástya
2019. 10. 12. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Deszk SC
2019. 10. 19. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Makó FC II.
2019. 10. 26. 14:30
Üllés Sportpálya
2019. 10. 26. 14:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
KSE Balástya
2019. 11. 02. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Szegedi VSE II
2019. 11. 09. 13:30
Csengelei Sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
KSE Balástya
2019. 11. 16. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Tömörkény KSE
2019. 11. 24. 13:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVI SK
KSE Balástya
2020. 02. 29. 14:00
Mindszent Sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
KSE Balástya
2020. 03. 07. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Baks BSE
2020. 03. 14. 10:00
Mártély Sportpálya
2020. 03. 14. 10:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
KSE Balástya
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
06. 30. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 06. 30. 17:00
Szentmihály Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály-Szélmalom V.
06. 30. 17:00
KSE Balástya
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
06. 30. 17:00
Csanytelek SC
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
06. 30. 17:00
KSE Balástya
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
06. 30. 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 06. 30. 17:00
Deszk Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
06. 30. 17:00
KSE Balástya
2020. 06. 30. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 06. 30. 17:00
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
06. 30. 17:00
KSE Balástya
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
06. 30. 17:00
ÜLLÉSI ISE
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
06. 30. 17:00
KSE Balástya
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
06. 30. 17:00
CSENGELE KSE
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
06. 30. 17:00
KSE Balástya
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
06. 30. 17:00
SÁNDORFALVI SK

Szegedi VSE II

2019. 08. 18. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 08. 18. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
Tömörkény KSE
2019. 08. 25. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
2019. 08. 25. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVI SK
Szegedi VSE II
2019. 09. 01. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 09. 01. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 09. 07. 16:30
Baks Sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Baks Sportpálya
Baks BSE
Szegedi VSE II
2019. 09. 15. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 09. 15. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
Mártély SK
2019. 09. 21. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
Szegedi VSE II
2019. 09. 29. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
St. Mihály-Szélmalom V.
2019. 10. 06. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
Szegedi VSE II
2019. 10. 13. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
FK 1899 SZEGED
2019. 10. 20. 14:30
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 20. 14:30
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
Szegedi VSE II
2019. 10. 27. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
Deszk SC
2019. 11. 02. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Szegedi VSE II
2019. 11. 10. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
ÜLLÉSI ISE
2019. 11. 17. 13:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 11. 17. 13:00
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
Szegedi VSE II
2019. 11. 24. 13:00
Csengelei Sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Szegedi VSE II
2020. 02. 29. 14:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
Szegedi VSE II
2020. 03. 08. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
SÁNDORFALVI SK
2020. 03. 14. 14:30
Mindszent Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
Szegedi VSE II
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
06. 30. 17:00
Baks BSE
2020. 06. 30. 17:00
Mártély Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
06. 30. 17:00
Szegedi VSE II
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
06. 30. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 06. 30. 17:00
Szentmihály Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály-Szélmalom V.
06. 30. 17:00
Szegedi VSE II
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
06. 30. 17:00
Csanytelek SC
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
06. 30. 17:00
Szegedi VSE II
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
06. 30. 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 06. 30. 17:00
Szőreg Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szőreg Sportpálya
Deszk SC
06. 30. 17:00
Szegedi VSE II
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
06. 30. 17:00
KSE Balástya
2020. 06. 30. 17:00
Üllés Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
06. 30. 17:00
Szegedi VSE II
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
06. 30. 17:00
Makó FC II.
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
06. 30. 17:00
CSENGELE KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple