Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megye II. osztály 8. forduló

2019.10.05 - 15:00

Apátfalva, Apátfalva Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megye II. osztály

Játékvezető
MÍGH TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÁLINT DÁNIEL, KÓSZÓ CSABA
CONTITECH-APÁTFALVA SC
Tömörkény KSE
90'
45'

Gólok

FRANK BOLDIZSÁR CSABA

8'

1 - 0

 

BEKE DÁNIEL

10'

2 - 0

 

BÁNY TAMÁS

26'

3 - 0

 

RAKITY GYÖRGY

32'

4 - 0

 

BARTUCZ MÁTÉ

67'

5 - 0

 

 

5 - 1

73'

GILA ÁDÁM
BARTUCZ MÁTÉ

80'

6 - 1

 

BARTUCZ MÁTÉ

81'

7 - 1

 

BARTUCZ MÁTÉ

88'

8 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 8 7 1 0 41 6 35 22 10.4
2 Deszk SC Deszk SC 8 7 1 0 22 8 14 22 7.6
3 Csanytelek SC Csanytelek SC 8 5 2 1 15 7 8 17 9
4 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 8 5 1 2 20 15 5 16 10.8
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 8 5 0 3 25 16 9 15 6.9
6 Makó FC II. Makó FC II. 8 5 0 3 21 13 8 15 8.5
7 Mártély SK Mártély SK 8 4 1 3 26 18 8 13 9.5
8 KSE Balástya KSE Balástya 8 3 3 2 15 13 2 12 7.4
9 SÁNDORFALVI SK SÁNDORFALVI SK 8 3 2 3 21 17 4 11 10
10 Szegedi VSE II Szegedi VSE II 8 2 3 3 13 17 -4 9 7.6
11 Baks BSE Baks BSE 8 2 2 4 17 22 -5 8 9.4
12 St. Mihály-Szélmalom V. St. Mihály-Szélmalom V. 8 2 2 4 8 15 -7 8 9
13 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 8 2 0 6 12 30 -18 6 7.9
14 Tömörkény KSE Tömörkény KSE 8 1 2 5 12 31 -19 5 7.9
15 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 8 0 2 6 13 28 -15 2 8
16 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 8 0 0 8 6 31 -25 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FK 1899 SZEGED CONTITECH-APÁTFALVA SC 6 6 0 0 17 1 16 18 2 1 0 1 4 3 1 3 8 7 0 1 21 4 17 21
2 FK 1899 SZEGED Deszk SC 5 4 1 0 8 0 8 13 3 2 0 1 4 1 3 6 8 6 1 1 12 1 11 19
3 FK 1899 SZEGED Makó FC II. 5 4 1 0 8 1 7 13 3 1 0 2 2 3 -1 3 8 5 1 2 10 4 6 16
4 FK 1899 SZEGED Csanytelek SC 6 3 1 2 8 4 4 10 2 1 1 0 2 0 2 4 8 4 2 2 10 4 6 14
5 FK 1899 SZEGED Mártély SK 4 3 0 1 5 2 3 9 4 1 2 1 6 5 1 5 8 4 2 2 11 7 4 14
6 FK 1899 SZEGED KSE Balástya 4 2 2 0 4 2 2 8 4 2 0 2 5 5 0 6 8 4 2 2 9 7 2 14
7 FK 1899 SZEGED MINDSZENTI SPORT CLUB SE 4 4 0 0 6 0 6 12 4 0 2 2 2 6 -4 2 8 4 2 2 8 6 2 14
8 FK 1899 SZEGED St. Mihály-Szélmalom V. 4 2 0 2 4 5 -1 6 4 2 1 1 3 2 1 7 8 4 1 3 7 7 0 13
9 FK 1899 SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 5 3 2 0 9 4 5 11 3 0 1 2 0 4 -4 1 8 3 3 2 9 8 1 12
10 FK 1899 SZEGED SÁNDORFALVI SK 3 1 2 0 6 2 4 5 5 2 0 3 4 8 -4 6 8 3 2 3 10 10 0 11
11 FK 1899 SZEGED Baks BSE 4 1 1 2 3 7 -4 4 4 1 1 2 4 7 -3 4 8 2 2 4 7 14 -7 8
12 FK 1899 SZEGED Tömörkény KSE 2 1 0 1 3 3 0 3 6 1 1 4 2 12 -10 4 8 2 1 5 5 15 -10 7
13 FK 1899 SZEGED ÜLLÉSI ISE 4 0 0 4 2 11 -9 0 4 2 0 2 4 4 0 6 8 2 0 6 6 15 -9 6
14 FK 1899 SZEGED Szegedi VSE II 4 0 2 2 1 3 -2 2 4 1 1 2 5 7 -2 4 8 1 3 4 6 10 -4 6
15 FK 1899 SZEGED CSENGELE KSE 3 1 0 2 4 3 1 3 5 0 0 5 1 11 -10 0 8 1 0 7 5 14 -9 3
16 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 1 0 0 1 1 2 -1 0 7 0 2 5 2 11 -9 2 8 0 2 6 3 13 -10 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FK 1899 SZEGED CONTITECH-APÁTFALVA SC 6 6 0 0 30 3 27 18 2 1 1 0 11 3 8 4 8 7 1 0 41 6 35 22
2 FK 1899 SZEGED Deszk SC 5 4 1 0 14 6 8 13 3 3 0 0 8 2 6 9 8 7 1 0 22 8 14 22
3 FK 1899 SZEGED Csanytelek SC 6 3 2 1 11 6 5 11 2 2 0 0 4 1 3 6 8 5 2 1 15 7 8 17
4 FK 1899 SZEGED MINDSZENTI SPORT CLUB SE 4 4 0 0 14 6 8 12 4 1 1 2 6 9 -3 4 8 5 1 2 20 15 5 16
5 FK 1899 SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 5 5 0 0 23 9 14 15 3 0 0 3 2 7 -5 0 8 5 0 3 25 16 9 15
6 FK 1899 SZEGED Makó FC II. 5 4 0 1 13 5 8 12 3 1 0 2 8 8 0 3 8 5 0 3 21 13 8 15
7 FK 1899 SZEGED Mártély SK 4 3 0 1 15 6 9 9 4 1 1 2 11 12 -1 4 8 4 1 3 26 18 8 13
8 FK 1899 SZEGED KSE Balástya 4 2 2 0 7 4 3 8 4 1 1 2 8 9 -1 4 8 3 3 2 15 13 2 12
9 FK 1899 SZEGED SÁNDORFALVI SK 3 2 1 0 15 4 11 7 5 1 1 3 6 13 -7 4 8 3 2 3 21 17 4 11
10 FK 1899 SZEGED Szegedi VSE II 4 1 2 1 7 7 0 5 4 1 1 2 6 10 -4 4 8 2 3 3 13 17 -4 9
11 FK 1899 SZEGED Baks BSE 4 1 1 2 6 10 -4 4 4 1 1 2 11 12 -1 4 8 2 2 4 17 22 -5 8
12 FK 1899 SZEGED St. Mihály-Szélmalom V. 4 2 0 2 5 6 -1 6 4 0 2 2 3 9 -6 2 8 2 2 4 8 15 -7 8
13 FK 1899 SZEGED ÜLLÉSI ISE 4 0 0 4 4 19 -15 0 4 2 0 2 8 11 -3 6 8 2 0 6 12 30 -18 6
14 FK 1899 SZEGED Tömörkény KSE 2 1 0 1 6 6 0 3 6 0 2 4 6 25 -19 2 8 1 2 5 12 31 -19 5
15 FK 1899 SZEGED CSENGELE KSE 3 0 2 1 6 10 -4 2 5 0 0 5 7 18 -11 0 8 0 2 6 13 28 -15 2
16 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 1 0 0 1 1 3 -2 0 7 0 0 7 5 28 -23 0 8 0 0 8 6 31 -25 0
 
CONTITECH-APÁTFALVA SC
--4 - 0-2 - 13 - 1----10 - 03 - 0-8 - 1-
Baks BSE
-----0 - 5--2 - 0--2 - 3-2 - 2-
Csanytelek SC
---1 - 23 - 01 - 1----1 - 03 - 12 - 2--
CSENGELE KSE
-3 - 3----1 - 5--2 - 2-----
Deszk SC
2 - 23 - 1--2 - 1-2 - 1---5 - 1----
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
-----5 - 15 - 24 - 3--4 - 3-5 - 0--
KSE Balástya
-------3 - 31 - 1-2 - 0-1 - 0--
Makó FC II.
--0 - 2-----3 - 11 - 05 - 1--4 - 1-
Mártély SK
---4 - 20 - 3----6 - 0----5 - 1
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
---5 - 2-----3 - 1---2 - 14 - 2
SÁNDORFALVI SK
-5 - 2---------2 - 2-8 - 0-
FK 1899 SZEGED
--------------1 - 3
Szegedi VSE II
--------2 - 13 - 4--1 - 11 - 1-
St. Mihály-Szélmalom V.
---2 - 11 - 3------1 - 0--1 - 2
Tömörkény KSE
---3 - 2----3 - 4------
ÜLLÉSI ISE
1 - 91 - 51 - 2-------1 - 3----

Meccsek

CONTITECH-APÁTFALVA SC

2019. 08. 17. 17:30
Apátfalva Sportpálya
2019. 08. 17. 17:30
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
FK 1899 SZEGED
2019. 08. 24. 17:30
Apátfalva Sportpálya
2019. 08. 24. 17:30
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2019. 08. 31. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 09. 07. 16:30
Apátfalva Sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KSE Balástya
2019. 09. 14. 16:30
Üllés Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 09. 21. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
Szegedi VSE II
2019. 09. 28. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSENGELE KSE
2019. 10. 05. 15:00
Apátfalva Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
Tömörkény KSE
2019. 10. 13. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVI SK
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 10. 19. 14:30
Apátfalva Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 10. 26. 14:30
Baks Sportpálya
2019. 10. 26. 14:30
Baks Sportpálya
Baks BSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 11. 02. 13:30
Apátfalva Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
Mártély SK
2019. 11. 10. 13:30
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Makó Marosparti Sportpálya
Makó FC II.
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 11. 16. 13:00
Szentmihály Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály-Szélmalom V.
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 11. 23. 13:00
Apátfalva Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
Csanytelek SC
2020. 02. 29. 14:00
KÉSZ Sport Aréna
2020. 02. 29. 14:00
KÉSZ Sport Aréna
FK 1899 SZEGED
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 03. 08. 14:30
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 03. 08. 14:30
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 03. 14. 14:30
Apátfalva Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
Deszk SC
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
06. 30. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 06. 30. 17:00
Apátfalva Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
06. 30. 17:00
ÜLLÉSI ISE
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
06. 30. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 06. 30. 17:00
Csengelei Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
06. 30. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
06. 30. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 06. 30. 17:00
Apátfalva Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
06. 30. 17:00
SÁNDORFALVI SK
2020. 06. 30. 17:00
Mindszent Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
06. 30. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 06. 30. 17:00
Apátfalva Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
06. 30. 17:00
Baks BSE
2020. 06. 30. 17:00
Mártély Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
06. 30. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 06. 30. 17:00
Apátfalva Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
06. 30. 17:00
Makó FC II.
2020. 06. 30. 17:00
Apátfalva Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
06. 30. 17:00
St. Mihály-Szélmalom V.
2020. 06. 30. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
06. 30. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC

Tömörkény KSE

2019. 08. 18. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 08. 18. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
Tömörkény KSE
2019. 08. 24. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 08. 24. 17:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
CSENGELE KSE
2019. 09. 01. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 01. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
Makó FC II.
Tömörkény KSE
2019. 09. 08. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVI SK
Tömörkény KSE
2019. 09. 14. 16:30
Mindszent Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
Tömörkény KSE
2019. 09. 21. 16:00
Baks Sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Baks Sportpálya
Baks BSE
Tömörkény KSE
2019. 09. 28. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
Mártély SK
2019. 10. 05. 15:00
Apátfalva Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
Tömörkény KSE
2019. 10. 12. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
St. Mihály-Szélmalom V.
2019. 10. 20. 14:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 10. 20. 14:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
Tömörkény KSE
2019. 10. 26. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 10. 26. 14:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
FK 1899 SZEGED
2019. 11. 03. 13:30
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
Tömörkény KSE
2019. 11. 09. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
Deszk SC
2019. 11. 16. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Tömörkény KSE
2019. 11. 23. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
ÜLLÉSI ISE
2020. 02. 29. 14:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
Szegedi VSE II
2020. 03. 08. 14:30
Csengelei Sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Tömörkény KSE
2020. 03. 14. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
Makó FC II.
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
06. 30. 17:00
SÁNDORFALVI SK
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
06. 30. 17:00
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
06. 30. 17:00
Baks BSE
2020. 06. 30. 17:00
Mártély Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
06. 30. 17:00
Tömörkény KSE
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
06. 30. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 06. 30. 17:00
Szentmihály Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály-Szélmalom V.
06. 30. 17:00
Tömörkény KSE
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
06. 30. 17:00
Csanytelek SC
2020. 06. 30. 17:00
KÉSZ Sport Aréna
2020. 06. 30. 17:00
KÉSZ Sport Aréna
FK 1899 SZEGED
06. 30. 17:00
Tömörkény KSE
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
06. 30. 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 06. 30. 17:00
Deszk Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
06. 30. 17:00
Tömörkény KSE
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
06. 30. 17:00
KSE Balástya
2020. 06. 30. 17:00
Üllés Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
06. 30. 17:00
Tömörkény KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple