Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megye IV. Homokhát 5. forduló

2019.09.22 - 16:00

Pusztarmérges, Pusztamérges Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megye IV. Homokhát

Játékvezető
CSEH GÉZA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KONCZ BERNADETT, PIÓKER GÁBOR
PUSZTAMÉRGES FMC
Tömörkény KSE II
90'
45'

Gólok

MASA MÁTÉ LEVENTE

33'

1 - 0

 

SEVARACZ LÁSZLÓ ISTVÁN

47'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sándorfalvi SK Sándorfalvi SK 5 4 0 1 20 8 12 12 5.6
2 PUSZTAMÉRGES FMC PUSZTAMÉRGES FMC 5 4 0 1 15 5 10 12 6.2
3 CSONGRÁD-KUNSÁG A. CSONGRÁD-KUNSÁG A. 5 3 1 1 16 9 7 10 5.2
4 UTC1913 Labdarúgó Kft UTC1913 Labdarúgó Kft 5 3 0 2 17 9 8 9 6.2
5 Szatymaz SE Szatymaz SE 4 3 0 1 13 8 5 9 6
6 ESK KISKUNDOROZSMA ESK KISKUNDOROZSMA 5 3 0 2 15 16 -1 9 6.8
7 ÓPUSZTASZER SE ÓPUSZTASZER SE 4 2 0 2 6 11 -5 6 6.3
8 DOMASZÉK SK DOMASZÉK SK 4 1 0 3 11 18 -7 3 7.3
9 Csanytelek SC II. Csanytelek SC II. 4 0 2 2 6 14 -8 2 4.8
10 Ásotthalmi TE Ásotthalmi TE 4 0 1 3 7 18 -11 1 5.5
11 Tömörkény KSE II Tömörkény KSE II 5 0 0 5 4 14 -10 0 5.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tömörkény KSE II CSONGRÁD-KUNSÁG A. 2 2 0 0 5 0 5 6 3 1 2 0 5 3 2 5 5 3 2 0 10 3 7 11
2 Tömörkény KSE II Sándorfalvi SK 2 1 0 1 3 2 1 3 3 2 1 0 9 2 7 7 5 3 1 1 12 4 8 10
3 Tömörkény KSE II PUSZTAMÉRGES FMC 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 2 0 0 6 2 4 6 5 3 1 1 8 5 3 10
4 Tömörkény KSE II UTC1913 Labdarúgó Kft 3 2 0 1 2 2 0 6 2 1 0 1 4 4 0 3 5 3 0 2 6 6 0 9
5 Tömörkény KSE II ESK KISKUNDOROZSMA 4 3 0 1 7 7 0 9 1 0 0 1 0 4 -4 0 5 3 0 2 7 11 -4 9
6 Tömörkény KSE II Szatymaz SE 2 1 1 0 5 2 3 4 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 2 0 9 4 5 8
7 Tömörkény KSE II ÓPUSZTASZER SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 1 1 5 4 1 7
8 Tömörkény KSE II Ásotthalmi TE 2 0 1 1 3 6 -3 1 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 1 2 5 8 -3 4
9 Tömörkény KSE II DOMASZÉK SK 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 0 0 2 4 6 -2 0 4 1 0 3 8 11 -3 3
10 Tömörkény KSE II SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tömörkény KSE II Tömörkény KSE II 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 0 0 4 1 5 -4 0 5 0 0 5 1 6 -5 0
12 Tömörkény KSE II Csanytelek SC II. 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 0 4 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tömörkény KSE II Sándorfalvi SK 2 1 0 1 4 4 0 3 3 3 0 0 16 4 12 9 5 4 0 1 20 8 12 12
2 Tömörkény KSE II PUSZTAMÉRGES FMC 3 2 0 1 6 3 3 6 2 2 0 0 9 2 7 6 5 4 0 1 15 5 10 12
3 Tömörkény KSE II CSONGRÁD-KUNSÁG A. 2 1 1 0 8 2 6 4 3 2 0 1 8 7 1 6 5 3 1 1 16 9 7 10
4 Tömörkény KSE II UTC1913 Labdarúgó Kft 3 2 0 1 9 4 5 6 2 1 0 1 8 5 3 3 5 3 0 2 17 9 8 9
5 Tömörkény KSE II Szatymaz SE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 2 0 0 8 4 4 6 4 3 0 1 13 8 5 9
6 Tömörkény KSE II ESK KISKUNDOROZSMA 4 3 0 1 15 10 5 9 1 0 0 1 0 6 -6 0 5 3 0 2 15 16 -1 9
7 Tömörkény KSE II ÓPUSZTASZER SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 2 1 0 1 1 5 -4 3 4 2 0 2 6 11 -5 6
8 Tömörkény KSE II DOMASZÉK SK 2 1 0 1 6 9 -3 3 2 0 0 2 5 9 -4 0 4 1 0 3 11 18 -7 3
9 Tömörkény KSE II Csanytelek SC II. 2 0 1 1 4 9 -5 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 6 14 -8 2
10 Tömörkény KSE II Ásotthalmi TE 2 0 0 2 4 12 -8 0 2 0 1 1 3 6 -3 1 4 0 1 3 7 18 -11 1
11 Tömörkény KSE II SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Tömörkény KSE II Tömörkény KSE II 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 0 0 4 4 13 -9 0 5 0 0 5 4 14 -10 0
 
Ásotthalmi TE
-----1 - 6-3 - 6--
Csanytelek SC II.
2 - 2-----2 - 7---
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
-2 - 2-6 - 0------
DOMASZÉK SK
--------4 - 22 - 7
ESK KISKUNDOROZSMA
4 - 1--5 - 2--1 - 6-5 - 1-
ÓPUSZTASZER SE
---4 - 3--1 - 3---
PUSZTAMÉRGES FMC
--3 - 1----1 - 22 - 0-
Sándorfalvi SK
------1 - 3--3 - 1
Szatymaz SE
-3 - 02 - 4-------
Tömörkény KSE II
-----0 - 1----
UTC1913 Labdarúgó Kft
--2 - 3--5 - 0---2 - 1

Meccsek

PUSZTAMÉRGES FMC

2019. 08. 25. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
Szatymaz SE
2019. 09. 01. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
2019. 09. 01. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
Ásotthalmi TE
PUSZTAMÉRGES FMC
2019. 09. 07. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
2019. 09. 07. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
2019. 09. 14. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SK
PUSZTAMÉRGES FMC
2019. 09. 22. 16:00
Pusztamérges Sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
Tömörkény KSE II
2019. 09. 29. 16:00
Domaszék Sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
PUSZTAMÉRGES FMC
2019. 10. 06. 15:00
Pusztamérges Sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
ÓPUSZTASZER SE
2019. 10. 13. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC1913 Labdarúgó Kft
PUSZTAMÉRGES FMC
2019. 10. 19. 15:00
Pusztamérges Sportpálya
2019. 10. 19. 15:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
ESK KISKUNDOROZSMA
2019. 11. 02. 13:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC II.
PUSZTAMÉRGES FMC
2019. 11. 10. 13:30
Szatymaz Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Szatymaz Sportpálya
Szatymaz SE
PUSZTAMÉRGES FMC
2019. 11. 17. 13:00
Pusztamérges Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
Ásotthalmi TE
2019. 11. 23. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
PUSZTAMÉRGES FMC
2020. 03. 08. 14:30
Pusztamérges Sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
Sándorfalvi SK
2020. 03. 14. 11:30
Tömörkény Sportpálya
2020. 03. 14. 11:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE II
PUSZTAMÉRGES FMC
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
06. 30. 17:00
DOMASZÉK SK
2020. 06. 30. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
06. 30. 17:00
PUSZTAMÉRGES FMC
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
06. 30. 17:00
UTC1913 Labdarúgó Kft
2020. 06. 30. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK KISKUNDOROZSMA
06. 30. 17:00
PUSZTAMÉRGES FMC
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
06. 30. 17:00
Csanytelek SC II.

Tömörkény KSE II

2019. 08. 25. 17:00
Domaszék Sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
Tömörkény KSE II
2019. 08. 31. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE II
ÓPUSZTASZER SE
2019. 09. 08. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC1913 Labdarúgó Kft
Tömörkény KSE II
2019. 09. 14. 16:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK KISKUNDOROZSMA
Tömörkény KSE II
2019. 09. 22. 16:00
Pusztamérges Sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
Tömörkény KSE II
2019. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE II
Csanytelek SC II.
2019. 10. 06. 15:00
Szatymaz Sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Szatymaz Sportpálya
Szatymaz SE
Tömörkény KSE II
2019. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE II
Ásotthalmi TE
2019. 10. 19. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
Tömörkény KSE II
2019. 10. 27. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 10. 27. 14:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE II
Sándorfalvi SK
2019. 11. 10. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE II
DOMASZÉK SK
2019. 11. 16. 13:00
Ópusztaszer Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
Tömörkény KSE II
2019. 11. 24. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE II
UTC1913 Labdarúgó Kft
2020. 06. 30. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2020. 06. 30. 14:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE II
INFO
ESK KISKUNDOROZSMA
2020. 03. 14. 11:30
Tömörkény Sportpálya
2020. 03. 14. 11:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE II
PUSZTAMÉRGES FMC
2020. 06. 30. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC II.
06. 30. 17:00
Tömörkény KSE II
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE II
06. 30. 17:00
Szatymaz SE
2020. 06. 30. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
Ásotthalmi TE
06. 30. 17:00
Tömörkény KSE II
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE II
06. 30. 17:00
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
2020. 06. 30. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SK
06. 30. 17:00
Tömörkény KSE II
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple