Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport 13. forduló

2019.11.24 - 10:00

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

Csongrád

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
PETYARITY JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HERCEG TAMÁS, BALI CINTIA RENÁTA
DUNA ASZFALT TVSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

29'

VIRÁG CSABA
RAPI ROLAND

36'

1 - 1

 

 

1 - 2

66'

SZEDLÁK ZOLTÁN

 

1 - 3

74'

BUDAI MÁRKÓ RÓMEÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 12 12 0 0 84 5 79 36 7.5
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 12 10 0 2 46 9 37 30 7.4
3 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 12 9 1 2 66 8 58 28 7.3
4 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 12 8 0 4 74 22 52 24 7.3
5 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 12 8 0 4 56 21 35 24 7.2
6 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 12 7 1 4 39 14 25 22 7.1
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 13 6 1 6 33 29 4 19 7.5
8 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 12 4 0 8 17 32 -15 12 6.9
9 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 12 3 2 7 22 48 -26 11 6.8
10 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 12 3 2 7 21 56 -35 11 6.8
11 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 12 2 1 9 16 64 -48 7 6.7
12 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 12 2 1 9 16 69 -53 7 6.6
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 12 0 1 11 6 105 -99 1 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 6 0 0 17 0 17 18 6 5 0 1 22 4 18 15 12 11 0 1 39 4 35 33
2 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 7 5 1 1 18 2 16 16 5 4 0 1 19 2 17 12 12 9 1 2 37 4 33 28
3 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 4 1 1 15 1 14 13 6 4 1 1 8 1 7 13 12 8 2 2 23 2 21 26
4 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 6 3 2 1 8 6 2 11 6 5 0 1 18 2 16 15 12 8 2 2 26 8 18 26
5 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 6 4 0 2 21 8 13 12 6 3 1 2 12 7 5 10 12 7 1 4 33 15 18 22
6 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 6 5 0 1 14 5 9 15 6 1 2 3 4 6 -2 5 12 6 2 4 18 11 7 20
7 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 5 3 0 2 8 5 3 9 7 2 2 3 4 15 -11 8 12 5 2 5 12 20 -8 17
8 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 1 3 1 5 7 -2 6 8 2 3 3 14 9 5 9 13 3 6 4 19 16 3 15
9 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5 3 0 2 7 5 2 9 7 1 1 5 2 9 -7 4 12 4 1 7 9 14 -5 13
10 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 6 2 0 4 3 14 -11 6 6 1 1 4 5 11 -6 4 12 3 1 8 8 25 -17 10
11 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 7 1 3 3 5 11 -6 6 5 0 1 4 1 16 -15 1 12 1 4 7 6 27 -21 7
12 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 8 0 4 4 7 17 -10 4 4 0 0 4 1 18 -17 0 12 0 4 8 8 35 -27 4
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 5 0 0 5 0 23 -23 0 7 0 2 5 3 28 -25 2 12 0 2 10 3 51 -48 2
14 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 6 0 0 49 1 48 18 6 6 0 0 35 4 31 18 12 12 0 0 84 5 79 36
2 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 5 0 1 28 4 24 15 6 5 0 1 18 5 13 15 12 10 0 2 46 9 37 30
3 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 7 5 1 1 32 4 28 16 5 4 0 1 34 4 30 12 12 9 1 2 66 8 58 28
4 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 6 4 0 2 41 12 29 12 6 4 0 2 33 10 23 12 12 8 0 4 74 22 52 24
5 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 6 3 0 3 15 14 1 9 6 5 0 1 41 7 34 15 12 8 0 4 56 21 35 24
6 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 6 5 0 1 32 5 27 15 6 2 1 3 7 9 -2 7 12 7 1 4 39 14 25 22
7 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 1 1 3 6 13 -7 4 8 5 0 3 27 16 11 15 13 6 1 6 33 29 4 19
8 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5 3 0 2 13 11 2 9 7 1 0 6 4 21 -17 3 12 4 0 8 17 32 -15 12
9 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 5 2 1 2 15 15 0 7 7 1 1 5 7 33 -26 4 12 3 2 7 22 48 -26 11
10 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 6 2 0 4 10 32 -22 6 6 1 2 3 11 24 -13 5 12 3 2 7 21 56 -35 11
11 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 7 2 1 4 14 28 -14 7 5 0 0 5 2 36 -34 0 12 2 1 9 16 64 -48 7
12 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 8 2 1 5 14 28 -14 7 4 0 0 4 2 41 -39 0 12 2 1 9 16 69 -53 7
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 5 0 0 5 0 46 -46 0 7 0 1 6 6 59 -53 1 12 0 1 11 6 105 -99 1
14 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
8 - 0-3 - 0--11 - 113 - 02 - 012 - 0---
BÉKÉSCSABA UFC
--4 - 0--1 - 1-0 - 510 - 10 - 8--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
0 - 612 - 16 - 01 - 32 - 1-----20 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-----3 - 2-1 - 35 - 01 - 6-3 - 0
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
1 - 22 - 1-1 - 02 - 1---16 - 0-6 - 0-
MERCEDES KLC
0 - 35 - 0-5 - 0-5 - 18 - 1-9 - 0---
MAROS-MENTI UFC
--0 - 16-1 - 6-4 - 11 - 6-2 - 3-2 - 0
OMTK-ULE 1913
-5 - 31 - 62 - 01 - 7---2 - 22 - 8-1 - 2
Szeged-Csanád Grosics AK
--3 - 2-0 - 10 - 0-9 - 0-2 - 111 - 07 - 0
SZEOL SC KFT.
--0 - 4---0 - 2-0 - 200 - 15-0 - 5
SZOLNOKI MÁV UP FC
1 - 8-5 - 0-2 - 01 - 2----4 - 12 - 3
DUNA ASZFALT TVSE
0 - 91 - 2-0 - 4-1 - 34 - 42 - 0-5 - 3-1 - 3
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2 - 70 - 01 - 5-0 - 13 - 0------

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2019. 09. 01. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 01. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 09. 07. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 07. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 26. 11:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 26. 11:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 29. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 29. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 06. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 06. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 19. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 19. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MERCEDES KLC
2019. 10. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 09. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 17. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 17. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 02. 29. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 02. 29. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 08. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 06. 30. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

2019. 09. 08. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 09. 08. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
MERCEDES KLC
2019. 09. 15. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 15. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 09. 22. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 09. 22. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 28. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 28. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 06. 14:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 10. 06. 14:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 13. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 13. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 19. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 10. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 11. 10. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 16. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 11. 16. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 03. 08. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 08. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple