Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport 13. forduló

2019.11.23 - 10:00

Orosháza, Orosháza Utánpótlás Sportközpont (OMTK-ULE 1913 Sportközpont)

Csongrád

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
PUSZTAI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZACSOK IMRE
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
80'
40'

Gólok

NAGY BENCE

46'

1 - 0

 

FÜLÖP JÁNOS KEVIN

50'

2 - 0

 

 

2 - 1

54'

ABDUSSAYED MOHAMED

 

2 - 2

65'

TÓTH MIKLÓS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 12 12 0 0 84 5 79 36 7.5
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 12 10 0 2 46 9 37 30 7.4
3 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 12 9 1 2 66 8 58 28 7.3
4 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 12 8 0 4 74 22 52 24 7.3
5 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 12 8 0 4 56 21 35 24 7.2
6 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 12 7 1 4 39 14 25 22 7.1
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 13 6 1 6 33 29 4 19 7.5
8 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 12 4 0 8 17 32 -15 12 6.9
9 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 12 3 2 7 22 48 -26 11 6.8
10 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 12 3 2 7 21 56 -35 11 6.8
11 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 12 2 1 9 16 64 -48 7 6.7
12 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 12 2 1 9 16 69 -53 7 6.6
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 12 0 1 11 6 105 -99 1 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 6 0 0 17 0 17 18 6 5 0 1 22 4 18 15 12 11 0 1 39 4 35 33
2 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 7 5 1 1 18 2 16 16 5 4 0 1 19 2 17 12 12 9 1 2 37 4 33 28
3 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 4 1 1 15 1 14 13 6 4 1 1 8 1 7 13 12 8 2 2 23 2 21 26
4 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 6 3 2 1 8 6 2 11 6 5 0 1 18 2 16 15 12 8 2 2 26 8 18 26
5 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 6 4 0 2 21 8 13 12 6 3 1 2 12 7 5 10 12 7 1 4 33 15 18 22
6 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 6 5 0 1 14 5 9 15 6 1 2 3 4 6 -2 5 12 6 2 4 18 11 7 20
7 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 5 3 0 2 8 5 3 9 7 2 2 3 4 15 -11 8 12 5 2 5 12 20 -8 17
8 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 1 3 1 5 7 -2 6 8 2 3 3 14 9 5 9 13 3 6 4 19 16 3 15
9 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5 3 0 2 7 5 2 9 7 1 1 5 2 9 -7 4 12 4 1 7 9 14 -5 13
10 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 6 2 0 4 3 14 -11 6 6 1 1 4 5 11 -6 4 12 3 1 8 8 25 -17 10
11 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 7 1 3 3 5 11 -6 6 5 0 1 4 1 16 -15 1 12 1 4 7 6 27 -21 7
12 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 8 0 4 4 7 17 -10 4 4 0 0 4 1 18 -17 0 12 0 4 8 8 35 -27 4
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 5 0 0 5 0 23 -23 0 7 0 2 5 3 28 -25 2 12 0 2 10 3 51 -48 2
14 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 6 0 0 49 1 48 18 6 6 0 0 35 4 31 18 12 12 0 0 84 5 79 36
2 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 5 0 1 28 4 24 15 6 5 0 1 18 5 13 15 12 10 0 2 46 9 37 30
3 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 7 5 1 1 32 4 28 16 5 4 0 1 34 4 30 12 12 9 1 2 66 8 58 28
4 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 6 4 0 2 41 12 29 12 6 4 0 2 33 10 23 12 12 8 0 4 74 22 52 24
5 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 6 3 0 3 15 14 1 9 6 5 0 1 41 7 34 15 12 8 0 4 56 21 35 24
6 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 6 5 0 1 32 5 27 15 6 2 1 3 7 9 -2 7 12 7 1 4 39 14 25 22
7 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 1 1 3 6 13 -7 4 8 5 0 3 27 16 11 15 13 6 1 6 33 29 4 19
8 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5 3 0 2 13 11 2 9 7 1 0 6 4 21 -17 3 12 4 0 8 17 32 -15 12
9 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 5 2 1 2 15 15 0 7 7 1 1 5 7 33 -26 4 12 3 2 7 22 48 -26 11
10 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 6 2 0 4 10 32 -22 6 6 1 2 3 11 24 -13 5 12 3 2 7 21 56 -35 11
11 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 7 2 1 4 14 28 -14 7 5 0 0 5 2 36 -34 0 12 2 1 9 16 64 -48 7
12 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 8 2 1 5 14 28 -14 7 4 0 0 4 2 41 -39 0 12 2 1 9 16 69 -53 7
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 5 0 0 5 0 46 -46 0 7 0 1 6 6 59 -53 1 12 0 1 11 6 105 -99 1
14 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
8 - 0-3 - 0--11 - 113 - 02 - 012 - 0---
BÉKÉSCSABA UFC
--4 - 0--1 - 1-0 - 510 - 10 - 8--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
0 - 612 - 16 - 01 - 32 - 1-----20 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-----3 - 2-1 - 35 - 01 - 6-3 - 0
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
1 - 22 - 1-1 - 02 - 1---16 - 0-6 - 0-
MERCEDES KLC
0 - 35 - 0-5 - 0-5 - 18 - 1-9 - 0---
MAROS-MENTI UFC
--0 - 16-1 - 6-4 - 11 - 6-2 - 3-2 - 0
OMTK-ULE 1913
-5 - 31 - 62 - 01 - 7---2 - 22 - 8-1 - 2
Szeged-Csanád Grosics AK
--3 - 2-0 - 10 - 0-9 - 0-2 - 111 - 07 - 0
SZEOL SC KFT.
--0 - 4---0 - 2-0 - 200 - 15-0 - 5
SZOLNOKI MÁV UP FC
1 - 8-5 - 0-2 - 01 - 2----4 - 12 - 3
DUNA ASZFALT TVSE
0 - 91 - 2-0 - 4-1 - 34 - 42 - 0-5 - 3-1 - 3
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2 - 70 - 01 - 5-0 - 13 - 0------

Meccsek

OMTK-ULE 1913

2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 04. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 04. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 14. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 14. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 21. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 21. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 25. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 25. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 06. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 06. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 13. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 13. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 24. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 24. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 03. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 03. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 09. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 09. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 17. 09:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 17. 09:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 23. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 23. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2020. 02. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 02. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 11. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 03. 11. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913

SZEOL SC KFT.

2019. 09. 01. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 01. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 08. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 09. 08. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 09. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 23. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 23. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2020. 02. 29. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 02. 29. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 07. 09:00
Makó Város Sportcentrum
2020. 03. 07. 09:00
Makó Város Sportcentrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->