Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport 15. forduló

2020.03.08 - 10:00

Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion

Csongrád

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
RÉVÉSZ NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GELETA MIHÁLY, PUSZTAI MARTIN VALENTIN
MERCEDES KLC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

44'

PINTÉR DÁVID ZOLTÁN
PUSZTAI ÁKOS

60'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 14 14 0 0 99 5 94 42 7.7
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 14 12 0 2 56 10 46 36 8.1
3 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 14 10 2 2 76 9 67 32 7.4
4 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 14 10 0 4 87 25 62 30 7.7
5 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 14 8 2 4 48 15 33 26 7.3
6 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 14 8 1 5 57 30 27 25 6.4
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 14 6 2 6 34 30 4 20 7.4
8 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 13 4 0 9 17 34 -17 12 7.2
9 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 14 3 2 9 22 65 -43 11 6.4
10 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 14 3 2 9 22 69 -47 11 7
11 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 14 3 1 10 21 73 -52 10 6.6
12 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 14 2 1 11 17 77 -60 7 5.9
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 14 1 1 12 10 110 -100 4 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 7 0 0 20 0 20 21 7 6 0 1 28 4 24 18 14 13 0 1 48 4 44 39
2 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 8 6 1 1 23 2 21 19 6 4 1 1 19 2 17 13 14 10 2 2 42 4 38 32
3 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 5 1 1 18 1 17 16 7 5 1 1 10 1 9 16 14 10 2 2 28 2 26 32
4 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 7 3 3 1 8 6 2 12 7 5 0 2 18 5 13 15 14 8 3 3 26 11 15 27
5 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 7 5 0 2 26 8 18 15 7 3 1 3 14 10 4 10 14 8 1 5 40 18 22 25
6 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 7 5 1 1 14 5 9 16 7 2 2 3 8 6 2 8 14 7 3 4 22 11 11 24
7 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 6 3 0 3 8 9 -1 9 8 2 2 4 4 20 -16 8 14 5 2 7 12 29 -17 17
8 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 1 3 1 5 7 -2 6 9 2 4 3 14 9 5 10 14 3 7 4 19 16 3 16
9 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6 3 0 3 7 7 0 9 7 1 1 5 2 9 -7 4 13 4 1 8 9 16 -7 13
10 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 7 2 0 5 4 16 -12 6 7 1 1 5 5 16 -11 4 14 3 1 10 9 32 -23 10
11 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 9 1 4 4 10 19 -9 7 5 1 0 4 3 18 -15 3 14 2 4 8 13 37 -24 10
12 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 8 1 3 4 5 17 -12 6 6 0 1 5 1 19 -18 1 14 1 4 9 6 36 -30 7
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 6 0 0 6 0 25 -25 0 8 1 2 5 5 29 -24 5 14 1 2 11 5 54 -49 5
14 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 7 0 0 57 1 56 21 7 7 0 0 42 4 38 21 14 14 0 0 99 5 94 42
2 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 6 0 1 34 5 29 18 7 6 0 1 22 5 17 18 14 12 0 2 56 10 46 36
3 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 8 6 1 1 41 4 37 19 6 4 1 1 35 5 30 13 14 10 2 2 76 9 67 32
4 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 7 5 0 2 50 12 38 15 7 5 0 2 37 13 24 15 14 10 0 4 87 25 62 30
5 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 7 5 1 1 33 6 27 16 7 3 1 3 15 9 6 10 14 8 2 4 48 15 33 26
6 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 7 3 1 3 16 15 1 10 7 5 0 2 41 15 26 15 14 8 1 5 57 30 27 25
7 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 1 1 3 6 13 -7 4 9 5 1 3 28 17 11 16 14 6 2 6 34 30 4 20
8 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6 3 0 3 13 13 0 9 7 1 0 6 4 21 -17 3 13 4 0 9 17 34 -17 12
9 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 6 2 1 3 15 23 -8 7 8 1 1 6 7 42 -35 4 14 3 2 9 22 65 -43 11
10 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 7 2 0 5 11 36 -25 6 7 1 2 4 11 33 -22 5 14 3 2 9 22 69 -47 11
11 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 9 2 1 6 17 32 -15 7 5 1 0 4 4 41 -37 3 14 3 1 10 21 73 -52 10
12 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 8 2 1 5 14 35 -21 7 6 0 0 6 3 42 -39 0 14 2 1 11 17 77 -60 7
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 6 0 0 6 0 50 -50 0 8 1 1 6 10 60 -50 4 14 1 1 12 10 110 -100 4
14 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
8 - 0-3 - 0--11 - 113 - 02 - 012 - 08 - 0--
BÉKÉSCSABA UFC
--4 - 0-0 - 81 - 1-0 - 510 - 10 - 8--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
0 - 612 - 16 - 01 - 32 - 19 - 0----20 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-----3 - 2-1 - 35 - 01 - 60 - 23 - 0
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
1 - 22 - 1-1 - 02 - 1-6 - 1-16 - 0-6 - 0-
MERCEDES KLC
0 - 35 - 0-5 - 0-5 - 18 - 1-9 - 0--1 - 1
MAROS-MENTI UFC
--0 - 16-1 - 6-4 - 11 - 61 - 42 - 3-2 - 0
OMTK-ULE 1913
0 - 75 - 31 - 62 - 01 - 7---2 - 22 - 8-1 - 2
Szeged-Csanád Grosics AK
-9 - 03 - 2-0 - 10 - 0-9 - 0-2 - 111 - 07 - 0
SZEOL SC KFT.
--0 - 4-0 - 4-0 - 2-0 - 200 - 15-0 - 5
SZOLNOKI MÁV UP FC
1 - 8-5 - 0-2 - 01 - 2--1 - 1-4 - 12 - 3
DUNA ASZFALT TVSE
0 - 91 - 23 - 40 - 4-1 - 34 - 42 - 0-5 - 3-1 - 3
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2 - 70 - 01 - 5-0 - 13 - 0------

Meccsek

MERCEDES KLC

2019. 09. 01. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 01. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 08. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 09. 08. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
MERCEDES KLC
2019. 09. 15. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 15. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 09. 21. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 21. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MERCEDES KLC
2019. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 06. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 06. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MERCEDES KLC
2019. 10. 13. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 13. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 19. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 19. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MERCEDES KLC
2019. 11. 03. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 03. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 10. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 10. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
MERCEDES KLC
2019. 11. 17. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 17. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 23. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 23. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
MERCEDES KLC
2020. 02. 29. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 02. 29. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
MERCEDES KLC
2020. 03. 08. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 08. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

2019. 09. 08. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 09. 08. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
MERCEDES KLC
2019. 09. 15. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 15. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 09. 22. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 09. 22. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 28. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 28. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 06. 14:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 10. 06. 14:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 13. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 13. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 19. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 10. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 11. 10. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 16. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 11. 16. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 03. 08. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 08. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple