Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport 7. forduló

2019.10.12 - 12:00

Békéscsaba, Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya (UP Centerpálya)

Csongrád

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
NAGY ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSATÁRI TIBOR, KVASZ NIKOLETT
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEOL SC KFT.
80'
40'

Gólok

VONA FERENC

18'

1 - 0

 

SZTANKÓ LÁSZLÓ MÁRK

33'

2 - 0

 

LIPTÁK ZALÁN GYÖRGY

39'

3 - 0

 

KUZMA HUNOR ÁLMOS

47'

4 - 0

 

NÉMET GERGŐ ÁKOS

53'

5 - 0

 

KERÉNYI ZOLTÁN

55'

6 - 0

 

KOHUT MÁTÉ

65'

7 - 0

 

KERÉNYI ZOLTÁN

67'

8 - 0

 

KOHUT MÁTÉ

70'

9 - 0

 

VAS MILÁN

72'

10 - 0

 

KOHUT MÁTÉ

75'

11 - 0

 

KERÉNYI ZOLTÁN

77'

12 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 7 0 0 57 3 54 21 9.1
2 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 7 6 0 1 40 5 35 18 7.9
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 6 0 0 38 3 35 18 8.3
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 7 4 1 2 24 17 7 13 7
5 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 7 4 0 3 26 8 18 12 8.1
6 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 7 4 0 3 31 16 15 12 6.7
7 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 6 3 0 3 40 16 24 9 5.2
8 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 6 2 1 3 12 32 -20 7 8.3
9 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 6 2 1 3 12 37 -25 7 9.2
10 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 7 1 1 5 7 31 -24 4 5.9
11 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6 1 0 5 6 21 -15 3 5.5
12 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 7 1 0 6 10 39 -29 3 5.9
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 6 0 0 6 3 64 -61 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 4 0 0 11 0 11 12 3 3 0 0 14 3 11 9 7 7 0 0 25 3 22 21
2 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 4 3 0 1 8 2 6 9 3 3 0 0 16 0 16 9 7 6 0 1 24 2 22 18
3 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 3 0 0 14 0 14 9 3 3 0 0 5 0 5 9 6 6 0 0 19 0 19 18
4 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 3 1 1 1 5 5 0 4 4 3 0 1 8 2 6 9 7 4 1 2 13 7 6 13
5 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 4 4 0 0 10 1 9 12 3 0 0 3 0 4 -4 0 7 4 0 3 10 5 5 12
6 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 3 2 0 1 9 5 4 6 3 1 0 2 7 5 2 3 6 3 0 3 16 10 6 9
7 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 1 1 1 4 6 -2 4 4 1 2 1 11 6 5 5 7 2 3 2 15 12 3 9
8 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 3 1 0 2 2 8 -6 3 3 1 1 1 4 4 0 4 6 2 1 3 6 12 -6 7
9 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 3 1 0 2 1 5 -4 3 4 0 2 2 2 7 -5 2 7 1 2 4 3 12 -9 5
10 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 1 0 3 2 4 -2 3 6 1 0 5 2 8 -6 3
11 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 4 0 3 1 5 7 -2 3 2 0 0 2 1 12 -11 0 6 0 3 3 6 19 -13 3
12 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 4 0 2 2 3 9 -6 2 3 0 1 2 0 7 -7 1 7 0 3 4 3 16 -13 3
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 2 0 0 2 0 12 -12 0 4 0 1 3 3 18 -15 1 6 0 1 5 3 30 -27 1
14 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 4 0 0 36 0 36 12 3 3 0 0 21 3 18 9 7 7 0 0 57 3 54 21
2 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 4 3 0 1 12 4 8 9 3 3 0 0 28 1 27 9 7 6 0 1 40 5 35 18
3 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 3 0 0 24 1 23 9 3 3 0 0 14 2 12 9 6 6 0 0 38 3 35 18
4 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 1 1 1 5 7 -2 4 4 3 0 1 19 10 9 9 7 4 1 2 24 17 7 13
5 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 4 4 0 0 24 1 23 12 3 0 0 3 2 7 -5 0 7 4 0 3 26 8 18 12
6 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 3 1 0 2 8 11 -3 3 4 3 0 1 23 5 18 9 7 4 0 3 31 16 15 12
7 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 3 2 0 1 22 8 14 6 3 1 0 2 18 8 10 3 6 3 0 3 40 16 24 9
8 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 3 1 0 2 5 23 -18 3 3 1 1 1 7 9 -2 4 6 2 1 3 12 32 -20 7
9 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 4 2 1 1 11 11 0 7 2 0 0 2 1 26 -25 0 6 2 1 3 12 37 -25 7
10 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 3 1 0 2 4 13 -9 3 4 0 1 3 3 18 -15 1 7 1 1 5 7 31 -24 4
11 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 1 0 3 4 12 -8 3 6 1 0 5 6 21 -15 3
12 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 4 1 0 3 9 20 -11 3 3 0 0 3 1 19 -18 0 7 1 0 6 10 39 -29 3
13 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
14 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 2 0 0 2 0 22 -22 0 4 0 0 4 3 42 -39 0 6 0 0 6 3 64 -61 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
8 - 0-3 - 0---13 - 0-12 - 0---
BÉKÉSCSABA UFC
--4 - 0----0 - 5-0 - 8--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
0 - 6---2 - 1-----20 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-------1 - 3-1 - 6--
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
----2 - 1---16 - 0-6 - 0-
MERCEDES KLC
-5 - 0-5 - 0-5 - 1--9 - 0---
MAROS-MENTI UFC
--0 - 16-1 - 6-4 - 1-----
OMTK-ULE 1913
-5 - 3--1 - 7----2 - 8-1 - 2
Szeged-Csanád Grosics AK
--3 - 2-0 - 1----2 - 1-7 - 0
SZEOL SC KFT.
------0 - 2-0 - 20---
SZOLNOKI MÁV UP FC
1 - 8-5 - 0--------2 - 3
DUNA ASZFALT TVSE
---0 - 4--4 - 42 - 0-5 - 3--
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2 - 70 - 0---3 - 0------

Meccsek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 07. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 12. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 12. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 22. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 09. 22. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 28. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 28. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 18. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 18. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 17. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 17. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 23. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 23. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 02. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 02. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 07. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 03. 07. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

SZEOL SC KFT.

2019. 09. 01. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 01. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 08. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 09. 08. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 09. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 23. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 23. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2020. 02. 29. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 02. 29. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 07. 09:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 07. 09:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple