Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 11. forduló

2019.11.09 - 10:00

Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
JANCSÓ JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BORÓK JÓZSEF, IVÁDY IMRE
SZOLNOKI MÁV UP FC
DUNA ASZFALT TVSE
80'
40'

Gólok

HERMANN OLIVÉR

25'

1 - 0

 

 

1 - 1

72'

MAG GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 10 10 0 0 58 7 51 30 7.8
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 10 9 0 1 70 5 65 27 8.3
3 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 11 7 2 2 34 15 19 23 7.5
4 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 10 6 1 3 33 21 12 19 7.1
5 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 10 6 0 4 30 26 4 18 8.1
6 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 10 6 0 4 30 18 12 14 6.4 (-4 pont)
7 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 11 4 2 5 18 21 -3 14 7.3
8 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 10 4 0 6 28 29 -1 12 6.7
9 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 11 3 0 8 18 37 -19 9 7.3
10 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 10 3 0 7 13 38 -25 9 7.2
11 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 10 3 0 7 15 48 -33 9 5.5
12 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 10 2 0 8 15 48 -33 6 5.9
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 10 1 1 8 7 52 -45 4 6.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK 6 6 0 0 12 1 11 18 4 4 0 0 12 1 11 12 10 10 0 0 24 2 22 30
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 5 0 0 22 0 22 15 5 4 0 1 8 1 7 12 10 9 0 1 30 1 29 27
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC 5 5 0 0 11 2 9 15 6 2 2 2 7 6 1 8 11 7 2 2 18 8 10 23
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 4 1 1 2 5 8 -3 4 6 5 0 1 11 7 4 15 10 6 1 3 16 15 1 19
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 6 4 0 2 11 7 4 12 4 1 0 3 5 5 0 3 10 5 0 5 16 12 4 15
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 5 4 0 1 10 4 6 8 5 2 0 3 3 7 -4 6 10 6 0 4 13 11 2 14
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 5 3 0 2 5 4 1 9 6 1 2 3 2 5 -3 5 11 4 2 5 7 9 -2 14
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 5 3 1 1 11 6 5 10 5 1 0 4 3 10 -7 3 10 4 1 5 14 16 -2 13
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 1 1 3 2 3 -1 4 6 1 2 3 7 13 -6 5 11 2 3 6 9 16 -7 9
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 4 1 1 2 4 9 -5 4 6 1 0 5 7 11 -4 3 10 2 1 7 11 20 -9 7
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 6 2 1 3 6 9 -3 7 4 0 0 4 2 13 -11 0 10 2 1 7 8 22 -14 7
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 5 2 1 2 6 6 0 7 5 0 0 5 2 18 -16 0 10 2 1 7 8 24 -16 7
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 1 0 4 2 10 -8 3 5 1 0 4 2 10 -8 3 10 2 0 8 4 20 -16 6
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK 6 6 0 0 32 5 27 18 4 4 0 0 26 2 24 12 10 10 0 0 58 7 51 30
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 5 0 0 43 1 42 15 5 4 0 1 27 4 23 12 10 9 0 1 70 5 65 27
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC 5 4 1 0 20 6 14 13 6 3 1 2 14 9 5 10 11 7 2 2 34 15 19 23
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 6 5 0 1 22 12 10 15 4 1 1 2 11 9 2 4 10 6 1 3 33 21 12 19
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 5 5 0 0 22 9 13 15 5 1 0 4 8 17 -9 3 10 6 0 4 30 26 4 18
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 5 4 0 1 19 7 12 8 5 2 0 3 11 11 0 6 10 6 0 4 30 18 12 14
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 5 3 1 1 14 7 7 10 6 1 1 4 4 14 -10 4 11 4 2 5 18 21 -3 14
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 4 2 0 2 10 12 -2 6 6 2 0 4 18 17 1 6 10 4 0 6 28 29 -1 12
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 2 0 3 6 12 -6 6 6 1 0 5 12 25 -13 3 11 3 0 8 18 37 -19 9
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 6 3 0 3 11 14 -3 9 4 0 0 4 2 24 -22 0 10 3 0 7 13 38 -25 9
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 4 2 0 2 6 19 -13 6 6 1 0 5 9 29 -20 3 10 3 0 7 15 48 -33 9
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 5 2 0 3 9 17 -8 6 5 0 0 5 6 31 -25 0 10 2 0 8 15 48 -33 6
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 0 1 4 3 27 -24 1 5 1 0 4 4 25 -21 3 10 1 1 8 7 52 -45 4
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
6 - 0-4 - 0--13 - 012 - 0-8 - 1---
BÉKÉSCSABA UFC
--5 - 0--6 - 1-0 - 42 - 11 - 1--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
0 - 61 - 05 - 0-8 - 0-----5 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-------0 - 100 - 62 - 1-4 - 2
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
0 - 81 - 1--1 - 5---1 - 6-0 - 7-
MERCEDES KLC
-4 - 1-8 - 3-4 - 23 - 1-3 - 2---
MAROS-MENTI UFC
--0 - 5-5 - 0-3 - 10 - 8-1 - 3--
OMTK-ULE 1913
-0 - 22 - 11 - 54 - 2----0 - 1-4 - 3
Szeged-Csanád Grosics AK
--5 - 0-6 - 02 - 0---4 - 23 - 212 - 1
SZEOL SC KFT.
------5 - 1-2 - 41 - 6-2 - 1
SZOLNOKI MÁV UP FC
3 - 1-4 - 3-9 - 0-----1 - 13 - 1
DUNA ASZFALT TVSE
1 - 5--6 - 1-3 - 23 - 26 - 0-3 - 2--
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
0 - 72 - 00 - 2-1 - 23 - 1------

Meccsek

SZOLNOKI MÁV UP FC

2019. 09. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
Szeged-Csanád Grosics AK
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 07. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 21. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 09. 21. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 28. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 28. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 05. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 05. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 12. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 19. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 19. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 11. 09. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 23. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 23. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
MERCEDES KLC
2020. 02. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 02. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 03. 07. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 03. 07. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 05. 30. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 05. 30. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
05. 30. 12:00
OMTK-ULE 1913
2020. 03. 21. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 03. 21. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
03. 21. 12:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 03. 28. 13:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 03. 28. 13:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
03. 28. 13:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC

DUNA ASZFALT TVSE

2019. 09. 01. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 01. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 15. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 15. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 26. 13:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 26. 13:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 06. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 06. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 19. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 19. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MERCEDES KLC
2019. 10. 28. 12:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 28. 12:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 09. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 17. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 17. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 02. 29. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 02. 29. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 05. 30. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 05. 30. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
05. 30. 13:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 22. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 22. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 22. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
03. 29. 12:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple